PDA

View Full Version : Някой попадал ли е в такава ситуация?



*Never_Again*
10-10-2007, 21:21
Искам да знам дали някои от вас са попадали в такава ситуация,защото на мене ми се случи а не вярвах че може да ме предаде една от най-добрите ми приятелки.Имах връзка с едно момче,който е невероятен човек и исках да бъда с него но просто аз самата пречаках нещата(както винаги).Незнам дали наистина съм имала истински чуства към него или просто съм имала нужда от някой до себе си.Но както и да е това не е най важното сега.Важното е че моята най добра приятелка и съученичка от първи клас сме заедно,знаеше колко аз държа на него и колко искам отново да съм с него,защото въпреки всичко ние с даденото момче си останахме приятели всеки ден се виждахме излизахме на кафета и т.н.Та моята приятелка знаеше всичко това и въпреки всичко тя се натиска с него в дискотеката пред очите ми и се целуваха,бахти все едно аз не съществувах.Не обвинявам само нея и той е виновен но тя все пак знаеше за чуствата ми.На другия ден и казах просто това че бях пийнала в дискотеката не означава че съм сляпа дурго нищо не казах.Просто реших да я игонорирам.Не казах нищо на сутринта очаквах че тя може би ще каже нещо сама..Поне едно съжелявам,защото за мене това е един вид обида незачитане и потъпкване на моите чуства.И както и да все пак продължихме да излизаме с нея но оттогава никога няма да имам същото отношение към нея.И съвсем случайно той почна пак да и пише некви смс-и,а тя ходеше с най добрия му приятел,че искал да се видят и т.н. ама го притеснявал нали неговия приятел и просто страшно учудване ми направи нейното изказване което тя му е казала,че ако харесваш един човек и твой приятел също го харесва това за нея нямало никакво значение не я интересува ли другите.
Вие ако сте как бихте постъпили в тази ситуация и защо спред вас тя постъпи така спрямо мен.Почуствах се мн кофти но реших да не се меся исках сама да си види грешката но уви...не я видя...
сорка ако съм ви отегчила с моята история....

ubuntu
10-10-2007, 21:27
Винаги съм бил против тва да е някъф закон след като скъсаш с някой приятеля ти или приятелката ти да не може да тръгне с него . . . Вярно че е малко гадно но все пак вече нямате нищо общо освен спомените .. така че няма за какво да и се сърдиш такъф е живота шибан и то мноооогооо!Има преебващи и преебани в случая си от вторите... да не ти пука давай смело напред ! :wink:

mistral
10-10-2007, 21:29
''има ли значение шом пийнали са си двамата''....
ми що просто не я попитав, не поговориш с нея!?
мен не ми се е случвало до сега и се надаявам да не ми се случи.
ми аз не виждам кво може да направиш.... остави ги...,ако се харесват здраве да е нека са щастливи...

tuzaro
10-10-2007, 21:30
Винаги съм бил против тва да е някъф закон след като скъсаш с някой приятеля ти или приятелката ти да не може да тръгне с него . . . Вярно че е малко гадно но все пак вече нямате нищо общо освен спомените .. така че няма за какво да и се сърдиш такъф е живота шибан и то мноооогооо!Има преебващи и преебани в случая си от вторите... да не ти пука давай смело напред ! :wink:и аз съм против тоя закон ама момичетата го разбират различно няколко пъти така че съм ходил с някоя и тя ме е зарязвала и после съм се забивал с някоя нейна приятелка не нарочно просто така става ама приятелката почва да се обяснява че не може да го направи за да не я нарани...

My_Dear
10-10-2007, 21:41
Добре де... Това, че ти си била с него някога, не означава, че той не бива да е с никоя друга. А момичето просто си следва интересите. Ти казваш, че тя те е наранила, но замислили се, че като не искаш тя да е с него, а тя иска, ти нараняваш нея? Реално погледнато й отнемаш свободата на избор за това с кого да бъде.

Не мога да разбера логиката. На мен ми е гадно, ама и на нея ще й е гадно, че по възможност и на него да му е гадно... тъпо е.

Ако пък толкова държиш на тази логика и не можеш да се примириш с нейния начин на разсъждение, просто недей да излизаш с нея.

Баси...

BWald0rf
10-10-2007, 22:19
Ем за съжаление такива неща се случват честу .. Просту приеми че с тфа момче повече няма смисъл да опитфаш, а за приятелката ти-както ти сама каза няма да имате съшите отношения като преди .. Гадну се е получило,но опитай се да не се тормозиш мн за тфа ...

FaTaLnO_sLaDkA
10-10-2007, 22:47
never again sly4avalo mi se e samo 4e dosta po brytalno az hodeh s mom4eto i nai dobrata mi priqtelka se bila vliubila v nego i dvamata sa se krili zad gyrba mi i sa bili zaedno :smt011 i to vednyj razbrah i s neq se skarahme skysah s nego sled godina pUf te napraviha sy6toto :smt011 taka 4e macka znam g/d kfo ti e prosto ima6 i ti dobri priqtelki kato moite :smt012 prosto q zaebi kakto i nego i pove4e ne se doverqvai mn na priqteli :-D

hoseto_
10-11-2007, 06:18
Винаги съм бил против тва да е някъф закон след като скъсаш с някой приятеля ти или приятелката ти да не може да тръгне с него . . . Вярно че е малко гадно но все пак вече нямате нищо общо освен спомените .. така че няма за какво да и се сърдиш такъф е живота шибан и то мноооогооо!Има преебващи и преебани в случая си от вторите... да не ти пука давай смело напред ! :wink:
съгласен

white_chik
10-11-2007, 06:39
Еми стигнала си до заключението,че на този свят няма никого,на който да можеш да разчиташ.Всеки рано или късно,по един или друг начин,ти забива нож в гърба,защото хората сме такива.Твойта приятелка е егоистка,но може би именно заради това си качество ще е по-щастлева от теб,защото гледа собствената си изгода.Свиквай,тепърва ще се сблъскаш с такива хора :wink:

*Never_Again*
10-11-2007, 07:50
аз не казвам че го приемам като закон,но просто стана малко кофти така разбирам да беше изчакала да мине малко време.точно в момента не ми пука да бъде с него.просто си мислях че щом аз никога не бих постъпила така и другите няма да постъпят към мен е поне приятелите ми.Никога не бих почнала да се карам с нея или него това ми е под достойнството да им правя скандали.всеки да се спасява самостоятелно.

BebSsSs
10-11-2007, 08:08
Ot edna strana e gadno..izpadala sam v podobna situaciq samo det momi4eto ne mi be6e nai-dobra priqtelka ama..pak si be6e kofti..Ot druga strana prosto da ne ti puka ostavi gi da si b1dat zaedno kato iskat,a ti si nameri nqkoi koito mnogo pove4e da te zaslujava ot tozi.Ne im hodi sled g1za i da im se moli6 !

Eli>>>
10-11-2007, 12:45
Абе много кофти ми стана от историята ти,честно :smt010
Бахти шибаната приятелка дето ИМАШЕ,абсолютна Кучка :smt013
Еби ги всичките у гъза :smt011 Намери си нови приятели и с новите приятели ще дойде и новото гадже :!:
Ей за тва не искам приятелки момичета :smt013 щото са скапани кучки :smt019
Няма смисъл да страдаш,еби ги всичките :-D

sentient_
10-11-2007, 13:18
Държиш мн на приятелката си от парви клас сте заедно а после заради едно момче я игнорираш. Може и тя да има чувства и да иска да е с него. Егоистка си а и както казваш ти си виновна за това че връзката ти с момчето е прекъснала, щом си държала толкова на него да си мислила на време. Такав е живота неможе всички да се съобразяват с теб и с чувствата ти не си единствена. А и след като не си с него какво очакваш? Ако не е приятелката ти ще е някоиа друга така че свиквай

ZaHaRcHe
10-11-2007, 13:28
Секи може би си има мнение но...
Аз съм против това някоя приятелка да отиде при бившия ми и да го целува..Прости бих я убияла защото това означава че за нея аз съм нищо и не и пука за моите чувства.Според мен тя е постъпила мн гадно и трябва да говориш с нея и да и кажеш как се чувстваш и да разбереш защото така е постъпила.Само да не започне да се извинява че е пила щото нз...

sentient_
10-11-2007, 13:33
Секи може би си има мнение но...
Аз съм против това някоя приятелка да отиде при БИВШИЯ ми и да го целува..Прости бих я убияла защото това означава че за нея аз съм нищо и не и пука за моите чувства.Според мен тя е постъпила мн гадно и трябва да говориш с нея и да и кажеш как се чувстваш и да разбереш защото така е постъпила.Само да не започне да се извинява че е пила щото нз...
абе щом вече е сложен край то наистина е края, Дай сия щом си ходила с него никой да не го поглежда а и щфм тя го е скъсала, какво я боли че се забива с друго момиче било то нейна приятелка

mechtaq_za_teb
10-11-2007, 13:40
Секи може би си има мнение но...
Аз съм против това някоя приятелка да отиде при бившия ми и да го целува..Прости бих я убияла защото това означава че за нея аз съм нищо и не и пука за моите чувства.Според мен тя е постъпила мн гадно и трябва да говориш с нея и да и кажеш как се чувстваш и да разбереш защото така е постъпила.Само да не започне да се извинява че е пила щото нз...Съгласна съм.
В крайна сметка излиза,че тя не ти е никаква приятелка.Не се тормози,а продължавай напред.
Когато аз изпаднах в такава ситуация ми беше много кофти период.Няма да забравя колко много харесвах това момче и докато се опитвах да си оправя отношенията с него тя тръгнала с него..Просто не мога да го опиша.Е преодолях го.След време отново се повтори с друго момиче.Тя беше човека,от който най-малко го очаквах...но ето.И все пак аз продължих напред.Игнорирах я.И след време,когато момчето тотално я заряза и спря да и обръща внимание тя почна да ме търси.Но беше късно!
Та съвета ми е следния:Момчето го забрави,а приятелката си игнорирай.Те няма вечно да се зарибяват.Ще дойде ден в който ще и е нужна твоята подкрепа,а дали ще я получи това е твое решение!Гледай напред!

miShle
10-11-2007, 14:32
Еми ти какво очакваш щом сте се разделили,той вече не е задължен да не се вижда с други момичета.Вярно,че се е получило точно с най-добрата ти приятелка,но все пак не си права в случая.Според мен не е трябвало да и правиш сцена.

kobrichka
10-11-2007, 14:37
Докого четях отговорите,половината да не кажа всички с малки изключения оправдавате постъпката на приятелката на
*Never_Again* ,за мен това момиче е най-голямата идиотка на света.Вярно няма закон за това да не ходиш с бившия на приятелката си,но всички които имат истински приятели знаят,че има едни неписани закони,които мисля,че от морална гледна точка трябва да се спазват.Все пак думата приятел за мен лично означава мн,за др не знам.Но това да имаш истински приятел е дар.*Never_Again* само едно ще ти кажа,макар сега да ти е трудно забрави го това момиче,това не ти е приятелка.И не и се доверяваи никога отново( never again) :wink:

DevilWish
10-11-2007, 14:42
Oh mnogo gadni4ko se e poluchilo i na men mi sе е случвало подобно нещо..далеч от "приятелката" ,защото не е такава ... а с момчето ако искаш можеш да си останеш приятелка ,защото то не е виновно ;) Той има право да е с нея и всичко щом като сте скъсали ,но тя няма право да ти го причини ;)

nasty_f
10-11-2007, 14:57
Може да се каже,че съм била в същата ситуация.Гаджето ми ме заряза и аз много страдах,приятелката ми знаеше.Видя ме също колко плаках за него и дори тя се разплака с мен.След 1 месец някъде на 1на дискотека тя беше с него,като приди това ме попита дали ще й се сърдя и й казах да не ме занимава с глупости,животът си е нейн,а и аз вече не ходех с въпросното момче.Тогава излезнах навън,естествено,беше ми неприятно,но осъзнавах,че нямам право да и се сърдя!Когато влезнах вътре те се целуваха и като ме видяха спряха,това беше доста тъпо,щот вече ги бях видяла.И като си тръгнах 1н час някъде след това тя ми прати смс,че съжалява,че ме е видяла как съм я гледала,че ме обича,че е постъпила гадно и съжалява...Аз й писах,че не ме интересува какво са правили и че на 1во място е приятелството ни!Та така че,недей да си разваляш отношенията с това момиче при положение,че вече си скъсала с това момче!Ако прави така с всеки,който харесваш,може,но така няма смисъл!

hilaRy___
10-11-2007, 15:30
v momenta sym v podobna situaciq ma az sym vinovnata imam si priqtel i toi ne si beshe tuk izleznah s momche koeto nai dobrata mi priqtelka haresfa i prespah s nego tq vchera razbra i mi e mn syrdita...

CaSsIe
10-11-2007, 18:17
при мене се случи почти същото само че не бях скъсала с него а бях в началото на връзка и моята "бивша най-добра приятелка" много добре знаеше че съм адски влюбена(тва беше перфектното момче и все още е де), но въпреки това му беше казала че го харесва и т.н. (той ми каза че тя му е признала)но аз не му повярваХ защото го познавах от 2 седмици а нея от 8 години(това беше преди 1 година)и я питах дали наистина е така тя отричаше...аз буквално стоях и ревях а тя ме гледаше в очите и ми казваше че няма такова нещо...естествено и повярвах но същата вечер една приятелка ми звънна към 1-2х през ноща и ми каза всичко което и е казала уж "най-добрата ми приятелка"..как му е писала,кфо му е казала,как му се кефела,но не искала аз да разбирам и т.н. и сутринта като влезнах в скайп той ми копира разговора им и аз видях кфо е казала тя и наистина не можех да повярвам че ме е предала по тоя долен начин!и се скарахме много злобно след тва се сдобрихме но изобщо отношенията ни не са същите сега сме на "здрасти""чао" изобщо не искам човек който е способен да гледа някого в очите и да го лъже и то "най-добрия си фр".оттогава не вярвам на никой,даже и на тия дет едва ли не ми се кълнат че няма да ме предадат...пфф ебаси драмата :-D се пак по темата ...мацка знам кфо ти е..тя е била човека на който си вярвала и си мислела че можеш да и кажеш вс. изобщо да нямаш никфи отношения с нея...не се занимавай и толкова :-)

No`Real`Love
10-11-2007, 20:09
Amii znachi Never-again znam kak si se pochuvstvala vqrvai mi ... ae mani gi tes zakoni blq blq ... Tq ti bila best fr,znaela e kakvo izpitvash kum nego(makar da ne ste hodeli) kak shi go naprai tui neshto....presdtavi si kolko e durjala na teb ... zaebi q se nqkoga shi i pisni da sa zaribqvat i shi sa vurni pri tebe ... shi razbere kakzva priqtelka e imala i kakvo e napravila,no shte e kusno ... {}

sLaDkA_GrEsHkA
10-11-2007, 20:31
segashnite mi priqteli sa samo mom4eta ? se6ta6 li se za6to ? 6toto si4ki momi4eta me preebaha..... kakto i da ... otkakto dvija samo s mom4eta nqmam nikfi problemi... za tfa ve4e ne se zasqgam nqkoi kato kaje 4e jenite sa ku4ki

*Never_Again*
10-11-2007, 20:44
хора наистина мерси много за рабирането и съветите.просто имах нужда.още веднъж миси

Veno0m
10-12-2007, 13:18
Приятелката ти е постъпила УЖАСНО!Това е непростимо за мен.Ако на мен ми се беше случило,просто тази "приятелка" нямаше да съществува вече за мен!Но пък от друга страна,не бива едно момче да разваля приятелство от 5 години!Би трябвало да се сърдиш на него,а не на приятелката си(въпреки,че и тя има огромна вина).Прецени сама,кои от двамата ти е по-скъп човек,и от там...действай!Успех... :wink:

alkobalko
10-12-2007, 14:10
Не ми се е случвало, нямам такива "приятели".