PDA

View Full Version : Какво носите като стане студено



tedytoo
10-09-2007, 14:51
Я разкажете какво носите като стане студено.Момичета носите ли чорапогащи или клинове под панталоните и дънките?Аз лично съм много зиморничева и чорапогащника е задължителен под дънките .Обикновено като е много студено нося и чорапи но кофтито е че се изхлузват много :lol: но пък е топло.чувала съм от доста приятелки че не обичат чорапогащите ,кажете при вас как е :D

ЕPu
10-09-2007, 14:59
само по-дълги чорапи си слагам, тия простотии чорапогащи, клинове - не, мерси.. :roll:

Obsession
10-09-2007, 15:00
Да и аз мразя чорапогащниците под дънки, просто не се чувствам уидобно... Не ходя с гол кръст, не настивам, просто не обичам да имам горапогащник под дънките, камоли под панталон :?

Disrespect
10-09-2007, 15:02
прашки

koalka
10-09-2007, 15:04
Не обичам и аз чорапогащници, защото се смъкват, пък и трябва да стане наистина студено(примерно -10), за да облека такова нещо, даже и тогава не е задължително.

deninka@
10-09-2007, 15:12
Mi az rqdko slagam bodi.Gol mi e kr1stta ili obli4am d1lgi prilepnali polota s k1si top4eta. :wink:

ЕPu
10-09-2007, 15:13
прашки

как не ти е неудобно, бе човек? :-D

Disrespect
10-09-2007, 15:18
прашки

как не ти е неудобно, бе човек? :-D

що да е неудобно? много си е яко...

вървя си по улицата, вижда ми се половината задник и се кефя, че хората ме забелязват 8)

ЕPu
10-09-2007, 15:22
евала :-D

goddes
10-09-2007, 15:25
kogato e studeno nosq 4orapoga6tnik ,bodi :D

sweety_blondy
10-09-2007, 15:28
чоропогащник не нося , нито пък такива клинове.. баба все ми повтаря слагай си да не те заболят бъбреците , защото често ходя с по-къси блузки.. :) но имаче използвам едно такива по-дълги човапи които стигат до коляното :) а по нагоре си слагам от по-тънките бодита,защото дебелите не ги харесвам :) и с дългия ръкав не ги харесвам :) :D едни прашки или боксерки (женски ) и съм готова :) после блуза с дълаг ръкав и якенце,а ако е още по-студено може да си сложа грейка или още 1 блуза

prah
10-09-2007, 15:43
ем, аз нося само поли в последните месец-дна (и слагам панталон веднъж на 2 седмици) и мисля така да си остане. като стане студено нося плътни чорапогащи и ботуши и кожено яке. не нося чорапогащи под панталон, но бодитата не ми пречат, даже ги предпочитам, защото са по мен идаже да са тънки пак ми е топличко с тях. шапки не обичам, но шалчета - много, често имам шалче в чантата ако ми стане студено. ааа и ръкавици без пръсти (измръзват ми кокалчетата на ръцете). това е.

white_chik
10-09-2007, 16:19
И аз не съм фенка на чорапогащниците.Като малка баба ми много ме караше да нося,ама сега рядко се случва.Иначе аз ходя доста тънко облечена.Не става въпрос за гъзария,ами просто не ми е студено.Но зимата гледам винаги да си слагам боди,защото много от блузите ми са къси и кръстът ми е гол.

ЕPu
10-09-2007, 16:22
аз се кефя на ракъвици без пръсти :wink: ама отдавна не съм виждала такива, дето да ми харесват

ама като е студено няма смисъл от такива ръкавици :lol: :wink:

ЕPu
10-09-2007, 16:24
е на тва вече му се вика яко.. 8)

OtherDimension
10-09-2007, 16:28
е на тва вече му се вика яко.. 8)
к'во му е якото?
или си тру...

ЕPu
10-09-2007, 16:31
OtherDimension, ще се заяждаме ли, а? :)

казвам какво мисля, не съм тръгнала да нося такива :wink:

^Sam90^
10-09-2007, 16:32
Ами, нося си дънки, по-дебели маратонки, някви суичери или половери и яке. Не обичам да се навличам и съм свикнал да ходя по-леко облечен, тъй че се е случвало и по блузка само да ходя зимата.

OtherDimension
10-09-2007, 16:33
никакво насилие...
обичам да си играя с пясък.. O:)
не се заяждам изобщо
ЯКООООО!!!
ъъъ..??

нося по-дебели дънки/джински, блузи, пуловери .. яке

fiama
10-09-2007, 16:54
Когато застудее нося боди задължително. Чорапогащник не съм слагала от години, обличам си пуловер, обувам си ботушки, по-дебело якенце и така...

glezan4e
10-09-2007, 17:03
задължително боди + блузка, а иначе не нося чорапогащи или клинове....

OtherDimension
10-09-2007, 17:27
никакво насилие...
обичам да си играя с пясък.. O:)
не се заяждам изобщо
ЯКООООО!!!
ъъъ..??

нося по-дебели дънки/джински, блузи, пуловери .. яке

абе не се заяждаш...

за някои определени хора си е яко, защото ни се налага да ги ползваме и всяко допълнително средство си е баш яко... ;)

ъ... объркал съм цитата - исках да цитирам ЕРu, не теб...

Disrespect
10-09-2007, 18:34
да дойде да тренира бокс при нас :smt112

ArTanDra
10-09-2007, 18:46
Нося дънки , блузи (нормална дължина тоест под кръста) , пуловери и яке.

OtherDimension
10-09-2007, 18:50
не знам
някак си ми звучи не на място да кажеш, че нещо е якоооо.. при условие, че го казваш, защото слушаш пънк и искаш да си истинска пънкарка
ама не те прави това да носиш боксове, а просто да слушаш този стил музика.... сега не ми говорете, че това било култура и т.н.
можеш да слушаш пънк без да имаш гребе, да носиш боксове и вериги в теб...

ЕPu
10-09-2007, 18:56
и защо пък да не е на място?
а боксове нося не за да се правя на гъзе пред някой, а защото понякога наистина се налага..
гребен нямам, нито вериги нося по себе си :wink:

не виждам какъв е проблема :roll:

OtherDimension
10-09-2007, 18:58
момиче си и се нагала да се биеш често?

.... накъде отива тоя свят

ЕPu
10-09-2007, 19:01
виновна ли съм, че под път и над път има такива, които налитат да бият момичета?
като ми налетят какво..да седя и да гледам ли..?

не разбирай думите ми погрешно - не казах често, а понягока. има разлика :wink:

OtherDimension
10-09-2007, 20:10
виновна ли съм, че под път и над път има такива, които налитат да бият момичета?
като ми налетят какво..да седя и да гледам ли..?

не разбирай думите ми погрешно - не казах често, а понягока. има разлика :wink:
ако ти скочат 1-2-3ма и ще им скочиш на бой?
експлойтед- е, по твоите думи всеки е отделен човек и затова всеки носи гребен и бокс? :lol:
тая тема е няколко страници и 95% написаха, че носят бокс

чесно ми кажи, смяташ ли, че всички те го носят като предпазна мярка?
не ми се вярва...

пък и честно каза силно се съмнявам всички тука да сте толкова надъхани и смели, особено представителите на женския пол, че ударите някой с бокс?!
нема нужда...

Mimka_sweet
10-09-2007, 20:13
Мразя чорапогащници,ама нося...бодита също нося,ама те са ми по-малко противни.

ЕPu
10-09-2007, 20:18
казвала съм го, но айде пак
МНОГО ВНИМАВАМ кой стои насреща и изобщо с кого си имам работа... :roll: за да ударя някой, при това с бокс трябва наистина да имам основания :wink:
не се млатя наляво-надясно с който ми падне

OtherDimension
10-09-2007, 20:18
нямах предвид атака, а нещо като генгстърите в клиповете си, дето вадят големи патлаци, стил : "Виж колко съм опасен уееее"
чисто и просто да се правиш на интересен .. за гъзарийката
сигурен съм, че повечето го правят заради това
а това дали го осъзнават.. не знам

ЕPu
10-09-2007, 20:24
ако визираш мен...не, не правя така :wink:
бокса го държа в задния джоб и не го размахвам на ляво и надясно да показвам колко съм велика
обясних защо го нося :wink:


мисля, че се разбрахме вече

OtherDimension
10-09-2007, 20:25
да беше за майтап - нищо лошо, напротив
ама те си вярват и са се взели насериозно
точко както фифти сент, който гледа намръщено от екрана и ти казва : умри, ниггаа :lol:

IKisseDAGirL
10-09-2007, 20:29
Аз ходя прекалено разголена даже и през зимата. Чорапогащник не мога да нося, супер неудобно ми е :x
Чат-пат някое боди да сложа, и то не винаги - пак ми се струва, че съм прекалено навлечена. Имам нужда от пространство да дишам :)

OtherDimension
10-09-2007, 20:33
Аз ходя прекалено разголена даже и през зимата. Чорапогащник не мога да нося, супер неудобно ми е :x
Чат-пат някое боди да сложа, и то не винаги - пак ми се струва, че съм прекалено навлечена. Имам нужда от пространство да дишам :)

и в болниците няма пространство

bulgarche
10-09-2007, 20:33
Аз съм вадил карабинер и огнестрелно оръжие...само за респект. В случаи че са повече от 3-ма, с които съм преценил че инъче няма да се спарвя. Но не съм ги ползвал в тези случаи. И понякога "за всеки случай", ако излязат по-корави от колкото си мисля.
Преди винаги носех нож със себе си, но никага не ми е и минало през ума да го вадя в бой, въпреки че съм имал възможност (време) да го направя. Ножове (остри предмети) и огнестрелно оръжие според мен не трябва да се ползва в сбивания

OtherDimension
10-09-2007, 20:37
Аз съм вадил карабинер и огнестрелно оръжие...само за респект. В случаи че са повече от 3-ма, с които съм преценил че инъче няма да се спарвя. Но не съм ги ползвал в тези случаи. И понякога "за всеки случай", ако излязат по-корави от колкото си мисля.
Преди винаги носех нож със себе си, но никага не ми е и минало през ума да го вадя в бой, въпреки че съм имал възможност (време) да го направя. Ножове (остри предмети) и огнестрелно оръжие според мен не трябва да се ползва в сбивания

благодаря...
деба, как момичеенца ще удрят с боксове, бре - това може да има сериозни последици
пф... се едно
мене ще ме е жал да ударя някой с бокс .... е, друга ще е работата ако той ме удари с дърво или друг предмет
събирали са се 7-8 човека да ме бият .. били са ме и това е
следващия път ще ги хвана един по един или с мои приятели накуп.. ама бокс и такива работи няма да им извадя, защото и те не са ми

Valar
10-09-2007, 20:37
Носите боксове да ви топлят през зимата само тва разбрах от цялата тема! :-D

bulgarche
10-09-2007, 20:44
А..да...то за друго се говореше в темата :)
Дънки, кубинки/туристически обувки, тениска, суичър ( :smt019 ), бомбер или някво якенце. Евентуално зимна/с козирка (лятна ли е) шапка

IKisseDAGirL
10-09-2007, 20:47
Аз ходя прекалено разголена даже и през зимата. Чорапогащник не мога да нося, супер неудобно ми е :x
Чат-пат някое боди да сложа, и то не винаги - пак ми се струва, че съм прекалено навлечена. Имам нужда от пространство да дишам :)

и в болниците няма пространство
Не съм се разболявала сериозно от 7-ми клас.

bulgarche
10-09-2007, 20:55
valantain_love, сега в 8 ли си?

exploitedteen, е палка, от тия дето се разгъват. Ама ти трябва повече време май. Бокса...все едно юмрук...по-отработено. Ама и палката не е лошо.

bulgarche
10-09-2007, 21:14
Да, и аз за пространство мислех...ама и време. Защото един бърз прав ( :roll: ) става по-бързо. Особено ако не се биеш с някви льольовци. Ако са някви които ги вадят от задните джобове (замахва от 2 метра назад) за да удари...такива може да ги биеш...с чаши за кафе

bulgarche
10-09-2007, 21:23
Ако е хубава дума, ама цапа гащи и мирише лошо... ;)
От къде ги знаеш тия мъдрости?

bulgarche
10-09-2007, 21:44
"Е хайде, хайде, стига сме се смеели"
До нови срещи...

cappy123
10-10-2007, 09:20
ДЪнки и яке ...пола и чорпогащник или клин...и отдолу ботушки...ако е много студено слагам каскетче и ръкавички :D

FairyNymph
10-10-2007, 09:55
Ми дебели дрехи...що ти кво правиш?Слагаш слънчевите очила и седиш на сянка ли?

Kras4eto_lp
10-10-2007, 09:56
Само чорапи нося...не клинове или чорапогащи...и от време на време дълги чорапи ::: Иначе...яке,ботуши,ако ми е много студено ръкавици или шал,но рядко се случва :P

ninsy
10-10-2007, 15:42
не нося чорапогащници или некфи дебели чорапи мен зимата си ми е добре :) даже и якето ми не е дебело :-)

?love_haTe!
10-10-2007, 15:46
Нося по-дълги чорапи и бодита :wink:

love_only_one_boy
10-10-2007, 19:17
Миии като дойде зимата :smt016 нося чопрогащник,дънки,боди :-D пуловер. А отогоре дълго яке (което да топли) шал и шапка аа и ръкавички!! 8-[ Страшно мн се навличам зимата 8-[ :-D

chaos_
10-10-2007, 20:29
Анурак или суичър /моля не бе бесете ако съм ги написала грешно/ и кецове,отдавна съм се отказала от якетата и ботушите

teenkopele
10-10-2007, 20:37
Яке и суитчър. :-D

FaRaOnA
10-10-2007, 20:45
Много мразя чорапогащник да нося и дори не нося :) Когато стане по студено си обувам дебели чарапки, обличам си боди да не ми е студено на кръста , някви дънки блуза и най отгоре едно яке и съм готова за зимата \:D/

ЕPu
10-10-2007, 21:30
айде бе, всички ли носите някви тънки блузки и пролетни якенца? :-s

а аз си се навличам яко..под пуловера 1-2 блузи и задължително дебело яке. ебаси, не ми е кеф да мръзна по спирките :?

DisciplineAndOrder
10-10-2007, 21:30
Мнооого рядко нося боди...Чорапогащи не мога да търпя,дълги чорапи също...Нося си обикновени чорапи,ботуши и яке...

lLady_MooN_RaiN
10-13-2007, 09:54
На мен пък от чорапогащниците ми стават обрии и затова немога да нося. Но и не искам честно казано. Тук в Южна България не става чак толкова студено.

Decu
10-13-2007, 10:02
Пуловер, под него боди ии ако е страшно студено още нещо :-D и ест яке :-D
Боди, тениска/блуза с дълъг ръкав, жилетка :arrow: яке :D
Тези два варианта най-често.
Не нося чорапогащи, а дълги дебели чорапи :-D
Слагам си и ръкавички :P

Morning
10-13-2007, 10:35
Рядко яке.. иначе носа дрехи майна ! Щото съм Gangsta Shit :P =D> :shock:

`Death`Whore``
10-13-2007, 10:36
В момента съм с огромни мъжки много дебели чорапи, съучър, който ми е голям и ми пази топло...и магнитен колан ще си сложа даже.

caRamelO_cHicA
10-14-2007, 20:36
Ами с полите по късите тип минижуп нося клинове и чоропогащници.По дългите поли с чоропогащници а под дънките не обичам да нося чоропогащници само чорапи от по високите и става супер.Нося бодитата якета и тва е.

tItEufFf
10-14-2007, 21:34
в момента съм с боди, суитчър, дълъг пуловер и още един огромен суитчър...И пак ми е малко хладно :-D
Навънка...не се навличам чак толкова. Блуза, суитчър и това е :wink:

Ziezi
10-14-2007, 23:42
aз лично не нося ножове или огнестрелно точно защото ме е страх от последствията, които може да дойдат...

а в такива ситуации не се мисли много и... предпочитам да не ми дадат 10 години на топло (ето ви връзката със студа в темата), за да разсъждавам...

Бокса е сериозно оръжие, но не и смъртоносно...
Предимството при него е, че е компактен (за разлика от палка) и удобен за употреба и... трябва само един удар, за да можете да се измъкнете после...
ъъъъ и аз искам да се включа нищо,че е малко късно...
За самозащита(а и не само) има едно нещо,което превъзхожда всички други десетки пъти
http://www.oragie.com/Scorpy/Scorpy-1.jpg
удряли са ме с такова и определено действа!аз лично съм повалял 130-килограмова барета(с негово съгласие разбира се) за отрицателно време!
Пък и е безвредно,ако не го пуснеш на 120 волта разбира се..

tedi27
10-15-2007, 07:45
az hosq samobodi pod dunkite, a dunki si nosq celogodi6no kakto i sui4eri i teniski i qki bluzki

Jamalska
10-15-2007, 10:07
Боди май ше проносвам хаха и клин под панталоните...достатъчно широки са..преди носех анцунг под тях.Иначе ходя с блуза,един по-прибран и един широк суитчър и яке,шапка и качулка...

^dishdogz^
10-15-2007, 13:53
хаха..да не съм луда :-D само панталон4ето и от горе една тениска и съм готова..зимам якето колкото да мине номера да не ми се карат и бай бай :-D

Iria
10-15-2007, 14:18
Не нося чорапогащници, нито пък клинове.Не са ми удобни.Нося бодита, за да не ми е студено, защото имам къси блузи.

bobka
10-15-2007, 14:35
ми щом стане по хладно ходя с боди иначе мн рядко нося чорапогащник щото мн ме дразни иначе с дулги чорапи и така.аз не съм от зиморничивите напротив мн обичам зимата така че студа не е най големия ми проблем. :-D

Iviqna
10-15-2007, 20:09
aaa ne nosq nito 4orapogashnik nito klin :)

ЕPu
10-15-2007, 20:12
аабе не знам за вас, ама лично аз мисля от утре да вкарам активно в употреба шапката ми с козирка
...която ползвам целогодишно, ама айде :lol: :wink:

blqblqqq
10-15-2007, 20:13
фуражка палка и пистолет
:smt005

b0Nb0n
10-15-2007, 21:53
magnitnite nakolenki na doktor livain i kosmo disk

tuzaro
10-15-2007, 21:56
аз без да си надена килотите не излизам от нас :-D

midian
10-15-2007, 23:10
чоропогащник не нося , нито пък такива клинове.. баба все ми повтаря слагай си да не те заболят бъбреците , защото често ходя с по-къси блузки.. :) но имаче използвам едно такива по-дълги човапи които стигат до коляното :) а по нагоре си слагам от по-тънките бодита,защото дебелите не ги харесвам :) и с дългия ръкав не ги харесвам :) :D едни прашки или боксерки (женски ) и съм готова :) после блуза с дълаг ръкав и якенце,а ако е още по-студено може да си сложа грейка или още 1 блузаАма чесно ли женски? :roll:

Нося бодита.

eclipseee
10-15-2007, 23:21
И аз не съм от почитателите на клинове и чорапогащи, мн ме дразнят и са ми неудобни. Дънки или панталон нося + боди, блузка с дълъг ръкав и якенце, това е.

strange_day
10-17-2007, 11:30
Когато застудее...ами застудява, мдаа...
Изваждам си пуловелите и дебелите анураци. Под тях най-много да сложа някоя тениска. Дънки или някой по плътен панталон. Изваждам безценните (кубинките ми =)) или пък си нося кецовете.
Якето ми е войнишки модел, от онези дългите с тъмни цветове, с дълбоки джобове, а другото ми е бяло, не ме кефи особено, но пък топли, пък и аз рядко успявам да си намеря нещо, което да ме кефи достатъчно и да ми е удобно.
Не съм фен на чорапогащниците, изглеждам нелепо с тях, пък и едвали ще тръгна с поли посред зима, затова неее. Чорапогащниците са за девойки до 8 годишна възраст, които бимат обличани от майките си.
Спонехте нещо за бодита, ами не нося таквоз животно. Не ми е удобно, пък и повечето са направени от изкуствени материи и предназначението им да топли, напрактика е неусъществимо. Само за бройката катове е.

deathproof
10-17-2007, 11:47
Boxerki i voini6ki pantaloni i lubimite kubinki razbira se. kato e po studeno kojeno qkence i sum gotova da prejiveq zimata :)

Exothermic
10-17-2007, 12:11
Бъррр...колкото и да е студено такова нещо като
чорапогащник не нося, няма и да,толкова е неудобно и дразнещо,че
няма на къде....клиновете също са аут.
Предпочитам по-дълги чорапки...Пуловери също не обичам.
Всъщност цяла година си ходя с един тип дрехи...боди,суичър,ако е
мн студено яке,блуза,дънки или някакъв панталон.

tedytoo
10-17-2007, 14:18
На мен пък чорапогащниците изабщо не ми пречат.От няколко дена си слагам всеки ден под панталона или дънките и ми е супер.То много зависи от чорапогащника аз нося стегнати които прилепват плътно и не се изхлузват.Като съм и с чорапи малко ми се смъкват чорапките ама се трае :D .В къщи ходя с анцунг или някакви 7/8 панталонки но чорапогащника си е пак отдолу :mrgreen:
Мислите ли че е гадно като кръстосаш крака и между дънките и късите памучни чорапки се види част от чорапогащника при положение че си с маратонки?