PDA

View Full Version : Къде в сф мога да намеря нещо за Вси свети?



zvezdichkaaa
10-10-2007, 19:05
Моля помогнете ми.

Kras4eto_lp
10-10-2007, 19:10
Мии виж в някой Куку магазин там може да има :wink:

Forest_girl
10-10-2007, 19:10
Защото е готино! :D
Иначе в ку-ку магазините предполагам :roll:

junk
10-10-2007, 19:17
в кукуто на мадрид на ъгъла с баничките има секфи простотии за този ъ.. 'празник' също и в тоя куку дето е на изхода на бонжур на славейков

zvezdichkaaa
10-10-2007, 19:24
Готино е и да скачаш от покрива на блока...

хайде всичкииииииииииииииииииии ииии

тия тъпи, американски филми съвсем ви промиха гладките мозъчета...

сега ако отворя някоя тема от типа Религиозни ли сте и ще се окаже, че сте, ама се гаврите...

Е това пък какво общо има с купуването на нещо за Вси Свети?Всеки има право на личен избор-аз избрах да го празнувам,а ти-не.И какво като не е бг празник,нали постоянно се оплакваме от България ми права си хубаво за това го и празнувам,ок?И всъщност-не не съм религиозна и ако направиш тема за това ще отговоря по същия начин.

П.П.
Все пак благодаря на тези,който ми отговориха нещо смислено.

Mimka_sweet
10-10-2007, 19:31
Щото мила lonely in my live това не е ПРАВОСЛАВЕН празник :-D

zvezdichkaaa
10-10-2007, 19:35
Щото мила lonely in my live това не е ПРАВОСЛАВЕН празник :-D

Еи и?Ти мила да не би да ходиш всяка Неделя на църква като си толкова православна?Не виждам някъде да пише,че немога да го празнувам след като не е православен,обзалагам се че не ходиш на църква повече от два пъти годишно така че не ми говори за вяра,ако обичаш #-o .

shadow4e
10-10-2007, 19:40
До операта на Раковска има един магазин, в който има някои от нещата, които се продават в ку-ку магазините, но има и разни други. Маски на вещици и неща за рд като шапки, конфети, но има и примерни ангелски криле. Нямам представа какво точно има в него, но това е което е изложено на витрината.



Надявам се, че знаеш къде е операта.

zvezdichkaaa
10-10-2007, 19:43
1 говори ми в мъжки род

2 тези празници са за религиозни хора, защо иначе не празнуваш Ханука, Рамадан-а и всички други яки празници??

Просто не е правилно това, а и какво представлява за теб този празник?
Възможност да се маскираш и... евтина клоунада...


Можем и да плюем България, но тя е такава заради чуждопоклонници като теб, защо не вземем да внесем нещо свястно, ами само простотиите прихващаме...

1во говоря за себе си за това и говоря в женски род

2ро-защото не искам и защото не съм единствената празнуваща Вси Свети,а има доста други хора който го правят /празнуват Вси Свети/и до сега все пак не виждам някой българин да празнува Ханука.Да празувам го,защото е яко и защото веднъж се живее и нямам намерение да прекарам живота си в църква или в спорове с теб!

shadow4e мерси за отг. ае приключвам,че вече и без това осрахме темата.

MostHated
10-10-2007, 19:44
не ми обръщайте внимане... спамя си

Blab
10-10-2007, 19:48
Не се ли казва "Вси Светии" :-s

Иначе, единственият магазин за маскарадни костюми, който съм виждала е този на "Мадрид"("Янко Сакъзов" :roll: ).

viki_beb4ety
10-10-2007, 20:04
Az su6to sum na mnenie "za" praznika Vsi svetii. I v moq grad po4ti vs go praznuvat vsqka godina :smt007 Az vse o6te se 4udq s kfo da se obleka taq godina daje nqmam tyrpenie! I kfo kato e 4ujd praznik nomer 1 e daje mn e gotin i ne 4e ne6ty sum religiozna prosto adski mn se kefq na praznika. A po temata spe6no mi trqbvat angelski krila ako nqkoi znae otkude v Sf ima i gore dolu kfa im e cenata. A za takiva magazini i az su 4uvala za ky-ky! :wink:

shadow4e
10-10-2007, 20:08
viki_beb4ety, явно не си прочела всички мнения...

Ангелски крила видях в един магазин на Раковска до операта, хубави са крилата, не са от плат, а имат и метална конструкция, така че сигурно не са много евтини, но то може и някой да ги е купил. Разходи се и провери.

^Sam90^
10-10-2007, 20:10
Оф, това е толкова тъп празник, а и даже не е наш. Кой друг празнува нашите празници, че ние подгъзусваме на американците и филмите им?!

malka_sladuranka
10-10-2007, 20:31
Neka si praznuva momicheto be.

shadow4e
10-11-2007, 21:13
Да кажа, че в магазина, за който ви говорех имаше черни ангелски крилаза 35 лв, крила на пеперуда за 11. Цената на белите ангелски не се виждаше, но ми се струва, че ще се по-евтини от черните. Но наистина са много добре направени, а не боклучави. Видях, че са заредили магазина и с други маски.

i'm so excited!
10-11-2007, 23:54
и аз ще го празнувам.
мисля да се маскирам като щайга. :-D

MindYourMind
10-12-2007, 00:18
Ама exploited, защо сега ги нападаш? Нека се радват децата, какво като искат да са различни поне веднъж годишно макар и повода да не е български празник. Струва им се фешън, какво да се прави. Спокойно, не се притеснявай. Поне се радвай, че не са тръгнали да празнуват Деня на благодарността все още, ама щеш не щеш и това ще стане. Дано не толкова скоро все още, че тогава ще почне да ми се гади наистина.

.PonY.
10-12-2007, 10:24
на пиротска към края-към Хр.Ботев има карнавален магазин :-D има сякакви джунджорийки... :) а относно - exploitedteen - ми пример в първа,втора английкса гимназия тоя празник се празнува и е задължително да присъстваш и то маскиран... :?

!SamarA!
10-12-2007, 10:39
Млъъъък с тия кукувци.Отиваш във Фитилчето на Витошка преди НДК точно :-) има не нещо а всичко за Вси Светий

deathproof
10-12-2007, 18:12
Защо празнувате Вси Светии, като си има бг ден на мъртвите :lol: Аз съм атеист и нямам религиозни съображения просто ми се вижда тъпо. Иначе човек може да съ празнува каквото си иска. Аз празнувам четвъртъците примерно :lol: Мн е весело. Маскираме се на талпи, кирки и др. :lol:

Националист
10-12-2007, 21:23
Какъв вси светии това не нито български ,нито парвославен празник.

Disrespect
10-12-2007, 21:29
ама празнувате Коледа като сте големите атеисти нали?? :roll:

Presley
10-13-2007, 11:33
В куку магаэините има много неща,подходящи эа тогава :-D

prah
10-14-2007, 10:12
ама празнувате Коледа като сте големите атеисти нали?? :roll:

аз не я празнувам. :roll: