PDA

View Full Version : Дали няма да ми дойде скоро?



swete
10-10-2007, 19:52
znam 4e mn ot vas 6te kajat ima takiva temi mn!!!no moq problem e 4e purvo imam bqlo te4enie ot okolko 8 meseca i ot v4era ot vreme na vreme me boli korema kakto si sedq i izvednuj napravo sqka6 ne6to me probojda i zapo4nah da si mislq dali nqma da mi doide skoro i da si nosq prevruzki v daskaloto oba4e nz kakvi.A i da kaja 4e sum na 13 i sportuvam akrobatika ot 7 godini znam 4e tozi sport zabavq rasteja,no nz dali zabavq i razvitieto po vreme na puberteta ako nqkoi znae ne6to 6te mu buda mn blagodarna!!!

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

sladkish_14
10-10-2007, 20:28
Ще ти дойде :!: И да има такава тема за Бога,даже се пише още по нея :smt012 Зимай си превръзки на всякъде и постоянно,ако не ти дойде,може да е нещо от храна или просто да те боли корема :!: Понякога и това става..а ако не ти дойде и още е така дори след хапчета иди на лекар

sladkish_14
10-10-2007, 20:30
А да и пий хашче-босколизин,спасмалгон,ниме зил и :roll: имаше още едно,което знам :-D ..Но ако те боли много иди на лекар,аз неска бях в бърза помощ и ми биха инжекция,сега съм на всички тия хапчета който изброих...Кажи на майка ти и разбери от кво е,защото не е приятно да си в бърза помощ :( :smt010

ubuntu
10-10-2007, 20:34
Не ми е идвало до са и до лколкот ознам няма й да ми дойде ... но все пак не пий хапчетата без лекарско знание или най малкото на ваще .. щото са хапчета а не бонбонки ... ;) И не се сдухвай ходи на Гинеколог - не е срамно както той може да ти помогне едва ли някой би могъл . . :wink:

sladkish_14
10-10-2007, 20:42
Не ми е идвало до са и до лколкот ознам няма й да ми дойде ... но все пак не пий хапчетата без лекарско знание или най малкото на ваще .. щото са хапчета а не бонбонки ... ;) И не се сдухвай ходи на Гинеколог - не е срамно както той може да ти помогне едва ли някой би могъл . . :wink:

Хапчетата,който аз казах не се зимат по лекарско предписание :!: :!: :!: Дори ако каже на майка й я веднага ще и даде едно от 3-те..това са характерни хапчета,както когато ти дават аналгин,когато те боли глава :!: От малка знам,че боли ли ме,пия едно от триете,понякога и по повече,няма да и стане нищо :!: освен да и мине,пък и само тя си знае,ако не е алергична може да пие :!:

VictoriaIgnatova
10-11-2007, 10:04
Да,най-вероятно ще ти дойде.А може кръста да те заболи.Ако естествено не си се натровила с нещо.Ако ще ти идва,сигурно след 3-4 дена,може и повече.Не знам дали си чела,но е твърде вероятно първите няколко пъти да е повече гъсто и кафяво.Малко по-късно вече и кръв ще се вижда.На мен като ми дойде първия път,чесно да ти кажа,не разбрах.Айде и честито!

foreverr
10-11-2007, 11:59
Ами според мен ще ти дойде-а ако до 1 седмица не ти е дошло, а продължава да те боли кореме кажи на майка си и идете на лекар-а за превръзки-да взимай си-значи щом като не знаеш какви ще обясня-значи отиваш в аптеката(по добре в аптека, а не в хранителен магазин, защото в магазин за хранителни стоки се предлагат по малко видове превръзки)и казваш дневни дамски превръзки-по добре с крилца-а ти избираш дали ще са памучни или копринени-аз ти препоръчвам олеис ултра-онези от рекламата.Да, но знай, че като ти дойде сигурно няма да го усетиш и ще се нацапаш! ](*,)

divi4ka
10-11-2007, 12:36
на мен за 1 път ми дойде септември но нито ме болеше,нито нищо,сега като ми дойде тоя месец пак така!явно няма да ме боли корем...дано де!Мн пъти ме е боляло така корема като тебе но не ми е идвало и накрая кат ми дойде корема не ме болеше :-D

foreverr
10-11-2007, 12:59
на мен за 1 път ми дойде септември но нито ме болеше,нито нищо,сега като ми дойде тоя месец пак така!явно няма да ме боли корем...дано де!Мн пъти ме е боляло така корема като тебе но не ми е идвало и накрая кат ми дойде корема не ме болеше :-DДа и на мен ми беше по същия начин-абе на момичето което публикува темата ще каза само едно нещо-когато най-малко очакваш да ти дойде тогава ще ти дойде! ](*,)Е не ми дойде септември за пурви път но няма нищо :::

fiama
10-11-2007, 14:49
Може и скоро да ти дойде. Носи за всеки случай превръзка със себе си- най-добре ежедневна, надали първия път изведнъж ще ти дойде много силно.

foreverr
10-11-2007, 15:52
Може и скоро да ти дойде. Носи за всеки случай превръзка със себе си- най-добре ежедневна, надали първия път изведнъж ще ти дойде много силно.E да, но по добре да носи дневни, защото например на мен не ми беше много слабо-и на нея може да не и е слабо!А да носи е най-добре от най-малките дневни превръзки-например на евърбел белите са доста малки :wink:

tItEufFf
10-14-2007, 23:28
Възможно е да ти дойде. Носи си превръзки навсякъде с теб, но какви е твой личен избор :wink:

foreverr
10-18-2007, 18:41
Е дойде ли ти? :smt104

krisy
10-20-2007, 07:08
na mene mi doide mn neo4akvano ne usetih daje.ni6to ne me boleshe,zatova budi podgotvena.

Hayashi
10-21-2007, 17:33
Съмнявам се да ти дойде!Аз имам такова течение от близо година и коремът постоянно ме боли от два месеца,но нищо да сега! :(