PDA

View Full Version : Какви тъпотии сте правили като малки?



Kisses_P
10-10-2007, 12:17
Видях тази тема в друг форум и ми се стори интересна и реших да я пусна тук.Всеки като малък/а може би и по-голям/ е правил някакви глупости :-D Нека ги сподели тук и да се посмеем заедно.Дано ви хареса темата.Аз ще напиша част от мойте по-късно

ProstoAz
10-10-2007, 12:23
Не знам точно какво имаш предвид под "тъпотии", но... на село като бяхме малки аз, брат ми и браточедка ми сипвахме вода в един буркан и вътре намачквахме всевъзможни работки (паднали листа от на баба цветята, коприва, лайка и т.н.) и след това обикаляхме съседските къщи, за да предлагаме на бабичките да си купят отвара за по-бързо снасяне на яйца от кокошките. :lol:

Blab
10-10-2007, 12:31
някъде из форума имаше такава тема...

Alcohooligan
10-10-2007, 12:33
ЯЛ СЪМ ФАСОВЕ! :D

Timbaland
10-10-2007, 12:59
На 4г.се шибнах у блока просто не го видях,имах леки разкървявания и цицина ,но мина.

На 8г.изтарвах дездурант у печката на баба и 20 минути гледах как 3 метровите пламъци нагряваха тавана.Това по скоро беше инцидент щото не го видях от ореховите черупки в кесията.

На 10г начупих няколко джама на едно училиши 5/6.

На 12г. замалко да ми направят досие за притежание на 8 броя учебни гранати.След това се оказа ,че е имало и мини полвината били активни,добре че не ги набарах.

Това е иначе бях послушен :D

CaSsIe
10-10-2007, 13:02
takafa tema mai imashe :!: ama karai...mi spomnqm si vednyj bqh 1-2 klas i tate me prati za hlqb i nie s edna fr otidohme v tqh i si stoiahme tam i se setih za kfo sa me izpratili 4ak sled 1-2 a na6te bqha otka4ili i bqha trygnali da me tyrsqt...detska mu raota mn typo ot moia strana :smt012 mn pyti e taka sym se zapilqvala bez da im kazvam kyde otivam ili zabravqm kyde sym trygnala i otpra6vam nanqkyde.drugo :roll: krila sym belejnici lugala sym na6te 4e "belejnika slu4aino se e zavrql v povyrziata a az prosto ne sym go vidqla kat sa mi go vyrnali" :lol: kato malka sy6to sym bila goliamo divane i postoianno sym se katerila po dyrveta i nasam natam i imam stra6no mnogo belezi ot padania i sa mi 6ili glvata mn pyti ne znam kolko sa dajei sqkfi prostotii sym pravila ve4e ne si spomnqm mn mn :D

OnFire
10-10-2007, 13:20
На 4г.се шибнах у блока просто не го видях,имах леки разкървявания и цицина ,но мина.

ХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХУХАУА то верно толко малък блок, къде да го видиш :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Timbaland
10-10-2007, 13:25
играех на гоненица с едно момиче и да гледам назад да не ма хване стана белята :-D ](*,)

desoxy
10-10-2007, 13:34
играех на гоненица с едно момиче и да гледам назад да не ма хване стана белята :-D ](*,) аз така шибнах зъбите в 1 москвич :D

136179
10-10-2007, 14:40
Умрях :shock:
е така за спорта, нали :smt005

chaos_
10-10-2007, 15:12
като хлапе наще ме бяха оставили сама/груба грешка/,а и сестра ми я нямаше и като ме налегна една скука и от нямане какво да правя взех един перманентен маркер и почнах да си рисувам върху плочките в банята,то тя бяха някакви с балончета и аз си рисувах някви рибки :lol:
Обичах анимацията и непрекъснато се чудех дали като си сложа пипер в носа ще започна да кихам XD.Та напълних си носа със черен пипер и ми се искаше да повярвам,че не съм толкова глупава, ,че наистина да съм го направила -_- /а и не не действа не кихнах нито веднъж/

vodolei4e_m
10-10-2007, 15:56
На 4г.се шибнах у блока просто не го видях,имах леки разкървявания и цицина ,но мина.

ХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХУХАУА то верно толко малък блок, къде да го видиш :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

OMG :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

аз тва съм го прайл с пътен знак :smt005 :smt005

Timbaland
10-10-2007, 17:06
Това със звъненето сме го правили с дружките.

Един път обстрелвахме колите в движение с буци пръст,и нали

стрелиа-в джантите,2я - задния прозорец(не се усети шофьора),идва едно такси,шофьора беше си свалил стъклото щото пушеше стрелям-тоз като надъни едни здрави спирачки или съм му свълил цигарата от устата или съм му набил здрав хетчот.

И последно с един приятел се качихме на 5я етаж на една сграда и той пуска една тухла,директно попадение в главата на едно съседче детето оцеля,как не го уби още се чудя
:smt011 простотий колкото щеш.

ЕPu
10-10-2007, 17:15
качвали сме се по покривите на блокове и оттам сме замеряли с разни глупости

трошили сме стари коли, драскали сме по тях, отделно пиратки и такива глупости

П.П. ебаси...тва с тухлата е гадно вече..не знам, лично аз не бих го направила :roll:

Disrespect
10-10-2007, 17:48
щях се метна от втория етаж заради една вафла..

Rock & Roll Queen
10-10-2007, 18:50
Големи разбойнице сте били...аз щуротии не съм правила като малко, била съм много послушна. :-D

Timbaland
10-10-2007, 19:01
за таксито ,беше тъмно,а и бързах да бягам.Тя чи влези в колата влези....ама къде се спря.
А за тухлата откъде се появи това лапи :roll: добре ,че не стана нещо по-сериозно.Не я хвърлих аз,все пак.

10-10-2007, 19:08
Ммм блъснах се в един пътен знак :-D е не беше нарочно, гонеше ме призрак :smt005
В детската градина по английски там нали учих две три седмици г-жата ме пита:
-Сега Гери кажи ми как е числото 9 на английски-ама аз и понятие си нямам-и аз естествено се изцепих:
-Що ме питаш като знаеш че няма да ти отговоря :-D
После вече пораснала нали, 1-ви клас, на 16 септември счупих един прозорец в училище :-D
2-ри клас момичетата в училище носеха кукли барбита, а аз винаги контра-носех кола с дистанционно [-(
4-ти клас-реших да видя ще мога ли да изляза от нас през прозореца, което беше сравнително глупава постъшка, защото стъпих на перваза на тея от долни етаж и се подхлъзнах и залитнах, ако бях паднала нямаше да пиша тук в момента :-&
Горе долу ....

Timbaland
10-10-2007, 19:25
....удари го в главата,течеше кръв по челото му и се прибра,като се появи бащата и аз се прибрах,това е. 8-[ беше отдавна може да го е цепнало леко

Rock & Roll Queen
10-10-2007, 20:10
A..сещам се, че на първия учебен ден се изповръщах върху панталоните на учителя. :-D

KiLLeR_InSTiNkT
10-10-2007, 20:17
Набирах случайни телефонни номера и говорех глупости на хората -май други неща не съм правила.

chaos_
10-10-2007, 20:20
Не е честно искам да съм момче ,при тях винаги е по-весело [-(

teenkopele
10-10-2007, 20:21
...целехме оттам със снежни топки вътре хората в автобусите и тролеите на градския транспорт...


Мнооого познато. :lol:
Спомням си, че преди бая време целехме коли с яйца и други неща, които ме е срам да ги кажа :lol: ...веднъж един бакшиш се качи и чете конско на майката на авера, в който бяхме.
Спадане на гуми май също имаше по едно време...абре въобще всякакъв род простотии, които може да роди една лапешка тиква. :lol:

Ако се сетя още нещо, пак ще пиша.

gabrielka@a
10-11-2007, 11:22
Оу!Толкова простотии съм вършила, че напрао.....
Може да ми се смеете, но като бях малка правих масаж на кокошките да снасят яйца! :lol: (Не мога да повярвам, че го казах)

SlAdKy_KoTi
10-11-2007, 11:44
ее големи диванета сте били уе...аз съм са катерила по дървета,там с ени фр бяхме целили терасите на ени хора с кестени и общо взето съм била що годе послушна... :-D ама тва със снежните топки в рейсовете ша го пробвам :-D 8-[

DisturbinThePeace
10-11-2007, 12:07
ми като с приятелите ми , ние бяхме точно 4ма но неразделни се събирахме в някой и пълехме торбички с вода и чакахме някой да мине и ги хвърлахме отгоре им :-D

1 зима взех дъската за гладене на майка ми и я обвих в найлон и я изнесох на вън на снега да се пързалям по снега :lol: :-D

С приятелите ми обичахме да търсиме изоставени къщи , всъщност сме намирали много и сме си ги присвоявали , но 1 път влезнахме в погрешната къща и някъф старец ни заключи от вън , а вътре имаше разни железа , тръби и други и ние толко ентусиазирани да излеземе му бутнахме къщурката на човека :roll: :-D

ОБичахме и да си "строиме" къщички с подръчни материали :lol: тухли кал , дъски , някой вземе пирони от вкъщи , друг клещи , трети чук и всяки глупости :D

правехме си "купони" обаче всичките от блока дет бяхме що годе на една въздраст , десетина човека и съберхме по 50 стотинки и си накупуваме зрънчо и безалкохолно , и това беше КУПОН :lol: :-D

заяждахме се с по-голями от нас и им бягахме :lol:

имаше 1 момиче което акаше пред вратите на хората ! :lol: :-D

Никога няма да забравя , значи зад блока имаме футболно игрище и си играехме , обаче имаше и много кучета и топката като ни избяга при тях ги меткахме с камани ! И един ден така се случи топката избяга там и аз мятам камани като за последно а пък в двора при кучетата Мерцедес последен модел за онази 2000 година не го знам какъв е и аз както си мятам точно във предното стъкло на Мерцедеса , стана на сол ! ноо се покрих де , казах че не съм бил аз , а случайно някой от аверчетата го е уцелил , стана така че никой не го плати стъклото а аз щях да се насера от страх :lol: :-D

има и още много ама ако тръгна да ги пиша ..... :)

rebel_kid
10-11-2007, 12:39
ЯЛ СЪМ ФАСОВЕ! :D
+1 :lol:

молец
10-11-2007, 13:12
аз сега се сещам само за 2 неща
едното
в детската градина ядяхме така наречените "бананчета"...ма то тва не се брои щот може би 90% от вас са ги яли също
другото
с едно момиче от съседния вход бяхме избягали
Е не бяхме стигнали далече,после се прибрахме,обаче нашите се бяха побъркали

И тормозех много на баба ми котките и сега изпитвам угризения...


Май всички сте били по-зли от мене :lol:

SlAdKy_KoTi
10-11-2007, 14:47
ми като с приятелите ми , ние бяхме точно 4ма но неразделни се събирахме в някой и пълехме торбички с вода и чакахме някой да мине и ги хвърлахме отгоре им :-D

1 зима взех дъската за гладене на майка ми и я обвих в найлон и я изнесох на вън на снега да се пързалям по снега :lol: :-D

С приятелите ми обичахме да търсиме изоставени къщи , всъщност сме намирали много и сме си ги присвоявали , но 1 път влезнахме в погрешната къща и някъф старец ни заключи от вън , а вътре имаше разни железа , тръби и други и ние толко ентусиазирани да излеземе му бутнахме къщурката на човека :roll: :-D

ОБичахме и да си "строиме" къщички с подръчни материали :lol: тухли кал , дъски , някой вземе пирони от вкъщи , друг клещи , трети чук и всяки глупости :D

правехме си "купони" обаче всичките от блока дет бяхме що годе на една въздраст , десетина човека и съберхме по 50 стотинки и си накупуваме зрънчо и безалкохолно , и това беше КУПОН :lol: :-D

заяждахме се с по-голями от нас и им бягахме :lol:

имаше 1 момиче което акаше пред вратите на хората ! :lol: :-D

Никога няма да забравя , значи зад блока имаме футболно игрище и си играехме , обаче имаше и много кучета и топката като ни избяга при тях ги меткахме с камани ! И един ден така се случи топката избяга там и аз мятам камани като за последно а пък в двора при кучетата Мерцедес последен модел за онази 2000 година не го знам какъв е и аз както си мятам точно във предното стъкло на Мерцедеса , стана на сол ! ноо се покрих де , казах че не съм бил аз , а случайно някой от аверчетата го е уцелил , стана така че никой не го плати стъклото а аз щях да се насера от страх :lol: :-D

има и още много ама ако тръгна да ги пиша ..... :)

ее гати диването си начи :smt005 :smt005
а нии бяхме пълнили специални малки балони за водни бомбички-те за водни бомбички бяха напраини и целехме от терасата на ена фр и са крихме :smt005 :smt005

KoTeNcEto0o
10-11-2007, 15:30
хехе аз пък като малка съм яла хлебарки :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 веднъж като малка бях на село и с братовчедка ми вкарахме един кон в къщата..... щот заваля и ние да го приберем в къщи и се озова на верандата .... :mrgreen: абе ако почна да разказвам кви щтуротии съм правила...... няма да ми стигне страницата :mrgreen: :mrgreen: :smt005 :smt005 :mrgreen:

Swinkenhoffer
10-11-2007, 16:52
Сещам се как с един приятел пълнехме кофички с лайна и ги мятахме в балконите на хората. :lol:

Заливахме и минаващи с вода... веднъж полях една майка с дъщеря й през прозореца, ама съм проста и не се скрих, та жената се развика по мене - може ли такова нещо!?! аз - дааа! :-D

ЕPu
10-11-2007, 16:58
аааа, ти ме подсети :-D

и аз пръсках хората с вода, ама в повечето случай се криех доста успешно, ама веднъж мааалко закъснях и няква лекла дойде до нас и ми се разкрещя. :shock: :lol: :lol:

иии кво още..
а, да
сложихме една от тия ъъ миришещи възглавнички (или пликчета, като се натисне с крак се издъва, като го натиснеш още веднъж се пука и миризмата е.... УБИЙСТВЕНА!!!!!!) , и ние сложихме 1-2 надути такива под изтривалката на една съседка, тя като стъпи те се спукаха и осмърдяха целия етаж :::

naMy4Ho_KoTe
10-11-2007, 17:00
Бях на 3 - залепих си дъвка в косата и преди някой да ме е видял, грабнах ножицата и отрязах доста коса. Бабата щеше да ме полудее като ме видя с новата ми пънк-прическа.

hahavteen
10-11-2007, 17:11
Ami sus sestra mi prodavahme par4eta ot tyhli pred vhoda na bloka (i horata gi kypyvaha :shock: ) :smt005 Su6to sme prodavali cvetia i djanki ma te ne sa interesni.
Spomiam si 4e pulnehme nailonovi plikove s voda i gi pyskahme prez balkona ot 5 etaj kato videhme 4e niakoi minava...
A i nosehme vsevzmojni jivotni v nas.Po edno vreme gledahme ky4e,2 kostenyrki,malko kotence,gulub i liastove4e kato samo ky4eto si be6e na6e :-D
Su6to be6e mn zabavno(ama samo za nas.. :lol: ) kato prenasiahme vsi4ki stolove v hola,podrejdahme gi kato v y4ili6te i pi6ehme po belite steni s raznocvetni tebe6iri praveiki se na y4itelki :smt005

Za tezi se se6tam v momenta :-D

Leksi23
10-11-2007, 17:50
Веднъж като малка тръгнах да спасявам някакви кокошки на село :smt005 дето щяха да ги колят. Спомням си че си правихме къщички с френдовете :lol: .Сигурно има и още, но сега не се сещам :-D

Kisses_P
10-11-2007, 17:52
Taка аз си спомням,че като малка си правих прическа тип Кукла Барби, под масата с една ножичка бритонче и косата под дивана :-D
КАто ходех ваканциите при едната ми баба имаше едно момиче с което постоянно бяхме във война и ми метна едно от бодилчетата дето се лепкат в косата.За малко да играе ножицата
Във втори клас се търкал по стълбите в училище.нещо се спънах и на кълбо и надолу :-D
Отделно пипането на котлона да провера дали е загрял и ютията са ми специалитети.
Мм мразех да хода на детска градина и постоянно лъжех че ме боли корема за да си стоя вкъщи.Еидн прекрасен ден баба ми реши да ме заведе на лекар и тъй като през ден ме боли корема ме пратиха на някви изследвания.Като разбрах че трябва да ми вземат кръв/ужасно ме е страх/ веднага признах,че лъжа но вече беше твърде късно.
На нова година с баща ми имахме неуспешен изтрел на ракети.Едната се заби в блока срещу нас.Имаше едни като пеперуди и после ги търсех.Веднъж намерих една и я пипнах и се изгорих.
Последната ми случка с лепилото стана всеизвестна :-D
Л'бимо ми беше с една приятелка да звъним на разни номера и провеждаме следния диалог:
Ние: Ало, иамте ли роза?
Д:Не.
НИе:еми посадете си

и другия диалог
Ние:Ало Иван
Д;Няма такъв
НИе:може ли иван да се обади
Д:Няма такъв
Ние: Ало иван е някой да ме е търсил :-D

Абе дебилчета кво да ви кажа :-D

hahavteen
10-11-2007, 18:09
A da i nie se obajdahme na razni telefoni i procedyrata be6e slednata:
Obajdame se i kazvahme:
-Alo az sum Xan Asparyx da ste mi vijdali konia?
-$!?&%%§....

Sled malko pak:
-Alo Xan Asparyh se obajda da ste mi vijdali konia?
-&%$"&/...

I nakraia:
-Alo obajda se konia na Xan Asparyx da ste go vijdali? Ne ne ne zatvariaite! Znaete i kolko e trydno da se nabira s kopito?

:smt005 :smt005

Drygia nomer be6e da karame edna priatelka koiato be6e na 10-11 da pu6ka po telefona(izvrateno e ma naistina mn iako pu6ka6e :smt005 )

FeelTheBeat
10-11-2007, 18:33
Веднъж играехме на "волейбол" с братовчедка ми, и понеже топката фръкна много нагоре и двете се затичахме, гледайки нагоре и се блъснахме. Като по детските филмчета :wink:

vodolei4e_m
10-12-2007, 08:19
ми като с приятелите ми , ние бяхме точно 4ма но неразделни се събирахме в някой и пълехме торбички с вода и чакахме някой да мине и ги хвърлахме отгоре им :-D

1 зима взех дъската за гладене на майка ми и я обвих в найлон и я изнесох на вън на снега да се пързалям по снега :lol: :-D

С приятелите ми обичахме да търсиме изоставени къщи , всъщност сме намирали много и сме си ги присвоявали , но 1 път влезнахме в погрешната къща и някъф старец ни заключи от вън , а вътре имаше разни железа , тръби и други и ние толко ентусиазирани да излеземе му бутнахме къщурката на човека :roll: :-D

ОБичахме и да си "строиме" къщички с подръчни материали :lol: тухли кал , дъски , някой вземе пирони от вкъщи , друг клещи , трети чук и всяки глупости :D

правехме си "купони" обаче всичките от блока дет бяхме що годе на една въздраст , десетина човека и съберхме по 50 стотинки и си накупуваме зрънчо и безалкохолно , и това беше КУПОН :lol: :-D

заяждахме се с по-голями от нас и им бягахме :lol:

имаше 1 момиче което акаше пред вратите на хората ! :lol: :-D

Никога няма да забравя , значи зад блока имаме футболно игрище и си играехме , обаче имаше и много кучета и топката като ни избяга при тях ги меткахме с камани ! И един ден така се случи топката избяга там и аз мятам камани като за последно а пък в двора при кучетата Мерцедес последен модел за онази 2000 година не го знам какъв е и аз както си мятам точно във предното стъкло на Мерцедеса , стана на сол ! ноо се покрих де , казах че не съм бил аз , а случайно някой от аверчетата го е уцелил , стана така че никой не го плати стъклото а аз щях да се насера от страх :lol: :-D

има и още много ама ако тръгна да ги пиша ..... :)


е смятай ти си точно като мене :))))))
и а съм ги правил сичките неща
мисля че ще си допаднем за простотии :-D :-D :-D

vodolei4e_m
10-12-2007, 08:27
дам иначе и аз съм целил хората с вода от терасата и много се кефих кат ги уцелвах по тиквата :-D

ама наскоро (мин седмица) някой ми напрай същия номер :shock: :?
и мисля да пробвам тва да целя хората в автобуса с сняг, не съм го прайл :-D
никога не е късно да прайш простотии, във всеки от нас живее 10-годишно лапе :-D

_BoSSy_
10-12-2007, 09:28
Любимия ми номер беше да стрелям по кокошките на комшииката с пистолет на съчми...Голяма забава падаше..
Веднъж една приятелка се беше покатерила на баскетболен кош,и ме дразнеше,та аз взех,че я цапнах с топка през главата,и тя се размаза по лице(падна като круша) :smt005 -никога няма да забрава как ревеше зверската..А ся като се сетиме за този случеи се смееме...
Мн глупости съм правила като малка,но за момента се сещам само за това :):)

Spork
10-12-2007, 09:39
амиии....не се сещам особенно...но помня само за 2 случея- в единия пих веро за чинии :-D а в другия ядах кучешка храна... :-D :lol:

mimentseto93
10-12-2007, 09:59
Леле ся като се сетя кви простотии съм праила..значи веднъж баба ми вика да дам на кокошките вода и отивам аз до мивката и гледам едно канче с вода и им го налях и после се оказа,че това било някфа отрова и кокошките измряха :roll:
един път пък викам ше се скрия някаде от наще и къде,къде хоп в коша за пране при мръсните дрехи и аз да зема да заспя и наще обиколили махалата да ме търсят :lol:
ааа и за още 1 глупост се сещам-аз и една фр бяхме на нейното село и викаме ше си праим салатка от цветя и зехме че пък опитахме от трилистника на баба й и само гледаш как върим към болницата аз-захапала една кърпа а пък мойта фр лапнала хляб и тогаз ма изкефи на връщане видях една катеричка :D

Addict
10-12-2007, 10:52
Показвах си дупето на хората в автобусите. мхм

?love_haTe!
10-12-2007, 17:52
Заставахме на терасата с кака и почвахме да се провикваме като селяни :lol: Псувахме хората,заливахме ги с вода,а аз веднъж залях няква бабка с мастика...оная се побърка и ми се развика,аз й казах:Я млъквай ма,дърто :smt005

Помня,че веднъж мама ми беше купила гащички с опашка на слон и се разхождах из нас със събути гащи и се кефех пред огледалото :lol:

Преди 2-3 години имах навика да си правя базици по телефона.Обаждах се на хората и ги лъжех,че са спечелили от няква лотария...или че има пожар...всевъзможни простотии. :::

Помня,че веднъж скочих от втория етаж...тва беше тъпо :smt005

Веднъж си хвърлих боклупа през терасата.

Когато бях на 13-14 с приятелчетата ми излизахме към полунощ и почвахме да драскаме по блокове и коли със спрейове.Много обичах графитите...и още де.Помня,че веднъж надрасках старото ми даскало..хах.

Помня,че си продавах миришещите картинки на кака за по 20 стотинки,ама една на Spice Girls й я отиках за 35 :smt005 :smt005 :smt005

Обичах да си правя земетресения в асансьора и редовно засядах :twisted:

Понеже с кака делим една стая от 1-2 години,помня,че много исках да имаме легла едно върху друго и аз да съм на втория етаж.Не знам какво стана една вечер,но аз паднах върху нея :lol: Аз спокойно си скачах на леглото и после помня само как кака пищеше:помощ,този звяр ме души,помогнетее :lol:

Помня,когато бях първи клас и взех на мама запалката и се заключих при моята най-добра приятелка-кинефа,взех тоалетна хартия й я запалих.След тва тя тръгна да гори и аз се панирах и я пуснах на земята.Естествено подпалих кенефа и избягах от вкъщи :smt005

Veno0m
10-12-2007, 19:07
Ми като малка...на 4-5 годинки,скрих се в банята зад завесата и така стоях 3 часа,а наще търсят ли ме търсят..едвам ме откриха
Друга случка пък е,че когато идваха гости вкъщи,винаги се криех под масата в кухнята...по простата причина че ууумираах от срам :lol: :lol:

CaSsIe
10-16-2007, 15:00
Любимия ми номер беше да стрелям по кокошките на комшииката с пистолет на съчми...Голяма забава падаше..
Веднъж една приятелка се беше покатерила на баскетболен кош,и ме дразнеше,та аз взех,че я цапнах с топка през главата,и тя се размаза по лице(падна като круша) :smt005 -никога няма да забрава как ревеше зверската..А ся като се сетиме за този случеи се смееме...
Мн глупости съм правила като малка,но за момента се сещам само за това :):)
тфа ме уби :smt005 :smt005 :smt005 мале сички кфи сте диванета сцепих се от смях :-D :smt005 :smt005 :smt005

cendy_shop
10-16-2007, 17:09
сички сте били големи беладжии а аз сам нетолкова буйно хлапе

помняна 6-7 години ритнах братовчет ми в корема голем кеф.Ма той кото се разреваа вдигна вик до бога. Пък кво конско беше ма аз ништо не чух :::
а и му одарих шамар и му пламна :-s и се разрева де :cry: пак беше голем кеф
а и още едно. Като бях малка много обичах да режа на майка китеника а после го криех под дивана.ма после мама кат разбра не ми се скара. :wink:

cendy_shop
10-16-2007, 17:22
помня че като бях малка нарязах дините на една баба 6тото много я мразех после с брат ми хвурляхме яйца,банани,ябалки,и други.хварляхме домати по прозорците на бабите.навирахме коко6ките в пералнята.ходихме по градините на бабите.кусахме цветята им.тва е

BaRвie
10-16-2007, 18:04
Рисувала съм по балатома в кухната под дивана, пила съм водата дету е оставала в пералнята след пране, изяла съм косъмчетата на една четка за зъби... и още мн подобни простотий.. :-D

Tedi_sheep
10-16-2007, 18:50
Хах веднъж докато баб говореше по телефона се подстригах много, ама доста...и си хвърлих косата зад дивана.

Помня как са закачах с момчетата и те ме гониха и аз бягах и се крих във всякакви дупки.Беше доста опасно щот мн ги нареждах, знаех, че ако ме хванат ще ме набият ама продължавах и накрая като видях зор от бягане ги изказах на бащите им и те бяха наказините и виновните.
Помня, че даже ги замервах с пържени картофи, яйца и орехи през балкона.Ей много обичах да ги дразня и до днес е така. =P~

blacksheep
10-17-2007, 13:46
имах дакел ( почина миналата година ) като роди аз бях на 6 годинки
реших че трябва да кръстя кученцата зех леген с вода и ножица и ги постригах .
а одрязох си веждата на 7 и после си я лепих с Ц-200 ( лепило)
заплетох си една четка кръгла и ходиш до фризьорката да ми я маха .

zagada4no_sladka
10-17-2007, 15:00
ЯЛ СЪМ ФАСОВЕ! :D

i az :lol: i su6to taka sus susedskite deca iznasqhme koncerti na babi4kite :lol: :lol: :lol:

SlAdKy_KoTi
10-17-2007, 16:35
aa az sa setih o6te tupotii det sam praila - na4i osfen 4e sam zamervala terasite na eni babi4ki s kesteni i sam polivala horata s voda sam sa katerila po durveta barala sam utiqta i kotlona dokut sa bili gore6ti edin put se bqh opitala da izglada kilima i bqh razvalila utiqta na maika i be6e stanalo mn gadno petno na kilima :-D a su6to kat bqh malka beh narisuvala cvetq za ba6ta mi na 4isto novite tupeti :smt005 pila sam voda ot ku4e6kata punica i kat bqh mn mn malka na godinka i ne6ty s brat mi sme bili vurzali na ku4eto ni (miloto) vruzka s konservni kutii za da moje kat hodi da drunka :smt005 :smt005 ako sa seta o6te ne6ty 6a kaja :twisted: :-D
P.P.-sry za angliiskiq ama taka mi e po lesno da pi6a burzo :|

Kisses_P
10-17-2007, 19:28
лелее казвам ви вчера се видях в ужас.Излезнах аз с един приятел да поиграем тенис на маса като доброто старо време :-D и се появяват едни деца/някъде 1ви клас според мен/ и носат нещо закачено на пръчка и решават че ще го хвърлят на масата.При което тоя фрда вижда за кво става въпрос и ми казва да не гледам щото знае че няма да понеса гледката.Е да но видях.Една умряла мишка.. изпържена направо.. черна и разкъсана... и и се виждаха вътрешностите...казвам ви инфаркт щях да получа...а дечицата най-спокойно си обясняват как са намерили мишка, заровили са я жива и са поднали няколко пиратки... запалили ги те и се кефели кво става с мишката...... :-& :-& :-& :-# :-# :|

SlAdKy_KoTi
10-19-2007, 09:21
лелее казвам ви вчера се видях в ужас.Излезнах аз с един приятел да поиграем тенис на маса като доброто старо време :-D и се появяват едни деца/някъде 1ви клас според мен/ и носат нещо закачено на пръчка и решават че ще го хвърлят на масата.При което тоя фрда вижда за кво става въпрос и ми казва да не гледам щото знае че няма да понеса гледката.Е да но видях.Една умряла мишка.. изпържена направо.. черна и разкъсана... и и се виждаха вътрешностите...казвам ви инфаркт щях да получа...а дечицата най-спокойно си обясняват как са намерили мишка, заровили са я жива и са поднали няколко пиратки... запалили ги те и се кефели кво става с мишката...... :-& :-& :-& :-# :-# :|
олее господии тва е ужасноо :smt078 :smt012

ЕPu
10-19-2007, 11:11
е да...гадничко си е :roll:
аз пък съм виждала умрели котки по улицата, ама няма да разправям сега, че ше е гнусно :x