PDA

View Full Version : Slim Integra



monityY
10-09-2007, 11:38
zna4i neznam dali ste 4uvali za tova.. no za nego pi6e6e v spisanie "журнал",broi "40",bilo nqkakvo lekarstvo za otslabvane...taka za4etoh go i mi izglejda po nadejdno ot ostanalite no nz... razkazvat za nqkakva jena koqto za 2 meseca s nego svalila 24kg.. nqkak si gorqlo mazninite ... nZ i iskam da pitam ako nqkoi e vzimal takova dali pomaga..za tezi koito ne go znaqt..(nedeite puskaite izli6ni postove)

Theoatguy
10-09-2007, 11:44
Значи виж сега ще ти го обясня на кратко. Знам, че си младо пиче...

Когато си избираш даден продукт, първо търсиш неговото съдържание. После си записваш съставките и търсиш информация за тях - как действат, имат ли странични ефекти и т.н.

Аз ще ти го кажа веднага. Мъничка си за каквито и да било добавки камоли лекарствени субстанции. Ама си много мъничка, разбираш ли ?!

Просто едно приятелско съветче - спри да кльопаш гризки, вафлички, шоколадчита, джобчета, тостчета, пици, бяло хлебче.

Ориентирай се към повече чайчета, натурални сокчета, мляко, соево мляко, ръжен хляб, плодове и зеленчуци, салатки със зехтинче, пилешко месце, рибка и така.

monityY
10-09-2007, 11:58
Значи виж сега ще ти го обясня на кратко. Знам, че си младо пиче...

Когато си избираш даден продукт, първо търсиш неговото съдържание. После си записваш съставките и търсиш информация за тях - как действат, имат ли странични ефекти и т.н.

Аз ще ти го кажа веднага. Мъничка си за каквито и да било добавки камоли лекарствени субстанции. Ама си много мъничка, разбираш ли ?!

Просто едно приятелско съветче - спри да кльопаш гризки, вафлички, шоколадчита, джобчета, тостчета, пици, бяло хлебче.

Ориентирай се към повече чайчета, натурални сокчета, мляко, соево мляко, ръжен хляб, плодове и зеленчуци, салатки със зехтинче, пилешко месце, рибка и така. pomolih bez izli6ni postove...

Theoatguy
10-09-2007, 13:14
Ама ти си много проста кучка ве. Ебахти чалгарката некадърна.

Няма да свалиш и грам именно поради тази причина. Ебах та в мършата.

monityY
10-09-2007, 16:25
Ама ти си много проста кучка ве. Ебахти чалгарката некадърна.

Няма да свалиш и грам именно поради тази причина. Ебах та в мършата. priqtno ebane.. :)

sexa_na_kompleksa
10-09-2007, 16:50
Абе вие сте ми много интересни - може ли такова нещо - цял ден вместо да седнете да прочетете някой урок,някоя книжка или да се разходите малко сред природата вие седите пред онова ми ти огледало и го питате - "Огледалце,огледалце,висока съм 160 см , тежа 40 кг , всеки момент ще се разпадна,но имам още пет минутки - каква диетка да си направя ? " #-o
Колко безброй милиони хиляди милярди тъпи малумни излишни теми ще пуснеш,бе мила ? Не разбра ли,че без фитнес и диета (НЕ ГЛАД !!! ДИЕТА - РЕЖИМ НА ХРАНЕНЕ !!!) не можеш да отслабнеш,ако щеш и у Пълна промяна да отидеш.
А тоя шит дето питаш за него - не стига,че няма да отслабнеш,ама и ще си овредиш здравето.

П.С:Не ме ебе,че мнението ми е "излишно" за теб.Ако се вслушаш малко може и да излезне човек от теб,ама вероятноста е минимална.Ае със здраве !

Theoatguy
10-09-2007, 17:04
sexa_na_komplexa, мерси че ми спести още ядове, за да обясня на тази крава...

иначе Slim Integra съдържа морски водорасли с неизяснен произход. Те съдържат елементът йод, който регулира житовидната жлеза... йодът от своя страна дава енергия, та оттук следва, че би трябвало да се горят мазнини, щото житовидната ти жлеза произвежда повече T3... но нищо общо :). Купувай там на слухове и реклами, давай си парите на вятъра :). А и от гледна точка на метаболитни процеси в човешкото тяло дори и 10 килограма са много за месец...

Чудя се защо отговарям на тъпи кучки като теб, обаче нали... ще взема да спра вече. Като си взема дипломката и като си намеря хубаво работно местенце, тогава ще ви давам ценни съвети...

Написах ти го толкова просто, че няма накъде в най-горното ми мнение, обаче си проста като всички останали на твоята възраст - подрастващите ... спирам с цинизмите...

monityY
10-09-2007, 18:22
Абе вие сте ми много интересни - може ли такова нещо - цял ден вместо да седнете да прочетете някой урок,някоя книжка или да се разходите малко сред природата вие седите пред онова ми ти огледало и го питате - "Огледалце,огледалце,висока съм 160 см , тежа 40 кг , всеки момент ще се разпадна,но имам още пет минутки - каква диетка да си направя ? " #-o
Колко безброй милиони хиляди милярди тъпи малумни излишни теми ще пуснеш,бе мила ? Не разбра ли,че без фитнес и диета (НЕ ГЛАД !!! ДИЕТА - РЕЖИМ НА ХРАНЕНЕ !!!) не можеш да отслабнеш,ако щеш и у Пълна промяна да отидеш.
А тоя шит дето питаш за него - не стига,че няма да отслабнеш,ама и ще си овредиш здравето.

П.С:Не ме ебе,че мнението ми е "излишно" за теб.Ако се вслушаш малко може и да излезне човек от теб,ама вероятноста е минимална.Ае със здраве ! haha....ama qko me razsmqhte... zna4i za tfoe svedenie az xodq na fitnes ot 2 godini pazq dieta ot 1 godina po4ti,svalila sum 14kg!!! xodq iz prirodata dostatu4no i ne teja 40 kg... a 52!!! prosto iskah da znam ima li efekt i dali nqkoi go e probval tfa ne6to.. naistina ne mi otgovarqte na vuprosa a navlizate v suvsem drugi temi!!!

monityY
10-09-2007, 18:24
sexa_na_komplexa, мерси че ми спести още ядове, за да обясня на тази крава...

иначе Slim Integra съдържа морски водорасли с неизяснен произход. Те съдържат елементът йод, който регулира житовидната жлеза... йодът от своя страна дава енергия, та оттук следва, че би трябвало да се горят мазнини, щото житовидната ти жлеза произвежда повече T3... но нищо общо :). Купувай там на слухове и реклами, давай си парите на вятъра :). А и от гледна точка на метаболитни процеси в човешкото тяло дори и 10 килограма са много за месец...

Чудя се защо отговарям на тъпи кучки като теб, обаче нали... ще взема да спра вече. Като си взема дипломката и като си намеря хубаво работно местенце, тогава ще ви давам ценни съвети...

Написах ти го толкова просто, че няма накъде в най-горното ми мнение, обаче си проста като всички останали на твоята възраст - подрастващите ... спирам с цинизмите...a ti da ne bi da ne si bil na 14 i da ne si bil prost? :shock: i ot kude znae6 4e sum ku4ka?ne sum spala s tebe 4e da mi vika6 taka... izob6to qko ste zatupeli si4ki povtarqte edni i su6ti obidi,re4nika vi s obidite e unikalno beden.. pone da me be6e obidil s duma koqto zaslujavam...

Theoatguy
10-09-2007, 19:58
Моля заключете темата... тъпа си и това е, приеми го :).

DisciplineAndOrder
10-09-2007, 20:15
Тцтцт...Няма да казвам нищо,Овесения и секса на комплекса ти казаха всичко,което е нужно!

Kras4eto_lp
10-09-2007, 20:18
Даммм чела съм за тва...ами какво да ти кажа,това не е за 14 годишни...ти все още се развиваш не можеш просто така да се тъпчех с хапчета за отслабване.Ако искаш да отслабнеш ходи на фитнес или спортувай но не пий хапчета :wink:

Dark_Angel_F
10-09-2007, 20:21
Абе вие сте ми много интересни - може ли такова нещо - цял ден вместо да седнете да прочетете някой урок,някоя книжка или да се разходите малко сред природата вие седите пред онова ми ти огледало и го питате - "Огледалце,огледалце,висока съм 160 см , тежа 40 кг , всеки момент ще се разпадна,но имам още пет минутки - каква диетка да си направя ? " #-o
Колко безброй милиони хиляди милярди тъпи малумни излишни теми ще пуснеш,бе мила ? Не разбра ли,че без фитнес и диета (НЕ ГЛАД !!! ДИЕТА - РЕЖИМ НА ХРАНЕНЕ !!!) не можеш да отслабнеш,ако щеш и у Пълна промяна да отидеш.
А тоя шит дето питаш за него - не стига,че няма да отслабнеш,ама и ще си овредиш здравето.

П.С:Не ме ебе,че мнението ми е "излишно" за теб.Ако се вслушаш малко може и да излезне човек от теб,ама вероятноста е минимална.Ае със здраве !
Много точно й го каза ...