PDA

View Full Version : Мисля, че съм много глупава



sweety--
10-10-2007, 09:24
Здравейте на всички .. знам , че каквото и да ми кажете няма да ми помогнете в никакъв случай , но може пък да се почувствам по-добре
Значи..става въпрос за старото ми гадже..Той беше много влюбен в мен , но нещо се обърка явно ..защото го усетих , че иска раздяла , но преди това ми. . Казваше колко съм сладка и т.н постоянно искаше да излизаме ( не като мен ) .. и аз му бях първото гадже изглежда.. макар че е 17г. той е един от най-готините в града ни ..Той ме харесваше повече отколкото аз него .. даже не знам дали съм изпитвала някакви силни чувства точно в онзи момент .. но .. сега.. знам че го харесвам .. знам че всичките ми приятелки са луди по него .. и се изнервям от този факт .. а той наистина не е за изпускане .. но е прекалено зает.. предложих му да идем на кафе и не намери време .. и наистина е зает ,но ако наистина ме харесваше все още нямаше да откаже .. и въпреки това не спирам да вярвам .. но не мога да продължавам така .. Реших да отида на гледачка ..тя ми каза , че пак ще съм с него .. и че съм му била първото гадже ( а то си е така де .. усеща се ) .. и всичко .. много ми се иска да и вярвам , но за момента не мога .. иначе поддържаме добри отношения като се видим някъде.. НО НО НО .. трудно е всичко това .. Помощ :smt006

Kras4eto_lp
10-10-2007, 09:27
Аз не разбрах много с какво искаш да ти помогнем но ще опитам....с какво е толкова зает че не може да намери време за тебе :-s И 5 минути да са пак е нещо...според мен леко те отбягва,ако искаше да те види нищо нямаше да му попречи :::

xXxScreamxXx
10-10-2007, 09:28
em da znam q tazi sityaciq toi da e lud po teb a ti da ne izpitva6 ni6to poznato mi eee.em ko moje6 da napravi6 ako te obi4a ili nai-malkoto haresva toi 6te nameri vreme da se vidite 6te ti se obadi i ota natat1t znae6 ko da pravi6

Boynce
10-10-2007, 09:31
Вие сте разделени?Ти искаш пак да си с него?пРаеилно ли съм разбрала?Ако е така мисля че трябва да си малко по настоятелна.Това че един път си го поканила на кафе и той ти е откзал не значи че не сика да е стеб.Може наитина да е бил зает.Опитаи още няколко пъти и накрая го питаи"искаш ли да си с мен или" няма какво да го увъртате и да се гоните.....Тва е от мене

Тъпо е да ходиш на врачка!Както каза г-н Вучков:Как в 21 век можете да карате някои др да мисли вместо вас?

NightSky
10-10-2007, 10:19
Явно няма желание пак да е с теб, щом не е намерил време да излезете. Не го притискай, остави го той да те потърси. Ако има желание ще го направи.

SexYLipS
10-10-2007, 10:20
Може наистина да те отбягва, но може и наистина да е бил зает.Пробвай отново може този път да получиш друг отговор. :wink:

cherinka
10-10-2007, 10:22
Не го остааааай да се изплъзне.. :wink: :wink: :wink: :wink:

*Never_Again*
10-10-2007, 10:48
според мен ако наистина иска да излезе с теб ще го направи или просто когато има време той сам ще те потърси за да излезете.не се натискай и да продължаваш да му звъниш така изглеждаш поне според мен де отчаяна

sladi4ka_sam
10-10-2007, 10:56
nameri na4in da govori6 s nego i miu kaji 4e iska6 da opitate pak....pak kakvoto stane :wink:

sasha_90
10-10-2007, 11:04
И с какво е толкова зает,че да откаже да се видите?Или това е само защото не иска да излезе с теб?!

GregoryHouse
10-10-2007, 12:19
Мда съгласен съм с твоето мнение...Глупава си...това че е зает не значи че не те харесва...2ро това че си отишлна на лгедачка е тъпо но най тъпото е че вярваш на тея простотий дет ти ги лафят тия измамници...

RaLkb
10-10-2007, 12:53
Явно няма желание пак да е с теб, щом не е намерил време да излезете. Не го притискай, остави го той да те потърси. Ако има желание ще го направи.




+1

miShle
10-10-2007, 13:12
Не си постъпила похвално,но честно се запитай защо искаш да си отново с него:
---->защото имаш все още чувства към момчето?
---->защото искаш всички да ти завиждат,че ходиш с него?!?

ZaHaRcHe
10-10-2007, 13:15
Не успях да разбера какво точно искаш от нас и какъв по точно е проблема..Как така те е обичал а сте скъсали?
И От кой град си че само него харесват всичките..?
И с какво толкова е зает че на едно кафе не може да отиде с теб щом те е обичал мн??

Jeuelle
10-10-2007, 13:31
Я да не се ядосваш за мъже.....
Тегли му една май*а и си хвани друг , сигурна съм че има и други по-готини и с по - зрели от него на акъл...
Щом не ти обръща внимание значи не те заслужава

НЕ СЕ УНИЖАВАЙ!

kobrichka
10-10-2007, 13:51
Значи,доколкото разбрах искаш да си върнеш момчето?Надявам се правилно да съм разбрала. :oops: Що се отнася за това,че не е излязал с теб и е казал,че е зает,нищо не значи.На всеки му се случва да има някакъв ангажиммент,тъй че не си прави глупави заключения,просто му се обади и го попитай дали иска де излезете е вече ако за втори път е зает...мисля че е ясно. 8-[ Да те попитам ти харесваш ли момчето наистина или искаш да си с него просто,защото всички са луди по него и един вид да се изфукаш?!?(не искам да те убиждам,но от написаното от теб ме навежда на това,извинявам се ако бъркам).А това до врачката :smt005 съжалявам сега сериозно.Не искам да те разочаровам ама вяра на врачка нямаи,уверявам те лъже те,мн е глупаво да си мислиш,че щом тя ти е казала значи ще сте заедно,ако ти самата не се бориш никоя врачка не може да ти помогне.

Veno0m
10-10-2007, 15:31
Може би малко те отбягва...Това оправдаване,че няма време не ми вдъхва сигурност!Прецени сама...а относно гледачките-напразно си си дала парите!Мразя ги!

MaRiNkA_16
10-10-2007, 15:51
Явно няма желание пак да е с теб, щом не е намерил време да излезете. Не го притискай, остави го той да те потърси. Ако има желание ще го направи.
+1

HePeAJIeH
10-10-2007, 16:03
Ти си като повечето момичета-отначало не изпитват никакви чувства към човека който ги обича а после ролите се разменят!Може би той си има приятелка или просто не те обича вече!Ако все още те харесваше винаги щеше да намери време!А това до гледачките-не вярвай много много на такива хора :smt006

juSTkiddy
10-10-2007, 22:37
Не го остааааай да се изплъзне.. :wink: :wink: :wink: :wink:
+1

sweety--
10-11-2007, 08:08
Зает е наистина или просто той така си втълпява , но тренира усилено към 6-7 часа на ден .. и си няма приятелка .. и надали ще си има , но .. А аз наистина го харесвам ( не за да се изфукам ) просто осъзнавам какво изгубих ..той е толкова добричък , а аз го обидих .. уж му мина . ама след няколко дена се разделихме .. Има един най-добър приятел и винаги са заедно .. имам чувството , че ще се омъжат .. Не знам и аз мисля вече да оставя той да ме потърси .. но .. не знам дали от това ще има полза .. #-o

BebSsSs
10-11-2007, 08:19
Moje da se e otdrapnal zaradi tvoeto darjanie.I az imam edna priqtelka i edin priqtel koito bqha po sa6tiq na4in i nakraq pak se sabraha:)Prosto pokazvai pove4e 4uvstvata si ne samo toi da iska da izlizate i t.n. ne samo nie momi4eta se zasqgame kogato ne ni obra6tat vnimanie :wink: Prosto pogovorete obqsni mu za6to si se darjala taka i 4e 6te popravi6 gre6kata i moje ne6tata da potragnat.A otnosno tova 4e e zaet..kolko poznato mi zvu4i ako znae6..moq biv6 priqtel se be6e zaet..kogat da mu se obadq napravihme 1 god i toi pak be6e zaet daje ne se vidqhme..kakvo da ti kaja tarpqh go tka 3 sedmici da ne se vijdame 6toto e zaet i nakraq,,aidi otivai si pri angajimentite..taka 4e tova e do edno vreme nakraq na vseki mu pisva.Ima li jelanie vinagi ima na4in!

CrIsTiaNo_
10-11-2007, 08:35
Явно няма желание пак да е с теб, щом не е намерил време да излезете. Не го притискай, остави го той да те потърси. Ако има желание ще го направи.

+1

zmey
10-11-2007, 10:36
Здравейте на всички .. знам , че каквото и да ми кажете няма да ми помогнете в никакъв случай , но може пък да се почувствам по-добре
Значи..става въпрос за старото ми гадже..Той беше много влюбен в мен , но нещо се обърка явно ..защото го усетих , че иска раздяла , но преди това ми. . Казваше колко съм сладка и т.н постоянно искаше да излизаме ( не като мен ) .. и аз му бях първото гадже изглежда.. макар че е 17г. той е един от най-готините в града ни ..Той ме харесваше повече отколкото аз него .. даже не знам дали съм изпитвала някакви силни чувства точно в онзи момент .. но .. сега.. знам че го харесвам .. знам че всичките ми приятелки са луди по него .. и се изнервям от този факт .. а той наистина не е за изпускане .. но е прекалено зает.. предложих му да идем на кафе и не намери време .. и наистина е зает ,но ако наистина ме харесваше все още нямаше да откаже .. и въпреки това не спирам да вярвам .. но не мога да продължавам така .. Реших да отида на гледачка ..тя ми каза , че пак ще съм с него .. и че съм му била първото гадже ( а то си е така де .. усеща се ) .. и всичко .. много ми се иска да и вярвам , но за момента не мога .. иначе поддържаме добри отношения като се видим някъде.. НО НО НО .. трудно е всичко това .. Помощ :smt006


Здравейте на всички .. знам , че каквото и да ми кажете няма да ми помогнете в никакъв случай , но може пък да се почувствам по-добре
Значи..става въпрос за старото ми гадже..Той беше много влюбен в мен , но нещо се обърка явно ..защото го усетих , че иска раздяла , но преди това ми. . Казваше колко съм сладка и т.н постоянно искаше да излизаме ( не като мен ) .. и аз му бях първото гадже изглежда.. макар че е 17г. той е един от най-готините в града ни ..Той ме харесваше повече отколкото аз него .. даже не знам дали съм изпитвала някакви силни чувства точно в онзи момент .. но .. сега.. знам че го харесвам .. знам че всичките ми приятелки са луди по него .. и се изнервям от този факт .. а той наистина не е за изпускане .. но е прекалено зает.. предложих му да идем на кафе и не намери време .. и наистина е зает ,но ако наистина ме харесваше все още нямаше да откаже .. и въпреки това не спирам да вярвам .. но не мога да продължавам така .. Реших да отида на гледачка ..тя ми каза , че пак ще съм с него .. и че съм му била първото гадже ( а то си е така де .. усеща се ) .. и всичко .. много ми се иска да и вярвам , но за момента не мога .. иначе поддържаме добри отношения като се видим някъде.. НО НО НО .. трудно е всичко това .. Помощ :smt006


:twisted: > Най сетне едно истинско и оригинално заглавие което да ти отговаря правилно. Поне си знаеш че си тъпа.
:evil: > И така, решихме да не ти четем баналните проблеми. Но пък сме те цитирали, с което найстина сме сигурни че щети помогнем.
:twisted: > Хях Хях Хях Хях Хях Хях
:evil: > Хях Хях Хях

VIP_SIMONA
10-11-2007, 11:00
starata liubov,rajda na hvashta(zavisi ot slu4aq)Potyrsi go oshte vednyj i ako pak ti kaje,4e nqma vreme go zareji!

des1ncet0o
10-11-2007, 12:05
Според мен нямаше нужда да искаш помощ от нас...все пак ти най-добре си знаеш,защото си близо до него и чувстваш какво изпитва към теб и разбираш,че няма време да излезете....в твоя случай едни непознати не могат да ти дадат правилен съвет :)
PEACE :wink:

stealthyGirl
10-11-2007, 12:22
А ти искаш да си с него щото приятелките ти са луди по него или..?!?! :roll: :lol:
Ако решиш, че го харесваш истински тогава се бори за него ;) (но само, ако той все още е луд по теб де.. :-D )

DevilWish
10-11-2007, 15:11
аххах еми тя врачката ти е казала :lol: ......не уе сори ,че се базикам ама как може да хоиш по такива глупости..... :roll:

Ми ако наистина знаеш ,че има реална причина за заетоста му - ок дай му време ,но ако не мани го явно ,че и той теб не те иска ;)