PDA

View Full Version : !!! Наръчник за успехи в любовта !!!



ЕPu
10-10-2007, 08:28
експойтед, ти си.. 8) :wink:

нека тук да споделим по-хард вариантите, аз веднага се сетих за няколко, единия от които изпробвах върху един пич, ама едва не го осакатих.. 8) :wink:

HePeAJIeH
10-10-2007, 08:38
Изпробвал съм метода It works :-D

ЕPu
10-10-2007, 08:43
ъъ стъпка 3 е ненужна :-D
може направо да гепим кандидат-гаджето за косата, няма смисъл да го биеме, при това ЛЕКО :wink:

аз мога да споделя един метод, обаче задължително да живееш в блок, на колкото се може по-висок етаж, а най-добре ако успееш да се качиш на покрива.. :wink: :-D
всима се саксия с (ако обичаш човека може с някакъв друг по-масивен предмет, например телевизор, или нещо от сорта..)

следите обекта, докато се придвижва по улицата долу, и в подходящ момент спускате предмета.. човека вече ще е трупясал от толкова много любов и тялото му ще е изцяло на ваше разположение :wink:

bengi
10-10-2007, 08:50
boi,seks i srybska muzika sa6to 6te svyr6at rabota :-D

ЕPu
10-10-2007, 08:53
тц..не уцели музиката..


блааа тва второто е прекалено романтично :? не е за мен..
пък забрави, че съм руса и не съм особено добра в писането на писма (бтв веднъж написах на един писмо от тайна обожателка и целия му клас разбра, така, че не повтарям (!!!) )
искам нещо, което със сигурност работи моментално.. :wink:
и по възможност да е изпробван метод, та да не го мъча много-много пича 8)

ЕPu
10-10-2007, 09:02
ммм не знам, прекалено натруфено ми се вижда :?
бих избрала да ме цапардосат с бухалка, а не със n-тонен ланец (все си мисля, че бухалката е по-добрия вариант ;) )

чакам още варианти :-D

ЕPu
10-10-2007, 09:22
бате, ти си гений :-D

сега очаквам, като някоя ПТпТНК (баси, не мога да го запомня) влезе в тая тема и почне да отрича метода да стане сеир :lol:

ЕPu
10-10-2007, 09:34
ее да дано някоя да благоволи да разясни малко :roll:

MayKyTy
10-10-2007, 16:15
Аз малко не разбрах метода там с курветата ... :smt005 Амааа да ви кажа която жИна ви каже че не е курве не и вярвайте ... ЛЪЖИИИИ :roll: На мен най много ми хареса 1-вия метод :)