PDA

View Full Version : стимулант за растеж на косата



miloto na miloto:P
10-10-2007, 19:59
можете ли да ми кажете някакъв продукт,който стимулира растежа на косата,освен хининовата вода и някаква цена,че косата ми започна да капе и само косми събирам,взех да се тревожа да не се наложи да хода за перулка..тва шега разбира се..ама по-добре да се застраховам :mrgreen:

bebitooo___
10-10-2007, 20:23
Ами пробвай със стимуланта на Икаров.. Аз съм го използвала и мога да кажа, че доста добре действа.. Прави си маска със зехтин и ракия! За Икаров цената му беше около 5 - 6 лв. мисля, но не съм 100 % сигурна!

fiama
10-10-2007, 21:21
Опитай с отвара от корени на коприва. Втривай си ги в корените и виж дали ще има ефект. Но трябва да ги ползваш поне месец. Иначе прави домашни маски, поне заздравяват останалата на главата коса.

iveto89
10-11-2007, 07:25
probvai hininova voda ot aptekite,struva do 1 lv i naistina pomaga

HouseSoul
10-11-2007, 07:28
Ако беше измислен качествен продукт за растеж на косата, откривателя му щеше да е милиардер, все пак замислете се колко от бащите ви са плешиви и колко още милиоооона мъже по света имат същия проблем ... :roll:

Loshotia
10-11-2007, 09:06
Пия Ревалид, промених начина на хранене и се надявам да има резултат. Смених и шампоана. Купих си някакви ампули...не съм ги ползвала още, защото не знам кака. Надявам се да има резултат. Това с косопада си мисля, че е сезонно, но въпреки всичко имам нежду от укрепване на косата

Water_lili
10-11-2007, 12:06
майка ми едно време имаше много сериозен проблем с косата си падаше и супер много почти на кичури, тогава почна да си прави нещо като мкаски за коса след изкапване и мажеше косата с микс от витамини от ампули (Витамин А ,Б ,АБ, С ,Е и и квито там още има) и после седеше така докато си попие всичко в кожата и за сега вече с години има супер здрава и гаста коса и да не говорим че почти няма бял косам,а не се боядисва. Единствения недостатък е че мерише ужасно неприятно :roll:

N0_feAR
10-11-2007, 14:23
copy + paste -->

Преди 2 години и нещо ми я каза една колежка на майка ми! Много просто - ТРИВИТАМИНОЛ му е майката.Косата става гъста,блестяща и расте много бързо.От моята рядка коса като слама дето винаги съм се нервела колко бавно расте и като порасне малко веднага нацъфтява сега имам дълги хубави гъсти и блестящи коси и много фризиорки са ме питали как ? Ами ето как
Не няма нищо смешно аз забравих да спомена какво е Тривитаминол-а Ами значи това е едно като олио с което се мажат козината на овцете и други животни и тя расте.Продава се във ветеринарните аптеки и под името витамин АДЗЕ.Няма вреден ефект ,защото са само 3 витамина А Д и Е май бяха и даже аптекарката веднага позна ,че е за косата и ми каза как точно да го изпоулзвам.Повтарям няма странични ефекти
Не не се ебавам сериозно това не е олио ,но е на такава основа като бадемовото маслко например,защото витамините са във течно състояние.Ако не вярваш провери в гугъл и там ще видиш същото Ами значи начина на употребата е преди къпане поне 2 пъти в седмицата си намазваш косичката в корените и по дължина.Стоиш така 2 часа и измиваш със хубав шампоан.Една опаковка струва около 5 лева и стига за 4-5 процедури на средно дълга коса и около 7 или повече на къса коса

vodolei4e_m
10-11-2007, 14:55
copy + paste -->

Преди 2 години и нещо ми я каза една колежка на майка ми! Много просто - ТРИВИТАМИНОЛ му е майката.Косата става гъста,блестяща и расте много бързо.От моята рядка коса като слама дето винаги съм се нервела колко бавно расте и като порасне малко веднага нацъфтява сега имам дълги хубави гъсти и блестящи коси и много фризиорки са ме питали как ? Ами ето как
Не няма нищо смешно аз забравих да спомена какво е Тривитаминол-а Ами значи това е едно като олио с което се мажат козината на овцете и други животни и тя расте.Продава се във ветеринарните аптеки и под името витамин АДЗЕ.Няма вреден ефект ,защото са само 3 витамина А Д и Е май бяха и даже аптекарката веднага позна ,че е за косата и ми каза как точно да го изпоулзвам.Повтарям няма странични ефекти
Не не се ебавам сериозно това не е олио ,но е на такава основа като бадемовото маслко например,защото витамините са във течно състояние.Ако не вярваш провери в гугъл и там ще видиш същото Ами значи начина на употребата е преди къпане поне 2 пъти в седмицата си намазваш косичката в корените и по дължина.Стоиш така 2 часа и измиваш със хубав шампоан.Една опаковка струва около 5 лева и стига за 4-5 процедури на средно дълга коса и около 7 или повече на къса коса

4e te ako majat ovcete s towa - 5 lv za edno namzvane
za da prodadat posel vylnata, to te nqmat pe4alba.... :smt017

black_mamba
10-11-2007, 14:58
N0_feAR а ти цялата коса ли си мажеш или само корените :-k

Kras4eto_lp
10-11-2007, 16:48
И мойта коса страшно много пада...пада на цели кичури и колкото да хващам толкова пада...ама това е защото ми е къдрава и е толкова много че едва ли някога ще опада :roll: Ами аз за друго освен хининова вода не се сещам :::

Kras4eto_lp
10-11-2007, 16:52
copy + paste -->

Преди 2 години и нещо ми я каза една колежка на майка ми! Много просто - ТРИВИТАМИНОЛ му е майката.Косата става гъста,блестяща и расте много бързо.От моята рядка коса като слама дето винаги съм се нервела колко бавно расте и като порасне малко веднага нацъфтява сега имам дълги хубави гъсти и блестящи коси и много фризиорки са ме питали как ? Ами ето как
Не няма нищо смешно аз забравих да спомена какво е Тривитаминол-а Ами значи това е едно като олио с което се мажат козината на овцете и други животни и тя расте.Продава се във ветеринарните аптеки и под името витамин АДЗЕ.Няма вреден ефект ,защото са само 3 витамина А Д и Е май бяха и даже аптекарката веднага позна ,че е за косата и ми каза как точно да го изпоулзвам.Повтарям няма странични ефекти
Не не се ебавам сериозно това не е олио ,но е на такава основа като бадемовото маслко например,защото витамините са във течно състояние.Ако не вярваш провери в гугъл и там ще видиш същото Ами значи начина на употребата е преди къпане поне 2 пъти в седмицата си намазваш косичката в корените и по дължина.Стоиш така 2 часа и измиваш със хубав шампоан.Една опаковка струва около 5 лева и стига за 4-5 процедури на средно дълга коса и около 7 или повече на къса коса
А да те попитам много ли гъста става косата...понеже моята си е достатъчно гъста и ако стане още повече направо незнам какво ще я правя :::

tantolinka
10-11-2007, 19:17
Ами пробвай със стимуланта на Икаров.. Аз съм го използвала и мога да кажа, че доста добре действа.. Прави си маска със зехтин и ракия! За Икаров цената му беше около 5 - 6 лв. мисля, но не съм 100 % сигурна!



да,но зависи и от косата... на мен например имам чувството,че като се намажа с този стимулант много повече ми капе косата, а в същото време майка ми е много доволна от него :smt017

FuCk`AnD`LoVe
10-11-2007, 19:33
и аз имам същия проблем .. когато се реша и толкова коса ми пада направо ми идва да се разрева .. :( :(

LuCiFersAngeL
10-11-2007, 20:40
Ами и аз използвам стимуланта за коса на "Икаров". Струва 5 лв. и го слагам в маските. За сега сякаш съм доволна, но аз го ползвам не толкова за сгъстяване на косата, а за заздравяване, защото с това боядисваме много я изгорих. Иначе съм пробвала и Тривитаминол, но не знам дали от него или от някоя друга съставка на маската... аромата не беше особено приятен :? Аа и някой беше питал за мазането на овце с това чудо :arrow: Ами то на опаковката пише, че не се маже а се инжектира подкожно :lol: иначе наистина не би било никак изгодно.

N0_feAR
10-12-2007, 05:52
N0_feAR а ти цялата коса ли си мажеш или само корените :-k
а незнам. Това го бях прочела в друга тема във форума. Не съм го ползвала, но от приятели съм чувала че имало ефект. Тука имаше и доста хора, които са го ползвали и казаха че заздравявал косата, правел я по-гъста и имало по-бърз растеж. Поразровете се в темите назад....там беше описано всичко :wink:

kanarinis
02-27-2009, 19:55
здпавеите момичета, вижте косата е 99 % вода останалото е витамин Б за да имате красива и здрава коса трябва да се храните правилно да приемате по естествен път витамини от групите А и Б витамин А отговаря за здравината а витамин Б за растежа оставете всички процеси в тщлото ви да се развиват нормално защото едното винаги е за сметка на другото не боядисваите косите си боята съдърйа амоняк които изгаря коцъма а при всяко изрусяване косата умира затова и става светла близо до белите коси в по напреднала възраст а космената турбичка закърнява! има една рецепта стара колкото света кисело мляко едно яице и една чаена лужичка бадемово масло(продава се в аптеките цената му е 2.50лв )
наблягаите на морковите зел;ето киселото мляко ябълките като хранене и ви уверявам че косата ви ще стане много лускава здрава и определено ще стимулирате растежа по природен начин. а ако искате да я исветлите след всяко къпане я обливаите с отвара от лаика до 7-8 измивания косата ви ще стане много много светла почти руса :) и жива. и като заключение помнете че човек е това което консумира. оскурения растеж по химичен начин разваля кожата тъи като за да расте косата бързо и е необходи голям компонент от серията Б изкуствените стимуланти които продават по парфюмериите и аптеките не дставят тези компоненти а стимулират изчерпването му за сметка на другите органи и така намаляват витамините от серия Б в кожата които отговарят за неината еластичност. надявам се да съм ви била полезна :) :) :) [/b]