PDA

View Full Version : Продължителност



Sun_Shine`f
10-09-2007, 11:45
Има ли връзка м/у това дали наистина харесваш един човек или ти е просто до секса и това колко бързо свършва момчето?
Мн хора тук се оплакват, че свършвали мн бързо. това какво означава - че нямат опит и не могат да се сдържат или, че партньорката им мн ги възбужда, обичат я и т.н.
Защото с едно момче, с което излизах уж мн ме харесваше(и аз него), секса беше по-дълъг (не че имам против, според мен 30 мин са добре), но няколко пъти продължи над 40-50 мин. и това ме навежда на въпроса защо? Постоянно ми повтаряше колко съм била красива, какво тяло т.н.
ако има значение момчето беше над 20г(+2,3...)

Krom
10-09-2007, 11:47
ужас .... ква връзка бе? няма връзка ... не съм забелязал ... има просто малко количество алкохол в кръвта.

naMy4Ho_KoTe
10-09-2007, 11:48
Има ли връзка м/у това дали наистина харесваш един човек или ти е просто до секса и това колко бързо свършва момчето?
Мн хора тук се оплакват, че свършвали мн бързо. това какво означава - че нямат опит и не могат да се сдържат или, че партньорката им мн ги възбужда, обичат я и т.н.
Защото с едно момче, с което излизах уж мн ме харесваше(и аз него), секса беше по-дълъг (не че имам против, според мен 30 мин са добре), но няколко пъти продължи над 40-50 мин. и това ме навежда на въпроса защо? Постоянно ми повтаряше колко съм била красива, какво тяло т.н.
ако има значение момчето беше над 20г(+2,3...)

Твърде много фактори влияят, че да се обобщи така лесно. От една страна опита и възрастта имат значение - нормално е ако правиш секс от скоро и лесно да свършваш. Също е важно и колко те привлича партньора. Да не говорим за милионите други фактори - физическото състояние (дали си уморен, болен, недоспал), обстоятелствата, психическото състояние.. Няма отговор на твоя въпрос - просто така се е случило, пф.

sexy_sladuranka___
10-09-2007, 11:52
pri polojenie 4e akta s moq fr prod1ljava 1 4as 4e ponqkoga i otgore ...
moje prosto da se sd1rja da mu e hubava s teb i t.n

MoHuTo
10-09-2007, 11:55
pri polojenie 4e akta s moq fr prod1ljava 1 4as 4e ponqkoga i otgore ...
moje prosto da se sd1rja da mu e hubava s teb i t.n

И ние сме така и тъкмо се зачудих защо така се получава... :roll:

krem4et0
10-09-2007, 11:57
Ако си уморен, горещо ти е, пил си или пък си правил секс твърде често в последните дни............нормално е да е по-дълго. Ако прави момчето секс 1 път на 2 седмици и не маструбира, едва ли ще трае повече от 2-3 минути. Ама ако всеки ден правите секс по 1-2 пъти е нормално да се понасити малко или много и да свършва по-бавно.

Sun_Shine`f
10-09-2007, 12:09
Да, и аз знам, че мн фактори виляят, но просто се зачудих защо се получава така и сега даже се питам дали нещо аз не съм го възбуждала нз...
А за алкохола - при въпросните случаи беше пил малко :roll:

marina star
10-09-2007, 14:29
ne moje da se dade taka lesno konkreten otgovor na vaprosa,no ako vse pak go iska6 spored men nqma vrazka,no kazah zavisi,moje da se pospori

palomaaa
10-09-2007, 14:36
всичко зависи от момента,от настроението,от обстановката...

ReFlEcTiOn
10-09-2007, 14:49
Ако си уморен, горещо ти е, пил си или пък си правил секс твърде често в последните дни............нормално е да е по-дълго. Ако прави момчето секс 1 път на 2 седмици и не маструбира, едва ли ще трае повече от 2-3 минути. Ама ако всеки ден правите секс по 1-2 пъти е нормално да се понасити малко или много и да свършва по-бавно.

+1 :wink: