PDA

View Full Version : Мразите ли училището?



Борат
10-10-2007, 09:13
Как мислите? Аз смятам, че училището е стара и ненужна институция.
Учениците трябва да си учат вкъщи на компютъра!
Като стана император и върховен жрец на България ще забраня всички училища 8) :twisted:

Mariolcheto
10-10-2007, 09:15
Mrazia go kogato triabva da ucha , no inache stava kupon! :-)

Loshotia
10-10-2007, 09:19
Как мислите? Аз смятам, че училището е стара и ненужна институция.
Учениците трябва да си учат вкъщи на компютъра!
Като стана император и върховен жрец на България ще забраня всички училища 8) :twisted:
успех..

Theoatguy
10-10-2007, 09:22
Този въпрос е тъп и недвусмислен, Борат.

Абсолютно сигурен съм, че всеки обича училището, дори да е само заради приятелите, с които се среща всеки ден ;).

Борат
10-10-2007, 09:25
Този въпрос е тъп и недвусмислен, Борат.

Абсолютно сигурен съм, че всеки обича училището, дори да е само заради приятелите, с които се среща всеки ден ;).
Само приятелите ме задържат :wink:

xXxScreamxXx
10-10-2007, 09:30
i men si me kefi ina4e to s1vsem 6et izt1peem
tam zarda priqtelite ili zarda y4ebeto seki my se kefi zaradi ne6to :wink:

Square Root
10-10-2007, 10:04
Не, разбира се. :) А теорията ти за компютъра е смешна. ;)

NightSky
10-10-2007, 10:25
Не. В училище имам приятели, харесвам си учителите, така че няма причина да го мразя.

Water_lili
10-10-2007, 10:36
не го мразя даже ми липсва с всичките си хубави и лоши страни :roll:

mon4eto
10-10-2007, 10:55
Mrazia go kogato triabva da ucha , no inache stava kupon! :-)
I az sam taka :roll:

CaSsIe
10-10-2007, 12:19
mi ne ne go mrazia!ponqkoga mi pisva da sedq tam i samo broia minutite do kraq na 4asovete ama drug pyt ne use6tam kak si minava vremeto...pone stafa kupon :P

Blab
10-10-2007, 12:34
Как мислите? Аз смятам, че училището е стара и ненужна институция.
Учениците трябва да си учат вкъщи на компютъра!
Като стана император и върховен жрец на България ще забраня всички училища 8) :twisted:
Не, не го мразя, обичам го, въпреки всички антипатични за мен хора, бродещи по коридорите му...
Ще станеш император?Верно ли?'щото аз ще превземам света :-D

Kisses_P
10-10-2007, 12:39
Този въпрос е тъп и недвусмислен, Борат.

Абсолютно сигурен съм, че всеки обича училището, дори да е само заради приятелите, с които се среща всеки ден ;).
Аз го мразя...

sexa_na_kompleksa
10-10-2007, 12:48
Не,не го мразя.Харесвам си училището и повечето съученици и учители. :-)

zloto
10-10-2007, 12:51
За разлика от повечето ученици в моето училище, които непрекъснато го хвалят, аз пък го мразя... не точно моето училище, а училището като цяло... да, знам че някой биха ми казали че нищо няма да стане от мен щом мразя училището, но аз все пак се старая да изкарвам прилични оценки,приблизително около 5, колкото и да ми е неприятно да ходя... и още 10 години да не ходя на училище няма да ми липсва и ще намеря как да си запълня времето, сигурна съм.

FRIEND_1
10-10-2007, 12:56
Не , не го мразя :-D ! Обичам си училището и приятелите в него :wink:

Seducti0n
10-10-2007, 13:15
Аахаха не,не да ти имам и абмицииите. :lol: Училището е едно прекрасно място...,но всеки осъзнава тал или по-скоро не всеки е в състояние да напарви така,че хем да му е забавно,хем да получава нови знания.Няма да си кривя душата-наистина има моменти,в които ми писва от всичко...и не ми се ходи на даскало...но не може така.Образованието на първо място. :wink:

p07ren
10-10-2007, 13:21
Този въпрос е тъп и недвусмислен, Борат.

Абсолютно сигурен съм, че всеки обича училището, дори да е само заради приятелите, с които се среща всеки ден ;).

+1

IdiOtKa
10-10-2007, 13:25
аз пък си харесвам даскалото ..малко понякога ми е скучно но пък иначе ми харесва

sasha_90
10-10-2007, 14:37
Като стана император и върховен жрец на България ще забраня всички училища 8) :twisted:
Вярвай си,като нямаш друга работа.
Отговор на темата:Не мразя училището.

Борат
10-10-2007, 14:45
Като стана император и върховен жрец на България ще забраня всички училища 8) :twisted:
Вярвай си,като нямаш друга работа.
Отговор на темата:Не мразя училището.
Що никой не ми верва бе :-s
Измислил съм план от 10 точки за завладяване на света!
Скоро ще ми се кланяте роби :twisted: :evil:

Burzumul
10-10-2007, 15:20
Хахах Борат, типичен казахстанец :smt005 Ми мразя училището, шото сега съм 8 клас и имам да уча нов език и адски мноу домашни, добре че са другите класове да ме веселят иначе да съм умрял!

sladkata_sisi
10-10-2007, 15:30
Като стана император и върховен жрец на България ще забраня всички училища 8) :twisted:
Вярвай си,като нямаш друга работа.
Отговор на темата:Не мразя училището.
Що никой не ми верва бе :-s
Измислил съм план от 10 точки за завладяване на света!
Скоро ще ми се кланяте роби :twisted: :evil:

Ще споделиш ли тези точки? Да не би първата да е да премахнеш училището и да направиш хората тъпи? :lol:

Иначе по темата - и аз не мразя училището.

sladku_bebzi
10-10-2007, 17:01
Мотивират ме приятелите, ако ги нямаше щях да го мразя!

KaTinCeTy
10-10-2007, 20:59
Не, не го мразя. То в новото даскало всичко на всичко съм била само 5 дни и после почнаха стачките. А предишното си го мразех макар, че не всичко в него. Имаше много свестни даскали и много готини приятели, но осъзнах, че ми липсва едва в края на 8 клас когато вече завършвах, но пак не останах там до 12 клас, май омразата ми към даскалото надделя. :)

BlueAvalanche
10-10-2007, 21:05
Естествено че го мразя 8)

tItEufFf
10-10-2007, 21:57
Определено не го мразя. Колкото и банално да прозвучи ще го кажа: Без училище не можеш да постигнеш нищо в живота!!! Е, аз не че съм от най-примерните ученички, но на практика си е така. Пък и там понякога е страшно весело, особено след ваканците :-D

atanas911
12-29-2013, 19:38
Разбира се че мразя това скапано даскало.Не разбирам защо го харесват тия зубари

baby_baby
12-29-2013, 21:30
Не повярвай като пораснеш ще ти липсва много

fenastz
12-30-2013, 19:41
С цялото си сърце. Изтърпях го 12 години, но психологическите травми от него ще си останат за цял живот. Сега съм студент първи курс, НИЩО от това, което съм научил след 4 клас не ми е потребно, пропилях си детството в тая адска институция. Не ми липсва изобщо - деца, не оставяйте училището да попречи на образованието ви!

DayDreamer:)
12-30-2013, 19:59
Който не учи, няма да сполучи. Това си е самата истина. Лично аз намирам училището за едно голямо забавление. Толкова много приятели/приятелки, че как ще мога да преживея без тях. :D

Madlenita
12-30-2013, 20:34
От една страна-ДА!От друга-НЕ!Ами ако не ходим на училище ние ще сме необразовани.Когато учиш ще можеш да разговаряш с хората за различни теми,ще знаеш много повече неща.Когато учим развиваме мозъка си (генийчето на мама съм аз)!Ами ако нямаше училище нямаше да имаме добри приятели,много спомени и ще има за какво да разказваме след време.Ако го нямаше училището, нямаше да има и зелени училища!Тогава как щяхме да вършим глупости 4/5 дена далеч от родителите и да подлудяваме даскалиците :д Харесвам си го училището :)

t.A.T.u.
01-02-2014, 10:11
Не! Зависи в какво училище си. Някои като си избират скапани училища, много ясно, че ще мразят да ходят там после. И ви съсипват от учене на повечето места, затова сте травмирани накрая :D В моето училище е весело, така че си е идеално. :)

пAteNцЕ
01-02-2014, 10:32
Ми мене ми харесва даже. Да му се не види, държавата ни дава възможност за безплатно образование, защо да не се възползваме от това максимално?(без висшето, макар че и там мисля, че трябва да е безплатно!) Не мога да повярвам, че има хора, които ИЧ им не пука, че две смислени изречения не могат да свържат. И точно тези хора не ми харсват. Не можеш да мразиш училището, тъй като е неудушевен предмет. По-правилно е да се каже, че хората в него не ти допадат/мразиш. Аз поне така виждам нещата.

komper123
04-13-2014, 15:12
Аз мразя училището защото повечето даскали и съученици си падат идиоти, мошеници, егоисти и простаци.
Не толкова е виновно училището колкото сегашната учебна система! Домашното оразование е 100 пъти по-добро!
Много пъти ми се случва като даскалката зададе въпрос и аз вдигам ръка да отговарям, тя избира друг( не че аз съм центъра на света чети нататък) и така по сто пъти и ведъж да зададе въпрос на който не знам отговора тя ме вдига и айде 2! Какво значи това ти учиш знаеш си почти цялата ненужна информация и въпреки всичко 2! А по тестовете само 6! И няколко пъти трябваше да ми пишат по 3 шестици на час-имал съм достатъчно ама двоика може нали? То важно е какво знаеш а не оценката ама като на родитилите само за драсканиците в белеьника им пука.... И по 10 кг раници всеки ден трябва да носим и половината учебници не ползваме.... и тея домашни безмислени... то само да си прочетеш урока веднъж е достатъчно! Когато са възникнали първите у-ща хората са били много по-свестни! Значи имаме цял 1 живот и си го губим на такова място в такава държава в такова време! Ще си отмъстя много жестоко на келешите дето се'а управляват, на простаците дето ги има навсякъде, на хората дето ми отнеха 12 години от живота! Светът ще бъде мой и няма вече да има простаци или фашизъм и т.н. Ще има нова, по-добра ера! Вече единственото нещо от което всяка твар трябва да се страхува не е самият страх! Единственото нещо от което да се страхувате... ЩЕ СЪМ АЗ!

komper123
04-13-2014, 15:20
Приеми реалността и истинската мъдрост! Сегашното общество не струва! Като (АКО!) узнаеш истината за света ще разбереш много, МНОГО неща които не си си и представял! Сегашната учебна система и общество и простаците там само ни отдалечават от извисяването! Образование... само историята математиката езиците и от части географията са ти нужни! имаш мозък започни да го използваш!

anonymous708973
04-13-2014, 16:02
Не ми липсва изобщо - деца, не оставяйте училището да попречи на образованието ви!

Истината.
Много в стил Робърт Кийосаки. Одобрявам още повече.

mimi 258
04-26-2014, 18:29
При мен е горе - долу, мразя учителите и класа ми, но не обичам да се местя за това все още съм си в класа, а и след 1 седмица ще има матури и най - сетне ще се махна от това тресавище на глупостта ,на което аз трябва да казвам -моят клас

DieselBlood
04-26-2014, 20:35
Знанията, които натрупате до 4, ще ви останат за цял живот. Като цяло, това са 12 години, хвърлени на вятъра.

Mischeto
04-28-2014, 21:20
Аз го мразя,ама училището,в кото уча,а не като цяло училището.

Sunshine.7
05-04-2014, 20:53
Всъщност, в училище нямам истински приятели... Само “приятели“, когато им потрябвам. Учителите ми не са от най-яките. Има само 3ма учителя, с които часовете минават, може да се каже, забавно.
Но все пак не мога да кажа, че го мразя и се старая да имам отлични оценки. И въпреки всичко не съм изпълнена с желание всяка сутрин да ходя на училище, при положение че никога не се наспивам...

*sunny
05-14-2014, 16:22
Училището не,мразя учениците в него.

Evjenq
05-17-2014, 18:34
Мразя да ходя на училище, но не защото се учи, а заради хората там, (но не са учителите).

Ivo.G
05-23-2014, 15:01
не се обиждай , но ти не си добре