PDA

View Full Version : Въпросче към момичетата :)



Psyhosocial
10-08-2007, 21:50
Здравейте, искам да ви питам боли ли ви много корема като ви идва.Защото имам такъв проблем пия Но Шпа и то значимо намалява болката но не за дълго, Нурофен не ми действа, а друго просто нз какво да пия ....дайте някои съвет моля ви [-o< [-o< [-o<

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

thefreak
10-08-2007, 21:59
Минавало ли ти е през акъла, че причината е друга, за да те боли?

LuCiFersAngeL
10-08-2007, 22:00
Ами като за начало темата не е за тук, но не е проблем. сигурно ще я преместят.
По същество: мен лично не ме боли корема, но понякога адски много ме боли кръста. Иначе казват, че е нормално. Нз какво да ти препоръчам, пък и щом Но Шпа ти действа защо искаш да пиеш нещо друго :smt017

sweety_blondy
10-08-2007, 22:00
в повечето случай ме боли , нормално е

_BoSSy_
10-08-2007, 22:15
Боли ме,да..Понякога леко срезване в яичниците,друг път направо повръщам-става ми мн лошо..Но Шпа-то..трявба да изгълтам цял блистер за да ме поотпусне малко,пия Нурофен и за сега ми деиства..

Paiper
10-09-2007, 06:38
Корема не ме боли,но кръста ме разкъсва от болка,пия Ibuprom и значително намалява болката,доволна съм!Обаче понякога заедно с него пия и аналгин и парацетамол :-&

Water_lili
10-09-2007, 06:54
оф боли и още как,аз като започнах противпзачатачните малко ми мина,но сега пак е много зле ,боли ме не само корема ,но и краста и бедрата и не мога да си седя на краката направо ](*,) ужасно е, по принзип се старая да не пия нищо то не че и нещо помага,но ако е много тежко пия упсарин или аулин,тъпото е че предизвикват засилено кървене :smt012

`Death`Whore``
10-09-2007, 08:47
Опитай с топъл билков чай. Няма да навреди да опиташ. И ако ти помине, излез навън, движението помага.

bossychick
10-09-2007, 10:06
I men mnogo me boli korema kato mi idva ama zverski 1vq den e nai jestoko,svivam se kfo li ne pravq ne pomaga. Buskolizini i e takiva ne mi pomagat oba4e te4en analgin opredeleno pomaga! ne spira bolkata suvsem use6ta se ne6to ama nqma ni6to ob6to s tva koeto e bilo predi da go izpiq.. taka 4e macki probvaite s te4en analgin :)

mishaaa
10-09-2007, 11:58
Пии "бусколизин"(мисля,че така се казва).Аз имам същия проблем и някои от менопаузите ми са доста болезнени,стига се до рев дори.По принцип това е от неправилно разположение на матката и като родиш уж ще се оправиш.Но не на всички действа.Майка ми още я боли.
Мен ме боли,и кръста,и корема,ставам доста нервна,крещя без причина и т.н..Понякога приятелят ми едвам ме изтърпя :)

mishaaa
10-09-2007, 12:01
И да добавя още,когато имаш нужда помоли приятеля си или приятела,абе независимо кой да те разтрие,но не по частите,които те болят,а например слепоочията,над веждите,трапеца и т.н.[/quote]

lyly_lili
10-09-2007, 14:48
Пии "бусколизин"(мисля,че така се казва).Аз имам същия проблем и някои от менопаузите ми са доста болезнени,стига се до рев дори.По принцип това е от неправилно разположение на матката и като родиш уж ще се оправиш.Но не на всички действа.Майка ми още я боли.
Мен ме боли,и кръста,и корема,ставам доста нервна,крещя без причина и т.н..Понякога приятелят ми едвам ме изтърпя :)

ne e li muskolizin :-D 6tot nali e za muskuli?? to i men me boli korema dokato sum v cikal,no samo 1 den... :roll:

*_sLuNchEvOo`mOmiChe_*
10-09-2007, 15:13
И мен много ме боли корема, когато съм в цикъл.Първите 1-2 дни не мога да стана от леглото :roll: , почти всеки път ми се случва да плача от болки ... пия хапчета, но не ме облекчават за повече от 20-30 минути.Даже последния път толкова ми беше зле, че повръщах :smt010

1337
10-09-2007, 15:13
/off


Пии "бусколизин"(мисля,че така се казва).Аз имам същия проблем и някои от менопаузите ми са доста болезнени,стига се до рев дори.По принцип това е от неправилно разположение на матката и като родиш уж ще се оправиш.Но не на всички действа.Майка ми още я боли.
Мен ме боли,и кръста,и корема,ставам доста нервна,крещя без причина и т.н..Понякога приятелят ми едвам ме изтърпя :)

ne e li muskolizin :-D 6tot nali e za muskuli??
Не е ли да спреш да пишеш глупости..

palomaaa
10-09-2007, 17:06
и мен адски ме боли,даже ако не взема болкоуспокояващи не мога да стана от леглото и повръщам...лекарите казват"като родиш,ще се оправи" иначе аз пия нимезил и аолин и наистина помага

divi4ka
10-11-2007, 12:41
мене изобщо не ме боли \:D/

sexy_angell
10-11-2007, 13:00
probvai s Naproxen.kaza mi go edna ginekolojka,na men mi pomaga.

MaRiNkA_16
10-12-2007, 09:47
Здравейте, искам да ви питам боли ли ви много корема като ви идва.Защото имам такъв проблем пия Но Шпа и то значимо намалява болката но не за дълго, Нурофен не ми действа, а друго просто нз какво да пия ....дайте някои съвет моля ви [-o< [-o< [-o<

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!
spazmalgon na vseki 2 4asa.4ai na vseki polovin 4as.ako ima6 nagrqva6to odqlo perfektno mi deistva na krusta.ako ne 2 6i6eta s topla voda i lqga6 i gi slaga6 otsrani na tqloto ti pritisnati i taka.i az nemoga da tarq purvite 3 dena adski bolki ama kvo da pravim jeni sme...

MaRiNkA_16
10-12-2007, 09:50
Пии "бусколизин"(мисля,че така се казва).Аз имам същия проблем и някои от менопаузите ми са доста болезнени,стига се до рев дори.По принцип това е от неправилно разположение на матката и като родиш уж ще се оправиш.Но не на всички действа.Майка ми още я боли.
Мен ме боли,и кръста,и корема,ставам доста нервна,крещя без причина и т.н..Понякога приятелят ми едвам ме изтърпя :)
byskolizina go sprqha ot aptekarskata mreja v na4alotot na godinata...imalo nqkva vredna za organizma sustavka ina4e be6e dobro hap4e

hilaRy___
10-12-2007, 11:10
i men me b0li mn korema kat sym ne razpol0jena ne m0 se mrydna ot legl0t0 i piQ n0Shpa ma pak si me b0li prosto nqma kf0 da se naprai kazvat che sled kat rodish b0lkata izchezva ma ne mi se vqrva

foreverr
10-12-2007, 11:42
Не мен не ме боли, но при всеки е индивидуално-нормално е да те боли!

ouT-oF(coNtr0L)
10-12-2007, 12:04
Мен не ме боли, но имам приятелки които се оплакват от силни болки по време на цикъла :wink: Нормално е. Разходката и билковия чай помагат доста.

iveto0
10-13-2007, 14:10
и мен ме боли доста корема преди да ми дойде и мисля че е нормално ;)

DevilWish
10-14-2007, 10:20
I men me boli i piq spazmalgon i mi deistvat vinagi ;)

indecent
10-14-2007, 12:00
ami moje da pie6 spazmalgon ili buskolizin :-s

_butterfly_
10-14-2007, 12:20
аолин и наистина помага

SLaDKu_mOmIChEncI
10-14-2007, 20:05
Мен ме е боляло корема супер много щом не ти помагат хапчетата пробвай с една натоплена кърпа да си я сложиш на корема ! Аз съм ревала от болки и хапчетата ми помагат само за кратък период от време ... :(

tItEufFf
10-14-2007, 23:22
Ами мен изобщо не ме боли. Баба ми беше казала, че ако ме боли да пия топло мляко с мед...Помага!

CaSsIe
10-15-2007, 10:33
при мен е различно..понякога ме боли много ама адски много,понякога малко а чат пат и изобщо не ме боли(ама това се случва рядко) иначе корем,глава,кръст бе всичко ме боли обаче аз не взимам никакви лекарства защото не ми понасят...мразя ги лекарствата даже аспирин и аналгин не пия...просто търпя колкто и да ме боли :::

kalpazanka
10-15-2007, 14:23
Всяка една менструация е болезнена за мен, добрата новина е, че минавам само с една таблетка Дескофен или Нурофен.
П. С. Не е полезно да се прекалява с нумезулид-съдържащите лекарства, т. е. повече от 8 сашета дневно в продължение на повече от месец, тъй като са токсични за черния дроб!

mon4eto
10-15-2007, 14:26
Pii spazmalgon na men mi pomaga :wink:

denin4eto0
10-15-2007, 14:42
ми мен самопървия ден не боли корама и като теб пия Но Шпа и ми помага :D

rakiQ
10-15-2007, 18:26
Писала съм в теми относно това в другите раздели...
Боли ме.
Много ме боли.
Като почнах да пия противозачатъчни лекаря ми каза, че от тях ще спре да ме боли толкова много.
Нищо такова.
Много боли... Първия ден,като ми дойде не мога да стана от леглото,не мога да мръдна,не мога да говоря...
Плача от болка,повръщам от болка...
Дееба.. Все едно ми е отрязан крайник. Адски много ме боли.И не само корема,като цяло ми е супер зле.
НоШпа, Аналгини, Аулини,Нурофен нищо не ми помага. Просто боли. Докато не мине един ден. На втория вече се понася..
Последния път пих упойка... Сериозно. Упойка, на чието упътване пише,че се използва венозно за оперативни намеси. Е, аз я изпих- подейства.. Единственото,което някога ми е действало за тая болка..
Ама аз сигурно съм патологичен случай...
Поговори с лекар за противозачатъчните- казват,че при нормалните хора правят цикъла по-редовен и по-малко болезнен.

ооооооо ужас ,горката :(
и аз имам такъв проблем но мен само аулин ми помага.
Винаги се зареждам в нас и в мен с аулини

sladko_teenche_v
10-16-2007, 17:22
Men me bolq purvite nqkolko menstruacii!
:roll:
vzimax buskolizin i me uspokoqva6e,no vse pak e normalno da te boli :wink:

Cool_Bitch
10-20-2007, 11:24
При мен болките са адски единственото нещо,което ми помага е Но шпа хапче или ампула.

_BaBy_LoVe_YoU_
10-21-2007, 09:44
мене изобщо не ме боли \:D/

Не те боли но и теб сиг някой ден ще те заболи такаче очаквай болката! :!:

cute_emo_girl
10-22-2007, 15:45
мен ме боли само първия ден...обаче е адски силно :cry: