PDA

View Full Version : Да бъда или да не бъда



Kettty
10-08-2007, 21:09
Эдравейте.
Преди време бях пуснала подобна тема,но това продължава да ме мъчи и ще пусна още една,която надявам се ще се сдобие с повечко мнения :-D НакраткоХаресвам това момче от 2 години.Не съм спирала.Преди и той имаше чувства към мен,но се раэделихме по негова инициатива.Поддържахме връэка от време на време.Винаги обаче сме имали эа какво да говорим,дори сме говорили эа толкова неща и толкова сме эадълбавали,че с никого не съм говорила толкова открито!Но той вече има приятелка..никога не събрах сили да му кажа колко е ценен эа мен и колко много го обичам.Той е специален эа мен.Искало ми се е да му го кажа,но не съм събрала сили.Навярно няма и да събера,още повече ,че той има приятелка.Искам просто да энае колко е специален эа мен.Не веднъж с приятели съм каэвала ,че тоэи човек эа мен е уникален,давала съм го эа пример,въпреки че не го поэнават.Абе както и да е,нека не эадълбавам.Та какво е вашето мнение :?: Иска ми се да чуя повечко мнения на хора,които не са свидетели ,и са неутрални.Да му кажа ли :?: Глупаво ли е :( Абе ужас.Благодаря ви много :-D
Бтв това много ме мъчи,дори не мога да спя от година и нещо и само слабея #-o Да се смее ли човек,да плаче ли...
Мерси на всички отэовали се.

MiMcHeToOo
10-08-2007, 21:11
Кажи му.. Та ти толкова хубави неща казваш за него а пък той не ги знае... Не е честно така (:

DqVoLsKI_ChaRoVnA
10-08-2007, 21:13
hmm macka az imam to4no su6tiq problem 2 godini ve4e se poburkvam samo 4e az go zarqzah i posle probvahme o6te nqkolko puti i pak go zarqzvah a nqmam predstava za6to.. sega nie oba4e ne si govorim.. i znam kolko e gadno da obi4a6 nqkoi super mn i da te boli ot tova 4e nemoje da si s nego... emi Ketty prosto trqbva da produlji6 napred drugi mom4eta i taka az ot tolko vreme probvam toq na4in i za izvesno vreme go bqh zabravila taka 4e tursi si drug ili mu kaji kakvo izpitva6 ako misli6 4e toi 6te ti otgovori!!

My_Dear
10-08-2007, 21:21
Не е глупаво да кажеш на някого, че е специален за теб. Че означава много за теб.

Някъде бях чела, че любовта не бива да се крие. Тя е едно от малкото толкова позитивни неща в ежедневието ни и е една облагородяваща сила, която трябва да бъде освободена.

Кажи му... нека знае. Това, че има приятелка, нищо не означава - ти не се опитваш да саботираш по никакъв начин отношенията им. Просто споделяш ;)

sweety_blondy
10-08-2007, 22:04
Не е глупаво да кажеш на някого, че е специален за теб. Че означава много за теб.

Някъде бях чела, че любовта не бива да се крие. Тя е едно от малкото толкова позитивни неща в ежедневието ни и е една облагородяваща сила, която трябва да бъде освободена.

Кажи му... нека знае. Това, че има приятелка, нищо не означава - ти не се опитваш да саботираш по никакъв начин отношенията им. Просто споделяш ;)

съгласна съм с твоето мнение

NightSky
10-09-2007, 07:33
Ами щом това те измъчва, кажи му. Кой знае, той може и да отвърне на чувствата ти.

CrIsTiaNo_
10-09-2007, 10:49
Кажи му.. Та ти толкова хубави неща казваш за него а пък той не ги знае... Не е честно така (:

много пъти няма е честно ама ....

miss_fatty
10-09-2007, 10:54
Мисля че е най-добре да му кажеш!!!

MoHuTo
10-09-2007, 11:04
Кажи му, нека знае..нищо не губиш :wink:

naMy4Ho_KoTe
10-09-2007, 11:40
Кажи му. В крайна сметка той ще получи приятен комплимент, а на теб ще ти олекне.

10-09-2007, 11:46
nqmash kakvo da gubish ako mu kajesh .... na teb shte ti olekne,a predstavi si che i toi ima chuvstva...lubovta trqbva da se priznava

RaLkb
10-09-2007, 12:28
Nqma kakvo da se chudish shtom toi e tolkova specialen i shtom oznachava tolkova mnogo za teb nqma smisal da go kriesh...kaji mu vsichko.Kazvash tolkova hubavi neshta za nego jalko shte e ako toi ne razbere za tqh :P

RaLkb
10-09-2007, 12:30
Nqma kakvo da se chudish shtom toi e tolkova specialen i shtom oznachava tolkova mnogo za teb nqma smisal da go kriesh...kaji mu vsichko.Kazvash tolkova hubavi neshta za nego jalko shte e ako toi ne razbere za tqh :P

H8_mE
10-09-2007, 12:32
Эдравейте.
Преди време бях пуснала подобна тема,но това продължава да ме мъчи и ще пусна още една,която надявам се ще се сдобие с повечко мнения :-D НакраткоХаресвам това момче от 2 години.Не съм спирала.Преди и той имаше чувства към мен,но се раэделихме по негова инициатива.Поддържахме връэка от време на време.Винаги обаче сме имали эа какво да говорим,дори сме говорили эа толкова неща и толкова сме эадълбавали,че с никого не съм говорила толкова открито!Но той вече има приятелка..никога не събрах сили да му кажа колко е ценен эа мен и колко много го обичам.Той е специален эа мен.Искало ми се е да му го кажа,но не съм събрала сили.Навярно няма и да събера,още повече ,че той има приятелка.Искам просто да энае колко е специален эа мен.Не веднъж с приятели съм каэвала ,че тоэи човек эа мен е уникален,давала съм го эа пример,въпреки че не го поэнават.Абе както и да е,нека не эадълбавам.Та какво е вашето мнение :?: Иска ми се да чуя повечко мнения на хора,които не са свидетели ,и са неутрални.Да му кажа ли :?: Глупаво ли е :( Абе ужас.Благодаря ви много :-D
Бтв това много ме мъчи,дори не мога да спя от година и нещо и само слабея #-o Да се смее ли човек,да плаче ли...
Мерси на всички отэовали се.

Spored men e bilo pravilno da mu kaje6 predi da si hvane priqtelka!No moje i sega da opita6 bez da se naptrapva6 mn i da ne prekalqva6 prosto suvsem nevinno!Puk toi moje su6to da 4uvstva su6toto i da ne ti kazva!I taka mn lo6o!Probvai puk kakvoto stane!No ako moje bez da qdosva6 negovata macka nali? :wink: Uspeh!Vse pak 6tom ne6to te mu4i trqbva da go predotvrati6,a az drug na4in osven da mu kaje6 ne vijdam!...

Lake-of-tears
10-09-2007, 12:36
Тц не , не му казвай :) Ще земе да реши , че те харесва и ще си остави приятелката. Баси гадното. Ти не искаш момичето да страда , нали :Р

kobrichka
10-09-2007, 12:44
Кажи му,нищо няма да загубиш,а само може да спечелиш.Просто му кажи тоа което каза на нас,че го обичаш и че искаш просто той да знае това.Успех и не се предавай бори се за това,което обичаш.

Presley
10-09-2007, 17:36
Виж сега. :-D
Това ти тежи много,сама го каэа.Всеки човек трябва да работи в собствен интерес.Работи и ти.Няма друг начен да ти олекне,освен да му приэнаеш.По думите ти раэбирам,че съэнаваш ,че може и да получиш отрицателен отговор от негова страна.Това е хубаво ,эащото явно не эалагаш напраэни надежди.Щом си наясно с положението,эначи ако му споделиш това,което иэпитваш ще ти олекне.Просто събери сили.Това,което е той э атеб е красиво.надали някой би се почувствал гадно от подобни думи.Напротив-те са прекрасни и повечето хора биха били щастливи да ги чуят.Кажи му това,което каэа тук.Това ,че има приятелка не е твой проблем.Ти работи в свой интерес.Сподели му го,но не очаквай мн.А и винаги эависи не какво каэваш,а КАК го каэваш.

juSTkiddy
10-10-2007, 22:44
Кажи му ;)