PDA

View Full Version : Спомени от началото



love_love_love
10-10-2007, 18:43
Здр,хора!Искм да ви питам нещо - какви са ви спомените от началото на първата ви връзка.Защото ми е някак трудно ...не знам кога какво да правя,просто искам някакви спомени от преживяно ,за да си изградя някакво впечатление.

monityY
10-10-2007, 19:08
ne mojem da znaem kakvi sa ni spomenite ot tfoita 1va vruzka,sled kato izob6to nqmame i spomeni!!!prosto nie ne znaem ni6to za tvoqta purva vruzka...kamu li spomeni.....ama 4e vupros....! #-o

miShle
10-10-2007, 19:12
Ние да ти помогнем да си спомниш за твоята връзка?!?!?!?!? :-k Абе ти да не си друсана?!?!?

love_love_love
10-10-2007, 19:20
Добре де,средно интелигентни сте,не можете ли да видите ,че има печатна грешка?!

_BoSSy_
10-10-2007, 19:33
Спомените ми от първата ми връзка...ами за 1 месец едва ли може да се нарече "връзка",но беше мн готино-ходехме по басеини,по кафетата,изкарвахме кучетата заедно,купони..и така..накрая ме издразни с една негова постъпка и се "разделихме".Ха..не смеех даже да го целуна..абе беше страшен цирк :-D :-D :smt005

Надявам се правилно да съм разбрала въпроса... :-s :-s :)

love_love_love
10-10-2007, 19:35
Правилно е ..но аз се питах...как да разбера кога да го целуна,как да процедирам изобщо..?Самото начало на началото...

xXxScreamxXx
10-10-2007, 19:40
Em otna4alo po byzkite :-D i za po natat1k si znae6 (nadqvam se)

10-10-2007, 19:40
kak li....ami postepenno i s jelanie bez da presilvash neshtata... izlizate vednaj, dva pati opoznavate se... ako ti dopadne naistina.... nameri nqkoe po usamoteno mqsto/parka, vecher kogato te izprashta, razhodka na plaja/ nqkakvo takova mqsto che kato se seshtash za parvata si celuvka da se radvash i da imash hubav spomen.... govori mu nejno, mil0o celuni go po buzkata...nqkolko pati kato postepenno se priblijavash do ustnite i go celuni ...... na sledvashtiq den se vijdate pak... poseshtavate razlichni interesni i za dvama vi mesta... govorite si i taka dokato izgradite doverie pomejdu si i preminete na dr etap

love_love_love
10-10-2007, 19:44
:roll:
»»◊SlAdUr@nK@7@

То това хубаво,ама не знам дали за него няма да са много "бавни " нещата..
и не знам ..ако ме изненада и тръгне да ме целува...да не се изложа..

DivoTo_KoTe
10-10-2007, 19:46
ne mojem da znaem kakvi sa ni spomenite ot tfoita 1va vruzka,sled kato izob6to nqmame i spomeni!!!prosto nie ne znaem ni6to za tvoqta purva vruzka...kamu li spomeni.....ama 4e vupros....! #-o

](*,) прочети пак въпроса и тогава се изказвай!

Ами мойта първа връзка ....не си спомням доста.Спомням си,че той ми предложи аз бях малка и глупава приех и след 2 дена го зарязах,че ми беше някак си странно :smt005 :smt005

10-10-2007, 20:53
ami togava ne chakai da te izprevarva deistvai ti .... no ako sluchaino te izprevari mu otvarni i sled tova mu kaji che go haresvash i razni ei takiva ...usmihni se sled celuvkata

My_Dear
10-10-2007, 20:54
:roll:
и не знам ..ако ме изненада и тръгне да ме целува...да не се изложа..
Абе яяяяя... Виж сега, целувката е много хубаво нещо. То си е инстинкт, удоволствие. Няма как да се изложиш ако следваш инстинктите си. Не се впрягай много.
Пък и точно в този раздел пуснаха една страхотна тема за целувката - прочети я ;)

За моята първа връзка... Връзка ли беше? Щото май бях на 9 и той на толкова. Спомням си, че беше сладур, че ми подаряваше разни сърчица, но накрая се сби с мои приятели и дотук бяха нещата :-D
Сега стигурно е станал някой сваляч от класа :P

Иначе не знам... Първата връзка невинаги е най-хубавото. Смисъл, отношенията, които имам в момента с моя човек си струват много повече да ги запомня, отколкото предишните.

love_love_love
10-11-2007, 16:02
то ти хубаво си била на 9 и за това е така..ама аз не съм н 9.

И моя човек ме пита нещо за предишни..не знам ако му кажа истината дли ще ми повярва...но пък не искам да лъжа..

_BoSSy_
10-11-2007, 19:57
Правилно е ..но аз се питах...как да разбера кога да го целуна,как да процедирам изобщо..?Самото начало на началото...

Ами като за начало,бъди себе си,бъди искрена.Отпусни се и недеи да мислиш за тази прословута целувка,за да не се притесняваш-няма и да усетиш как ще стане. :smt007 А ако тои тръгне да те целува,да не се уплашиш и да се дръпнеш-прави това което и тои прави :wink: тои имал ли си е приятелка преди теб,в смисъл,ако е имал значи знае как става работата..:) Движи се по течението УсПеХ :smt006

love_love_love
10-11-2007, 21:10
Той е на 19..и е имал не една и две..Проблемът е И как да не изтълкува моето притеснение като знак за "неприятно чувство"

10-11-2007, 22:14
prosto se otpusni i stiga si q mislila taq celuvka ... nikoi ne e umrql i ne e koi znae kakvo