PDA

View Full Version : Той свършва много бързо, а правим секс отдавна.



kuklata_90
10-09-2007, 10:25
problema e sledniqt- az sum purvata s koqto priqtelq mi pravi seks i znam 4e mn me obi4a oba4e svur6va mn burzo. znam 4e e normalno v na4aloto da svur6va burzo no ve4e ot 7 meseca vodim polov jivot i toi pak svur6va burzo (za 5-10min nai mn). kakuv moje da e problema v men li ili puk mn go vuzbujdam i az nz...vie kak mislite?

ako ima nqkvo zna4enie i dvamata sme na 17

т.7
кремчето

Krom
10-09-2007, 10:29
problema e sledniqt- az sum purvata s koqto priqtelq mi pravi seks i znam 4e mn me obi4a oba4e svur6va mn burzo. znam 4e e normalno v na4aloto da svur6va burzo no ve4e ot 7 meseca vodim polov jivot i toi pak svur6va burzo (za 5-10min nai mn). kakuv moje da e problema v men li ili puk mn go vuzbujdam i az nz...vie kak mislite?

ako ima nqkvo zna4enie i dvamata sme na 17

че аз свършвам за повече от 5-10 мин само след употреба на алкохол, ако съм ядосън на момичето под мен или не ми е до секс. Абе къв ти е проблема? за 5 минути той може да те свърши 5 пъти поне, ако си правилно предразположена? леле ... а по принцип средния полов акт е с продължителност 3-7 минути. такаче 5-10 мин въобще, ама хич даже не е малко.

Sea Goddess
10-09-2007, 10:34
И ние сме си за по 5 10 15 мин. :oops: различно е всеки път .. явно си е до мочето. Но тва определено си е нещо нормално не е някакав проблем :) Но ти ако искаш повечко го правете повече пъти :) втория път ще продължи повече и така :D

Morning
10-09-2007, 10:41
Точно така.. Повторете след 30,40 минути човека да събере силици и пак почвате и ще видиш че ще издържи много повече...

kuklata_90
10-09-2007, 10:50
emi nie sme go pravili 3 puti po4ti edin sled drug( za 30-40 min go napravihme 3 puti) kato vtoriq i 3tiq put ne bqha po mn. poprincip purviq put izdurja 2 min a drugite po 5min g/d..za tova napisah taq tema za6toto ne mi se vijda normalno...

`Death`Whore``
10-09-2007, 10:52
Кажи му да си набие една чикия сутринта, ти отиди у тях на обяд и ако пак свърши за толкова, е сериозно.

Krom
10-09-2007, 10:55
Кажи му да си набие една чикия сутринта, ти отиди у тях на обяд и ако пак свърши за толкова, е сериозно.
глупости ... абе ... аз за тия 4ри часа мога не 1 чикия и един секс ми 8 да си цапна пак ще мога на обяд. просто момчето има нужда от повече време.

Абе що не правите секс преди да си играете? понякога мъжката възбуда пречи много пончкога помага, Когато съм много възбуден свършвам бързо, но ако съм хипер възбуден ... има да се клатя ... :smt017

`Death`Whore``
10-09-2007, 10:57
Какво ще можеш на обяд? Да свършиш за 1 минута? Това не е много нормално. А след 8 чикии може да не можеш да чукаш въобще.

Krom
10-09-2007, 10:58
Какво ще можеш на обяд? Да свършиш за 1 минута? Това не е много нормално. А след 8 чикии може да не можеш да чукаш въобще.

:smt007 :smt007 :smt007 :smt007 Аиде да пробваме? :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

`Death`Whore``
10-09-2007, 10:58
Аз съм грозна, remember? :lol:
т.9
krem4et0

krem4et0
10-09-2007, 11:03
Не е особено нормално. Правете секс не само по много пъти 1 след друг, но и често. Аз обаче приемам за обида акт над 30-40 минути. Все едно не го възбуждам и не му е готино и за това не свършва!

mishaaa
10-09-2007, 11:08
Според мен е нормално.Ако го възбуждаш много ест.,че ще свърши много бързо.И ако искаш да не свършва толкова рано,по-добре го правете по често,определено има значение.Ако го правите 1 път в седмицата,сега започнете да го правите по 3-4 пъти,за да може по-дълго време да се наслаждавате един на друг.Успех! :)

thefreak
10-09-2007, 11:23
а по принцип средния полов акт е с продължителност 3-7 минути

аз за тия 4ри часа мога не 1 чикия и един секс ми 8 да си цапна пак ще мога на обяд
Още глупости има ли пич?

Krom
10-09-2007, 11:36
а по принцип средния полов акт е с продължителност 3-7 минути

аз за тия 4ри часа мога не 1 чикия и един секс ми 8 да си цапна пак ще мога на обяд
Още глупости има ли пич?

Иди при чичо доктор, като неискаш да четеш

bulgarche
10-09-2007, 11:40
Е хубаво де, какъв да е проблема? Такава е средната продължителност на един полов акт. Като искаш повече - кажи му, сигурно може да е контролира. Използвайте пози в които ще има по-малка стимулация на пениса му или пък използвайте някви глупости за забавяне на еякулацията.

MoHuTo
10-09-2007, 11:40
Не е особено нормално. Правете секс не само по много пъти 1 след друг, но и често. Аз обаче приемам за обида акт над 30-40 минути. Все едно не го възбуждам и не му е готино и за това не свършва!
Ако мисля по твойта логика, аз тряа да се сърдя постоянно на приятеля ми :smt017
По темата:Ами според мен тва не е нормално, по- добре преди секс да си набие една чикия и после да действате... :roll:

MakeMeLaugh
10-09-2007, 11:44
а по принцип средния полов акт е с продължителност 3-7 минути

аз за тия 4ри часа мога не 1 чикия и един секс ми 8 да си цапна пак ще мога на обяд
Още глупости има ли пич?
Този не го слушайте както каза фрийк ;)
Достатъчно се изложи стига толкова...

Пробвайте друга поза! Някоя, при която не свършва толкова бързо, прави, седнали легнали няма значние - разучете го.
Идеята с биенето на чикия сутрин и после да го правите по принцип при нормалните хора помага.
Другия вариант е да забавите темпото, не го правете бързо като зайци, а му кажи да забави малко така ще издържи повече.
Друг вариант е да го правите по повече от 1 път. Ама яврно при вас има същия ефект.
Разменете си ролите, ако той е активния сега нека стане пасивен, а ти да си активната или обратното.
Това са май вариантите.
Другото - зависи колко редовно го правите.. ако е през 5 дена по-простено му е.. пробвайте по-често да създаде тренинг.
:)

`Death`Whore``
10-09-2007, 11:47
Make_Me_Laugh, всичко това е много хубаво, но ако тя не се кефи толкова на бавния секс? Това важи и за сменянето на позата - каква е файдата, че той ще издържи 2 пъти повече, ако за нея позата не е толкова приятна?

Кажи му да се сдържа. Например си пуснете музика и му кажи когато започне да му идва кефа, да се заслуша в музиката или да се замисли за нещо. Но го правете с кондом.

MakeMeLaugh
10-09-2007, 11:47
Не е особено нормално. Правете секс не само по много пъти 1 след друг, но и често. Аз обаче приемам за обида акт над 30-40 минути. Все едно не го възбуждам и не му е готино и за това не свършва!
Ако мисля по твойта логика, аз тряа да се сърдя постоянно на приятеля ми :smt017
По темата:Ами според мен тва не е нормално, по- добре преди секс да си набие една чикия и после да действате... :roll:
Донякъде е права ;) Има и други определящи фактори, но това заема поне 50%.
Ако момче спи с някоя яка кифла може и за 2 мин да свърши ако мн му е кеф с нея.. ама ако е с някоя дето не му прай мн впечатление може да я лашка и 1 час примерно.. Много зависи от момичето и каква точно е в секса ;) ;)

MakeMeLaugh
10-09-2007, 11:49
Make_Me_Laugh, всичко това е много хубаво, но ако тя не се кефи толкова на бавния секс? Това важи и за сменянето на позата - каква е файдата, че той ще издържи 2 пъти повече, ако за нея позата не е толкова приятна?

Кажи му да се сдържа. Например си пуснете музика и му кажи когато започне да му идва кефа, да се заслуша в музиката или да се замисли за нещо. Но го правете с кондом.
Никъде не съм казал, че трябва да има егоизъм от негова страна и жертване от към нейна страна ;)
Затова писах да се "разучат" как и на двамата ще им е кеф и ще стигнат до разбирателство ;)
Ама това са най-сигурните начини че ще има супех според мен :)
Това са сдърежането.. мислиш ли че не се опитва момчето.. ама като не се получава.. :)

krem4et0
10-09-2007, 11:55
Не е особено нормално. Правете секс не само по много пъти 1 след друг, но и често. Аз обаче приемам за обида акт над 30-40 минути. Все едно не го възбуждам и не му е готино и за това не свършва!
Ако мисля по твойта логика, аз тряа да се сърдя постоянно на приятеля ми :smt017
По темата:Ами според мен тва не е нормално, по- добре преди секс да си набие една чикия и после да действате... :roll:
Донякъде е права ;) Има и други определящи фактори, но това заема поне 50%.
Ако момче спи с някоя яка кифла може и за 2 мин да свърши ако мн му е кеф с нея.. ама ако е с някоя дето не му прай мн впечатление може да я лашка и 1 час примерно.. Много зависи от момичето и каква точно е в секса ;) ;)
Той знае, че не обичам много дългия секс. Общо взето си знае, че след определено време ще ме заболи..........има ли смисъл да го правим тогава? И за 10 минути мога да съм супер задоволена.........

`Death`Whore``
10-09-2007, 11:58
Ако жената свърши по време на акта, дори да е 2минутен, не мисля, че ще има нещо против. :-D А и да не свърши...пак може да се почувства задоволена. Аз например след свирка нямам сили и се отпускам до мъжа си, както след секс. А се е случвало и доста пъти когато ми стане много хубаво, да си мисля колко искам той да свърши в този момент /това беше, когато бях на противозачатъчни, сега актът се прекъсва и е малко тъпо/...

MakeMeLaugh
10-09-2007, 11:58
Да така е.. трябва да има и съобразяване :)
Аз просто отговарях на теорията на момичето, че според нея най-голоямо значение имал приятеля й (момчето в случаите).. а това не зависи само от него :)


П.П. Пффф отивам да чета тъпата електрохимия 8-[

renimarinova
10-09-2007, 11:59
neznam az s biv6iq mi priqtel pravihme seks 5 4asa i az svur6ih 4 puti a toi postoqnno se sdurja6e i svur6i 1 put nai nakraq i na dvamata ni be6e super nz nakarai go da se vuzdurja kato yseti 4e 6te svur6va namalqva i posle pak taka i 6te e hybavo i na dvamata opitai nz

MakeMeLaugh
10-09-2007, 12:02
Ако жената свърши по време на акта, дори да е 2минутен, не мисля, че ще има нещо против. :-D А и да не свърши...пак може да се почувства задоволена. Аз например след свирка нямам сили и се отпускам до мъжа си, както след секс. А се е случвало и доста пъти когато ми стане много хубаво, да си мисля колко искам той да свърши в този момент /това беше, когато бях на противозачатъчни, сега актът се прекъсва и е малко тъпо/...
Аз не пиша често в тоя форум, ама го чета редовно и наблюдавам определени интересни за мен хора. И теб отдавна съм те разбрал, че не си егоистка ама евала ти казвам за думите ;)
За мое голямо щастие и пр-ката ми мисли като теб.. та затова си ми симпатична в мненията де :P
Така е да... но в случая момичето очеИзвадно не е доволно, аго мисли за проблем.
Аз си казах идеита за пролбема, няма смисъл от спам. сега се махам, баай :Р

krem4et0
10-09-2007, 12:06
neznam az s biv6iq mi priqtel pravihme seks 5 4asa i az svur6ih 4 puti a toi postoqnno se sdurja6e i svur6i 1 put nai nakraq i na dvamata ni be6e super nz nakarai go da se vuzdurja kato yseti 4e 6te svur6va namalqva i posle pak taka i 6te e hybavo i na dvamata opitai nz
Горкото ти влагалище. Аз 50 мин не мога да изтрая, а ти искаш 5 часа. да, бе да!

`Death`Whore``
10-09-2007, 12:09
Абе, гадно е мъжът да свършва бавно, защото доста пъти няма да свършва въобще...брат ми е така /с жена му сме близки/ и той обикновено е доста уморен вечер...правят секс 15-тина минути и толкова...почти никога не свършва човекът...тя се сдухва, милата...

Kras4eto_lp
10-09-2007, 15:17
Пффф все е гадно...и да свършва бързо и да свършва бавно ::: Иначе...да не е бил много възбуден че да свършва толко бързо....а може и просто да си свършва бързо,всеки човек различно :wink:

evilkaAaAa
10-09-2007, 16:16
моят най - дълъг полов акт е бил 15 мин горе - долу, но това беше 3тия пореден път за една вечер 8-[ иначе и моят приятел свършва бързо - 5-10 мин средно :roll: така, че мое мнение е че всичко е наред :wink: ако на теб това време не ти стига да свършиш, можеш да го помолиш да те "лиже" преди самия секс :smt016

johnny_depp
10-09-2007, 16:36
виж :) почнете мисионерска, след една минута му кажи айде да мина отгоре .. качи се ти отгоре и ппродължете, но го прави бавничко ... по принцип цялата цака е да ти дойде веднъж да свършиш и да го спреш, ако успееш да го направиш след тва е по-леко :) бъди отгоре да кажем 3 минутки и му кажи .. айде отстрани и легни настрани и той отзад ... сменяйте позите на 2-3 минутки и го правете по-бавничко в началото ... доакто му премине. Той сам ще го усети сигурен съм.
Успех :smt008

johnny_depp
10-09-2007, 16:38
neznam az s biv6iq mi priqtel pravihme seks 5 4asa i az svur6ih 4 puti a toi postoqnno se sdurja6e i svur6i 1 put nai nakraq i na dvamata ni be6e super nz nakarai go da se vuzdurja kato yseti 4e 6te svur6va namalqva i posle pak taka i 6te e hybavo i na dvamata opitai nzа ти си баси филмарката .... :) нали усещаш, че като свършиш така ще изсъхнеш, че ще усещаш все едно ти вкарват отверка ... не говоря за това, че сте правили пет часа, а за това, че си свършил сто пъти

Insatiable
10-09-2007, 18:54
Е кво ти предпочиташ да те клати един час ли? Моят също свършва за толкова време, след това почиваме малко, пушим по 1 цигара и продължаваме пак и вторият,третият път вече издържа повече! Не се притеснявай :)