PDA

View Full Version : Какво става с тоя GSM? pfy



SpAcE_LaDy
10-09-2007, 10:11
Здравейте на всички! Не знаех къде да си задам въпроса и реших да е в този раздел, ако не трябва да е тук, моля да я преместите:)
Тааа имам един въпрос.. с Nokia 5200 съм.. до сега бях с B-connect, но днес ходих в Глобул да мина на абонаментна програма.. казаха ми, че мога да си запазя номера.. казаха ми, че до 10 минути ще ми пуснах картата.. а това беше преди 2 часа сигурно.. а в момента нямам абсолютно никакъв обхват.. като се има предвид, че клетката на Глобул е на моя блок.. а аз съм си вкъщи.. опитам да звънна на 123, ма нали няма обхват и не стана.. а като се опитам д звънна на номера си от домашния, ми казва, че номера е невалиден.. какво става? имате ли някаква идея? преди си имах обхват и всичко, а би трябвало настроиките вече да са готови.. в смисул там от глобул тия дето ги оправят настройките.. може ли това да е някакъв бъг на самия телефон или пуъ е нещо друго.. и какво е? моля хелп, ако не можете д ми хелп.. май пак ще тряа да се ходи до глобул.. :( плс помогнете.. мерси мн предваре:)

Anf3tamin4o
10-09-2007, 10:23
В тях е най вероятно проблема почкайа Няколко часа и виж как е

xXxScreamxXx
10-09-2007, 10:26
em ponqkoga ima oslojneniq v1v vr1zkata sedi 4akai ako ne stane do ytre idi do globul

midnight...
10-09-2007, 10:32
изключи за няколко минути телефона и пак го включи
по-принцип настройките за такива работи идват до 2-3 часа :wink:

DisturbinThePeace
10-09-2007, 10:42
изключи телефона извади картата и го включи после , ако не стане значи от там те бавят ;) мене ме бавиха 12 часа и повече ;)

andytokz
10-09-2007, 11:02
em nz pak trea da ide6 do globula i da im se razvika6 makar 4e i az sam na globul am ko da prai sq idi pak tam i gi pitai ako ne ti kajat ni6to si poiskai stariq nomer i karta pls poseti podpisa mi mn te molq

SpAcE_LaDy
10-09-2007, 11:03
Бати гадното..
мерси много, хора:) мн ви бладоря, реших че е от тела нещщо.. а нов тел няма да видя скоро заради едната карта.. мерси мн.. дано се оправи скоро:)