PDA

View Full Version : Тютюнопушенето-безобиден навик или порок?



shialabeouf_sexy
10-09-2007, 12:23
Ще ми помогне ли някой ?Имам да пиша есе на тази тема.
pls

Maimunche_f
10-09-2007, 12:29
Есето е за изказване на собствената позиция на автора....ако ние ти кажем какво да пишеш как ще се разбере каква е твоята позиция по темата.... Размърдай си мозъка...Успех :smt006

kobrichka
10-09-2007, 14:07
Есето е за изказване на собствената позиция на автора....ако ние ти кажем какво да пишеш как ще се разбере каква е твоята позиция по темата.... Размърдай си мозъка...Успех :smt006

Съгласна съм!
Все пак ти как мислиш?

miloto_girl_4e
10-09-2007, 14:12
Понеже мен не ме бива по есетата, няма да ти пиша есе, но ще си дам мнението, за да ти помогна :wink:


Според мен тютюнопушенето както и да го погледнем не може да се определи като безобиден навик :!: Какво безобидно има в това да вредиш на собственото си здраве напълно съзнателно и да вредиш и на околните, някои от тях, които са пасивни пушачи?
Безобиден навик може да се нарече нещо, което е в границите на нормалното и допустимото, нещо, което не пречи на околните и не ти вреди и на теб :!: Тютюнопушенето е един от най-големите пороци на тази земя, но никой не се замисля сериозно над него, защото хората не са свикнали да мислят за себе си и за в бъдеще.. чак когато им дойде някаква неприятност на главата, чак тогава си правят някаква равносметка на това, което са правили до сега ...

gabrielka@a
10-09-2007, 21:26
Есето е за изказване на собствената позиция на автора....ако ние ти кажем какво да пишеш как ще се разбере каква е твоята позиция по темата.... Размърдай си мозъка...Успех :smt006
Мда! :smt026

^Sam90^
10-10-2007, 04:32
Еееее... виж ква хубава тема са ти дали! На това можеш да изпишеш доста... айде помисли малко, де! ;)