PDA

View Full Version : Въпрос за кислородната вода :)



snow__queen
10-09-2007, 09:08
Muchim se da izrusim kosmite na rucete na edna priqtelka,no nali trqbva da ima slunce...sega,kato nqma slunce kakvo trqbva da napravim,za da ima efekt,zashtoto sedi namazana s kislorodna voda ot 6 %,no nishto ne stava :)



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Loshotia
10-09-2007, 09:13
Оххх, и аз това съм го пробвала преди време, но мен кожата ми стана ужасна. Затова отидох направо на кола маска. Не си причинявайте с приятелката такива болки и мъки

snow__queen
10-09-2007, 09:17
ами аз използвам кола маска,ама тя твърди,че не може да търпи и сега търсим други крути мерки хаха :)

iveto89
10-09-2007, 09:53
emi drugi merki......za6to ne izpolzva veet-sprei,6te dade malko pove4e pari4ki okolo 8-9 lv,no 6te otstrani vsi4ko bez bolka i efektut e mn dobur.az si gi maham ili s kola maska ili s veet ot kakto se pomnq.perfektnoto re6enie za men \:D/

Kisses_P
10-09-2007, 10:12
Ако твърдо сте решили да ги изрусявате препоръчвам син прах.На принципа на боите е.за 15мин сте готови.Само че гледката като почнат да израстват косъмчетата е много неприятни.Руси накрая,в корена тъмни и е ужасно.По-добре кола маска колкот и да не и харесва метода... Кислородната вода я забравете при изрусяването.Загуба на време е

MaCeTo_
10-09-2007, 10:18
Ами аз съм пробвала с кислородна вода и пяната за бръснене на приятеля ми - чудесна работа свърши :lol: Просто ги смесваш в някакво си съотношение, че да се получи кашичка, и мацаш на ръката...обаче трябва да се стои около половин час, че да има някакъв резултат на сянка :) Може и повече да трябва при нея, не знам. Номера е, че ако е само кислородна вода ще стои, ще стои и после ще се махне и пак трябва да се мокри. А така кашата засъхва и няма как да не действа по-дълго :)

shmatka_s_patka
10-09-2007, 10:34
Ако твърдо сте решили да ги изрусявате препоръчвам син прах.На принципа на боите е.за 15мин сте готови.Само че гледката като почнат да израстват косъмчетата е много неприятни.Руси накрая,в корена тъмни и е ужасно.По-добре кола маска колкот и да не и харесва метода... Кислородната вода я забравете при изрусяването.Загуба на време е

kaf e toq sin prah?

Kisses_P
10-09-2007, 17:19
Подобно на боя за коса.Купува се от козметичните магаизни.Струва около 2лв.Смесват се там което има в кутийката, нанася се на мястото, седи се 15мин и се измива после.