PDA

View Full Version : Обеца на езика ... с вакуум?



laydi_Kroft
10-08-2007, 23:11
има ли такова нещо? какво представлява? как се слага? къде може да се намрят?

аз имам за ушите с магнит. нещо подобно за език и/или за пъп има ли? :)

10х

Boot
10-08-2007, 23:21
бахти гейското

laydi_Kroft
10-08-2007, 23:22
не че ме е страх....просто разните инфекции дето могат да се появят ме разубеждават :Р а и немога да си представя след време как ще ходя с тази обеца :D пък и искам временно да видя какво е... и може да се навия да се продупча :D ;)

bulgarche
10-08-2007, 23:26
бахти гейското
Ти пък много щото разбираш от обици!
Първо се продупчи някъде, че после приказвай "разбирачке" :smt006

thefreak
10-08-2007, 23:28
не че ме е страх....просто разните инфекции дето могат да се появят ме разубеждават :Р а и немога да си представя след време как ще ходя с тази обеца :D пък и искам временно да видя какво е... и може да се навия да се продупча :D ;)
Не се притеснявай за инфекциите.
В устата не е проблем това.

laydi_Kroft
10-08-2007, 23:29
ок, но никой не отговаря на въпроса :)

10-08-2007, 23:30
не че ме е страх....просто разните инфекции дето могат да се появят ме разубеждават :Р а и немога да си представя след време как ще ходя с тази обеца :D пък и искам временно да видя какво е... и може да се навия да се продупча :D ;)
Не се притеснявай за инфекциите.
В устата не е проблем това.
Айде бе?
Видях една мацка, да си взима обицата от земята (до една локва) да си я изтрие в блузата и да я лапне...

10-08-2007, 23:34
аз пък още не знам какво е обица с вакуум...

я някой да обясни...

с вакуум се пробива или какво?
Как ще пробиеш дупка с вакуум бре :lol:
Крепи се с вакуум ;)

`Death`Whore``
10-08-2007, 23:34
Всъщност наистина устата и устните са най-безопасните места за дупчене по отношение на инфекциите.

И да, разбира се, че може да се инфектира...може да ти падне главата. А вакуумът на един от мнгоо важните ти органи е безвреден. Я опитай да си сложиш такава обеца на мекото на ухото и ще видиш колко боли след няколко часа.

10-08-2007, 23:44
аз пък още не знам какво е обица с вакуум...

я някой да обясни...

с вакуум се пробива или какво?
Как ще пробиеш дупка с вакуум бре :lol:
Крепи се с вакуум ;)

ебахти тъпото...

верно е много педалско...
Ако бях мацка, бих си сложил.
Нали знаеш, че след 20 години може да не искам да имам дупка на устата :]

thefreak
10-08-2007, 23:52
не че ме е страх....просто разните инфекции дето могат да се появят ме разубеждават :Р а и немога да си представя след време как ще ходя с тази обеца :D пък и искам временно да видя какво е... и може да се навия да се продупча :D ;)
Не се притеснявай за инфекциите.
В устата не е проблем това.
Айде бе?
Видях една мацка, да си взима обицата от земята (до една локва) да си я изтрие в блузата и да я лапне...
И?

`Death`Whore``
10-08-2007, 23:54
Идиоти.

10-09-2007, 00:06
Идиоти.
Тъпо изказване.
Всеки си слага каквато обица иска, не каквато е по trve i kvlt ...
Се едно гледам, канал #метал в унибгто, как някой пита за някоя група и останалите го изяждат , че не е достатъчно тр00...
Вас като не ви кефят обиците на езика, с вакуум не е нужно да коментирате.
Мацката е решила да си сложи такава обица, не виждам нужда да и серете темата и да пишете разни простотий...
Фреак, има много болести и инфекций, който няма да бъдат преборени от слюнката....

`Death`Whore``
10-09-2007, 00:08
Душко...говорех не на автора, а на вас. Прочети първия ми пост в тази тема и после говори. :)

thefreak
10-09-2007, 00:13
Душко...говорех не на автора, а на вас. Прочети първия ми пост в тази тема и после говори. :)
Аз какво толкова казах?

thefreak
10-09-2007, 00:14
Фреак, има много болести и инфекций, който няма да бъдат преборени от слюнката....
Тъй ли?
Кой са те?

`Death`Whore``
10-09-2007, 00:16
В пиърсинг форума има статия, в която се казва, че в и около устата е най-безопасно по отношение на инфекциите. Склонна съм да вярвам, след като хората там се съгласяват с това.

thefreak
10-09-2007, 00:19
В пиърсинг форума има статия, в която се казва, че в и около устата е най-безопасно по отношение на инфекциите. Склонна съм да вярвам, след като хората там се съгласяват с това.
Ъъъъ...

Не се притеснявай за инфекциите.
В устата не е проблем това.

`Death`Whore``
10-09-2007, 00:23
На него говоря :-D

thefreak
10-09-2007, 00:25
На него говоря :-D
Мммм...
btw обърна ли внимание на 12-то в ника?

`Death`Whore``
10-09-2007, 00:25
Какво намекваш? :roll:

thefreak
10-09-2007, 00:31
Ами, ако това число отговаря на годините му, значи му е простено... донякъде....

10-09-2007, 00:38
Ами, ако това число отговаря на годините му, значи му е простено... донякъде....
Доста си зле.
О чакай малко, ти си някой могъщ биолог, който ще намери Avertuz-а , като използва слюнка?
Айде у лево...
И вземи се образовай малко, какво е MJ12, M12 , Majestic Twelve , M Twelve и всичките останалите имена ... защото на колкото и години да си, не ти е простено, да нямаш минимална обща култура... :x
Казваш най-безопасно, не "слагайте си какъвто и да е вид микроби в устата, те са напълно безопасни за вас!"

10-09-2007, 00:39
А знаеш ли какво е инфекция дори, фреакчо?

thefreak
10-09-2007, 01:28
Ти нормален ли си е?

`Death`Whore``
10-09-2007, 06:25
Да - медицинската стомана внася 3 тона микроби.

ЕPu
10-09-2007, 08:34
тва е зле, бе..
ако искаш обица, пробии се наистина, не разни такива, магнитчета, вакууми и не знам още какво..

peZz
10-09-2007, 08:41
В "На Тъмно" бях чела някъде,че имало обици за език със магнит-10 лева. :roll:

Madness
10-09-2007, 10:08
Аааа...тва е супер тъпо...една приятелка даде 5 лева за тва :shock:
...и после го глътна

i'm so excited!
10-09-2007, 10:10
аз пък съм чувала, че е вредно, щото притискало кръвоносните съдове...
абе нямам идея, не помня, но определено не е безвредно.
а и е грозно. и тъпо.

ЕPu
10-09-2007, 10:14
със сигурност, то за да се задържи трябва да е здраво захванато, ии си представям как ти преебава езика ако го носиш повече време (всъщност то май не е за постоянно? сваля се след...1 седмица примерно :roll: )

i'm so excited!
10-09-2007, 10:35
не може да се задържи една седмица.изобщо не е здраво захванато, все пак е вакуум.

shmatka_s_patka
10-09-2007, 12:29
не че ме е страх....просто разните инфекции дето могат да се появят ме разубеждават :Р а и немога да си представя след време как ще ходя с тази обеца :D пък и искам временно да видя какво е... и може да се навия да се продупча :D ;)
Не се притеснявай за инфекциите.
В устата не е проблем това.
Айде бе?
Видях една мацка, да си взима обицата от земята (до една локва) да си я изтрие в блузата и да я лапне...
И?
:shock: :shock: :shock:

`Death`Whore``
10-09-2007, 12:32
аз пък съм чувала, че е вредно, щото притискало кръвоносните съдове...
абе нямам идея, не помня, но определено не е безвредно.
а и е грозно. и тъпо.
Един човек да мисли. :-D

^Sam90^
10-09-2007, 12:52
Аз направих глупостта да си взема обеца за езика с вакуум.. само дет се изръсих с 5 лв (или беха 7..). Първо е доста голяма и малко ти пречи да говориш (поне тази, която аз си взех беше такава, а други нямаше...), второ много трудно се слага, а ако не я сложиш правилно почва да пада и има голяма вероятност да я глътнеш.
Както си бях в час и кихнах и обецата изхвърча върху госпожата по Георгафия.. :roll:

Има и такива с магнит, но боли, а и са ментета... абе не е оферта. Ако толкова искаш пиърс, се продупчи.

thefreak
10-09-2007, 12:55
не че ме е страх....просто разните инфекции дето могат да се появят ме разубеждават :Р а и немога да си представя след време как ще ходя с тази обеца :D пък и искам временно да видя какво е... и може да се навия да се продупча :D ;)
Не се притеснявай за инфекциите.
В устата не е проблем това.
Айде бе?
Видях една мацка, да си взима обицата от земята (до една локва) да си я изтрие в блузата и да я лапне...
И?
:shock: :shock: :shock:
Да пояснявам за тъпите ли?

10-09-2007, 15:43
не че ме е страх....просто разните инфекции дето могат да се появят ме разубеждават :Р а и немога да си представя след време как ще ходя с тази обеца :D пък и искам временно да видя какво е... и може да се навия да се продупча :D ;)
Не се притеснявай за инфекциите.
В устата не е проблем това.
Айде бе?
Видях една мацка, да си взима обицата от земята (до една локва) да си я изтрие в блузата и да я лапне...
И?
:shock: :shock: :shock:
Да пояснявам за тъпите ли?
Pride Heralds, hail the omniscient !

HiM_AnGeL
10-09-2007, 15:49
абе хора щом иска нека пробва тя/той си решава никой не е длъжен да дава акъл кажете къде се продават и колко струват и да си се кефи аз лично не съм от хората който се дупчат и не държа тай че ако искам просто да се видя с такова нещо що да не пробвам? ](*,) ](*,) ](*,)

Morning
10-09-2007, 15:57
Значи преди една приятелка имаше такава обица с вакуум и каза че си я е купила за 20 'стинки от някакъв шивашки магазин... В шивашки ако питаш за "обица" надали ще те разберат ама ти обясни за едно такова кръгло което създава вакуум и е като сребро.. :D
Ха даже ги има по размери.. И са много добри.

DollsiiTa
10-09-2007, 17:46
миличка в На Тъмно има такива обеци многу са готинки етУуУ и мойта :) http://i172.photobucket.com/albums/w34/najjf/di011.jpg

fairytalesend
10-09-2007, 20:29
в 'на тъмно' във варна има такива обеци;)

coolgirl6969
10-13-2007, 17:45
ne ti preporu4vam...edna fr si be6e vzela ot na tumno struvat 5 leva ama e golqm 6ansa da q glutne6 + tfa posle ostavat edni mnnoo gadni sledi po ezika koito se mahaht min sled sedmica...

i'm so excited!
10-13-2007, 17:57
]миличка в На Тъмно има такива обеци многу са готинки етУуУ и мойта :) http://i172.photobucket.com/albums/w34/najjf/di011.jpg
ужас

dance_with_devil_
10-13-2007, 20:07
ПФфФФфФ ДеЕееее*А немога да разбера закфо оплюхте цялата тема кат не ви изнася - НЕ ПИШЕТЕ ТОГАВА!!!!! кфо само опреквате момичето :smt013 :smt012 :smt011 :smt019


Мацка а иначе за въпроса ти - има такива обеци в "На Тъмно" Според зависи от кой град си ето адресите :

Адреси на магазини
"На тъмно"

:arrow: Варна, ул. Воден 19

:arrow: София, ул. Иван Вазов 13

:arrow: В. Търново, ул. Ст. Стамболов 57

:arrow: Ст. Загора, ул. Цар Симеон 112

:arrow: Добрич, пл. Независимост 1

:arrow: Плевен, ул. Дойран 144

:arrow: Русе, ул. Г. Раковски 13


Обечките са по 5лв. закрепят се чрез вакуум и тук можеш да видиш как изглеждат и какви видове има :
http://www.natamno.com/e-shop/88/90.html
(първите 4 вида;)

Аз лично имам ||P46-17.P Displays-Packing|| от този вид черничката :)

И вече ако за подробности искаш да разгледаш това е сайтчето :
www . natamno . com
Дано да съм помогнала :smt006

ReZoN
08-20-2008, 00:31
Обеците с вакуум за език са много ефективни ! Вярно , че не стават да ти седи там по 1 седмица ама се пак тряя да се маха .. става да си играеш с нея и да си я подмяташ по зъбите :-D Колкото до това в Натъмно магазина има по 5 лева са някаде ама не съм сигурен дали само 1 е за 5 може да са няколко .. А иначе обеци за уши с магнит СЪКС има супер скапани .. по добре направи така ! Купи си от магазин обеца с камък хубава по голяма от медицинските щото те тея с магнитите са колкото една медицинска .. и като си я купиш внимателно махни тва дет е за дупката в ухото изравни го и и кат си купиш с магнит те са 2 земи от на едната магнита и го лепни с "Капчица" за обецата ( внимавай от коя страна лепиш ) и така ще си имаш хубава обеца с камък , но гледай да не е прекалено голяма , за да не натежи и да падне да се изгуби ! Ама иначе по добре ухо да се пробие ..

08-20-2008, 01:16
Обеците с вакуум за език са много ефективни ! Вярно , че не стават да ти седи там по 1 седмица ама се пак тряя да се маха .. става да си играеш с нея и да си я подмяташ по зъбите :-D Колкото до това в Натъмно магазина има по 5 лева са някаде ама не съм сигурен дали само 1 е за 5 може да са няколко .. А иначе обеци за уши с магнит СЪКС има супер скапани .. по добре направи така ! Купи си от магазин обеца с камък хубава по голяма от медицинските щото те тея с магнитите са колкото една медицинска .. и като си я купиш внимателно махни тва дет е за дупката в ухото изравни го и и кат си купиш с магнит те са 2 земи от на едната магнита и го лепни с "Капчица" за обецата ( внимавай от коя страна лепиш ) и така ще си имаш хубава обеца с камък , но гледай да не е прекалено голяма , за да не натежи и да падне да се изгуби ! Ама иначе по добре ухо да се пробие ..
Сигурно авторката цялата е в пиерсинги и флешове досега...

OBI4VKA
04-19-2012, 17:33
:) така и аз си взех такава обеца от на тъмно но няма магнит ....

bijou
04-21-2012, 15:36
Преди имах такава. От "На тъмно" се продават мисля, че за 5лв.
Не е особенно яко, на мен за нула време ми омръзна и накрая я изгубих. :D
То е като топченце с празно пространство от едната страна, и се засмуква към езика просто, не е трудно.
Трудното става когато трябва да я наместиш, на мене ми отнемаше към 15 минути докато я наместя така, че да стой естествено.
Ако си я засмукал хубаво към езика ти, няма да падне, но не можеш да ядеш или пиеш с нея, защото като нищо ще я глътнеш.
Ако искаш обеца на езика, най-добре ще е да си направиш, вакуумната не струва, казвам ти от личен опит. ;)

Iwwetyy
08-06-2012, 09:47
Ако го глътенш какви може да са последствията ? Защото искам да си купя :)

Disrespect
08-06-2012, 09:56
Ако бях мацка, бих си сложил.
Нали знаеш, че след 20 години може да не искам да имам дупка на устата :]

Пиърсинга в устата зараства за дни, ти за след 20 години се притесняваш...