PDA

View Full Version : След секс имам сърбеж и парене... май са гъбички



tosho112
10-09-2007, 14:06
Zdraveite,

predi dva dni spah s momiche i mi se skusa prezervativa . Dnes kato se subudih cql den penisa me surbi i pari . Siguren sam che imam gubichki , a na lekar nemoga da otida zashtoto moito G.P. zamina na pochivka a neznam koi drug . Za tova moje li niakoi da mi kaje niakakuv krem za gubichki . Predi sushto sam imal ama zabravih tochno kak beshe zashtoto beshe mnogo otdavna . Predvaritelno blagodaria

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

*_sLuNchEvOo`mOmiChe_*
10-09-2007, 14:22
По-добре потърси лекарска помощ,не се опитвай да се лекуваш сам за да не стане по-зле

tosho112
10-09-2007, 14:32
По-добре потърси лекарска помощ,не се опитвай да се лекуваш сам за да не стане по-зле

ha vie tuka vsichki suvetvate tova , ma da ti kaja az dolkoto znam nemoje krem da navredi :) Kajete niakuv krem ako niama efekt niama

palomaaa
10-09-2007, 17:13
По-добре потърси лекарска помощ,не се опитвай да се лекуваш сам за да не стане по-зле

ha vie tuka vsichki suvetvate tova , ma da ti kaja az dolkoto znam nemoje krem da navredi :) Kajete niakuv krem ako niama efekt niama
ами какво друго да кажем,да не сме лекари..?ако нещо което го знаем,ок,казваме ама то има ебахти и въпросите

No`Real`Love
10-09-2007, 19:11
Ae tosho112 moga li da te popitam kakvo stana sled kato se skusa prezervativa? Ne se li pritesnqvash che moje f-4eto da e zabremenqlo?

pitan4icata
10-09-2007, 19:55
e ako be6e momi4e 6tqh ti kaja ama za mom4e nz :S sry
a inormativno da popitam.. i predniq pat li te e zarazilo momi4eto ili ot samosebe si ti se poqviha(t.e sam si se zarazil)...

biskvitche
10-10-2007, 07:59
ha vie tuka vsichki suvetvate tova , ma da ti kaja az dolkoto znam nemoje krem da navredi :) Kajete niakuv krem ako niama efekt niama

Гъбичките не се лекуват с кремче! Отивай на лекар!