PDA

View Full Version : IP



?love_haTe!
10-09-2007, 12:29
Здравейте.Имам едни спешен въпрос.

Има ли начин да си променя IP адреса и ако да,как? :shock:

EternalSilence
10-09-2007, 12:37
ако сега си го промениш сам просто ще ти спре нета, трябва да говориш с интернет доставчика да ти го промени в тяхната мрежа, заедно с другите настройки на лан картата ти, и чак тогава въвеждаш новите от Network Connections -> Local Area Connection (или както там ти се казва на теб, но това е default-a) -> Properties -> TCP/IP, Properties

Едит: за какво ти е изобщо да го променяш ???
аа да, и ако си с нереален адрес може би доставчика ще може просто да промени този с който по принцип се виждаш в нета без да има нужда да пипаш настройки и т.н.

?love_haTe!
10-09-2007, 12:45
ако сега си го промениш сам просто ще ти спре нета, трябва да говориш с интернет доставчика да ти го промени в тяхната мрежа, заедно с другите настройки на лан картата ти, и чак тогава въвеждаш новите от Network Connections -> Local Area Connection (или както там ти се казва на теб, но това е default-a) -> Properties -> TCP/IP, Properties

Едит: за какво ти е изобщо да го променяш ???
аа да, и ако си с нереален адрес може би доставчика ще може просто да промени този с който по принцип се виждаш в нета без да има нужда да пипаш настройки и т.н.
Благодаря,че ми отговори на въпроса.

Не е за мен,а за най-добрия ми френд,не знам,но искал да си го сменя :lol:

Forslor
10-09-2007, 14:37
Другият начин е да ползваш прокси -> HIDE IP PLATINUM

QPONECA
10-10-2007, 16:38
За кво му е на твоя френд да си сменя IP то,ако иска да няма нет може да го смени няма да има проблеми

10-21-2007, 00:21
IP е лесно да се смени даже и ID ! :) Може да си смените IP-то под DOS или по лесния начин с програмата ChangeIP ! :)

hoseto_
10-21-2007, 05:31
IP е лесно да се смени даже и ID ! :) Може да си смените IP-то под DOS или по лесния начин с програмата ChangeIP ! :)
????????????????????????????????????????????????
а може би има и по-лесен начин?????
просто да бръкне в настройките

Anf3tamin4o
10-21-2007, 07:34
Ако еза накякъв сайт нека да използва прокси

AnTiBuLLsHiTs
10-21-2007, 07:50
Ако доставчика му дава статично Ip? Може да ползва някво прокси за нета. :twisted: