PDA

View Full Version : Феромон



Kettty
10-09-2007, 20:49
Эдравейте.
От къде мога да си эакупя феромон или пърфюм с феромон ?
Ако энаете нещо по темата,кажете моля
Мерси :-D

DisciplineAndOrder
10-09-2007, 20:54
Гледай ЕТВ!

50cent
10-09-2007, 20:54
az ti preporu4vam pogledni v internet nqkoi parfum s feromon i posle pitai v magazina

Kettty
10-09-2007, 21:11
В нета не намерих.
Та мисълта ми беше,ако някой е полэвал парфюм с феромон да го препоръча.Вярни ли са слуховете ,че привличал срещуположния пол ? :lol: :lol:

LuCiFersAngeL
10-09-2007, 21:15
Парфюм с феромони можеш да си купиш от мен :-D (не се ебавам). Аз съм дистрибутор на фирмата "FM group" и парфюмчетата са наистина много добри. Аз си взех такъв с феромони... не мога дакажа дали предизвиква сексуално влечение у партньора, но мирише направо страхотно и е много траен :smt007 А и цената не никак висока :wink:

Kettty
10-09-2007, 21:24
Парфюм с феромони можеш да си купиш от мен :-D (не се ебавам). Аз съм дистрибутор на фирмата "FM group" и парфюмчетата са наистина много добри. Аз си взех такъв с феромони... не мога дакажа дали предизвиква сексуално влечение у партньора, но мирише направо страхотно и е много траен :smt007 А и цената не никак висока :wink:
Дай повече информация :-D
Цени?
А и нали не е някое менте и найстина има феромон :-D ?
Тъп въпрос,ама то от толкова дефектни продукти,на които съм попадала вече имам страх :-D А и ти от къде си ала бала :-D

LuCiFersAngeL
10-09-2007, 21:53
Ето сайтчето на фирмата http://www.fmgroup.bg/index.php?dzid=38&did=150
За парфюмите, както вече казах са наистина добри (от личен опит) и много трайни (издържат от 12 до 14 часа!). И още нещо - подчертавам това са ПАРФЮМИ! Не тоалетна вода, не оде парфюм а истински парфюм. Разликата е в % есенция, който съдържат:
Тоалетна вода - 4 - 8%
Оде парфюм - 8 - 15%
Парфюм - 15 - 30%
Парфюмчетата с феромоми са с 20% есенция, опаковката е 30 мл. и струва 23 лв. Дамските феромонни парфюми са 8 различни ухания, а мъжките 6.
А иначе аз съм от Русе :-)

`Death`Whore``
10-09-2007, 21:55
Няма да накараш някого да те хареса с помощта на феромони. Да те изчука може би, но не и да те хареса.

Kettty
10-09-2007, 22:01
А аэ намерих тоэи сайт http://www.sexaromati.com/pheromonefaq.php
Ако поръчам от тук,дали продукта ще е добър.Съмнявам се в поръчките от интернет,но сега съм решила ,че искам такъв парфюм :-D :-D :-D А и нещо важно.Дали може да бъде эакупен от малолетно лице :?:
Благодаря ви на всички

LuCiFersAngeL
10-09-2007, 22:11
А аэ намерих тоэи сайт http://www.sexaromati.com/pheromonefaq.php
Ако поръчам от тук,дали продукта ще е добър.Съмнявам се в поръчките от интернет,но сега съм решила ,че искам такъв парфюм :-D :-D :-D А и нещо важно.Дали може да бъде эакупен от малолетно лице :?:
Благодаря ви на всички

Ако знаеш как мирише и уханието ти допада поръчай си, въпреки че на мен ми се вижда малко скъпичко :smt017 Пък и може да те оръсят с доста кинти за доставката, но не съм сигурна. Никога не съм поръчвала от нет-а, затова може и да греша. А така като разгледах сайта ми се струва, че няма да можеш да си го поръчаш ако не си пълнолетна. По-добре помоли майка си или някоя пълнолетна приятелка ако имаш.

Danielle
10-10-2007, 01:17
Няма да накараш някого да те хареса с помощта на феромони. Да те изчука може би, но не и да те хареса.
права е! и ме кефи определено! \:D/