PDA

View Full Version : Колко време след бялото течение идва цикъла?



Mariolcheto
10-09-2007, 19:10
Момиче на 13 години съм и имам бяло течение но немога да кажа от колко време защото не се сещам...хах!Та въпроса ми е колко време след бялото течение идва цикъла и ако ми дойде на училище какво да правя??? :smt010
P.S Имам предвид колко време след бялото течение ще ти дойде ПЪРВИЯ път защото аз още нямам цикъл? :-k

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

pitan4icata
10-09-2007, 20:10
e ne se znae to4no kolko ,az sma 4uvala priblizitelno 2 godini no ni6to ne ti pre4i za vseki slu4ai da si nosi6 1 prevrazka(ili tampon) i rezervni bikini v edno protmonence na danoto na 4antata a i + tva ako polzva6 ejednevni (z abqloto te4enie) to v 1-viq moment ne e silno i dano go useti6 na vreme
nqma stra6no v kraen slu4ai 6te pomoli6 sau4eni4k aili s eobarni kam u4itelkata dori moje da te pusne da si otide6 ;)
uspeh i stiskam palci da ti doide dokato si si u vas ;) :)

sweety_blondy
10-09-2007, 20:44
писах ти отговор и на другата тема, която си писала , прочети може да ти е от полза ;)
а относно цикъла, на всяко момиче идва когато си тряба, смисъл всеки човек е различен и се развива по различен начин,индивидуално е;) на мен ми дойде 1 година след бялото течение , но още не ми е редовен , макар че вече 2 години имам :) така че като ти дойде (ако е в училище и нямаш превръзка в себе си попитай някоя твоя приятелка ако има да ти услужи ) не се стряскай , нормално е :) а после когато не ти идва всеки месец или не на една и съща дата , това е при почти всички в началото :)

~bloody^romance~
10-09-2007, 21:21
И аз имам същия проблем, но на мен от някде 2 седмици почети всяка вечер ме боли кръста и понякога изведнъж адски силно ме заболя корема ниско долу и даже се свивам от болка и бялото течение ми се засили доста. Дали това са признаци че скоро ще ми дойде за 1 път :?:

П.П Забравих да кажа че и аз съм на 13 и че имам бяло течение от около 2 години .
Мерси предварително :smt008

biskvitche
10-10-2007, 07:54
И аз имам същия проблем, но на мен от някде 2 седмици почети всяка вечер ме боли кръста и понякога изведнъж адски силно ме заболя корема ниско долу и даже се свивам от болка и бялото течение ми се засили доста. Дали това са признаци че скоро ще ми дойде за 1 път :?:

П.П Забравих да кажа че и аз съм на 13 и че имам бяло течение от около 2 години .
Мерси предварително :smt008

Ами да, според мен има голяма вероятност скоро да ти дойде. :wink:

По темата- нормално е да ти дойде до 2 години след като си забелязала, че имаш бяло течение. Не се притеснявай ако ти дойде на училище, може да си сложиш една превръзка в чантата за всеки случай, но дори и да нямаш, поискай от някоя приятелка. Ако много те боли корем или не се чувстваш добре може да помолиш да те освободят от у-ще за деня. :wink:

foreverr
10-10-2007, 10:05
При всеки е различно-при едни идва след 1 година след появата на бялото течение, при други 2, а при трети малко след появата на бялото течение-а какво да правиш ако ти дойде на училище-дори и превръзки да си носиш пак няма да се спасиш от нацапване, защото ти сигурно като за първи път няма да усетиш, че ти е дошло!Но аз преди си мислех много места на които ще ми дойде, а то ми дойде на най-неочакваното!

krem4et0
10-10-2007, 12:44
По-добре вместо да си чакате менструацията, видите ли бяло течение да тичкате при гинеколога. 100% има нещо-инфекцийка, изстиване....На мен първото му бяло течение се появи на 20 години! Преди това не помня да съм имала, а имам менструация от 11 годишна.

NightSky
10-10-2007, 13:33
Не се знае колко точно след бялото течение ще дойде менструацията ти. Носи си превръзки в училище.

~bloody^romance~
10-10-2007, 13:39
И аз имам същия проблем, но на мен от някде 2 седмици почети всяка вечер ме боли кръста и понякога изведнъж адски силно ме заболя корема ниско долу и даже се свивам от болка и бялото течение ми се засили доста. Дали това са признаци че скоро ще ми дойде за 1 път :?:

П.П Забравих да кажа че и аз съм на 13 и че имам бяло течение от около 2 години .
Мерси предварително :smt008

Ами да, според мен има голяма вероятност скоро да ти дойде. :wink:

По темата- нормално е да ти дойде до 2 години след като си забелязала, че имаш бяло течение. Не се притеснявай ако ти дойде на училище, може да си сложиш една превръзка в чантата за всеки случай, но дори и да нямаш, поискай от някоя приятелка. Ако много те боли корем или не се чувстваш добре може да помолиш да те освободят от у-ще за деня. :wink:



Аз се притеснявам защото това продължава вече повече от 2 седмици :?: :?

~bloody^romance~
10-10-2007, 15:58
Моля някои да пише защото съм мн притесна,че вече повече 2 седмици съм така, а не ми идва :?

biskvitche
10-10-2007, 16:09
Аз се притеснявам защото това продължава вече повече от 2 седмици :?: :?

Щом се притесняваш отиди на гинеколог. Той ще ти помогне ако има проблем, ако няма- поне ще си спокойна. Обилното бяло течение може и да е признак, че си настинала, или на някаква инфекция също.

foreverr
10-10-2007, 16:19
Аз се притеснявам защото това продължава вече повече от 2 седмици :?: :?

Щом се притесняваш отиди на гинеколог. Той ще ти помогне ако има проблем, ако няма- поне ще си спокойна. Обилното бяло течение може и да е признак, че си настинала, или на някаква инфекция също.да наистина-какво си чакала цели 2 седмици-отивай на гинеколог-не чакай повече! #-o

senoritata
10-10-2007, 19:57
ae stiga ste pla6oli momi4etata ni6to im nqma .. normalno e ! kvi sa tiq gluposti 4e na 20 siimala bqlo te4enie zna4i ti ne si nared ne6to na teb ti ima na na drugite !! :smt019

sladkish_14
10-10-2007, 20:02
Не се знае колко точно след бялото течение ще дойде менструацията ти. Носи си превръзки в училище.

Ми не съм гинеколог,но аз нямах бяло течение преди цикала :roll: :-k мисля....и кремчето също е права,мисля че има и друго..ХОДЕТЕ на лекар ](*,) :!: Или питайте майките си.....

PaSs1on
10-11-2007, 09:22
абе кви са тия лекари генеколози тва е нормално за годините и кво сме се разбързали сички са тоя цикъл(казвам сме щото и аз така си мисле боли ме корема боли ме кръста имам много бяло течение леле ше идва а просто ми минава след 2 3 дена и течението се нормализира и съм си супер незнам на мене ми се е случвало като на авторката доста време ама не идва и просто може би до някфа степен е и на психическа основа не съм ходила на гинеколог нито сега ще ходя щото пак съм така нито съм говорила с майка си щото не мисля че е сериозно) ако толкова много държите да се успокоите ходете на гинеколог ама според мене тва е нормално в тая възраст #-o

Kisses_P
10-11-2007, 18:02
Ако ти дойде неочаквано и в училище просто попитай някоя съученичка да ти услужи с дамска превръзка или някоя учителка.И те имат цикъл и биха ти помогнали в този случай.

*SwEeTy_KiTtY*
10-11-2007, 19:37
Ей,маце,много ми напомняш на мен самата преди около година! :smt005 И аз имах същите въпроси и исках много отговори,исках да ми дойде,да съм "девойка"...А сега се чудя-защо бързах?!Точно днес ми дойде и ти казвам...умирам от болки!Та за 1-вия път като ти дойде-не се притеснявай!Наистина няма да е лошо да носиш превръзка в чантата!А относно бялото течение...ми аз си имам от 10-годишна,а ми дойде на 13!

simsitou
01-27-2014, 12:58
moje i sled 1-2 god

siqna259
02-16-2014, 17:06
zdr az iskam da vi pitam poneje ve4e otdolu sum okosmena imam bqlo te4enie ot okolko 1 godina no dnes zabelqzah 4e ne e 4isto bqlo kakto obiknovenno a e leko po-tumno a za koli4stvoto predi nqkolko dena stana po obilno

Didko_Beats
02-16-2014, 17:08
Гинеколог бе чадо мое ... гинеколог ..

siqna259
02-16-2014, 17:09
az hodih na nqkolko oba4e kazaha 4e ne e problem

siqna259
02-16-2014, 17:10
a az iskah da znam dali ozna4ava 4e skoro 6te mi doide

Brave.hearT
02-16-2014, 17:10
максимум 2 месеца .. няма от какво да се притесняваш дори и на училище да ти дойде ... първия път не си като чешма :D просто си цапаш гащите и нищо повече ..

siqna259
02-16-2014, 17:13
blagodarq mnogo a az mnogo se pritesnqvah za6toto izvednuj ot bqlo stana po tumno edno takova mejdu bqlo i mnogo mnogo svetlo kafqvo be napravo leko po tumno ot bqlo :D

Unicorn13
08-04-2015, 07:10
Аз също съм на 13 и по същия начин имам бяло течение..и където и да чета за него навсякъде е различно.
Вече незнам какво да си мисля.Скоро ще ходя на генеколог/мисля че така се пише/.
Също да отбележа,че нямам цикъл.
Надявам се скоро да ми дойде,защото започнах да се развивам доста..и да

kalpazanka
08-04-2015, 14:35
Стара тема.

И се пише гИнеколог.