PDA

View Full Version : Помощ..



PerfectByNature
10-10-2007, 15:35
nqkoi moje li da mi kaje 2-3 lubovni poslaniq koito da napi6a v/u podaruka na priqtelq mi s nego pravim edna godina a neznam kakvo da napi6a iskam da e ne6to xem sledko xem lubovno no i da izrazqva to4no tova koeto 4uvstvam kum nego .. pls ako nqkoi znae da podxvurli 1-2 10x predvaritelno :D :D :D

MayKyTy
10-10-2007, 15:37
Ш'та любя ма :roll: :smt005
Ай напъни са малко ... едва ли ще му харесат някви клишета измисли нещо сама .....

NightSky
10-10-2007, 15:57
Измсли ти нещо, така ще е по-истинско.

My_Dear
10-10-2007, 16:32
Знаааааачииииии...
Или търсиш в Гугъл (щото батко ти Гугъл най-много знае по тоя въпрос ;) ), или сама мислиш нещо.
А като говорим за писане на послание - просто се замисли за него. Помисли какво харесваш у него, как те кара да се чувстваш, какво би искала да му кажеш, каквото хубаво нещо се сетиш. След като вече имаш материал, просто от всичките тия неща ще скалъпиш едно-две милички и сладки изречения ;)

MiMcHeToOo
10-10-2007, 16:59
Знаааааачииииии...
Или търсиш в Гугъл (щото батко ти Гугъл най-много знае по тоя въпрос ;) ), или сама мислиш нещо.
А като говорим за писане на послание - просто се замисли за него. Помисли какво харесваш у него, как те кара да се чувстваш, какво би искала да му кажеш, каквото хубаво нещо се сетиш. След като вече имаш материал, просто от всичките тия неща ще скалъпиш едно-две милички и сладки изречения ;)

+1