PDA

View Full Version : вапрос свързан със СКАЙП



gyudyulev
10-09-2007, 18:21
на какво се дължи факта че не влизам в скайпа повече от 3 месеца а приятели които ме имат като абонат ми твардят че през 3-4 дни сам влизал.Това са го засекли защото им е изписвало дата на последно влизане и час а аз тогава не сам бил.Ако някой има отговор на този вапрос моля пишете.Вазможно ли е някой да ми ползва скайпа.Благодаря.

nata6ka
10-09-2007, 18:29
da be i az beh zasekla taka moq priqtel dokato be6e v Italiq vlqzal :smt012

xXxScreamxXx
10-09-2007, 18:35
em smeni parolata napravi nova po6ta i go napravi taka 4e tam da se pra6ta :wink:

miShle
10-09-2007, 18:37
Между другото и на една приятелка така и се получи и накрая се оказа,че някой и влизал в профила.Така,че най-вероятно някой ти знае паролата и ти влиза в профила друго логично обяснение не намирам.

vodolei4e_m
10-09-2007, 18:50
Между другото и на една приятелка така и се получи и накрая се оказа,че някой и влизал в профила.Така,че най-вероятно някой ти знае паролата и ти влиза в профила друго логично обяснение не намирам.
imenno
smeni si parolata

Valento
10-09-2007, 19:55
Ако имаш брат или сестра койт разбират от компютри попитай тях :wink:

`Death`Whore``
10-10-2007, 03:01
Бъг, дечица, бъг.

Kras4eto_lp
10-12-2007, 18:39
И на мен така ми се е получавало...никой не ми знае паролата :roll: Най-вероятно някакъв бъг както каза `Death`Whore`

Forslor
10-12-2007, 19:44
Ами теглете още новите версии на Skypе и се чудете ,защото това е така , а не иначе .
За мен последната версия на скайп е 2.5.0.. от там нататък всчико е боклук ... не поправка ...вече скайп е цяло сметище(ма то игрички , мендърчета ..допълнителни плъгини ядящи рамец като за световно, да не забравя да спомена и каква загрявка удрят и на процесора ама какво разбирате... :D ). Ама те го развалиха точно заради потребителчетата радващи се на глезотийки и тъпни . Мъ да и са мърдало именцето... да и са виждало клипчето :-s
Напускали сумати и теми за проблми свързани с скайп ...и после пак питат най-новата версия илезезе ли ? :-s


Ако не искате да да ви разберат кога сте влизали за последно минавате под режим инкогнито.