PDA

View Full Version : Кръвотечение след секс



gjfxjxgjkcgh
10-09-2007, 08:40
Здравейте, водя редовен полов живот от 3 години, сега имам нов приятел и когато правихме секс веднъж се случи нещо мн странно. Той беше вече проникнал в мен и на втория тласък започнах да кървя. Кървенето спря, не беше дълго, около 1 супена лъжица, след това имах за малко кафяво течение. Приятеля ми каза че на другия ден му са се появили сърбежи при допир. Аз нямах други оплаквания, а на него след 2 дни му мина. 4-5 дни след това ми дойде цикъла, навреме. Ако някой може да ми помогне с мнение, благодаря предварително.

`Death`Whore``
10-09-2007, 08:43
Щом той е имал оплаквания, веднага отидете и двамата на лекар. Симптомите на венерическите болести могат да се появят и за ден и после да отшумят, но инфекцията си се разпространява.

mishaaa
10-09-2007, 11:37
Значи ти е дошло за малко(което може да се случи на всяко момиче),мисля така,защото ако е проникнал твърде надълбоко в теб и има кръв ме съмнява после да има кафяво.Така,че според мен ти е дошло малко по-рано и ако сте го правили без презерватив,твоя мензис е раздразнил члена му.Това е моята теория,според мен няма смисъл да се притесняваш,това не е за лекар.Ако после имате оплакване чааак тогава вървете. :wink: