PDA

View Full Version : Виновна????



_crazy_baby_
10-09-2007, 08:51
Nai nakraq i az da pisha tuk za moi problem..Ta zna4i sluchi se vchera moqta nai dobra priqtelka Mihaela si imashe priqtel kazvashe se Viktor no dokato hodeha Mihaela postoqqno izneverqvashe na Viktor s kakvi li ne mom4eta postypki i t.n. Viktor se i pro6tavashe dokato ne doide vchera Az i Mihaela se skarahme za ne6to ne6toto e 4e az hodeh s edno mom4e predi 1 godina koeto mi izneveri i az mn stradah za nego i do tozi moment oshte mi e tejko....no skupata mi priqtelka mihaela se vlybila v tova moe bivsho gaje i iska da hodi s nego pri koeto az i dignah lud skandal kak moje da mi pri4ini tova sled kato pred neq sam revala za tova mom4e no tq ne na svoeto si durjeshe iskashe da hodi s tova mom4e dokato hodi s Viktor no na men mi kipna i az razkazah vsi4ko na Viktor za Mihela i mom4eto pri koeto toi otide do tqh i q zarqza .... sega Mihaela me obvinqva 4e az sam vinovnicata v cqlata istoriq az smqtam 4e ne sam vie kak mislite :smt011

Slave4You
10-09-2007, 08:56
Еми според мен тя е виновна 80% а ти около 20% :-D Смисъл тя си е виновна че му изневерява непрекъснато но и ти може би не трябваше да им се бъркаш. Ама като се замисля ... щом иска да постъпи така подло може би наистина имаш право. Абе тя е по-виновна от теб. Аз така мисля.

mon4eto
10-09-2007, 08:57
Vaob6te ne si vinovna naprotiv postapila si mnogo pravilno,za6toto kakvato i priqtelka da ti e ne moje taka da se gavri s toq Viktor...a i v slu4aq mnogo gadno e postapila s tebe kato e re6ila da tragne s biv6eto ti gadje :smt011 Az ako sam na tvoe mqsto vaob6te nqma da se zanimavam s neq :x

ArTanDra
10-09-2007, 09:24
Ясно и точно .. виновната си ти!

Blab
10-09-2007, 09:32
Ясно и точно .. виновната си ти!
типично плоско мислене....на човек, който е изневерил :smt011

1.Е*ати приятелката
2.Тя си е виновна.
Не се впрягай излишно.....вярно, можеше да не му го казваш ти, а да й дадеш шанс сама да си признае...., но голямата работа....

ArTanDra
10-09-2007, 09:38
Ясно и точно .. виновната си ти!
типично плоско мислене....на човек, който е изневерил :smt011

1.Е*ати приятелката
2.Тя си е виновна.
Не се впрягай излишно.....вярно, можеше да не му го казваш ти, а да й дадеш шанс сама да си признае...., но голямата работа....

НИКОГА не съм изневерявала , нито те на мене. Плоското мислене е на децата , които си мислят , че трябва да ръководят чувствата на приятелките си и на хората около тях! Какъв ви е проблема ? Защо приятелката й да не ходи с момчето на "мечтите" й ? Предразсъдък може би.. да не говоря , че 1 год това момиче няма нищо общо с него и каква е тя да се меси във връзката на хората. А сега да и кажа на авторката , че като си направила този номер на приятелката си 99 % е сигурно , че тя ще занимава момчето с което си ходила дано си доволна.

_crazy_baby_
10-09-2007, 09:41
da dovolna sym a i na men takiva pr ne mi trqbvat koito ne durjat na men

Blab
10-09-2007, 09:55
Ясно и точно .. виновната си ти!
типично плоско мислене....на човек, който е изневерил :smt011

1.Е*ати приятелката
2.Тя си е виновна.
Не се впрягай излишно.....вярно, можеше да не му го казваш ти, а да й дадеш шанс сама да си признае...., но голямата работа....

НИКОГА не съм изневерявала , нито те на мене. Плоското мислене е на децата , които си мислят , че трябва да ръководят чувствата на приятелките си и на хората около тях! Какъв ви е проблема ? Защо приятелката й да не ходи с момчето на "мечтите" й ? Предразсъдък може би.. да не говоря , че 1 год това момиче няма нищо общо с него и каква е тя да се меси във връзката на хората. А сега да и кажа на авторката , че като си направила този номер на приятелката си 99 % е сигурно , че тя ще занимава момчето с което си ходила дано си доволна.
няма да се карам с когото и да било заради постъпките на трети лица...глупаво е...
Но, по думите на авторката, "приятелката" й все още "ходи"(ей тая дума ми е сред любимите) с Виктор, а м/увременно е решила да си поиграе и с бившия на засегнатата....Сори, полигамията не ми е в кръвта и не съм длъжна да я разбирам, камо ли одобрявам... =;

DoBs
10-09-2007, 10:22
Абе тва женската завист е голяма завист...

Потоя случай да ви разкажа един виц за бженсклата завист...
Значи на вечеря едно семейство е при некви приятели и на масата остава едно срамежливо кюфте... И домакинята го подава естесвено на най-малкото момченце и му казва земи го и ше ти порасне пишката!!!Но момченцето тъкмо го взима и маика му го бута от ръцвете и му казва дай го на татко си дай го на татко си :lol: :lol:

П.П. може на вица да не му е тука мястото ама е готин :P .иначе за проблема деа зн...

sasha_90
10-09-2007, 10:35
Виктор не е скъсал с нея само защото ти си му казала някои др неща.Приятелката ти е виновна защото се е подигравала с Виктор(като му е изневерявала).

Fagile
10-09-2007, 10:40
kefq ti se mnogo... i az obmislqm da napravq ne6to podobno i hi4 nqma da mi tegi 6toto ubo mi e fr

UnaBletoLoVeU
10-09-2007, 10:54
Да бе! Ти си била виновна хаха Тя си е виновна, че му е изневерявала. Тя е постъпила ужасно подло като е решила да ходи с момчето, с което ти си била и то те е наранило толкова много. Според мен ти нямаш абсолютно никаква вина, просто си се опитала да защитиш себе си.

MoThErFuCkInG~PrInCeSs
10-09-2007, 13:38
напълно съм съгласна,че вината не е твоя.твойта така наречена приятелка е трябвала да помисли преди да тръгне с този Виктор(ако ще му изневерява къв е смисъла изобщо да тръгва с него)но иначе за бившото ти гадже,ако от дълго време не подържате връзка,няма смисъл да се впрягаш толкова,ако той иска да тръгне с твойта приятелка здраве му кажи,значи не те заслужава.[/b]

punkrock
10-09-2007, 13:50
И ти не си постъпила добре, като си я изказала на гаджето и, но на нея едва ли и пука за него, щом постоянно му е изневерявала.
Тъй че те подкрепям за това което си направила!
И може да кажеш на приятелката си че като не може да бъде само с едно момче, по-добре изобщо да не тръгва с никого. Направо да си кръшка с който си иска, поне да не се е*ава така с хората!

_crazy_baby_
10-09-2007, 15:28
v momenta tq me obvinqva 4e az sym propilqla vryskata i.. a da i zabravih da kaja 4e predi nqkolko dena se zaribqvashe s nai dobriq fr na Viktor

Fagile
10-09-2007, 15:41
v momenta tq me obvinqva 4e az sym propilqla vryskata i.. a da i zabravih da kaja 4e predi nqkolko dena se zaribqvashe s nai dobriq fr na Viktor

e az ne vigdam ni6to lo6o poprincip 8-[

UtkaCHeNa_BaBy_
10-26-2007, 11:53
ti nqmash nikakva vina vinata e izcqlo v tvoqta priqtelka .. to tfa i priqtelka nemoje da se nare4e de ..

chocoleptic
10-26-2007, 12:05
Ясно и точно .. виновната си ти!
+1

lLady_MooN_RaiN
10-26-2007, 12:15
Може би си винона само затова, че си паднала на нейното ниво. Че си отмъстила, дори несъзнателно, защото това не е хубаво. Но иначе виновната е тя...

plami89
10-26-2007, 12:30
Правилно си постъпила!Според мен нямаш вина!

evilkaAaAa
10-26-2007, 21:56
много правилно си постъпила даже !! :wink:

sunny_flower
10-27-2007, 07:05
Според мен нямаш никаква вина добре си постъпила,апа тва момиче ако въобще може да се нарече приятелка... ](*,) :!:

tItEufFf
10-27-2007, 10:16
Абе зарежи я тъз бе :o Нямаш причина да се чустваш виновна...На твое място изобщо нямаше да си държа езика зад зъбите толкова дълго време....Явно се е превърнала в курва, която иска да се хвали с бройка...Изобщо не се занимавай повече с нея :!:

.PonY.
10-27-2007, 22:55
ти нямаш НИКАКВА вина :wink: ама тая тфойта фр некфа курва ли е :-o ???

LizZz
10-28-2007, 07:36
Добре си направила!Ся я заеби и не и обръщай внимание,защото е тъпа... 8-)

pIsaNkaTa_sTz
10-28-2007, 08:23
Нямяш никаква вина за това че са скъсали. Дори и без твоятя намеса рано или късно Виктор щеше да разбере за изневерите и пак щяхя да се разделят. :wink:

sindity
10-28-2007, 10:31
Леле.. ми според мен си постъпила правилно :)

free_cool_GirL
10-28-2007, 11:26
постъпила си напълно правилно,да не ти пука и определено това момиче не е твоя приятелка...дори и тя да имаше чувства към бившото ти гадже щеше да си премълчи и да се мъчи да го забрави...а тя направо идва и ти казва без никакъв срам...това не е приятелство [-X
нямаш никаква вина за раздялата им,тя да е мислила като изневерява... :smt075

HePeAJIeH
10-28-2007, 17:01
Тая твойта приятелка е бахти гадта-тъпа курва :shock:

MockingBird
10-29-2007, 01:12
правилна постъпка !! не си цент виновна :twisted: