PDA

View Full Version : Имам един страх...



shtupito
10-10-2007, 19:20
значи имам един страх,ама супер много ме е страх от СПИНА...девствена съм,не съм равила до сега секс....и нз мия си ръцете и ме е гнус от някви неща при,който може да стане някоя зараза...и са като гледах доктор Хаус и каза,че мозъка може да втълпи на тялото,че е болно,а всъщност да не си болен....и нз супер много ме е страх,сега а се опитвам да не мисля за това....и кажете каво мислите...

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

vodolei4e_m
10-10-2007, 19:27
dete na prirodata pi6e se "неща, при които" а не "неща при,който" ](*,)

научи БГ :-$

а иначе стига се филмира, нали знаеш, че нещата на филмите не винаги са истина, а сега релаксирай... :smt012

Blab
10-10-2007, 19:31
dete na prirodata pi6e se "неща, при които" а не "неща при,който" ](*,)

научи БГ :-$

а иначе стига се филмира, нали знаеш, че нещата на филмите не винаги са истина, а сега релаксирай... :smt012
99% от нещата са на психична основа...
хора с псевдо заболявания, хора с "магически" лечения....
От друга страна, има множество "заболявания", чисто ментални...да чукам на дърво...

Авторката, не си създавай фобии и мании...успокой се...

sladkish_14
10-10-2007, 19:56
Наистина е така :!: Мозъка контролира тялото :!: И аз гледах Хаус и съм напълно съгласна,аз съм същата :? Пример:когато ме боли корем,почвам да си внушавам,че е много силно имам страх от болки в корема и почвам да мисля,затова как ще съм в болница..дъра-дъра и когато се погледна вече съм се събрала на 6 от болки и съм в колата за болница...а когато се замисля не ме боли толкова!Каязвам го,защото ми се е случвало!Съвета ми е да не мислиш за това,по скоро обратното,че от секса няма да ти стане нищо-напротив..и така,ако не можеш да спреш да мислиш,поне обръщаи нещата към хубавата им страна :wink:

Seducti0n
10-10-2007, 20:10
Здравей.Преди известно,време и аз имах подобни паранои,свързани със зарази и прочие.Както,казаха и преди мен,нещата са най-вече на психическа основа и това дали ще преодолееш страховете си,зависи изцялло и единствено от теб. :wink: СПИН-ът е доста сериозна болест и не се предава толкова лесно колкото ти си мислиш да речем по въздушно-капков път и прочие.Занапред винаги използвай презервативи и така.Няма страшно,просто сроко :!: :wink:

xXxScreamxXx
10-10-2007, 20:19
spoxx we nikoi ne e kazal 4e 6te se razbolee6 nqma lo6o v tva da d1rji6 na li4nata higiena :wink: :wink: :wink:

ubuntu
10-10-2007, 20:37
Психотерапия и си ларж :-D

thefreak
10-10-2007, 20:42
значи имам един страх,ама супер много ме е страх от СПИНА...девствена съм,не съм равила до сега секс....и нз мия си ръцете и ме е гнус от някви неща при,който може да стане някоя зараза...и са като гледах доктор Хаус и каза,че мозъка може да втълпи на тялото,че е болно,а всъщност да не си болен....и нз супер много ме е страх,сега а се опитвам да не мисля за това....и кажете каво мислите...
Хммм... най-вероятно си шматка.

fiama
10-10-2007, 21:13
Това е болест- да си втълпяваш, че си болен, а да не си, да ходиш непрексънато да си правиш излседвания и т.н. Не помня как точно беше наименованието на тази болест, но е на психична основа. За СПИН- избягвай случайни партньори, ползвай си презервативи, и няма да имаш проблем.

Kras4eto_lp
10-10-2007, 21:16
Пффф стига бе...за кво си мъчиш главата с тия работи.Ако ползваш презервативи нямаш проблем...сааа няма цял живот да си девствена нали се сещаш.Освен тва СПИН няма да хванеш от едно ръкостискане или нещо такова :::

bosh220v
10-16-2007, 13:43
99% от нещата са на психична основа...
хора с псевдо заболявания, хора с "магически" лечения....
От друга страна, има множество "заболявания", чисто ментални...да чукам на дърво...



Абе хора вий наред ли сте. Има хиииляди начини да са заразиш с нещо. И тая работа с втълпяването се случва мн рядко и тва дет са го даали на Хаус сиг е било за нещо от рода на язва или тумор . Ти как си предстааш да са разболееш от вирусна болест чрез втълпяване. Тоо вирус да няма да са телепортира в тялото ти. Специално за спина има само 3 начина да се заразиш по полов по кръвен път и по наследствен така че няма смисъл да се втилясва това момиче ами да ползва предпазни средства при секса а не седи девствена за цял живот

Water_lili
10-16-2007, 14:32
по принцип СПИН е сериозна болест,но може би ако седнеш и малко се образоваш относно това по какъв начин се пренася и може да се заразиш няма да има нужа да изпадаш в параноя заради някви безмислени неща,много ще си олесниш живота и ще знаеш как да се пазиш :wink:

foreverr
10-16-2007, 16:13
Ами щом като те е страх от спина ходи 1-2 пъти годишно на такова за проверка дали си болен от спин и няма да те е страх :wink:

mishaaa
10-16-2007, 19:52
Ах тоя пубертет,като си втълпиш нещо и край.
Спокойно бе,спин може да хванеш само ако ти прилеят от кръвта на болен или твоята кръв има допир с на някой заразен кравта.
Другия начин е по полов път без предпазни средства (презерватив).
Не се паникьосвай за глупости. :)