PDA

View Full Version : Задължително ли е да имам чуства?



story_of_a_broken_heart
10-09-2007, 19:42
Съжалявам, ако темата ви се струва глупава. Просто се зачудих... Така или иначе няма как да съм с човека, който обичам, та.... Задължително ли е когато започваш някаква връзка да имаш чуства към дадения човек? Кофти ли е ако го се захващаш само за да не си сам/а? Защото при мен ще бъде точно така ако се хвана с някой... Кво мислите?

tuzaro
10-09-2007, 19:44
не е задължително повечето връзки така се правят :wink:

kael
10-09-2007, 19:44
не е задължително стига другия да няма някви силни и да сте доволни от връзката си

Kras4eto_lp
10-09-2007, 19:47
Мии не е задължително...в началото на нашата връзка нямаше особено голями чувства от моя страна но се появиха :wink:

DevilWish
10-09-2007, 20:11
Az li4no ne moga da imam vryzka bez da byda pone privle4ena ot toq 4ovek :roll:

thefreak
10-09-2007, 20:34
Съжалявам, ако темата ви се струва глупава. Просто се зачудих... Така или иначе няма как да съм с човека, който обичам, та.... Задължително ли е когато започваш някаква връзка да имаш чуства към дадения човек? Кофти ли е ако го се захващаш само за да не си сам/а? Защото при мен ще бъде точно така ако се хвана с някой... Кво мислите?
А задължително ли е да не си сам/а?

tuzaro
10-09-2007, 20:36
Az li4no ne moga da imam vryzka bez da byda pone privle4ena ot toq 4ovek :roll:вие като магнитите ли се привличате?

sweety_blondy
10-09-2007, 20:40
според мен трябва и двамата да имат поне по-малко чуства за да са заедно.. пък те чуствата в течение на времето ще си дойдат сами :)

miShle
10-09-2007, 20:44
Най-малкото което е трябва поне да има привличане...те чувствата после се появяват.Вярно не винаги..ама...поне при мене си получи.

ZaHaRcHe
10-09-2007, 20:45
Ми.. да ти кажа кофти си е .. защото аз така правех след тежка раздяла и наранявах момчетата с който съм била тъй като нищо не изпитвах и не ги ебавах за нищо.И е супер кофти

Seniorita
10-09-2007, 21:14
Може. Понякога се появяват чувства... а понякога не. :-s

gree_girl
10-09-2007, 21:18
ami az mislq 4e trqbva da ima izvestna doza 4yvstva ina4e kakav e smisala da xodiete #-o

GregoryHouse
10-09-2007, 21:24
Ако поне сексуално привличане нема...ни стаа бряя...

naMy4Ho_KoTe
10-09-2007, 21:29
Съжалявам, ако темата ви се струва глупава. Просто се зачудих... Така или иначе няма как да съм с човека, който обичам, та.... Задължително ли е когато започваш някаква връзка да имаш чуства към дадения човек? Кофти ли е ако го се захващаш само за да не си сам/а? Защото при мен ще бъде точно така ако се хвана с някой... Кво мислите?

А приятели нямаш ли, че се чувстваш сама?.. А мислила ли си да си купиш вибратор?.. :-s

IdiOtKa
10-09-2007, 21:30
ами понякога се появяват чувства, понякога не....при моя опит не се получиха нещата и беше суперрр тъпо ...!

story_of_a_broken_heart
10-09-2007, 21:31
Съжалявам, ако темата ви се струва глупава. Просто се зачудих... Така или иначе няма как да съм с човека, който обичам, та.... Задължително ли е когато започваш някаква връзка да имаш чуства към дадения човек? Кофти ли е ако го се захващаш само за да не си сам/а? Защото при мен ще бъде точно така ако се хвана с някой... Кво мислите?

А приятели нямаш ли, че се чувстваш сама?.. А мислила ли си да си купиш вибратор?.. :-s

А на теб приятелите ти и вибраторът ти могат ли да ти дадат това, което гаджето ти дава?!

naMy4Ho_KoTe
10-09-2007, 21:42
Съжалявам, ако темата ви се струва глупава. Просто се зачудих... Така или иначе няма как да съм с човека, който обичам, та.... Задължително ли е когато започваш някаква връзка да имаш чуства към дадения човек? Кофти ли е ако го се захващаш само за да не си сам/а? Защото при мен ще бъде точно така ако се хвана с някой... Кво мислите?

А приятели нямаш ли, че се чувстваш сама?.. А мислила ли си да си купиш вибратор?.. :-s

А на теб приятелите ти и вибраторът ти могат ли да ти дадат това, което гаджето ти дава?!

Не, ама ми дават достатъчно, че да съм щастлива и да се чувствам пълноценна и без да имам мъжка половинка до себе си.

story_of_a_broken_heart
10-09-2007, 21:44
Е, за мен не е така!

EvilBrunette
10-09-2007, 21:44
Определено не бих се хванала с някои само, за да си имам гадже. Но "Различни хора, различни идеали" или нещо такова. :wink:

naMy4Ho_KoTe
10-09-2007, 21:47
Определено не бих се хванала с някои само, за да си имам гадже. Но "Различни хора, различни идеали" или нещо такова. :wink:

Тцък, грешиш - ”Различни хора, различни идиоти” :wink: :-D :-D :-D :-({|=

`Death`Whore``
10-09-2007, 21:47
Не е задължително, но е добре да не лъжеш човека до себе си.

cherinka
10-09-2007, 21:49
Не е задължително, но е добре да не лъжеш човека до себе си.
Взе ми буквите от клавиатурата!

`Death`Whore``
10-09-2007, 21:51
А на теб приятелите ти и вибраторът ти могат ли да ти дадат това, което гаджето ти дава?!
Очевидно си нямала гадже досега. Гаджето ти дава прекрасни неща, но когато имаш чувства. За едното да не си сама имаш приятели, а за ебането - можеш и сама...или както казаха, си вземи вибратор. Какво друго ще ти даде гадже, към което не изпитваш нищо?

`Death`Whore``
10-09-2007, 21:52
според мен трябва и двамата да имат поне по-малко чуства за да са заедно.. пък те чуствата в течение на времето ще си дойдат сами :)
А ако имат по-вече чувства? Неграмотница.

story_of_a_broken_heart
10-09-2007, 21:53
А на теб приятелите ти и вибраторът ти могат ли да ти дадат това, което гаджето ти дава?!
Очевидно си нямала гадже досега. Гаджето ти дава прекрасни неща, но когато имаш чувства. За едното да не си сама имаш приятели, а за ебането - можеш и сама...или както казаха, си вземи вибратор. Какво друго ще ти даде гадже, към което не изпитваш нищо?

Еми примерно ако после почна да си го харесвам би могъл да ми дава повече...

`Death`Whore``
10-09-2007, 21:56
То така става - хващаш се с някого ей така и после се влюбваш безумно. #-o

cherinka
10-09-2007, 22:00
То така става - хващаш се с някого ей така и после се влюбваш безумно. #-o
Ами, случва се... :smt009

`Death`Whore``
10-09-2007, 22:01
Но не трябва да бъде така. Гадно е да са тръгнали с теб за простотията/гъзарията/ебането/за да не са сами. Нищо, че в последствие нещата са се променили.

My_Dear
10-09-2007, 22:05
Не е задължително да имаш някакви силни чувства. Но поне физическото привличане трябва да го има.
Доста двойки започват така - просто се харесват, тръгват, в последствие си допадат и се влюбват.
И, да, не трябва да го лъжеш. Не бива да казваш, че обичаш, ако не е така. Нека човека отсреща е наясно с твоето отношение към него.
Връзка по заместителство... няма лошо. И това правят хората.

cherinka
10-09-2007, 22:08
Но не трябва да бъде така. Гадно е да са тръгнали с теб за простотията/гъзарията/ебането/за да не са сами. Нищо, че в последствие нещата са се променили.
Защо да не бъде така?
А и почти всички връзки тръгват от един бъзик или от нещо такова и почти никога двамата партньори не биха очаквали, че връзката им би могла да прерасне в такова голямо нещо, примерно.
И тази 'връзка' (ако мога да я нарека така) за която става на въпрос в темата ще свърши като всички останали -> ебан (с извинение) -> чувства І> добри и лоши моменти -> край.

П.п. обичам да разговарям с теб, защото винаги научавам нещо ново. :mrgreen:

`Death`Whore``
10-09-2007, 22:10
Аз лично не съм започвала връзка на базик. Харесвала съм човека, той ме е харесвал и тръгваме. А в началото на тази си връзка ми се искаше да се получи и то много...така че очаквах да пресрасне в нещо невероятно...

story_of_a_broken_heart
10-09-2007, 22:31
Аз съм ходила с момче, към което съм нямала чуства. Даже и външно не ми допадаше много. Но не се получи, защото бяхме далеч един от друг... Сега незнам какво да правя... :roll:

thefreak
10-10-2007, 00:38
Никой не отговори на моя въпрос деба...

Danielle
10-10-2007, 00:53
ти явно си нямаш друга работа и се чудиш кво да правиш

Danielle
10-10-2007, 00:56
Съжалявам, ако темата ви се струва глупава. Просто се зачудих... Така или иначе няма как да съм с човека, който обичам, та.... Задължително ли е когато започваш някаква връзка да имаш чуства към дадения човек? Кофти ли е ако го се захващаш само за да не си сам/а? Защото при мен ще бъде точно така ако се хвана с някой... Кво мислите?
А задължително ли е да не си сам/а?
за нея явно е задължително, казах явно няма кво да прави и се чуди кво да измисли. лелееееееееееее леле..

xXxScreamxXx
10-10-2007, 05:39
em ne e zad1lhitelno da ima6 4yvstva.mn mn mn vr1zki sa takiva :wink:

H8_mE
10-10-2007, 07:29
Az mislq,4e trqbva pone malko da haresva6 mom4eto i ako e taka i ako i toi te haresva i stanete gadjeta moje bi sled vreme da se poqvqt po-silni 4uvstva!Vse pak v na4aloto vse o6te mom4eto i momi4eto se opoznavat i se analizirat! :lol:

freedom
10-10-2007, 07:34
Съжалявам, ако темата ви се струва глупава. Просто се зачудих... Така или иначе няма как да съм с човека, който обичам, та.... Задължително ли е когато започваш някаква връзка да имаш чуства към дадения човек? Кофти ли е ако го се захващаш само за да не си сам/а? Защото при мен ще бъде точно така ако се хвана с някой... Кво мислите?
А задължително ли е да не си сам/а?
+1

monityY
10-10-2007, 07:37
задължително е!!!ако няма6 4увства 6те те вкарат в затвора и после 6те те обесят!!!

strawberry
10-10-2007, 11:00
Е няма лошо стига човекът отсреща да не очаква повече от това което можеш да му предложиш и дадеш.Затова е най-добре да го предупредиш,а току виж си го заобичала :) А и все пак докато жената чака Правилния може да губи времето си с погрешните :wink:

RaLkb
10-10-2007, 13:06
O boje ami reshi sama podqvolite ne e tolkova trydno....vie za vsichko li trqbva da se dopitvate do nas...nemojeteli da mislite i vzemate resheniq sami???

MayKyTy
10-10-2007, 16:00
Съжалявам, ако темата ви се струва глупава. Просто се зачудих... Така или иначе няма как да съм с човека, който обичам, та.... Задължително ли е когато започваш някаква връзка да имаш чуства към дадения човек? Кофти ли е ако го се захващаш само за да не си сам/а? Защото при мен ще бъде точно така ако се хвана с някой... Кво мислите?
А задължително ли е да не си сам/а?
+1 :::

Veno0m
10-10-2007, 16:02
Ако пък вече няма накъде-давай без чувства :wink:

juSTkiddy
10-10-2007, 22:57
Ако другия има чувства към теб-по добре не тръгвай с него защото само ще го нараниш ;)

talisman4e_
10-10-2007, 23:59
Според мен трябва да има поне привличане... ако не друго :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
10-11-2007, 07:02
Не е задължително, но е желателно...
...защото би било мн гадно на този до теб, ако той изпитва някакви сериозни чувства...
Еоистично е да бъдеш с някого, към когото не изпитваш сериозни чувства, а само за да не бъдеш сама...

Представи си ти да си в обратната ситуация - да обичаш някой, а той да е с теб без да има чувства... същото е...

No`Real`Love
10-11-2007, 20:17
Mnogo qsno,che trqbva da ima chuvtva.Ako ne go haresvash zashto shte trugvash s nego ? Prosto ei taka za broika li? Sled tova da govorqt za teb che si propadnala,che si kurva...ala bala...

*Never_Again*
10-11-2007, 22:06
и аз не мога да съм с човека който обичам и винаги ще обичам.но това не ми пречи да съм с някого без да имам чуства,понякога те идват по късно.вярно е че не може да си вечно сам/а но това не означава да си с всеки един както се казва.

10-11-2007, 22:19
v nachaloto na edna vrazka osven fizichesko privlichane i nqkakvi simpatii nqma kakvo dr da ima .... chuvstvata idvat s vremeto, s opoznavaneto... vav vsqka edna vrazka e taka napalno normalno e

Krom
10-12-2007, 06:12
Съжалявам, ако темата ви се струва глупава. Просто се зачудих... Така или иначе няма как да съм с човека, който обичам, та.... Задължително ли е когато започваш някаква връзка да имаш чуства към дадения човек? Кофти ли е ако го се захващаш само за да не си сам/а? Защото при мен ще бъде точно така ако се хвана с някой... Кво мислите?

аз не виждам да има смисъл ... ако потръгне чувства ще се появят, ако не ... няма да страдаш

`Death`Whore``
10-12-2007, 06:22
Да "потръгне" означава да се разбирате и връзката ви да се получи. Това може да стане и без чувства, ако двамата не търсят такива в една връзка. Може и ебането да потръгне. :-D

koalka
10-12-2007, 17:57
Кофти ще е за теб. :wink: Няма да ти е хубаво с тоя човек, ще искаш по-бързо да се отървеш от него, като сте заедно и ще сте един вид приятели.Пък и то ще се усети, че нямаш чувства и най-вероятно той ще те зареже.Поне едно привличане е добре да има. :wink: