PDA

View Full Version : на парти на бонбон или амфет?



mishi
10-08-2007, 21:15
mmm zna4i 6te hodq na party .. i se 4udq koe e po-dobre da vzema amfet ili bonbon?(ako e bonbon mislq da go 6markam za da me hvane po-barzo i pove4e) kajete va6eto mnenie

BluE_s
10-08-2007, 21:18
:smt013

DqVoLsKI_ChaRoVnA
10-08-2007, 21:26
to4no taka i az mislq kato Whisskas :-D :-D

junk
10-08-2007, 21:30
зависи от партито,ако говориш за хлопалката сега дето е по-скоро амфети..

mishi
10-08-2007, 21:46
за WITTEKIND stava vapros.. zna4i parvo bonbon ..posle amfet? lo6oto e 4e sam na4inae6ta haha taka da se kaje .. t.e samo 1 pat sam vzimala 1/2 bonbon... nqma da predrusam nali ?

flora23
10-08-2007, 22:19
що не вземеш цианкалий,не не по добре отрова за мишки ама поне 5 дози че да те фане по бързо,мноооое яко направо политаш...към болницата :smt011

HouseSoul
10-08-2007, 22:24
Абеее не ги слушай! Цяла вечер само мапчета и холандци.... :lol: Докат не се разпениш на сутринта хйхйхйхйхй :lol: :smt033

HouseSoul
10-08-2007, 22:26
mmm zna4i 6te hodq na party .. i se 4udq koe e po-dobre da vzema amfet ili bonbon?(ako e bonbon mislq da go 6markam za da me hvane po-barzo i pove4e) kajete va6eto mnenie
Ама стига глупости бе моля ти се !!!! Екса не е създаден да се шмъркааа!!! Ако беше така нямаше да се преработва на таблетки! Ако искаш повече да те хване го дъвчи ;) напраооо... ти ебава мамата на устата... като ти изтръпнатъ зъбаците и ... хахохихихихихи :lol:

AtMosFera
10-09-2007, 10:14
Повечето партита тук, в България започват със супер лигава музика, с нисък bpm, следователно в началото е супер добре с бонбон- всичко ти е толкова размазано и бавно, че напълно съответства с бавната музика...
После, когато музиката се пооправи, и вече става за истинско танцуване/тропкане/скачане- една, две,три,четири,пет,шест,сед м, т.н. , разбра ме :-) черти амфет ...
Това е системата.
Бонбон, и когато вече спре да те върти- амфет. :-)


+1

b0Nb0n
10-09-2007, 11:58
party-o e sledva6tiq mesec na 3 nali? i dano sven da ne sa legavi 4e noo 6te mu sa syrda xaxaxaxaxa =]

b0Nb0n
10-09-2007, 13:02
az gi hruskam i hva6tat barzo celi gi hruskam

mishi
10-09-2007, 13:12
az gi hruskam i hva6tat barzo celi gi hruskam
ne ti li se izranqva ustata ? az sam 4ula 4e dori kato go galta6 bez voda posle mnogo boli i ne moje6 da qde6 ..pak ako go shruska6 nz ..

mishi
10-09-2007, 13:35
Ако бонбона е силен и не дъвчеш дъвка ще си стискаш зъбите и ще си джвакаш устата несъзнателно, и ще си я направиш цялата в рани.
Това се получава от дъвкане и хапане,предизвикани от бонбона, а не от самия бонбон.
Така че с бонбона задължително върви една дъвка и близалка. :-)
mm slojno.. za tova nai dobre da go glatna s voda ili redbull a? efekta e sa6tiq nali :) sorry za tapite vaprosi ama :)

FreAK_
10-09-2007, 14:37
аве внимавай с бонбоните, че можеш да попаднеш на много силни и после ще ги връщаш! Ако не си яла преди тва, изяж половин и гледай да не е от силните и мажещите!
Иначе аз обичам да го карам на амфет, но ако има готин бонбон, може да се пробва!
Но принципно си земам кантар и се кефя!
Незнам при вас как е, но мен от амфет понякога ме хващат големи филми!

AtMosFera
10-09-2007, 16:18
E то ако не е мажещ няма смисъл да взима бонбон тогава.Аз примерно не ям бонбони ако нямам достатъчно амф за след т'ва,просто може вс да е,но амф като 1 мн голям боклук ми е мн мн скъп :-D

CeCiTuU
10-10-2007, 15:21
Не е вярно не ти се разранява устата и не боли все едно ядеш нормална храна само дето горчи малко повече но това не е проблем свиква се!!!

FreAK_
10-10-2007, 19:49
^^ Зависи от бонбона..

loyal_88
10-10-2007, 20:08
Ми аз съм по амфетките... По-готино е да почнеш с бонбонче, но аз винаги пристъпвам направо към линиите :)
Все пак зависи и за кво парти точно иде реч де, но амфетите вървят със всичко :D

HouseSoul
10-11-2007, 07:25
Стига с тоя амфет е ... не си ли пилите много мозъците бе ???

loyal_88
10-11-2007, 08:59
Стига с тоя амфет е ... не си ли пилите много мозъците бе ??? Екстра е ;) Е, тфа не значи че съм 24 часа друсан с амфети, ебати, и аз имам нужда чат пат да спя и да ям, но някак си линиите са ми присърце :lol:

Special K
10-11-2007, 20:24
Тукашните бонбони са боклуци....разбираите много ниско или наи-често никакво съдържание на MDMA......Все пак има и изключения...например съм попадалa на тукашен бонбон в които почти бях убеденa че е със MDA, така че се срещат и добри......Колкото до чистото MDMA....то не може да бъде пресовано във хапче а се предлага само във капсули,така че дори и да съдържа някакъв процент бонбончето никога няма да е чисто MDMA...Сега по темата:
Зависи от партито(музиката) и предпочитанията на хората......Ако е нещо по лекичко може да си на гъбки или пък друг халюциноген.....ако ти харесват стимуланти, тогава амфетите вървят или още по добре метамфетамин...... :D

HouseSoul
10-12-2007, 04:56
Тукашните бонбони са боклуци....разбираите много ниско или наи-често никакво съдържание на MDMA......Все пак има и изключения...например съм попадалa на тукашен бонбон в които почти бях убеденa че е със MDA, така че се срещат и добри......Колкото до чистото MDMA....то не може да бъде пресовано във хапче а се предлага само във капсули,така че дори и да съдържа някакъв процент бонбончето никога няма да е чисто MDMA...Сега по темата:
Зависи от партито(музиката) и предпочитанията на хората......Ако е нещо по лекичко може да си на гъбки или пък друг халюциноген.....ако ти харесват стимуланти, тогава амфетите вървят или още по добре метамфетамин...... :D
Най-после една колежка е :roll: Това за мапчетата се опитвам да им го обясня от незнам колко теми вече..... Ампулката МДМА си е чиста класика, ама бая кривях от нея на една нова година ... :roll: Вече не се занимаам ама преди не беше много трудно да се открие.... Сега сички си хапват кетаминките или на амф. основа и са хепи, че ядат мапчета хахохихе :lol:

WwanAdoO
10-12-2007, 10:18
Въртящ бонбон за парти не ме кефи, аз съм отишла там, за да видя, да чуя, да се радвам, а не да ми се вътри всичко и да изпусна дори 15минути, заради тва, че ми се върти прекалено.... а ако толкова искам да ми се върти по-добре кети. Имаше обаче едни слончета- абсолютно амфетаминов бонбон, такъв примерно бих яла, но в краен случай. Амфетамина също не ме кефи много като вариант за парти (не казвам, че не го взимам) :roll: , защото някакси ми взима усмивката и не мога да съм толкова щастлива, колкото всъщност съм хахаха, не го обясних много добре, обаче сега на следващото парти, за което съм си взела билет вече, ще отида само на редбули и коли и ще видя колко ще издържа... защото искам наистина да ми е хубаво и да се израдвам възможно най-много...
а за ампулите и сега има оферти и ако имаш желание... :smt006

Special K
10-12-2007, 11:43
Аз си изкарвам идеално на нормална доза гъби + трева....Амфетамина не ми дава енергия за разлика от гъбките......

Special K
10-12-2007, 12:56
Нормално......чиста заблуда си е да се вярва че в бонбонките има МДМА....Това си знае само готвача...даже по скоро човека на пресата......
:mrgreen:

p07ren
10-12-2007, 16:18
amfet4e ;)

marakuq_baby
10-16-2007, 08:58
both :twisted: :mrgreen: :smt041 :smt020 :smt031 :smt082 :smt080 :smt040

Fanatichka
10-16-2007, 16:00
Аз карам на амфет.Преди партито дръпвам 2-3 линии и по време на партито пак.Към 7-8 часа ме държи, след тва вече почвам да се отпускам и блаа

Sonalia
07-14-2011, 18:15
Скоро взех амфет, но силно ме вълнува мисълта, че не беше това, за което го вземам. Изглеждаше като ситно натрушено стъкло, с горчиво - кисел вкус. Като количество беше много малко и се чудех дали изобщо да го вземам, но според приказките на момчето - дилър, е страхотно. Взех го, всичко си вървеше много добре (типичните за амфета ефекти), но след около 4 часа започнах да халюцинирам, като въпросните халюцинации бяха звукови и зрителни (постоянно виждах хора).Развих мания за преследване и ми нахлуваха странни и страховити мисли.Виждах светлини.Взех амфета по-рано от 00.00часа, кам 4ч. ме хванаха тези паранои и продължиха и на другия ден, когато успях и да поспа малко, а на третия ден халюцинациите продължаваха, но в по-лека форма. Знам, че така може да стане ако прекалиш или си редовен, но странното тук е, че до преди година вземах доста често в продължително време и никога не са ми са случвали такива неща. И всичко това само от 2 мини линийки...Ако някой е вземал подобен амфет или там квото е да сподели!

BrigadeSUD
07-14-2011, 19:00
Вземи и хероинче малко

jghgh
07-14-2011, 19:08
Става ми жал като чета тая тема.

reoffender
07-14-2011, 19:16
Повръща ми се от вас.
СМРТ
:)

whiteterror
07-14-2011, 19:33
Бахти наркоманската тема. На парти - само алкохол.

iLovePussyJuice
07-14-2011, 21:15
Липсват ми тия теми :D

ShtrudeL
07-14-2011, 22:06
Ключенце