PDA

View Full Version : Големи комплексари има на тоя свят..................



the_girl1
10-08-2007, 23:04
Забелязах, че има много теми от рода на "на 15 съм, нормално ли е да ми е 16 см.?" и искам да кажа едно нещо: една приятелка, която е 3 години по-голяма от мен ми е казвала нещо много важно за мъжкия размер. Тя ми е разказвала, че е имала трима сексуални партньора - единия имал пенис дълъг 17 сантиметра, другия 23, а третия 12 сантиметра........ Лично ги е питала и тримата, макар че то си е личало и видимо. Тя каза, че момчето, с 12 сантиметровия и е доставяло най-голямо удоволствие и само с него е имала многократни оргазми и според нея не е важно размера, а е важно как се използва. То народа си го е казал: "Не е важно количеството, важно е качеството" Освен това тя каза, че този с най-дъргия пенис е бил пълно дърво и с него абсолютно нищо приятно не е могла да изпита. Сега още е с момчето, с 12 сантиметровия пенис и казва, че всеки път няма търпение да правят секс, поради факта, че абсолютно всеки път се чувства на върха на удоволствието! Сами си правете изводите!

П.П. Мисля, че трябва да спрете да питате дали е нормално да ви е еди си колко на еди си колко години, а да се опитате да се научите да го използвате така, че да доставяте удоволствие на партньорката си!

`Death`Whore``
10-08-2007, 23:07
Важна е и дебелината. Друго си е да те изпълни, дори да е къс. И не трябва да се забравя, че Джи точката е на няколко сантиметра от входа.

thefreak
10-08-2007, 23:12
Забелязах, че има много теми от рода на "на 15 съм, нормално ли е да ми е 16 см.?" и искам да кажа едно нещо: една приятелка, която е 3 години по-голяма от мен ми е казвала нещо много важно за мъжкия размер. Тя ми е разказвала, че е имала трима сексуални партньора - единия имал пенис дълъг 17 сантиметра, другия 23, а третия 12 сантиметра........ Лично ги е питала и тримата, макар че то си е личало и видимо. Тя каза, че момчето, с 12 сантиметровия и е доставяло най-голямо удоволствие и само с него е имала многократни оргазми и според нея не е важно размера, а е важно как се използва. То народа си го е казал: "Не е важно количеството, важно е качеството" Освен това тя каза, че този с най-дъргия пенис е бил пълно дърво и с него абсолютно нищо приятно не е могла да изпита. Сега още е с момчето, с 12 сантиметровия пенис и казва, че всеки път няма търпение да правят секс, поради факта, че абсолютно всеки път се чувства на върха на удоволствието! Сами си правете изводите!

П.П. Мисля, че трябва да спрете да питате дали е нормално да ви е еди си колко на еди си колко години, а да се опитате да се научите да го използвате така, че да доставяте удоволствие на партньорката си!
Записах си...!

Summer_Girl_6
10-09-2007, 06:04
И аз мисля че дебелината има по важно значение отколкото дължината!

Kras4eto_lp
10-09-2007, 10:09
Определено дължината не е всичко...а повечето момчета които пишат теми "Нормално ли е да ми е толко см..." според мене по скоро искат да се изфукат колко ми е голям....аз лично съм забелязала че повечето момчета горе долу до 17 години...на колкото са години толкова сантиметра им е,може и да не е така но аз поне съм го забелязала при 80% от момчетата,за които знам :::

Krom
10-09-2007, 10:26
П.П. Мисля, че трябва да спрете да питате дали е нормално да ви е еди си колко на еди си колко години, а да се опитате да се научите да го използвате така, че да доставяте удоволствие на партньорката си!

Точно ... не е важен размера а как се използва. Повечето мъже с големи размери се мъчат да ги вкарат целите а това прицинява болка на момичето, абе то всички мъже се мъчем да ги вкараме целите ама ...

абе влагалището на жената е от 4 до 10 сантиметра, какво значение има мъжкия пенис, ако мъжа неможе да го използва пълноценно?

`Death`Whore``
10-09-2007, 10:28
Чак 4 сантиметра във възбудено състояние не е. Но не е и повее от 15. :-)

Krom
10-09-2007, 10:30
Чак 4 сантиметра във възбудено състояние не е. Но не е и повее от 15. :-)

Омг НУУБ

kuklata_90
10-09-2007, 10:30
абе влагалището на жената е от 4 до 10 сантиметра, какво значение има мъжкия пенис, ако мъжа неможе да го използва пълноценно?

tva ne e vqrno.vlagali6teto e razli4no pri vsqka jena no nai 4esto e m/u 8-12sm

`Death`Whore``
10-09-2007, 10:32
Поне кажи, че съм нуубка. :-D

Krom
10-09-2007, 11:01
абе влагалището на жената е от 4 до 10 сантиметра, какво значение има мъжкия пенис, ако мъжа неможе да го използва пълноценно?

tva ne e vqrno.vlagali6teto e razli4no pri vsqka jena no nai 4esto e m/u 8-12sm

ами сорри ... ама сега взех една линиика и си измерих пръстите на ръката ... ми най-дългия е 8 сантима. а той жинаги е влизал згънат. вонаги докосвам вътрешната страна на влагалището, когато съм използвал пръсти ама досега не съм срещал момиче с повече от един пръст дължина. Абе има толкова много научна литература, що не взвмеш да почетеш малко? а ако не ти се чете отиди и си погови с някои лекър, да ти каже той, дето е чел.

`Death`Whore``
10-09-2007, 11:04
Т.е. ти си усещал шийката на матката на всички момичета, с които си бил?

Krom
10-09-2007, 11:06
Т.е. ти си усещал шийката на матката на всички момичета, с които си бил?

омг ... шийката е поне 1-2 сантиметра преди края на влагалището, ама аиде. и не, не на всички с които съм бил, само на тези с които съм използвал пръсти.

`Death`Whore``
10-09-2007, 11:13
Шийката свързва матката с влагалището. Ако е 1-2 сантиметра преди края на влагалището, това означава, че тя е в него, а това не е така.

Theoatguy
10-09-2007, 11:37
Сори ама никой няма 3 километров като на 1 пич то моя клас :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Krom
10-09-2007, 11:38
Шийката свързва матката с влагалището. Ако е 1-2 сантиметра преди края на влагалището, това означава, че тя е в него, а това не е така.

:smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

Добре де по-малко е от 2, в много случай е по-малко и от 1 ... ама ... леле до каква гениална мисъл стигна, като изклюяим изказването след последната запитая :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

marina star
10-09-2007, 14:32
Забелязах, че има много теми от рода на "на 15 съм, нормално ли е да ми е 16 см.?" и искам да кажа едно нещо: една приятелка, която е 3 години по-голяма от мен ми е казвала нещо много важно за мъжкия размер. Тя ми е разказвала, че е имала трима сексуални партньора - единия имал пенис дълъг 17 сантиметра, другия 23, а третия 12 сантиметра........ Лично ги е питала и тримата, макар че то си е личало и видимо. Тя каза, че момчето, с 12 сантиметровия и е доставяло най-голямо удоволствие и само с него е имала многократни оргазми и според нея не е важно размера, а е важно как се използва. То народа си го е казал: "Не е важно количеството, важно е качеството" Освен това тя каза, че този с най-дъргия пенис е бил пълно дърво и с него абсолютно нищо приятно не е могла да изпита. Сега още е с момчето, с 12 сантиметровия пенис и казва, че всеки път няма търпение да правят секс, поради факта, че абсолютно всеки път се чувства на върха на удоволствието! Сами си правете изводите!

П.П. Мисля, че трябва да спрете да питате дали е нормално да ви е еди си колко на еди си колко години, а да се опитате да се научите да го използвате така, че да доставяте удоволствие на партньорката си!

da,ne si parvata nito 6te si poslednata,koqto pi6e takava tema,ne otkriva6 sveta,nito pak 6te spre6 de4icata da se kompleksirat i da pitat

sasha_90
10-09-2007, 14:34
Съгласна съм с авторката.

picha
10-10-2007, 07:15
G точката е на 4 сантиметра от входа, а дебелината се определя най-много от тесността на момичето!

ChRiSTiaNo_07
10-10-2007, 08:47
абе и дължината и дебелината са от значение =P~

Lainovoz
10-10-2007, 16:07
П.П. Мисля, че трябва да спрете да питате дали е нормално да ви е еди си колко на еди си колко години, а да се опитате да се научите да го използвате така, че да доставяте удоволствие на партньорката си!

Точно ... не е важен размера а как се използва. Повечето мъже с големи размери се мъчат да ги вкарат целите а това прицинява болка на момичето, абе то всички мъже се мъчем да ги вкараме целите ама ...

абе влагалището на жената е от 4 до 10 сантиметра, какво значение има мъжкия пенис, ако мъжа неможе да го използва пълноценно?

:lol: тоя ми развесели деня

MaRiNkA_16
10-10-2007, 16:28
Определено дължината не е всичко...а повечето момчета които пишат теми "Нормално ли е да ми е толко см..." според мене по скоро искат да се изфукат колко ми е голям....аз лично съм забелязала че повечето момчета горе долу до 17 години...на колкото са години толкова сантиметра им е,може и да не е така но аз поне съм го забелязала при 80% от момчетата,за които знам :::
taka e

p07ren
10-10-2007, 16:31
Tupo e 1no mom4e da se kompleksira nqma polza ot tova osfen 4e moje kogato ti potrqbva da se pritesni6 dali nqma da ti see izmee momi4eto i da ne moje da stane taka 4e gore i 2te glavi i pravete prartiorkite si shtaslivi tova e moeto mnenie