PDA

View Full Version : Осъзнах къде греша, но май е късно...



the_girl1
10-08-2007, 21:22
Историята ми много дълга, но ще се опитам да я разкажа на кратко. Значи с едно момче се познаваме от няколко години - изглежда той ме е харесвал още от началото...... През последната година и половина станахме най-добри приятели! Ама наистина най-добри!!!!!! Постоянно се виждахме, говорихме си за абсолютно всичко, включително и най-интимни теми. Просто той е невероятен човек! Честно казано, държеше се по-добре от гаджето ми и правеше неща, които и гаджето ми не правеше за мен. Един ден по глупаво стечение на обстоятелствата се наложи той да ми сподели, че ме харесва - той каза, че много ме харесва, но твърдо не искал това да развали приятелството ни. Каза, че ме харесвал от години (от както се познаваме) и отначало имал някакви желания и надежди, но сега, след като сме станали най-добри приятели вече не искал нищо друго освен това да сме приятели! Каза, че не имал намерение да ми го казва това, за да не си помисля, че неговото държание е с цел да го харесам и аз. Аз подозирах, че той ме харесва, но след като ми го каза го погледнах от друга страна....... Споделих това на гаджето ми и той каза, че според него, най-добрият ми приятел прави всичките неща за мен и се държи добре, за да го харесам и да тръгна с него....... Като ли, че бях склонна да повярвам, макар че ми е най-добър приятел. По едно време имах проблеми с гаджето ми и най-добрият ми приятел ми каза, че според него гаджето ми не ме заслужава, че иска от мен само секс, че не ме уважава и други лоши неща за мен. Това още повече ме подтикна към мисълта, че го казва, за да ме раздели с гаджето ми и да тръгна с него. Започнах да се държа лошо с най-добрия ми приятел, и макар че ме е срам да го кажа, го използвах за много неща. Въпреки това, той продължи да се държи с мен по най-милия възможен начин, обаче му личеше, че моето държание го наранява. Един път му наговорих куп глупости, доста го обидих и му казах, че не искам да се виждаме повече, да ми се обажда и т.н. Той ми каза, че щом това е щяло да ме направи щастлива ще го направи и наистина не ме потърси нито един път, а от общи близки разбрах, че тези събития са го наранили страшно много, но е казал, че няма да ме потърси защото това било мое желание, макар че много искал. Така минаха няколко месеца....... Скоро се разделих с гаджето ми и разбрах, че нещата, които най-добрият ми приятел ми казваше са били истина - бях девствена и го направих с гаджето ми за пръв път. Като скъсахме, гаджето ми си призна, че е бил с мене само за да "добави още една девственица в списъка си", вече били 8............................. Разбрах, че докато сме били заедно е спал с други момичета.............. Сега толкова много съжалявам, че се скарах с човека, който наистина ме уважаваше и ме ценеше заради най-големия боклук на света!!!!!!!!!!!! Реших да се обадя да най-добрия ми приятел - той се съгласи да се видим. Видяхме се, той пак се държа по невероятен начин с мен, въпреки всичко което бях направила и казала! Аз го питах дали иска пак да сме приятели и той се замисли много и каза, че е изпитал невероятна болка от нещата казани от мен......... Каза, че предпочита да не сме приятели................... Сега осъзнах, че той е истинският човек за мен! Сега не искам да сме само приятели - искам и повече! За мен той е най-невероятното момче и просто знам, че ще бъда щастлива с него! Знам как мисли и какво му е мнението по много неща от живота и наистина характера му е невероятен! И на външен вид е готин. Просто преди не съм осъзнавала какъв човек съм имала до себе си!!!!!!!!!!! Искам да съм с него, а той дори не иска да сме приятели...... Не знам какво да правя!!!!!!!!!!

Съжалявам за дългата тема, но просто исках да споделя с някой, защото това не съм го разказвала на никой друг..... А ако може някой да напише някое друго мнение и съветче........

MiMcHeToOo
10-08-2007, 21:27
ееми.. полека лека ще почнеш пак да се доказваш, да му печелиш доверието отново.. любовта е сляпа.. нормално е да си се подвела.. а и всеки заслужава втори шанс, така че колкото и да те е срам от грешките ти, продължавай да се бориш!

kael
10-08-2007, 21:30
* потупва авторката по рамотто и й казва че всичко ще бъде наред, мъчейки се да прекрие че не е чел поста и *

UnaBletoLoVeU
10-08-2007, 21:36
Опитай се да докажеш на най-добрия си приятел, че наистина държиш на него и ,че си разбрала каква грешка си допуснала..и се надявам всичко да се оправи и да бъдете повече от приятели. Успех, миличка (:

My_Dear
10-08-2007, 21:36
Бахти, колко ми приличаш на едно момиче, което познавам...

Ами какво да ти кажа. Късно си си отворила очите. Наранила си го, а такива стари рани наистина.. много болят. Ако сега искаш да се бориш за него, бая усилия ще трябва да положиш.

Пък... дано успееш...

gLoRiOuS_aNGeL
10-08-2007, 21:43
Трябва да му се извиниш! Засега се опитай отново да бъдеш до него и нека този път ти си тази,която се държи мило винаги! Може би с времето нещата ще се оправят...Казвам "може би",защото доста си го наранила,а такива неща трудно се прощават! Все пак ти пожелавам успех!

_BoSSy_
10-08-2007, 21:44
Виж мацка,човек се учи от грешките си.Не мога да ти кажа да говориш с него,да му кажеш всичко което ти е на съцето в този случеи,не е толкова лесно,след като си го наранила така(а ти и без друго си се опитала да му обясниш).Всичко зависи от него и времето-продължаваи да го търсиш,ако искаш да си го върнеш.Вземи си поука от случката и бъди по-предпазлива спрямо момчетата(за гаджето ти става въпрос)! :) :)
Късмет. :)

thefreak
10-08-2007, 21:53
Не го заслужаваш пича. Не го закачай по-добре.

sweety_blondy
10-08-2007, 22:02
Виж мацка,човек се учи от грешките си.Не мога да ти кажа да говориш с него,да му кажеш всичко което ти е на съцето в този случеи,не е толкова лесно,след като си го наранила така(а ти и без друго си се опитала да му обясниш).Всичко зависи от него и времето-продължаваи да го търсиш,ако искаш да си го върнеш.Вземи си поука от случката и бъди по-предпазлива спрямо момчетата(за гаджето ти става въпрос)! :) :)
Късмет. :)

+10000000000 =D>

NightSky
10-09-2007, 07:38
Постъпила си много глупаво. Сега ще мине известно време, докато спечелиш пак доверието му.

iskamTe_vednaga
10-09-2007, 08:18
тук се намесва едно лафче ''Не бъди с този който обичаш а с този който те обича...''
но по стечение на обстоятелствата ние е жените правим точно обратното...

freedom
10-09-2007, 08:30
Наистина много гадно се е получило всичко,но пък... Пробвай се.. Звънкай му,питай го дали иска да се видите на кафе или където и да е.. Продължавай да му споделяш,както си му споделяла преди... Така той несъзнателно ще започне отново да ти помага във всичко.. Защото той може би е свикнал да те съветва и да ти помага,когато сте били най-добри приятели... И така отново ще се сприятелите (поне според мен) ... И когато това стане ти можеш да му признаеш чувствата си.. Дано да не е късно и той вече да те е забравил... Успех !

MoHuTo
10-09-2007, 10:52
Ами мацка ще трябва много време докато спечелиш доверието му отново, но това не трябва да те отчайва...ако желаеш това много силно се бори за него...успех :wink:

love_enrique
10-09-2007, 11:06
Кажи му това,което написа на нас!Успех!

Fagile
10-09-2007, 11:16
mila a za6to mesto da ni pi6e6 duuuulgi temi ne mu go kage6 tova na nego...posle mu kagi e ako ne iska6 6te te razbera i mu dai 2 dni da si pomisli i posle mu kagi kato re6i kakkvo iska da ti se obadi

sexy_for_you
10-09-2007, 11:22
Кажи му това,което написа на нас!Успех!

+1