PDA

View Full Version : Модел ? :S



yOaNkA_{}
10-10-2007, 14:26
Ойт :P Искам да ви питам дали при 50 кг и 168 см мога да стана манекенка ? Дали не съм прекалено дебела ? Просто като въпрос :-D

RAWRRR
10-10-2007, 14:28
Въпросът не е дали си достатъчно слаба,а достатъчно тъпа...за да станеш модел. :-)

Нищо лично към манеканките във форума. :lol:

ubuntu
10-10-2007, 14:31
Леле като майка свиня си..тва в шегата на майтапа...
Напълно е възможно тези кг не са определящи .. може да има момиче със твоите параметри но 40 кг и да изглежда по дебела от теб тва си е структора на тялото тежест на костите натрупан мускул и куп други истории...и запомни..няма невъзможни неща! Щом аз Успях да се напомпам до 100 кг за около 2-3 месеца във фитнеса и да дигам 135 от лежанка значи що ти да не можеш да станеш модел...само че нали знаеш там кастингите каде се провеждат ... на легло !!! УСПЕХ!

RAWRRR
10-10-2007, 14:38
само че нали знаеш там кастингите каде се провеждат ... на легло !!! УСПЕХ!
И аз това имах предвид..
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/023.gif


И си прав за структурата..представи си две момичета,с еднакъв ръст и еднакво тегло..примерно 55 кг.Едната има шкембе,малък задник и паласки..а другата има големи гърди и обло дупе,едната няма да я вземат никога за модел,освен в такива агенции,където си плащаш за курса,за снимките и за ревютата :lol: на които те пускат да припкаш "ихууу тагадък-тагадък" ,а от другата ще стране страхотен модел,според балканските естетически норми за красота.. и въпреки това те са с еднакво тегло.

а забравих да кажа,че манекенките трябва да са поне 170 см,въпреки че е препоръчително да са над 175 см. Така че авторке.. :smt010[/img]

Anf3tamin4o
10-10-2007, 14:38
Сигурно можеш ;-)

mon4eto
10-10-2007, 14:39
Kilogramite sa ti dobre no trqbva da ima6 dobri umeniq v legloto :wink:

10-10-2007, 14:53
Смешни сте с това легло.
Май и на вас ви се иска да сте манекенки, а RAWRRR(Като играех , Neverwinter Nights късно вечер, една мечка изрева RAWWRRRR и ме нападна, може би и ти приличаш на мечка, RAWR?)!

RAWRRR
10-10-2007, 15:24
Смешни сте с това легло.
Май и на вас ви се иска да сте манекенки, а RAWRRR(Като играех , Neverwinter Nights късно вечер, една мечка изрева RAWWRRRR и ме нападна, може би и ти приличаш на мечка, RAWR?)!

Баж на мечка не приличам.
Ако трябва да сме честни,моите мерки са по-манекенски отколкото автора на темата.
176 см / 55 кг.
Имам средно големи гърди и заоблен и стегнат задник,които подържам с бягане всеки ден и доста дълги крака.

Това обаче не ми пречи да си избирам занаята,след 4 години ще завърша 2ро висше..а ти ще продължаваш да играеш wow по 12 часа на ден.

10-10-2007, 15:32
Смешни сте с това легло.
Май и на вас ви се иска да сте манекенки, а RAWRRR(Като играех , Neverwinter Nights късно вечер, една мечка изрева RAWWRRRR и ме нападна, може би и ти приличаш на мечка, RAWR?)!

Баж на мечка не приличам.
Ако трябва да сме честни,моите мерки са по-манекенски отколкото автора на темата.
176 см / 55 кг.
Имам средно големи гърди и заоблен и стегнат задник,които подържам с бягане всеки ден и доста дълги крака.

Това обаче не ми пречи да си избирам занаята,след 4 години ще завърша 2ро висше..а ти ще продължаваш да играеш wow по 12 часа на ден.
Така е :[
Ти си могъща, умна, готина, направо си перфектна :smt004
Колко си могъща само :[
Ще те разочаровам, но не играя WoW, но ако трябва ще го почна, само за да не те разочаровам и да ти покажа колко добре ( :smt005 ) анализираш хората.
Ако и с другите си занятия си толкова добра колкото с анализирането , след 10 годни, предполагам ще ти строим храмове и ще се кланяме на могъществото ти [-o<

RAWRRR
10-10-2007, 15:35
Не знам колко съм умна и перфектна,но моята ирония е по-добра от твоята. :D :wink:

136179
10-10-2007, 15:38
на една приятелка бяха и казали буквално че е дебела ... 45-50кг 170см .. бях шокирана :smt012 и до там с намеренията й..

Water_lili
10-10-2007, 16:09
ами за килата не знам,но определено ще си малко нисичка :wink:

OtherDimension
10-10-2007, 16:14
Маджестик12, ти си ебати тъпака

10-10-2007, 16:37
Маджестик12, ти си ебати тъпака
Верно ли уе?
Егаси могъщия, мазним се нещо на мечката, а? :lol:
Моята ирония може да набие твоята и да й вземе телефона и парите :x :shock:

RAWRRR
10-10-2007, 19:08
Маджестик12, ти си ебати тъпака
Верно ли уе?
Егаси могъщия, мазним се нещо на мечката, а? :lol:
Моята ирония може да набие твоята и да й вземе телефона и парите :x :shock:

O,Other Dimension не ми се мазни,по една единствена проста причина,защото както ти каза,ние и двамата сме могъщи..и истински могъщите хора не си се подмазват един друг,а се догонват и съревновават,и така напредват,докато вие простосмъртните си чоплите езиците,но уви..това е непреодолимо,както е казал Молиер "Завистниците умират,но завистта никога"

Аз спирам да пиша по тая тема и да я чета,твърдо под интелектуалното ми ниво е да споря за глупости,и то с човек,който дори не е достатъчно привилигирован за свясна наредба.

girl88
10-10-2007, 19:52
spored men edin model osven 4e trqbva da ima perfektni merki trqbva i da e sipati4en v lice a za umstvenia bagaj ve4e se spomena :wink:

AtMosFera
10-10-2007, 20:01
Въпросът не е дали си достатъчно слаба,а достатъчно тъпа...за да станеш модел. :-)

Нищо лично към манеканките във форума. :lol:


Не е нужно да обиждаш...завистта е голяма работа мани...........

По принцип трябва да си над 1,70м.

FaRaOnA
10-10-2007, 21:23
Според мен можеш да станеш един фотомодел :)

hungry_vampire_f
10-10-2007, 21:31
Kilogramite sa ti dobre no trqbva da ima6 dobri umeniq v legloto :wink:
Тва пък кво общо има :smt017

10-10-2007, 21:33
Маджестик12, ти си ебати тъпака
Верно ли уе?
Егаси могъщия, мазним се нещо на мечката, а? :lol:
Моята ирония може да набие твоята и да й вземе телефона и парите :x :shock:

O,Other Dimension не ми се мазни,по една единствена проста причина,защото както ти каза,ние и двамата сме могъщи..и истински могъщите хора не си се подмазват един друг,а се догонват и съревновават,и така напредват,докато вие простосмъртните си чоплите езиците,но уви..това е непреодолимо,както е казал Молиер "Завистниците умират,но завистта никога"

Аз спирам да пиша по тая тема и да я чета,твърдо под интелектуалното ми ниво е да споря за глупости,и то с човек,който дори не е достатъчно привилигирован за свясна наредба.
Ебаси затапката ;[
С други думи, не можеш да измислиш какво да напишеш и затова спираш да пишеш?

Disrespect
10-11-2007, 11:28
Смешни сте с това легло.
Май и на вас ви се иска да сте манекенки, а RAWRRR(Като играех , Neverwinter Nights късно вечер, една мечка изрева RAWWRRRR и ме нападна, може би и ти приличаш на мечка, RAWR?)!


Ако трябва да сме честни,моите мерки са по-манекенски отколкото автора на темата.
176 см / 55 кг.
Имам средно големи гърди и заоблен и стегнат задник,които подържам с бягане всеки ден и доста дълги крака.



ох.............. :oops: :oops: :oops:

gabrielka@a
10-11-2007, 11:42
Kilogramite sa ti dobre no trqbva da ima6 dobri umeniq v legloto :wink:
:wink:

yOaNkA_{}
10-11-2007, 15:13
ами за килата не знам,но определено ще си малко нисичка :wink:
ниска ниска ама съм на 13 има време да раста хах :mrgreen:

yOaNkA_{}
10-11-2007, 15:15
Престанете с това легло вече ! Ако имам амбицията мога да успея и без това ! А колкото до това дали съм тъпа-не съм !

yOaNkA_{}
10-11-2007, 15:16
spored men edin model osven 4e trqbva da ima perfektni merki trqbva i da e sipati4en v lice a za umstvenia bagaj ve4e se spomena :wink:
Доста симпатична съм бих казала :-)

nencuHka
10-11-2007, 21:25
Mмм случайно гледах един сайт за набиране на модели..но там изискват над 170 см.За килограмите-не мисля ,че са много,защото на някои кокалите тежат повече.Примерно аз съм 49 ,а съм адски слаба.Никой не вярва като кажа.. ::: :-s