PDA

View Full Version : Имам "паласки" и корем



Mariolcheto
10-10-2007, 09:10
Ами значи от многото теми мисля че повечето знаят че съм на 13 години! :-) Обаче имам "паласки" и корем :smt005 това е причината че не се харесвам с никаква блуза.Леля ме веднъж ми каза купи си обрач и като го въртиш така мястото се масажира но това за мен е невъзможно!
Моля да ми кажете други неща с по-бързо действие! \:D/
P.S Като ви казвам паласки и корем да не си помислите че съм някоя свиня! :smt005

т.1 и т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Theoatguy
10-10-2007, 09:24
Дори и да си свинка, няма лошо :).

Вземаш една гиричка, шише с вода или пък дамаджанка с вода и започваш да се навеждаш настрани :). Коремни преси също можеш да правиш по 4 серийки 10-15 повторения. Повдигане на крака също е полезно.

И спри с тези паласкоправещи фафли :mrgreen:

xXxScreamxXx
10-10-2007, 09:32
em da koremnite presi sa dobro re6enie a i taka kat kaje6 korem i palaski
mi dai pic za da ti kajem :arrow: :arrow: :!:

sexy_sladuranka___
10-10-2007, 09:34
probvai s koremni presi , namali sladkoto i maznite hrani , mojej i da bqgash , ako hodish na fitnes popitai za uprajneniq na gladiatora

find_m3
10-10-2007, 09:40
тая тема не за тука и има и други такива

UnaBletoLoVeU
10-10-2007, 09:50
Паласките не се образуват главно от много ядене. Стомаха става от това. Тъй като там долу са ни яйчниците и често ходим с голи кръстове организма си натрупва сланина, за да ги топли, защото те са много чувствителни. Така че, за да избегнеш допълнително натрупване се обличай-хем ще си здрава, хем няма да ти изкачат сланини над дънките на лято. А иначе и аз имам същия проблем и всеки ден правя по 100 коремни преси и въртя обрач :)

cappy123
10-10-2007, 10:06
Спортувай....лицеви...коремн :D

PaRty'GirL
10-10-2007, 10:45
qde6 3 pati na den zakuska 8 iili 9 ,obqd 12 ili 1 ,ve4erq do 8 nai kasno i porciite da sa malko po malki i malko sport i ne6tata 6te sa 6

Water_lili
10-10-2007, 10:52
Паласките не се образуват главно от много ядене. Стомаха става от това. Тъй като там долу са ни яйчниците и често ходим с голи кръстове организма си натрупва сланина, за да ги топли, защото те са много чувствителни. Така че, за да избегнеш допълнително натрупване се обличай-хем ще си здрава, хем няма да ти изкачат сланини над дънките на лято. А иначе и аз имам същия проблем и всеки ден правя по 100 коремни преси и въртя обрач :)

помагат ли ти изобщо коремните преси наистина аз сам правила супер много пъти с месези и въпреки това някак си не сам доволна от ефетка :roll:

HouseSoul
10-10-2007, 11:05
Паласките не се образуват главно от много ядене. Стомаха става от това. Тъй като там долу са ни яйчниците и често ходим с голи кръстове организма си натрупва сланина, за да ги топли, защото те са много чувствителни. Така че, за да избегнеш допълнително натрупване се обличай-хем ще си здрава, хем няма да ти изкачат сланини над дънките на лято. А иначе и аз имам същия проблем и всеки ден правя по 100 коремни преси и въртя обрач :)

помагат ли ти изобщо коремните преси наистина аз сам правила супер много пъти с месези и въпреки това някак си не сам доволна от ефетка :roll:
Ми естествено,че няма да си доволна..... СПРЕТЕ ДА ДАВАТЕ СЪВЕТИ БЕЗ ДА СТЕ КОМПЕТЕНТНИ! Пак ще повтарям както в 5372357252 теми досега които се написаха по този въпрос! Корем не се сваля с коремни преси. От коремните преси само ви се оформят мускулите, но не се топят мазнините и така винаги ще си имате паласки и мазнини, като слушате тъпите лапета дето чули,недочули от някъде и вече дават съвети....! Мазнините около корема се свалят с кардио тренировка (по 30 мин. на велоергометъра (колелото), бягане 30 мин... вие си избирате каква да бъде тя), и НВД (ниско въглехидратна диета). Вече са написаха много мнения по темата,така че който иска да се посъветва как да си направи НВД да ми пише на личния! :roll:

HouseSoul
10-10-2007, 11:09
Дори и да си свинка, няма лошо :).

Вземаш една гиричка, шише с вода или пък дамаджанка с вода и започваш да се навеждаш настрани :). Коремни преси също можеш да правиш по 4 серийки 10-15 повторения. Повдигане на крака също е полезно.

И спри с тези паласкоправещи фафли :mrgreen:
По този начин не си сваля паласките, а ги превръща в мускули, и пак си остават! Повдигането на краката от вис е упражнение за долната част на корема (оформя долните коремни мускули).

UnaBletoLoVeU
10-10-2007, 11:18
Паласките не се образуват главно от много ядене. Стомаха става от това. Тъй като там долу са ни яйчниците и често ходим с голи кръстове организма си натрупва сланина, за да ги топли, защото те са много чувствителни. Така че, за да избегнеш допълнително натрупване се обличай-хем ще си здрава, хем няма да ти изкачат сланини над дънките на лято. А иначе и аз имам същия проблем и всеки ден правя по 100 коремни преси и въртя обрач :)

помагат ли ти изобщо коремните преси наистина аз сам правила супер много пъти с месези и въпреки това някак си не сам доволна от ефетка :roll:
Ми естествено,че няма да си доволна..... СПРЕТЕ ДА ДАВАТЕ СЪВЕТИ БЕЗ ДА СТЕ КОМПЕТЕНТНИ! Пак ще повтарям както в 5372357252 теми досега които се написаха по този въпрос! Корем не се сваля с коремни преси. От коремните преси само ви се оформят мускулите, но не се топят мазнините и така винаги ще си имате паласки и мазнини, като слушате тъпите лапета дето чули,недочули от някъде и вече дават съвети....! Мазнините около корема се свалят с кардио тренировка (по 30 мин. на велоергометъра (колелото), бягане 30 мин... вие си избирате каква да бъде тя), и НВД (ниско въглехидратна диета). Вече са написаха много мнения по темата,така че който иска да се посъветва как да си направи НВД да ми пише на личния! :roll:
Щом казваш...ама аз съм си доволна от резултата :roll:

Arr0gAnT
10-10-2007, 11:22
ходи на плуване или някакъв друг спорт, прави коремни преси 3-4 пъти седмично и яж по-малко би трябвало да помогне, при мен действа, а за паласките нз, обаче ако носиш боди мисля че няма да си личат

Water_lili
10-10-2007, 11:30
Паласките не се образуват главно от много ядене. Стомаха става от това. Тъй като там долу са ни яйчниците и често ходим с голи кръстове организма си натрупва сланина, за да ги топли, защото те са много чувствителни. Така че, за да избегнеш допълнително натрупване се обличай-хем ще си здрава, хем няма да ти изкачат сланини над дънките на лято. А иначе и аз имам същия проблем и всеки ден правя по 100 коремни преси и въртя обрач :)

помагат ли ти изобщо коремните преси наистина аз сам правила супер много пъти с месези и въпреки това някак си не сам доволна от ефетка :roll:
Ми естествено,че няма да си доволна..... СПРЕТЕ ДА ДАВАТЕ СЪВЕТИ БЕЗ ДА СТЕ КОМПЕТЕНТНИ! Пак ще повтарям както в 5372357252 теми досега които се написаха по този въпрос! Корем не се сваля с коремни преси. От коремните преси само ви се оформят мускулите, но не се топят мазнините и така винаги ще си имате паласки и мазнини, като слушате тъпите лапета дето чули,недочули от някъде и вече дават съвети....! Мазнините около корема се свалят с кардио тренировка (по 30 мин. на велоергометъра (колелото), бягане 30 мин... вие си избирате каква да бъде тя), и НВД (ниско въглехидратна диета). Вече са написаха много мнения по темата,така че който иска да се посъветва как да си направи НВД да ми пише на личния! :roll:

мерси за мнението и аз отдавна минах на тичане, просто се чудех дали само при мен не функционира с коремните

Theoatguy
10-10-2007, 11:33
Дори и да си свинка, няма лошо :).

Вземаш една гиричка, шише с вода или пък дамаджанка с вода и започваш да се навеждаш настрани :). Коремни преси също можеш да правиш по 4 серийки 10-15 повторения. Повдигане на крака също е полезно.

И спри с тези паласкоправещи фафли :mrgreen:
По този начин не си сваля паласките, а ги превръща в мускули, и пак си остават! Повдигането на краката от вис е упражнение за долната част на корема (оформя долните коремни мускули).

Пич, понятие превръщам в мускул няма! Не спори по-хубаво, за да не се почувстваш конфузно след спора :).

*SwEeTy_KiTtY*
10-10-2007, 14:10
Паласките не се образуват главно от много ядене. Стомаха става от това. Тъй като там долу са ни яйчниците и често ходим с голи кръстове организма си натрупва сланина, за да ги топли, защото те са много чувствителни. Така че, за да избегнеш допълнително натрупване се обличай-хем ще си здрава, хем няма да ти изкачат сланини над дънките на лято. А иначе и аз имам същия проблем и всеки ден правя по 100 коремни преси и въртя обрач :)

помагат ли ти изобщо коремните преси наистина аз сам правила супер много пъти с месези и въпреки това някак си не сам доволна от ефетка :roll:
Ми естествено,че няма да си доволна..... СПРЕТЕ ДА ДАВАТЕ СЪВЕТИ БЕЗ ДА СТЕ КОМПЕТЕНТНИ! Пак ще повтарям както в 5372357252 теми досега които се написаха по този въпрос! Корем не се сваля с коремни преси. От коремните преси само ви се оформят мускулите, но не се топят мазнините и така винаги ще си имате паласки и мазнини, като слушате тъпите лапета дето чули,недочули от някъде и вече дават съвети....! Мазнините около корема се свалят с кардио тренировка (по 30 мин. на велоергометъра (колелото), бягане 30 мин... вие си избирате каква да бъде тя), и НВД (ниско въглехидратна диета). Вече са написаха много мнения по темата,така че който иска да се посъветва как да си направи НВД да ми пише на личния! :roll:
Щом казваш...ама аз съм си доволна от резултата :roll:

И аз така!(Е,друг е въпроса,че всичко в тренировките,било то кардио,фитнес,домашни упражнения или каквото и да е,опира до ПОСТОЯНСТВО!!!)

*SwEeTy_KiTtY*
10-10-2007, 14:13
Дори и да си свинка, няма лошо :).

Вземаш една гиричка, шише с вода или пък дамаджанка с вода и започваш да се навеждаш настрани :). Коремни преси също можеш да правиш по 4 серийки 10-15 повторения. Повдигане на крака също е полезно.

И спри с тези паласкоправещи фафли :mrgreen:

Даааа...вафличките са голям враг на слабото тяло!...ако са по много де! :roll:

HouseSoul
10-10-2007, 14:24
Дори и да си свинка, няма лошо :).

Вземаш една гиричка, шише с вода или пък дамаджанка с вода и започваш да се навеждаш настрани :). Коремни преси също можеш да правиш по 4 серийки 10-15 повторения. Повдигане на крака също е полезно.

И спри с тези паласкоправещи фафли :mrgreen:
По този начин не си сваля паласките, а ги превръща в мускули, и пак си остават! Повдигането на краката от вис е упражнение за долната част на корема (оформя долните коремни мускули).

Пич, понятие превръщам в мускул няма! Не спори по-хубаво, за да не се почувстваш конфузно след спора :).
Аре искам да загубя спора! И не съм ти на годините че да ми викаш пич! Ся кво хванал си се за 1 думичка и ко , мускула не се превъща,тои си си расте, искал съм да кажа да расте повече... Занимавам се с фитнес и бодибилдинг от 5 години, 2 от който професионално, слушам те... ? Какво друго грешно съм казал? :smt011

Theoatguy
10-10-2007, 15:00
Ти си могъщ войн-културист. Не се отличаваш с кой-знае какви знания за 5 години. Ако си про за какъвто се представяш глупави грешки като по-горната не би трябвало да съществуват.

По-хубаво не надувай свирката, че много разбираш нещата. Аз не мога да се похваля с 5 години, нито пък, че се занимавам професионално. Това ми е хоби, също се занимавам с този спорт, но за лично удовлетворение.

Адски си прав, че коремна мускулатура се стяга с горните упражнения, но мазнина се гори винаги, когато се провежда кардио дейност в организма. Тоест, когато сърдечната дейност се увеличава ;).

HouseSoul
10-10-2007, 15:07
Упражнения без кардио тренировка водят от 0,7 до 2,6 % топене на мазнините ... (тоест само коремни преси или наклони с дъмбели и т.н.) ако тези данни удовлетворяват госпожиците да си правят само коремни и да чакат да свалят нещо ... не мога да разбера за какво спорим в момента?

Sunrisee
10-10-2007, 15:43
Em nqkoi kazvat che vsichko stava s dieta,nqkoi kazvat tochno obratnoto-samo uprajneniq.Az se sprqh na uprajneniqta i veche 1 sedmica gi pravq i ima sysvsem malyk,no efekt.Otnosno koremnite presi chetoh che 30 na den sa dostatychni,razpredelqsh si gi 3 pyti po 10 i taka.. razrovi se v internet malko tam trqabva da ima poveche info;-)

sladku_bebzi
10-10-2007, 16:54
За корема препоръчват гроздова диета, а за паласките нямам представа!

Escarina
10-10-2007, 18:25
Кардио. И понеже не всеки може да си позволи фитнес, най-евтино и ефектно е тичане по стълби. И ходене също, но ефекта е по-малък:)

fiama
10-10-2007, 21:23
Коремни преси, обръч(не знам защо категорично го отказваш), танци, въртеливи движения, около кръста. Никакво газирано, по-малко хляб, сладко и пържено. Повечко течности.

x-PeRiMenT
10-10-2007, 23:22
До тука както гледам само HouseSoul си има понятие за какво става дума(което ме изненадва, защото от коментарите му съм останал с впечетлението, че не води най здравословния живот). Той го каза, ще го кажа и аз и ако не намери още някой да го повтори, пък поне някой наистина да си го набие в главата: ТОПЕНЕТО НА МАЗНИНИ С КОРЕМНИ ПРЕСИ Е МИТ!!! Тези, които си мислят, че са свалили нещо от пресите - грешка. Или сте имали малко мазнини на корема и пресата просто се развила или сте сваляли несъзнателно.

HouseSoul
10-11-2007, 07:20
До тука както гледам само HouseSoul си има понятие за какво става дума(което ме изненадва, защото от коментарите му съм останал с впечетлението, че не води най здравословния живот). Той го каза, ще го кажа и аз и ако не намери още някой да го повтори, пък поне някой наистина да си го набие в главата: ТОПЕНЕТО НА МАЗНИНИ С КОРЕМНИ ПРЕСИ Е МИТ!!! Тези, които си мислят, че са свалили нещо от пресите - грешка. Или сте имали малко мазнини на корема и пресата просто се развила или сте сваляли несъзнателно.
Това което четеш в другите раздели опит е от минали години , все пак не съм тийнеджър вече.... и което пиша в цигарите и останалите неща е нещо минало в моя живот... :roll:

Sun_Shine`f
10-11-2007, 12:58
Не знам за кой път ще повторя, но наистина тлъстините на корема не се свалят с коремни преси. То е логично, замислете се:) Коремните преси са за оформяне и поддържане на фигурата и искам да ви кажа, че откакто спрях с коремните преси и въобще упражненията за корем - се усеща резултат в негативна посока.
Иначе няма лошо да си правиш коремни преси, но не очаквай мечтания резултат. Съвети вече дадоха много, само ще кажа, че резултати се постигат с ПОТ и ПОСТОЯНОСТВО :). Успех!

HouseSoul
10-11-2007, 16:57
Не знам за кой път ще повторя, но наистина тлъстините на корема не се свалят с коремни преси. То е логично, замислете се:) Коремните преси са за оформяне и поддържане на фигурата и искам да ви кажа, че откакто спрях с коремните преси и въобще упражненията за корем - се усеща резултат в негативна посока.
Иначе няма лошо да си правиш коремни преси, но не очаквай мечтания резултат. Съвети вече дадоха много, само ще кажа, че резултати се постигат с ПОТ и ПОСТОЯНОСТВО :). Успех!
ПОТ и ПОСТОЯНОСТВО му е майката ! =D>

eXuSe My FrEnCh
10-11-2007, 21:03
Aми опитай с упражнения...аз започнах от вчера и не мога да ти кажа дали има ефект....сутрин веднага щом станеш започваш:20 долни коремни преси,20 обикновени,10 клека,5 лицеви.....нз дали ще помогне много в твоя случай но дори и иначе ще ти помогне да се чувстваш по свежа...а забравих...с всеки ден увеличавай броя....

Theoatguy
10-12-2007, 10:41
Увеличаване броя на упражнение за корем не води до нищо повече от изтощаване на коремни мускули. Това е мускулна група, а не робот.

Оттук следва, че тя се тренира както останалите мускулни групи. Тоест средно по 2-4 серии по 12-15 повторения.

Ако имате желание за постигане на резултат, погледнете моите скромни съвети. Правете тренировка за корем и почивайте 48 часа преди да направите следващата. Кардио тренировка по 20-40 минути 3 пъти седмично, момчетата може и 4 пъти. Почивайте, почивайте, почивайте !

:smt006

HouseSoul
10-12-2007, 10:54
Увеличаване броя на упражнение за корем не води до нищо повече от изтощаване на коремни мускули. Това е мускулна група, а не робот.

Оттук следва, че тя се тренира както останалите мускулни групи. Тоест средно по 2-4 серии по 12-15 повторения.

Ако имате желание за постигане на резултат, погледнете моите скромни съвети. Правете тренировка за корем и почивайте 48 часа преди да направите следващата. Кардио тренировка по 20-40 минути 3 пъти седмично, момчетата може и 4 пъти. Почивайте, почивайте, почивайте !

:smt006
Съгласен ... Има хора обаче които тренират всеки ден корем, като твърдят че той се възстановява 3 пъти по бързо от другите мускули ... Това обаче слабичко .... :roll: Коремните мускули са си мускули като всеки друг и се нуждаят от почивка, за да не се претренират и да чакаш ефект ама ...