PDA

View Full Version : Kings of metal



Quasar
10-09-2007, 19:30
Кои са за вас..и тяхната най добра песен...аз казвам Manowar с Warriors of the world united

Mooo6no
10-09-2007, 19:46
Абе нека за теб са си Менуар кралете. Но всички знаем, че дедо Халфорд е Metal God (на български метъл ГАД). 8) А Пейнкилъра и Metal Meltdown са дъ бест песните.

Dark_Angel_F
10-09-2007, 19:51
Абе нека за теб са си Менуар кралете. Но всички знаем, че дедо Халфорд е Metal God (на български метъл ГАД). 8) А Пейнкилъра и Metal Meltdown са дъ бест песните.
В грешка си мой човек ;) Менуар са си дъ бест и не случайно са признати като боговете на метъла ..............

LizZz
10-09-2007, 19:51
Slayer - South Of Heaven http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/musik/d065.gif :twisted:

Dark_Angel_F
10-09-2007, 19:53
Абе нека за теб са си Менуар кралете. Но всички знаем, че дедо Халфорд е Metal God (на български метъл ГАД). 8) А Пейнкилъра и Metal Meltdown са дъ бест песните.
В грешка си мой човек ;) Менуар са си дъ бест и не случайно са признати като боговете на метъла ..............
А техните най- добри песни са Kings of metal & Blood brothers

Quasar
10-09-2007, 20:01
Ти така мислиш....тая която писах аз се води химн на метълите в бг :)

Disrespect
10-09-2007, 20:05
](*,) ](*,) ](*,)

то не е ли Преслава - Лъжа е ...

8)

Shadowstrike16
10-09-2007, 22:00
мм за мен си е Black Sabbath - paranoid

Quasar
10-10-2007, 03:53
Мдам тия и аз ги слушам....като почнеш от прийст минеш през халоуийн, уасп, едгай и стигнеш до найтуиш :D сичко имам ноо песните на меноуар си ме кефят най много...щот не обичам коравия метъл
(сори че съм написал така имената на групите ма сайта бъгав и не мога да се науча да пиша на английски

`Death`Whore``
10-10-2007, 04:02
къде класирате чекиджии като Маньовър в изречение, което съдържа метъл богове... някой ще вземе и Хемърфол да каже, а?
Еееееееееее, недей, недей, ще започна да ти се кефя :) Обаче Хамърфол са си яки :-D

Предлагам на феновете на Manowar да чуят няколко песни на Nanowar...ако имат достатъчно акъл, ще осъзнаят каква е гаврата...и + това текстовете на Manowar са 800 пъти по-смешни. Бтв...много ме изнервят Manowar...мъжо ми идва да го пребия, като ги пусне...

А Халфорд е пич...педал бил...обаче изглежда като расов жребец :lol:

А Мейдън где са? Брус е вторият ми любим вокал. 'Fear of the Dark' е реално първата метъл песен, която ме е изкефила...и все още е велика за мен...

Mooo6no
10-10-2007, 05:03
В грешка си мой човек ;) Менуар са си дъ бест и не случайно са признати като боговете на метъла ..............

Да, и за това като потърся в страницата за Manowar в уикипедия за думата "God" ми излиза само, че последния им албум са казва така.

Но като потърся същата дума за Халфорд ми излиза това:

As a result of his enormous influence on rock and metal music, Halford has been nicknamed the "Metal God."[1][2]


Като стане за най-големите бих добавил Dream Theater и най-вече John Petrucci, но като най-големи музиканти в метъла, а не като най-големите метъли.

wRinKleS
10-10-2007, 05:16
Бе не знам ама за мене баш'та класика винаги ще си остане Братя Кулинови - Шкембето

`Death`Whore``
10-10-2007, 07:09
Блейз Бейли е зле, доказан факт. Даже се чудя как не са го изритали, а чак албум са записали с него. :shock:

`Death`Whore``
10-10-2007, 07:12
Абе, зле си е...'Freedooooom'...тра-ла-ла. :smt012

wRinKleS
10-10-2007, 07:14
Абе, зле си е...'Freedooooom'...тра-ла-ла. :smt012
Де го Малък Пундьо да те види какви ги редиш... :smt043 :smt067

Boot
10-10-2007, 07:17
Айде стига сте се обяснявали, тъпи метъли.
бахти, Вили, влез в скайп, че ми се ебъгна кип-а (тфа ми беше по-важното да кажа.)

`Death`Whore``
10-10-2007, 07:18
Де го Малък Пундьо да те види какви ги редиш... :smt043 :smt067
И к'во ще направи? Ще си покаже космите на задницата, за да повърна? Или ще ме наебе? Мне, всъщност второто няма как да го направи, не съм малолетна :-D

wRinKleS
10-10-2007, 07:19
Айде стига сте се обяснявали, тъпи метъли.
бахти, Вили, влез в скайп, че ми се ебъгна кип-а (тфа ми беше по-важното да кажа.)
Я заблудената скино-пънко-няква да си кротува там ;)

`Death`Whore``
10-10-2007, 07:21
Тихо, миличко, тя си търсеше повод да каже на exploitedteen да влезе в Скайп :lol:

Boot
10-10-2007, 07:21
^ Брей, тая е някаква нова звезда ;)

Shadow_Walker
10-10-2007, 11:38
абе яко готик метъл, студени картофи и топла бира бееееее http://15.forumer.com/html/emoticons/urbanjustice/rulez.gif


поздрав по случая :lol: - http://zazz.bg/play:fee4e48f ;]
да не повярваш, че не е истинско клипче 0-o

Има изключително много метъл групи, които са велики, вдъхновили са останалите и са се доказали.Доста групи сте изпуснали...

Не са ли велики Metallica, колкото и зле да са станали? Не са ли велики Mayhem (и все пак аз ги мразя... :] ) ? Не са ли велики Death?
всяка от тези банди е изиграла роля в метъл музиката...и заслужава да бъде наречена велика.

А всечки си имаме любими банди...може да не са имали особена роля на сцената, и все пак ги харесваме много..
По тази логика за мен и Rotting Christ, Dark Tranquillity, Cradle of Filth също са велики.

Blitzkid
10-10-2007, 16:00
Battle Hymn, Bridge Of Death, Dark Avenger, Heart Of Steel, Hail And Kill, Die For Metal...така като се замисля няма песен която да не ми харесва и да не ми е любима

Shadow_Walker
10-10-2007, 17:46
групи има много, ама определено не е Маньовър...

Кредъл не знам защо да са в такъв списък...

По-скоро Венъм и Батори... ;)Ако прочетеш малко по-задълбочено мнението ми по-горе ще разбереш...
Батори са едни от великите, така е... (ъъ велик... :] )
ама венъм съкс :] и не са никакъв блек...не че крейдъл са, ама все пак ;D

magesniko
10-10-2007, 18:30
Sodom,Kreator,Destruction!!! :-)

skim
10-10-2007, 18:32
САБАТ!!!!!!!!!

Jack_Sparrow
10-10-2007, 19:02
Helloween-Keeper of the seven keys :smt035. Истинска класика е парчето!

Blitzkid
10-10-2007, 19:30
Дейш, до ся си мислех че тва е тема само за manowar...как да е, иначе освен бързоварци много тача Accept, Megadeth, Sodom, Arch Enemy(Angela Gossow ми докарва много як куродръв), Iron Maiden, Metal Church, Judas Priest, Kreator, Destruction, Testament, Motorhead....и още килото групи но тея основно

Dark_Angel_F
10-10-2007, 20:45
Мейдън , хамърфал , наиуиш и т.н също са много яки , ама я ми кажете друга група на която вокалиста е един от 5-тимата мъже който достигат 5 октави глас ?!

Quasar
10-10-2007, 21:06
:D тя наще по пресния "метъл" найтуиш най вече...стават ма говорим за боговете мойто мичи ;)
Иначе за 5-те октави имаше един оперен певец фр. меркюри май ма не съм сигурен а не ща да лъжа...

`Death`Whore``
10-11-2007, 06:21
Дейш, до ся си мислех че тва е тема само за manowar...как да е, иначе освен бързоварци много тача Accept, Megadeth, Sodom, Arch Enemy(Angela Gossow ми докарва много як куродръв), Iron Maiden, Metal Church, Judas Priest, Kreator, Destruction, Testament, Motorhead....и още килото групи но тея основно
Хайл, куре! :-D А ти откога се кефиш на Криейтър? :roll:

Mooo6no
10-11-2007, 07:10
Някой май повиши Джудас от хард рок в метъл :roll:
Коя група е главоначалник на new wave of British Heavy Metal? :lol:

бтв По-як метъл албум от целия Пейнкилър и най-вече песните Painkiller и Metal Mewtdown няма. Това е култът.

Dark_Angel_F
10-11-2007, 08:18
:D тя наще по пресния "метъл" найтуиш най вече...стават ма говорим за боговете мойто мичи ;)
Иначе за 5-те октави имаше един оперен певец фр. меркюри май ма не съм сигурен а не ща да лъжа...
Абе ти тъп ли си ?! Аз говоря че ниякоя метъл група няма вокалист , който да достига 5 октави глас , а а тва говори много за групата . А имат адски яки песни , абе менуар са си върха ;)

DisciplineAndOrder
10-11-2007, 20:52
Maiden,Purple,Judes Priest,Black Sabbath,Manowar...това са групите!