PDA

View Full Version : Любов от пръв поглед?!?!



Fanatichka
10-09-2007, 23:12
......

xXxScreamxXx
10-10-2007, 06:37
Ami da izpadala s1m v podobna sityaciq
Zna4i p1rviq p1t kato go vidqx se vlubix tak das e kaje no s vrememto mi mina i az nzzz kak prosto si4ko se izpari ne izpitvax ni6to k1m nego - osven priqtelski 4yvstva :wink:

freedom
10-10-2007, 07:31
Никога не ми се е случвало,но предполагам,че е възможно... Ако наистина чувствата ти са силни и ако вярваш,че можеш да го откриеш по някакъв начин...Бори се за него! Може би наистина той е човекът! :) Успех!

My_Dear
10-10-2007, 07:46
Оф... ъм...
Ми не вярвам, честно казано. Според мен любовта е твърде дълбоко чувство, за да се появи ей така, от изневиделица. Според мен говорим по-скоро за много, много силно привличане.

И, да, на мен ми се е случвало нещо подобно... Ама беше преди много време, едно 3 години поне има. Няк'во момче се качи в автобуса... няма да го описвам как изглежда, но добре, че бях седнала, защото ми подкоси краката. :smt007 Как само го бях зяпналааааааа... :smt005

kobrichka
10-10-2007, 08:29
Ми честно казано не вярвам.Силно привличане да,но иначе не вярвам.А що се отнася да твоята случка,честно казано мисля,че просто си се нуждаела от малко ласки(ти каза,че тогава си била скарана с гаджето си)и просто той е бил мил и красив и затова така си се почувствала.Но ако все пак можеш да го намериш,нищо не ти пречи да пробваш.Може да се получат нещата,никога не се знае.

ЕPu
10-10-2007, 08:31
не

така рискувам да хлътна по някой тъп идиот, който не може да ми каже 2 изречения.. :wink:

koalka
10-10-2007, 09:20
Как ще знаеш, че той е човекът за теб, като ти дори не си познала характера му?Само по външност, прегръдки, целувките не може да се разбере.Може да сте поговорили през това време, обаче за три часа е абсурд да разбереш наистина характера на човек.

bossychick
10-10-2007, 09:47
lubov ne..silno privli4ane da

NightSky
10-10-2007, 10:21
Харесване да, но любов от пръв поглед не е възможна.

m1m1t0o1
10-10-2007, 23:56
az mnoy na skoro taka mn slu4aino edno moi fr-ta si govorixa za nqkuf si lyub4ooo ... i az taka pitam samo koi e toq koi e toq i taka ... iiii edin den gleam nekfi mom4eta idvat pri nas v edna detska gradina iii mn slu4aino vidqh edno mn sladky mom4e iiii nali est pitam be koe e tva mom4e iii tva momi4e kato mi kazaaa 4e tva lub4o potunax v zemqta iii az q pitam nego li haresva6 iii tq mi kaza daaa ....ot togava ne sum spirala da mislq za nego ,aa daje ne go poznaavam pitah edna moq fr -ka za nego tq kaza 4ee bil golqm kurvar i tva ot edna strana mi razvali mnenieto ne pak ne spiram da mislq za nego ...
ako nqkoi moi da mi pomogne i da mi kaje da spra 6e sum mu mn blagodarna ...vse pak e gadno az na tva mu vikam nespodelena lyubov... :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022

BaiboCo
10-11-2007, 00:08
Любовта от пръв поглед е като УоУ - опаковката лъскава, струва скъпо като изтече безплатния месец и не на последно място - зацикляш и неможеш да спреш да (играеш). КК?
Иначе, гейско, не гейско - момче съм и всеки път ми се случва така..

Blab
10-11-2007, 00:11
Как ще знаеш, че той е човекът за теб, като ти дори не си познала характера му?Само по външност, прегръдки, целувките не може да се разбере.Може да сте поговорили през това време, обаче за три часа е абсурд да разбереш наистина характера на човек.
Ако хората са честни, отворени един към друг и свободно общуват е напълно възможно.
Аз вярвам в любовта "от пръв поглед"...Когато един човек те "грабва"(това е думата) не може да е случайно...Всъщност в моя свят не съществуват случайности, всичко е предначертано...и когато нещо се случва, за него има причина...Не бива да се изпуска нито една възможност..., защото прекалено много са хората, самотни до края на дните си(леко се отнасям, знам), непознали любовта...тъжно, но е така...

bulgarche
10-11-2007, 05:37
Историята ти ми напомня малко на ТАЗИ (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120735&highlight=)
Няма как да разбереш дали той е бил Човекът. можеш единствено да си мечтаеш за сладкото бъдеще което щеше да имаш с него, ако не беше приключило всичко това за едва някакви 3 часа. А може да го намериш, да го видиш с приятелката му (жена с деца, защо не дори) и той дате отхвърли, след което ще се откажеш от мечтите и ще ти е супер кофти от ситуацията в която си изпаднала. А може и д асе получи нещо ;) Това с приятеля ти обаче е...малко кофти.

koalka
10-11-2007, 06:33
Как ще знаеш, че той е човекът за теб, като ти дори не си познала характера му?Само по външност, прегръдки, целувките не може да се разбере.Може да сте поговорили през това време, обаче за три часа е абсурд да разбереш наистина характера на човек.
Ако хората са честни, отворени един към друг и свободно общуват е напълно възможно.
Абсолютно всяка черта от характера...не мисля.Пък и за три часа този отсреща не може да си сигурна, че ти казва на 100% истината.Да, ако са честни, обаче, ако човек е честен-това може да го покаже само времето.http://www.kolobok.us/smiles/standart/derisive.gif

lLady_MooN_RaiN
10-11-2007, 08:05
Да случвало ми се е имисля, че е възможно. Не е точно такава ситуацията, но все пак:
Със сегашния ми приятел се запознахме в чата и след 4-5 дни, когато си бяхме чатили(не всеки ден обаче) се видяхме.Дотогава знаех само, че е добро и свястно момче и толкова...Това естествено не е достатъчно да се влюбиш в някой, но като го идях и като си прекарахме 4-5 часа заедно....няма как да отрека. Легнах си с желание да се събудя на следващия ден, което не се беше случвало отдавна...И с едно такова топло чувство....не съм сигурна дали е било точно любов. На следваата среща го целунах, а след 1 седмица той ми каза, че е влюбен в мен( колко го чаках този миг) и оттогава започна връзката ни.

BebSsSs
10-11-2007, 08:14
Mda,spored men lubov ot prav pogled sa6testvuva!Slu4valo mi se e sas sega6niq mi priqtel i ve4e 2 meseca i polovina sme si zaedno:)i spored men e mn hubavo ili pone pri nas be6e taka i o6te e:))Ama pri teb e razli4no za6toto ste bili na po4ivka i ti pove4e nikoga ne si go vidqla.koeto e gadno,no vsqko zlo za dobor.Nedei da sajalqva6 za ni6to!Moje p1k nqkoi den sadbata da vi sre6tne otnovo:)Uspeh! :smt006

CrIsTiaNo_
10-11-2007, 08:36
Харесване да, но любов от пръв поглед не е възможна.

+1

Kras4eto_lp
10-11-2007, 09:09
Не ми се е случвало такова нещо.Любов от пръв поглед...незнам дали има,но да харесаш някой силно-да. :::