PDA

View Full Version : Малко гафче , с големи последици



class
10-10-2007, 14:59
Снощи в компанията изникна случайно тревичка . И аз да не остана назад и аз си дръпнах ( за първи път ... ) , после там каквтото стана стана и се прибирам , и гледам 1 момиче ми е писало ( тя си ме харесва ... , започнах и аз да я харесвам ... :roll: ) , и по 1 време се изпуснах , че съм пушил ... и тя от тогава си промени мнението за мене ... Мисълта ми е дали с нещо мога да и покажа , че това е просто проява на щурост , лудост и безхарактерност ... С момичето тамън щяхме да излизаме на кафе (тя небеше добре , аз после бях зает и така...) , но сега като я попитах "оправи ли се " - отговора и беше Не...


ПС: 1 грешна стъпка и бам ... :smt013

koalka
10-10-2007, 15:06
Обади й се и й обясни какво е било всъщност положението.

vikipf
10-10-2007, 15:07
А бе тая да не е на 12 ?!? :lol:

Еми една грешна стъпка... На всеки се случва.. Трябва да и обяниш на нея това, което каза тук... Не мсиля , че би било проблем , за когот и да е , щом с ее случило веднъж.. или тя просто си търси причина да не излезете... :::

SexYLipS
10-10-2007, 15:07
Еми наистина си напраил голям гаф.Незнам какво можеш да направиш, ни ако бях на нейно място нямаше да ти пиша хич [-( Ама иначе незнам, можеш да започнеш с едно извинение и това което написа тук да и го напишеш на нея.Пробвай може и да подейства, успех. \:D/

miss_fatty
10-10-2007, 15:08
Да и аз мисля че трябва да и обясниш как стоят нещата!Мисля че ше те разбере!Айде успех

vodolei4e_m
10-10-2007, 15:18
Еми наистина си напраил голям гаф.Незнам какво можеш да направиш, ни ако бях на нейно място нямаше да ти пиша хич [-( Ама иначе незнам, можеш да започнеш с едно извинение и това което написа тук да и го напишеш на нея.Пробвай може и да подейства, успех. \:D/

е що пък да не излзиат голям праз, аз дай кат съм пушил едно време (половин година) ама беше много отдавна... дай да умря ерген и да не правя повече секс ](*,)

тая е няква манячка или е малка и недозряла но ако си я харесваш и обесни всичко както си е и не виждам никъв проблем...

ЖЕНИ(момичета...)...

My_Dear
10-10-2007, 15:25
Ако момичето има някакви морални принципи и факта, че си пушил в трева е в разрез с тях, не знам...
Според мен е глупаво. Един път си дръпнал, пробвал си. Да не би сега да ходиш да гориш в деветия кръг на ада заради това?
Просто й го обясни. Ако не схване, не схване, харесвай си друга и толкоз.

MayKyTy
10-10-2007, 15:27
Ти пък що си и казал ?!? Може би с цел да се похвалиш пък ти е изиграло лоша шега :roll: Ей ся ш'ти пратя куките да им обясниш от къде е изникнала тая тревичка .... И кво да ти кажа, как да ти помогна като съм на страната на девойката :smt019

RaLkb
10-10-2007, 15:35
Taq da ne e monahinq...golqma rabota kato si pushil.Kakto i da e obadii se i i obqsni che tva e bilo moment na slabost i t.n

MayKyTy
10-10-2007, 15:43
Taq da ne e monahinq...golqma rabota kato si pushil.Kakto i da e obadii se i i obqsni che tva e bilo moment na slabost i t.n
а ти да не си тъпа :roll: :smt018 Да казваш на хората какво да харесват и какво не .. може да я отвъщава факта че е пушил трева - замисляла ли си се над тва :smt018 :smt019

MaRiNkA_16
10-10-2007, 15:47
kaji i 4e si mlas i lud i si iskal da probva6 otvsi4ko,bilo ti e za pruv put i ne ti e haresalo i tq e glavanata pri4ina da se promeni6 i kum dobro i da ne se poddava6 ve4e na lubopitsvo aide malko fantaziq...

NightSky
10-10-2007, 15:56
Ми има и такива хора, които се дразнят като приятелите им пушат трева... Обясни й за какво става дума, че ти е било за пръв път, кажи че няма да пушиш повече и така...

HePeAJIeH
10-10-2007, 15:58
Дано мацката е разбрана и разбере че не си активен пушач на трева :-)

kael
10-10-2007, 15:59
бате нз за тревата и момичето ама ако искаш да пушиш нещо си вземи наргиле ................... няма да збъркаш

N0_feAR
10-10-2007, 16:14
може момичето да е по-консервативно и да не приема за добре тея работи... Ако я познаваше истински щеше да знаеш, че е против тея раоти и нямаше въобще да й казваш, както и да е....а до това как да опрайш нещата просто й кажи, че е било до едното пробване и че нямаш желание да повториш! Ай успех ;)

136179
10-10-2007, 16:44
остави понятието >грешна стъпка<, чисто и просто си искал да се похвалиш на някого ;)

xXxScreamxXx
10-10-2007, 16:51
e taq ne6to ne e v red.kak moje za takova ne6to da se treva treva ama samo edin p1t i do tam .......... pi6i i ako moje da se izvini6 hybavo

MiMcHeToOo
10-10-2007, 17:03
А бе тая да не е на 12 ?!? :lol:

Еми една грешна стъпка... На всеки се случва.. Трябва да и обяниш на нея това, което каза тук... Не мсиля , че би било проблем , за когот и да е , щом с ее случило веднъж.. или тя просто си търси причина да не излезете... :::

+1

PINK_FLoyD
10-10-2007, 17:16
бате нз за тревата и момичето ама ако искаш да пушиш нещо си вземи наргиле ................... няма да збъркаш
+1
Иначе голям праз,че си си дръпнал ВЕДНЪЖ.Важното е да не почнеш да пушиш всеки ден......тая май е много проста.

miShle
10-10-2007, 17:37
Еми момичето може а си е помислило,че често употребяваш такива нещица. Пък едва ли някое момиче би тръгнало с наркоман.Просто промени погрешната и представа. Пък и може изобщо да не е проблема в това с онази вечер. Ддз...женски настроения.. :smt016

class
10-10-2007, 18:22
Всъщност се изпуснах ... Не е до хвалба това ... А и аз съм много консервативен към такива неща... :-k Против съм ... Ама как да и се извиня , няма за какво да и се извинявам ... имам предвид аз не съм нищо за нея... Смисъл аз мога да и се извиня , ама ... а аз знам че ме харесаваше... сега незнам ...

Отеца
10-10-2007, 19:03
удари чепа си в челото и

gost_s_reg
10-10-2007, 20:30
awe kato ne q kefi i q pozdravi s pesenta "ebi si maikata pa4a" i tva e. Putkenski mu raboti

yuyuto
10-10-2007, 20:59
kaji i 4e si mlas i lud i si iskal da probva6 otvsi4ko,bilo ti e za pruv put i ne ti e haresalo i tq e glavanata pri4ina da se promeni6 i kum dobro i da ne se poddava6 ve4e na lubopitsvo aide malko fantaziq...
Хей,Маринкеее,два дена ме няма и вече някой ми е откраднал аватара!!! Трябва да си го сменям ся!!! [-X [-X [-X [-( [-( [-(
По темата: Всеки има право на избор в живота и тя няма право да ти се меси! Това не значи, че подкрепям тва, че пушиш, особено ако си малък... Но все пак кат си решил да се тровиш, трови се, живота си е твой... Не позволявай да те контролира друг... Пък и другото, което не одобрявам- "появи се тревичка"... и кво ся дугите като пушат, за да не останеш по-назад дай веднага и ти... Еее, що се трябва да си еднакъв на другите? Бъди различен...

class
10-10-2007, 21:56
Имаше друг повот ... направих го на пук ... Всъщност не си прочела много много ... защото не си видяла че съм споменал , че съм против тези неща ... аз мразя цигарите пък за това дума да не става... , проблема не идва от това какво правя , а от това че искам да и се извиня някак си , искам да си върне старото мнение за мен ( нищо не съм направил... всеки прави неща които за момента му се струват правилни ... факт ... ) Не ме упреквайте , моля ви за съветче , идейка - как да я накарам да си върне старото мнение за мен или да се държи пак стария си начин ... ;) А и съм достатъчно голям ( хехех ама не и на акъл :) ) , за да си троша главата...

BWald0rf
10-10-2007, 22:06
Еми според мен най добре да я питаш дали по някакъв начин държанието и към теб се е променило заради тревата и ако е така и обясни как е станало всичко .. Ако наистина те харесва ще го преодолее :)