PDA

View Full Version : История !



10-08-2007, 20:48
Сега ще ви разкажа историята на 1 моя приятелка . Казвам я аз , защото тя дори не подозира съществуването на този форум . Тя ми сподели проблема си . Аз искам да и дам компетентно мнение , но не знам какво . Ето го и проблема /историята/ и :
Тя имала 1 приятел . Този неин приятел е решил да я запознае със собствения си най-добър приятел . Запознава ги . Те се влюбват . Минава се не дълго време и те просто се обичат толкова много , че тази любов няма граници . На нея и се налага да замине за Германия за не определено време . Там претърпява слополука и и се налага да стои в болница близо месец , докато се възтанови напълно . Обаче този месец става повече от месец , защото при операцията нещата се осложнили . Излезнала тя от болницата жива и вече здрава и решила да пише на гаджето си . Тъй като нямало начин да се върне в България , тя използвала Скайп . Писала му , писала му и се стигнало до извода , че той ходи с друга . Не с коя да е , а с братовчедката на приятелката ми :smt011 :smt010 . Та тя много го обича и иска начин да си го върне . Не мога да и дам компетентно мнение , но знам , че вие можете . Моля помогнете ! Благодаря ви от сърце предварително !

tuzaro
10-08-2007, 20:51
аз съм те виждал в един друг сайт и искам да ти кажа че съм влюбен в тебе :oops:

10-08-2007, 20:52
аз съм те виждал в един друг сайт и искам да ти кажа че съм влюбен в тебе :oops:

Ок , мерси , но моля те ! Тази тема не е базик . Трябва ми отговор :smt009 Искам да и помогна . Просто като я гледам толкова сразена направо ми се иска да умра :smt010

GregoryHouse
10-08-2007, 20:53
Първо ще и е трудно от Германия 2ро за какво и е тоя чвор ?!

10-08-2007, 20:54
Първо ще и е трудно от Германия 2ро за какво и е тоя чвор ?!


Охх не се отнася за мен ! Отнася се за приятелката ми ! Да и дам съвет . Аз съм си в България !

GregoryHouse
10-08-2007, 20:58
Къде съм писал че се отнася за теб я чети преди да пишеш...

My_Dear
10-08-2007, 21:31
Ами... за този период от повече от месец те поддържали ли са някакви отношения? Той знаел ли е какво става с нея?
Защото ако тя просто е изчезнала от хоризонта, какво да си помисли човека, ми тя кучката ме заряза...

Нищо не може да направи тя. Не може да си го върне. Да продължава напред с живота си и това е...

10-09-2007, 09:03
My_Dear прав/а си ! Обаче просто той знае . Той разбра какво е станало и да - скъса с братовчедка и , но не иска да тръгва и с нея . Рабрах , че родителите му имат против тяхната връзка и ако само това е причината :smt011 УЖАСТ ! Не мога да и кажа нищо . Все пак ако някой знае какво да и кажа и ако може да помогне да пише [-o<

TROY
10-09-2007, 09:06
Кофти история , мила . Искренно съжелявам за приятелката ти . Знам за 1 подобна история :| Може и да се оправи . Ами виж сега нека поговори с него да си изяснят чувствата . Нека тя му обясни , че много го обича и не може да е без него и че ако проблема е в родителите му могат да имат тайна връзка до някое време . После нека поговри с родителите си и да им обясни , да ги помоли да го разберат. Мисля че всеки родител си рабира детето и ще му разрешат да ходи с момичето , което обича :smt006

My_Dear
10-09-2007, 09:41
Момиче съм.

Ами ако само това е причината... За какво й е на нея мамино синче, което дори като пораснал голям мъж не може да се освободи от влиянието на родителите си?

Fagile
10-09-2007, 10:35
ti ne moge6 da i pomogne6 6tom toq ne iska da e s neq

`Death`Whore``
10-09-2007, 10:38
О, да! Въобще да не помисля да се връща при него.

Krom
10-09-2007, 11:27
О, да! Въобще да не помисля да се връща при него.
+1 :smt007 :smt007 :smt007 `Death`Whore`` :smt007 :smt007 :smt007

MayKyTy
10-09-2007, 11:33
О, да! Въобще да не помисля да се връща при него.
+2 :roll:

NightSky
10-09-2007, 11:56
Няма смисъл пак да са заедно

RaLkb
10-09-2007, 12:02
Milichka sajelqvam za tvoqta priqtelka,no chestno kazano nevijdam po kakav nachin mojesh da i pomognesh.Neka tq da pogovori s tova momche i da se izqsnqt chustvata dryg nachin nqma.Samo nemojah da razbera dali te shte si idva skoro v BG?

koalka
10-09-2007, 15:02
Няма смисъл да е с него, направил е ужасно нещо, така че да се опита да го забрави най-добре.

Kras4eto_lp
10-09-2007, 15:40
Миии много кофти е станало :smt009 Незнам според мен приятелката ти трябва да го остави,ако той наистина я обичаше нямаше да тръгне с друга докато тя е в блоница и нямаше да му попречат родителите :-k

DevilWish
10-09-2007, 16:25
Ami tq nali sy6to prez vryzkata im e haresvala priqtelq mu pyk sega iska da se vurne pri nego...sled si4ko tva s priqteli i bratov4etki tam ... si li4i kolko mn toi dyrji na neq po-dobre da ne se naranqva i da ne pravi opiti da se syberat pak ,za6toto nqma smisyl ;)

Malcolm
10-10-2007, 18:58
Ох, колко лош излезнах. Ами я си представете, че от края на май месец до преди 2-3 седмици не знаех тя къде е, освен това аз не знаех, че това момиче й е братовчедка. Или я направо попитайте момичето, което е направило темата за по подробен разказ, защото да ви кажа, че това не е даже и малка част от това, за което става дума. И моля с острите думи да започнете, чак когато разберете всичко, а не разбрали, неразбрали да говорите против мен. С поста си не казвам, че тя е виновна, не е, но не съм чак толкова лош...

BWald0rf
10-10-2007, 22:24
По добре да го забрави .. Той е предал чувствата и ..

Malcolm
10-11-2007, 07:51
Ей го е пак! :smt013 Не съм й предал чувствата! Изобщо не знаете за какво става дума!

Leksi23
10-11-2007, 08:14
Ей го е пак! :smt013 Не съм й предал чувствата! Изобщо не знаете за какво става дума!
Ем обясни на хората за да не говорят срещу теб :-s . Може да не е наша работа, но се опитваме да помогнем на момичето, защото е било зле.

Malcolm
10-11-2007, 10:29
Четири месеца аз нямах никакви новини от нея. Нямате си и грам идея колко се зарадвах, когато тя отново ми писа. Бях на върха. Но след това нещата се объркаха. Тя направи нещо, което не трябваше. Сега си е сменила скайпа, до колкото разбрах и дори не ми пише. Как да се разберем, като дори сега нямаме връзка?

10-11-2007, 16:50
Четири месеца аз нямах никакви новини от нея. Нямате си и грам идея колко се зарадвах, когато тя отново ми писа. Бях на върха. Но след това нещата се объркаха. Тя направи нещо, което не трябваше. Сега си е сменила скайпа, до колкото разбрах и дори не ми пише. Как да се разберем, като дори сега нямаме връзка?

Петре , замълчи [-X Явно ти не си наясно какво става с нея . Ти си човека с възможно най-отвратителния характер , за който знам ! Засрами се от себе си :smt013 Момичето страда , ти говориш простотии ! Махни се от форума . Ти не знаеш как е тя , аз питам хората за съвет , а не да се намесваш и да се оправдаваш :smt011 Отвратителен си ! :smt012