PDA

View Full Version : Аз и той.... (:



vikipf
10-09-2007, 15:40
Айде и аз да пусна една тема.. Не че съм толкова отчаяна или нещо като другите, просто ме глождят много неща... Е да напиша няколко реда пък ще видим...
С едно момче съм от ... март .. Не точно... За пръв път тръгхаме тогава и бяхме заедно 3 месеца.. Скарахме се ( до вчера нз защо изобщо скъсах тогава !?! ) ... Бяхме скарани 3 месеца, като през това врме и двмата имахме връзки... Но не преставахме да си пишем... А като се виждахме наистина усещах, ч неговите чувства още ги има... В началото на септември прекарахме 3 часа заседнали в един асансьор :lol: Говорихме си... Скъсах гаджето му чрез смс... :lol: И оттогава сме заедно...
Както и да е... Не можем да се виждаме много често, защото аз съм на училище и имам много ангажименти.. Но и преди е било така... Като сме заедно си прекарваме или много забавно, или в дълги разговорииии... Всички казват, че сме много сладки заедно.. Но аз постоянно правя сравнения с това ккаво е било преди... Преди беше с друго момиче, докато беше с мен.. 2 години с онази... Но сега знам, че е мой. Но ми е труно да го повярвам.. Затова постоянно го обвинявам, ч еме лъже, че не се интересува от мен, че не ме познава... Обиждам го... Но за всичко си има причина... Не съм ревнива, но имам чувството, че на него не му пука особено за мен... Говорила съм хиляди пъти за това с него, но той го възприема като поредния скандал... Никога не ми отговаря на въпросите, защото мисли, ч еги задавам смао за да го злепоставя, но това не е така.. Аз искам просто отговори....
Вчера ми каза, че започвам да се държа както когато скъсахме миналия път... "Как ... Но защо скъсахме миналия път?" ... "Ти си прекалено груба... Вярно, че много хора са те наранявали, но аз наистина те обичам.. Ти ако искаш вярвай.. Докато се държиш така, не знам длаи мога да съм с теб..." Аз ГРУБА... Тва дойде като шок за мен...
Искам просто съвет... Какво да направя като виждам, че той греши, а аз имам основания да му говоря така... Ходи на купони, излиза с приятели, а за мен време все не му остава.... Какво да направя като отдавна съм загубила сляпата си вяра в него.....
П.П. Аз на него скандал никога не съм му вдигала... Но когато има да му кажа нещо, което ме притеснява в момента, му го казвам в скайп, защото малко или много ме е срам ( страх) от това да не се ядоса... А и никога не започвам някой разговор с нещо толкова "скандално" питам го просто защо не ми се е обаждал 2 дена и той започва да се цупи... А и друг проблем е, че той вече отказва да ми пише в скайп, защото там само съм го обвинявала... :-D

My_Dear
10-09-2007, 15:50
Не, нмаш основания да му говориш така...

Смисъл, недей да вдигаш скандали. Кажи, че искаш да поговориш с него и му обясни какво те притеснява човешки и нормално. Така показваш, че искаш да намерите някакво решение, да отстраните проблема.

Когато викаш наистина си прилича на скандал... Нормално е, и на мен да ми се развикат насреща, бих се обидила и не бих поискала да дискутирам въпроса повече.

Може би наистина те обича... Опитайте се малко по-зряло да подходите към отношенията си.

И от личен опит ти го казвам - караниците не вършат работа.

vikipf
10-09-2007, 15:53
Истината е, че аз никога не съм му викала... Ако нещо ме притеснява му го пиша в скайп, а той мисли, че вдигам скандал... А на 4 очи никога не съм му повишавала тон... Най-много да се разплача... :?

My_Dear
10-09-2007, 16:01
Оу... Тия неща не е препоръчително да ги обсъждате в скайп. Просто скайп... до някаква степен отнема емоциите. И няма как да разбереш другият човек дали казва даденото нещо със спокойна интонация, иронично, раздразнително...
Вярно, че има емотиконки, но все пак.
Говорете на живо.
Когато вече и опита за разговор просто бива отхвърлен, си имаш по-голям проблем.

HePeAJIeH
10-09-2007, 16:01
Нямаш основание да се държиш така с него!Просто мислиш твърде много за миналото а не мислиш за бъдещето.Загърби миналото и продължавай напред без да се сещаш каквое било преди :-)

DevilWish
10-09-2007, 16:08
Opredeleno sega ti si v gre6ka ,4e mu govori6 po tozi na4in..ostavi go malko da se razmotava s negovata si kompaniq tova e normalno ina4e pyk 6te si omryznete...naistina kakto kazaha i ostanalite nqma6 osnovanie da mu govori6 taka ;) Po-dobre pospri malko ,a po-dobre e skandal na jivo ot kolkoto prosto kazvane na fakti v skype...ne 4e ti kazvam da pravi6 skandali ,a misylta mi e govori mu go vsi4ko ,koeto misli6 na jivo.....

babity
10-09-2007, 16:13
Не му вдигай скандали. Просто когато нещо не е както трябва му го казвай на момента. А ако смяташ, че има и друга... просто го провери сама, без да му казваш каквото и да било. Нали не очакваш, ако те лъже да си признае...?

MiMcHeToOo
10-09-2007, 16:59
Не му вдигай скандали. Просто когато нещо не е както трябва му го казвай на момента. А ако смяташ, че има и друга... просто го провери сама, без да му казваш каквото и да било. Нали не очакваш, ако те лъже да си признае...?

+1 и зарежи тоя скайп и преодолей страха.. аз одавна съм разбрала, че скайп не вариянт никакъв, гадно е ... :|

v!p princesa
10-09-2007, 17:03
mi spored men parvo ti trqa da osaznae6 iska6 lida s is s nego a sled tova da se poma4i6 da govori6 s nego , prosto normalnod a kaje6 4e iska6 da govori6 s nego ...

xXxScreamxXx
10-09-2007, 17:20
pffff tazi sityaciq mi e poznata do bolka pita6 ne6to a ti kaje aide pak kakvi sa tezi glyposti - az prosto iskam otgovor :-D

NightSky
10-09-2007, 17:21
Когато имаш нещо да му казваш, нека е лично, а не по скайп. И недей да се съмняваш твърде много в него, това го наранява явно...

ZaHaRcHe
10-09-2007, 21:05
Това ми е мн позната... но виж трябва да поговориш с него но не по скаип а лице в лице без да се карате и т.н.Обясни му как стоят нещата за твоите страхове за неговото държание както и за твоето.Нека секи един от вас каже какво не харесва у другия и се опитаите да се промените ако не става .. вече нз

IKisseDAGirL
10-10-2007, 09:07
Вкопчвайки се в него, няма да го задържиш.
И разговорите няма изведнъж да породят у него желание да прекарва повече време с теб. Даже обратното - държанието ти може постепенно да започне да го отдалечава още повече :roll:

Или се примиряваш и докато той е с приятели, ти също се забавляваш, вместо да стоиш нон-стоп до телефона и да чакаш да ти се обади, или си намираш друг, който да ти отделя повече време.

koalka
10-10-2007, 09:12
Според мен няма какво да направиш, той така и така не се разбира от дума.Сама се убеждаваш, че, когато искаш да го питаш нещо, той си мисли, че му се караш и обвиняваш.Така приема думите и няма да се промени.