PDA

View Full Version : Малък проблем или незнам точно



Micitooo
10-10-2007, 21:29
Здравейте драги читатели на форума.Значи имам малък проблем или незнам как да го нареча.Тази година съм 9 клас в нова училище нови ученици и т.н. та проблема ми е в това че със непознати свиквам малко трудно и първата седм ние само 1 седм учихме де малко странех и повече движех сам.Направих добро впечатление на учителите че съм сериозен и стабилен но нз стоя сам разговарям нали правим мохабет но ще свикна а другият проблем ми е в това значи аз излизам с по големи момче и нали като ходим диско и насам натам ходим на диско повече на нощни а почти всички мои набор ходят в така култовите селски заведения но проблема е в това че там ходят момичетата на моята възраст или + - 1 година по малки и големи и за това непознавам много колкото мен и нз дайте някакви съвети

tuzaro
10-10-2007, 21:34
начи ти искаш да те запознаем с някое момиче на твойте години? :lol: :lol:
Почни да излизаш с тея от твоя клас дето са колкото тебе и те ше те уредат ако не можеш сам :-D

My_Dear
10-10-2007, 21:42
Еми човек, намери други допирни точки с тия момичета освен тъпите заведения. Айде сега, един разговор можеш да завържеш предполагам. ;)

Blab
10-10-2007, 21:44
Не разбрах момиче ли си, момче ли си..., но правописът не е сред силните ти страни...
Иначе тузаро ти каза, излез със съучениците си...

Jeuelle
10-10-2007, 22:21
а?

juSTkiddy
10-10-2007, 22:38
Може би ако кажеш какъв точно ти е проблема ще можем да ти помогнем ... :roll:

NightSky
10-11-2007, 08:15
За какво по-точно да ти дадем съвет?

Kras4eto_lp
10-11-2007, 09:14
И аз не разбрах за какво по точно искаш съвет

Veno0m
10-12-2007, 16:06
ТЪМНА ИНДИЯ :-k

skiipar
10-12-2007, 19:39
В това, че излизаш с по-големи от теб няма особено голямо значение.. Не е задължително приятелите да са на една и съща възраст... Ноооооо можеш да пробваш да се разбираш повече ссъс съучениците си...говорете си повече, разхождайте се.. и всичко ще си дойде мястото.. Можеш дори да използваш времето сега, уикенда - обади им се .. :roll:

GregoryHouse
10-12-2007, 19:47
Ко ти пука ? излизай си с тия...а ако толкова настояваш тузаро е праф.

suantito
10-13-2007, 10:09
Здравейте драги читатели на форума.Значи имам малък проблем или незнам как да го нареча.Тази година съм 9 клас в нова училище нови ученици и т.н. та проблема ми е в това че със непознати свиквам малко трудно и първата седм ние само 1 седм учихме де малко странех и повече движех сам.Направих добро впечатление на учителите че съм сериозен и стабилен но нз стоя сам разговарям нали правим мохабет но ще свикна а другият проблем ми е в това значи аз излизам с по големи момче и нали като ходим диско и насам натам ходим на диско повече на нощни а почти всички мои набор ходят в така култовите селски заведения но проблема е в това че там ходят момичетата на моята възраст или + - 1 година по малки и големи и за това непознавам много колкото мен и нз дайте някакви съвети
Еми така е и аз ходя на нощни а там само големи каки и ако забия нещо значи ми е вързало яко.най добре ходи си на ноща излизай и с връсниците си, а до това че си в ново училище нови приатели след 1-я месец ще сте си друшки се едно сте били цял живот заедно.Аре толкова от мен живо здраво...