PDA

View Full Version : бира или белтък?



Yoh_
10-10-2007, 20:38
Айде момичетата ,които са опитвали да се къдрят с белтък и бира да кажат как става по-яко моля ви!аз не ползвам пяни,защото изглежда мокро и мръсно :? а с тези неща пак ли е същия ефект или е по-яко?кое от двете да опитам :smt006 :-D

KaTinCeTy
10-10-2007, 20:43
Аз лично не бих си накъдрила косата с такива продукти, но гласувах за бирата, защото едно момиче от бившия ми клас си оформяше къдриците с бира и стоеше много яко. Само, дето после миришеше на бира.

ubuntu
10-10-2007, 20:47
Лелееее вие ме убихте как ще прахосвате бирата заради къдрици .. те я за пине.. а и мирише лошо как ще си я слагате на главата :smt005 Леле колко изтрещял народ има по тоя свят ... а ако искате едно мъжко мнение .. мокрия ефект на пяната или препарата с който си оформяте къдриците прави косата по секси адски яко ме кефи мокрия ефект особено косата ако е по светла става уникално :smt005

fiama
10-10-2007, 21:16
Пробвала съм и двата варианта и честно казано не бях никак очарована. От мен се носеше кофти миризма, ама и не само това- седи някак си лепкаво, нечисто. Не ми харесва и не бих го повторила. Действително поне тези 2 варианта не увреждат косата, за ралзика от другите стилиризиращи продукти, но просто не ми хареса ефекта!

ЕPu
10-10-2007, 21:37
само хабите бирата за глупости.. ](*,)

zvezdichkaaa
10-11-2007, 07:35
Пробвала съм веднъж с бира и веднъж с белтък-с белтъка е по-добре.Постига се мокър ефект,но най моята глава си и е по добре с обемна коса,а не прилепнала.

Eli>>>
10-11-2007, 08:07
Иууу тва е гадно бе :| лепкаво,вонящо :shock:
Най-добре си е пяната бе хора :D нищо че леко...така увежда косата,ма по-добре си е от ония работи :smt012

Maimunche_f
10-11-2007, 08:17
С белтък не съм пробевала, но с бирата....не ме кефи нещо...мирише и косата става гадна :smt012

Sun_Shine`f
10-11-2007, 11:18
С белтък! Много пъти така съм се къдрила и ефекта (поне при мен) не може да се сравни с пяната. Първо, че при пяната косата става лепкава и след 1 ден трябва пак да я миеш, второ, че къдриците стоят изкуствено, а при белтъка косата ми изглежда все едно си е естествено къдрава (бтв. тя попринцип ми е чуплива).
..белтъка се слага на суха коса, не на мокра, защото тогава няма ефект.

ninsy
10-11-2007, 11:39
С белтък! Много пъти така съм се къдрила и ефекта (поне при мен) не може да се сравни с пяната. Първо, че при пяната косата става лепкава и след 1 ден трябва пак да я миеш, второ, че къдриците стоят изкуствено, а при белтъка косата ми изглежда все едно си е естествено къдрава (бтв. тя попринцип ми е чуплива).
..белтъка се слага на суха коса, не на мокра, защото тогава няма ефект.

гласувах за белтъка :) и тфа че мирише са глупости.
и..
напротив слага се на влажна и се суши докато се мачка! :)

Sun_Shine`f
10-11-2007, 12:05
С белтък! Много пъти така съм се къдрила и ефекта (поне при мен) не може да се сравни с пяната. Първо, че при пяната косата става лепкава и след 1 ден трябва пак да я миеш, второ, че къдриците стоят изкуствено, а при белтъка косата ми изглежда все едно си е естествено къдрава (бтв. тя попринцип ми е чуплива).
..белтъка се слага на суха коса, не на мокра, защото тогава няма ефект.

гласувах за белтъка :) и тфа че мирише са глупости.
и..
напротив слага се на влажна и се суши докато се мачка! :)
Аз казах как при мен става. Веднъж се обърках и го сложих на влажна и нищо не стана:)

Kisses_P
10-11-2007, 17:58
С две ръце и два крака за бирата :-({|= На мойта коса става идеално.И изобщо не мирише на бира.Само дето като я изпозлвам съм критикувана,че пилея бирата ама... :roll: Миналото лято така се къдрех.Сега нямам нужда

LuCiFersAngeL
10-11-2007, 20:49
Ауу, гласувах за бира. Не съм го пробвала, защото по принцип съм къдравичка, но смятам някой път да пробвам. Може да стои още по-яко. А колкото до тея яйчени неща... мм радвам се, че на вас ви вършат работа, но аз лично не бих го пробвала. Преди време майка ми с 300 зора ме накара да си направя маска за коса с яйце :-& ... после, като се измих, направо не можех да се трая... отмириса се след 3- 4 къпания и от тогава не се занимавам с яйца. А колкото до бирата... малко тъп въпрос, но... Има ли значение марката или с всякаква бира става еднакво :lol: ?

Kisses_P
10-12-2007, 09:29
Няма значение марката бира.А колкото до маската ,която си пробвала незнам защо се е получило така.Всяка седмица по веднъж си права макса на косата в която има и жълтък,но никога не остава миризма

CuRly_Doll
10-12-2007, 09:53
Naistina li stava dobre s bira?Mislq da probvam...az sam si kadrava i nikoga ne sam probvala,ama pomaga da se spleska obema 6e se nalepam bez da mislq izob6to....q kajete :roll:

Yoh_
10-21-2007, 08:40
защо от белтъка се получава бяло като прах :oops: веднъж опитах с влажна коса и не се получи "бялото".А с бирата адски миришеше и ме заболя главата! :twisted: белтъка е много по-як ,но ме е страх да опитвам пак,ако се получи бяло :smt005