PDA

View Full Version : Skype



LuDa_po_TaRkaN
10-10-2007, 18:54
Здравейте,
моя проблем е следният.. Значи защо като напиша нещо на скайпа и то не след дълго се маха .. само без аз нищо да пипам.... ( става въпрос за най-новата версия на скайп ) нз и аз кфо става ама много ме дразни напиша нещо хубаво.. и не след дълго го няма......напрао :smt013 :smt013 ..... Ако някой има същия проблем нека да каже как се е справил с него или пък някой да ми даде съвет какво да права...
Благодаря Ви предварително.. :wink:

Mad&Bad
10-10-2007, 18:59
Ако имаш предвид за написаното на профила, според мен е от сменянето на видеото, като смениш клипа на профила се маха написаното. Дано да съм помогнал. :wink:

xXxScreamxXx
10-10-2007, 19:43
i az mislq 4e e ot tva 6tot i pri men stavaxa takiva ''gafove'' :wink:

jyji
10-10-2007, 19:55
puk az imah obratniq problem ne6t6e da se mahne

malko mace
10-11-2007, 09:58
Аз мисля,че съм с най-новата версия на по-старата версия на skype :lol: (някой разбра ли какви ги дрънкам изобщо),имам предвид синичката версия,не зелената,и в началото докато свикна ми беше гадно,но сега преоткрих доста екстри и започнах дори да й се кефя! 8)

LuDa_po_TaRkaN
10-11-2007, 12:18
Ако имаш предвид за написаното на профила, според мен е от сменянето на видеото, като смениш клипа на профила се маха написаното. Дано да съм помогнал. :wink:


дам.. за написаното на профила имам предвид .. ноо аз не слагам видео на профила си та да се маха...... :? :?
оффф и аз нз кфо му става на тоя скайп .... ш зема да си сваля някоя по-стара версия чиста работа \:D/ \:D/ \:D/