PDA

View Full Version : Виле Вало (HIM) vs Бил Каулиц (Tokyo Hotel)



X-B190
10-10-2007, 22:29
Не говорим като изпълнители, а като външен вид.
Гласувайте да видим, кой ще спечели!

Swinkenhoffer
10-10-2007, 22:39
Все едно да сравняваш... Ламборджини със Запорожец. :shock:
Бил прилича на глист, а Вилле е един от най-красивите мъже на света. :smt007 :smt007

X-B190
10-10-2007, 22:41
Все едно да сравняваш... Ламборджини със Запорожец. :shock:
Бил прилича на глист, а Вилле е един от най-красивите мъже на света. :smt007 :smt007

Хахаха подкрепям това твърдение с 2 ръце!
Ама направих тази анкета, защото и тоя Бил го много харесват и ми стана интересно.

Shadow_Walker
10-10-2007, 22:42
Харесват го...разни неориентирани момиченца :lol:

П.П. аз съм най-готин от всички бе.. ;D

everything_ends
10-11-2007, 05:15
вилето!

Boot
10-11-2007, 05:26
Баси, сърцето ме заболя като видях абсурдното сравнение.

Виле е абсолютно напълно прекрасен, онова другото не искам и да го коментирам.

Mooo6no
10-11-2007, 07:12
Виле Вало. Поне не изглежда на извънземно.

RoyTheReaper
10-11-2007, 08:01
Виле Вало (HIM) vs Бил Каулиц (Tokyo Hotel)

Гей-батъла на годината... :lol:

tItEufFf
10-11-2007, 08:31
Виле Вало. Поне не изглежда на извънземно.

Dark_Angel_F
10-11-2007, 08:39
Много ясно че Виле Вало ... НИКОЙ не може да докара визията на про***тутка която бил докарва и то много точно . Една приятелка си беше Взела едно списание в което имаше снимка на Бил и едни момчета го помислиха за момиче и не вярваха , че Бил и е момче..........

Quasar
10-11-2007, 09:02
Бил е женаааа не мойте ме успори...имам и снимки :-D

X-B190
10-11-2007, 13:26
Много ясно че Виле Вало ... НИКОЙ не може да докара визията на про***тутка която бил докарва и то много точно . Една приятелка си беше Взела едно списание в което имаше снимка на Бил и едни момчета го помислиха за момиче и не вярваха , че Бил и е момче..........

Е нееееее! То не стига, че е баш като жена, ами и гласът му е такъв! Имаха някаква смотана песен "Schrеi" или нещо такова, на което още не вярвам, че момче пее в нея! [-X :-s

asddsaasd
10-11-2007, 13:49
Еми това е се едно да сравняваме емо и метълче ... аз предпочитам емото :)

SiNiStEr
10-11-2007, 14:00
Мн ясну,че Виле Вало

Fallen Leaf
10-11-2007, 14:20
Вильо, 'щото сам си пише песните, на сцена е от 15 г. и има глас...

FuCk`AnD`LoVe
10-11-2007, 14:32
Виле Вало мноу ясно ,, Bill Kaulitz тоа па е пален боклук .. :D :D

ЕPu
10-11-2007, 19:13
и двамата не са ми любими...ама все пак избирам Виле. :roll:

Disrespect
10-11-2007, 19:49
queerland...

DisciplineAndOrder
10-11-2007, 20:40
Не ги харесвам,ама ако трябва да избирам ще кажа Виле Вало...

kat4enceto
10-11-2007, 20:56
според мен много по-красив и сладък е Бил :smt008

didi_g
10-12-2007, 15:05
По дяволите...що за абсурдно сравнение?! :shock: Виле естествено.Превъзхожда го не само по визия,но и както казаха преди мен сам пише песните си и твори от доста време.За мен просто няма база за сравнение между двамата,в което и да е отношение.

X-B190
10-12-2007, 16:48
По дяволите...що за абсурдно сравнение?! :shock: Виле естествено.Превъзхожда го не само по визия,но и както казаха преди мен сам пише песните си и твори от доста време.За мен просто няма база за сравнение между двамата,в което и да е отношение.

Знам...знам, Виле е като бог всравнение с Бил... ама понеже много се завъдиха фенките на Токио Хотел, който все пишат "ооо Бил! Обичам Бил! ЗАВИНАГИИИИ!" и т.н. -За това ми стана интересно, поне тук, кой предпочитат хората, виждам, че голяма част от хората са свежарки! :D :smt023

FeelTheBeat
10-12-2007, 18:28
Така... Да видим...
Бил: http://www.welt.de/multimedia/archive/00178/27-unsexy-Bill_DW_K_178520g.jpg и
Виле: http://www.freewebs.com/himbg/ville_valo51.jpg
Кой ли от двамата... :lol: :lol:

pOznAi_kOi_E
10-13-2007, 17:19
Виле Вало. Поне не изглежда на извънземно.

Мда :lol:

koalka
10-13-2007, 18:07
Вилле Вало е по-добре.

Dark_Angel_F
10-13-2007, 20:54
според мен много по-красив и сладък е Бил :smt008
Ами явно си падаш по травестити , така че УСПЕХ !

aP0kAlIpSiS
10-13-2007, 21:07
ХАх...
Щом прочетох темата,моментално погледнах към плакатите на H.I.M...
Верно,че и Вилле се гримира,ама поне не прилича на женка.

rosskata
10-14-2007, 00:43
И двамата са женствени, но Виле мен ме кефи, а другия- не.

chocoleptic
10-14-2007, 09:45
Bill kauliz

bloodfrozen
10-14-2007, 10:57
Тва сравнение е неравностойно.. Във всички критерии Виле превъзхожда Билка..

X-B190
10-14-2007, 11:04
Тва сравнение е неравностойно.. Във всички критерии Виле превъзхожда Билка..

Еми и аз така мисля, ама не всички са на това мнение (виж пост-а над теб :-D )

Не бе, всеки си има различен вкус и ми е любопитно кой от двамата го предпочитат тук. :smt023

bloodfrozen
10-14-2007, 11:10
Е, не всички са на нашето мнение, ама ние сме мнозинството :lol:

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
10-14-2007, 11:16
:shock:
Естествено, че Виле!

lunnoto_momi4e
10-14-2007, 12:15
Мноо ясно че Бил :smt007 :smt007 :smt007

^dishdogz^
10-22-2007, 15:41
Ville Valo :wink:

Liar
10-23-2007, 21:35
Бил също пише текстове и то от съвсем малък.Първата песен я написва едва на 7г(то е ясно,че тогава е била няква боза,ама важното е,че в ранна детска възраст е проявил креативност ^^),а е заедно с останалите момчета от ТХ от 13г възраст.
Има стил,прекрасен глас,красив е и интелигентен...Какво повече от това? :-)
Не е често един млад,талантлив човек,да бъде пренегбрегван заради външността си,помислете...
ПП.Автора,оправи си грешката,че е направо смешно...Пише се "Тokio"!

FairYoFdaRknEsS
10-24-2007, 13:31
ЕЕЕееее тва вече е ебахти и простата тема!!!! не стига че нон-стоп теми за хотелиерите ами сега и ще ги сравнявате с H.I.M. :shock: ебахти и ужаса :smt013 .... Виле Вало е на светлинни години от Бил, както по външен вид така и по звучене!!!! :smt018 и + това ако ще сравнявате някой по външен вид поне сравнявайте Виле с Том.... не че е по различем от Бил ама поне не изглежда толкоз женствен....

:smt007 VILLE VALO RLZzZz!!!!! :smt007

My_Dear
10-24-2007, 14:08
:smt005 :smt005 :smt005
Лелеееее, убих автора на анкетата! Как може да сравняваш Токио Хотел и ХИМ, бе? Ми че ХИМ са на светлинни години пред лапетата! Боже, боже...

И, да, господин Валон е по-хубав :-D Пренебрегваме онова време от миналото, когато беше пуснал брада и мустаци и мязаше на Джони Деп от Карибски пирати. :lol:

А Бил... Баба ми като го видя за първи път в клипа на Durch den Monsun (тогава много я въртяха по Вива) реши, че е момиче и така и не успях да я убедя в противното! :smt005

P.S. Автора на темата все пак да не ми се обижда, защото зачекна любимата ми група и малко истерясах :-D

Symphony of Destruction
10-24-2007, 15:08
Виле Вало (HIM) vs Бил Каулиц (Tokyo Hotel)

Гей-батъла на годината... :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
добреееееееееееееееееееее еееееееееееееееееееееееее еееееееееееееееееееееееее еее!!!!!!!!!!!

liesse
10-24-2007, 18:05
естествено че Виле Вало....Бил прилича на гей и в това няма спор...
Мy_Dear не знам за баба ти...но питаш ли ме мен като се опитах да обясня на малката си сестра защо едно момче прилича тоооооооллллллкоооооооова аа мн на момиче :-D

EvilBrunette
10-24-2007, 18:07
Виле Вало е един от най-най-най-най-красивите мъже на света, а ако става дума и за гласа му - просто УБИЕЦ!!!! Няма да започвам, защото ще напиша роман на тая тема. :smt050
Бил... Ъъъ Бил? Бил Гейтс? Ааа, не. Бил е гей! :twisted: :-D Може да се сравнява с Виле само по черните дрехи и грима. Само че грима при него е в промишлени количества. Даже е грешно да ги сравняваме въобще. Интересното е, че почти всички в темата гласуват за Виле, а в деманда за концерт в България, Токио Хотел имат повече гласове... :smt011 Само не ми казвайте, че са по-добри от HIM, защото ще се изсмея.

TellMeYourName
10-24-2007, 18:13
Нямаш право да ги свърняваш нито визуанло нито гласовите им качества ... Каде е Виле Вале , каде е тва недомътено помярче Бил

punk*disaster
10-25-2007, 10:46
със сигурност Виле , все пак не сам лесбийка и не си падам по момичета от рода на Бил :-D

Dark_Angel_F
10-25-2007, 10:58
Бил също пише текстове и то от съвсем малък.Първата песен я написва едва на 7г(то е ясно,че тогава е била няква боза,ама важното е,че в ранна детска възраст е проявил креативност ^^),а е заедно с останалите момчета от ТХ от 13г възраст.
Има стил,прекрасен глас,красив е и интелигентен...Какво повече от това? :-)
Не е често един млад,талантлив човек,да бъде пренегбрегван заради външността си,помислете...
ПП.Автора,оправи си грешката,че е направо смешно...Пише се "Тokio"!
Ако наричаш красота визията на КУРВА подчертавам в женски род .... То ти пожелавам успех във отношеният а с мъжеще защото явно си падаш по индивидове с неясен пол . Но Бил май клони към женския пол....

Liar
10-25-2007, 12:50
Бил също пише текстове и то от съвсем малък.Първата песен я написва едва на 7г(то е ясно,че тогава е била няква боза,ама важното е,че в ранна детска възраст е проявил креативност ^^),а е заедно с останалите момчета от ТХ от 13г възраст.
Има стил,прекрасен глас,красив е и интелигентен...Какво повече от това? :-)
Не е често един млад,талантлив човек,да бъде пренегбрегван заради външността си,помислете...
ПП.Автора,оправи си грешката,че е направо смешно...Пише се "Тokio"!
Ако наричаш красота визията на КУРВА подчертавам в женски род .... То ти пожелавам успех във отношеният а с мъжеще защото явно си падаш по индивидове с неясен пол . Но Бил май клони към женския пол....
Иди се прегледай.

Dark_Angel_F
10-25-2007, 13:11
Бил също пише текстове и то от съвсем малък.Първата песен я написва едва на 7г(то е ясно,че тогава е била няква боза,ама важното е,че в ранна детска възраст е проявил креативност ^^),а е заедно с останалите момчета от ТХ от 13г възраст.
Има стил,прекрасен глас,красив е и интелигентен...Какво повече от това? :-)
Не е често един млад,талантлив човек,да бъде пренегбрегван заради външността си,помислете...
ПП.Автора,оправи си грешката,че е направо смешно...Пише се "Тokio"!
Ако наричаш красота визията на КУРВА подчертавам в женски род .... То ти пожелавам успех във отношеният а с мъжеще защото явно си падаш по индивидове с неясен пол . Но Бил май клони към женския пол....
Иди се прегледай.
Ти иди се зарибявай със СЪЩЕСТВА със неясен пол ...

<black_soul>
10-25-2007, 20:52
абе на някои снимки Виле Вало прилича на изрод /с извинение/ , ама тва сигурно е заради грима или заради омразата ми към музиката му... все пак ще кажа Виле Вало, защото не е пед*рас, за разлика от оня бляяя... абе имаше една песен на Виле Вало и една жена... песента е мноого хубава и е доста стара май... наскоро я слушах по тв-то... ако се сетите ми кажете как се казваше песента или направо дайте линк! плсс...

My_Dear
10-25-2007, 21:06
Да не говориш за Ville Valo & Natalia Avelon - Summer Wine? Щото тя е от последните му дуети и е от тази година и е саундтрак към един немски филм...

И, да, на някои снимки Виле прилича на изрод. Но то кой няма такива :-D
Все пак има доста добри фотосесии, а и ако поразгледаш обикновени снимки от ежедневието му, там си е съвсем нормален... :-)

<black_soul>
10-26-2007, 11:59
My_Dear , точно тази песен е... /от нея ме побиват тръпки :) / ... само че се чудя как ще е от тоая година след като я слушах миналата, ако не и по-миналата... :-o няма значение, мерси много!!! :grin:

My_Dear
10-26-2007, 12:32
Поправям се - декември 2006-а. По-миналата година обаче вече няма как да си я слушала :D

Omen
10-26-2007, 17:08
abe az si padam po gracilni mom4eta ama toq bil e napravo strqska6t!vqrno 4e toi ne e vinoven 4e ne moje da pee i e malak ama pone da ne se izlaga tolkova mn po televiziqta.i ville ne mi haresva mnogo ama sravnenie s bil4o e napravo SUPER! :)

Liar
10-26-2007, 22:11
abe az si padam po gracilni mom4eta ama toq bil e napravo strqska6t!vqrno 4e toi ne e vinoven 4e ne moje da pee i e malak ama pone da ne se izlaga tolkova mn po televiziqta.i ville ne mi haresva mnogo ama sravnenie s bil4o e napravo SUPER! :)
Как смееш да твърдиш,че не може да пее?Слушала ли си го изобщо на живо?

Dark Angel f,или там каквото беше,аз мога да преценя даден човек от какъв пол е,който не може си е негов проблем.И бих отишла да се зарибявам с Бил,стига да можех,но това май не те засяга,а?

krisi_th
10-26-2007, 22:42
bill kaulitz

sapphirr
10-27-2007, 04:31
и двамата са за пълна промяна 8-[ :razz: :razz: :razz: :razz:

п.с не знам за единия,ама тоя другия -бил некъв'си е мн сбъркан.ни е женско ,ни е мъжко...просто един ужасен УЖАС :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Партизанчо
10-27-2007, 07:03
http://img139.imageshack.us/my.php?image=rotteneq8.png
^^^Ей този минава и двамата по всички показатели, без педерастичност.

Omen
10-27-2007, 11:32
abe az si padam po gracilni mom4eta ama toq bil e napravo strqska6t!vqrno 4e toi ne e vinoven 4e ne moje da pee i e malak ama pone da ne se izlaga tolkova mn po televiziqta.i ville ne mi haresva mnogo ama sravnenie s bil4o e napravo SUPER! :)
Как смееш да твърдиш,че не може да пее?Слушала ли си го изобщо на живо?

Dark Angel f,или там каквото беше,аз мога да преценя даден човек от какъв пол е,който не може си е негов проблем.И бих отишла да се зарибявам с Бил,стига да можех,но това май не те засяга,а?

a ti sigurno si go slu6ala na jivo(xaxa).moga da ti kaja 4e nai-dobrata mi priqtelka mu e fenka (i vse o6te ne razbiram za6to! :neutral: )i s1m go 4uvala i s1m go vijdala(za moe s1jalenie)i na razni laifove i klipove i s1m prosto ubedena 4e toq 4ove4ec NE MOJE DA PEE!!!tova 4e nqkvi hora mu pi6at pesni4ki koito zaribqvat nqkvi 4alnati momi4enca(sorry Els)e s1vsem otdelen v1pros.

Dark_Angel_F
10-27-2007, 12:17
abe az si padam po gracilni mom4eta ama toq bil e napravo strqska6t!vqrno 4e toi ne e vinoven 4e ne moje da pee i e malak ama pone da ne se izlaga tolkova mn po televiziqta.i ville ne mi haresva mnogo ama sravnenie s bil4o e napravo SUPER! :)
Как смееш да твърдиш,че не може да пее?Слушала ли си го изобщо на живо?

Dark Angel f,или там каквото беше,аз мога да преценя даден човек от какъв пол е,който не може си е негов проблем.И бих отишла да се зарибявам с Бил,стига да можех,но това май не те засяга,а?
Силно се съмнявам във възможностите ти да прецениш пола на дадено същевство.... И като те кефи да се зарибяваш със някви изрудчета от неясен шол и произходи и без никви гласови данни давай никой не ти пречи , смао може малко да се посмеем ... :P

My_Dear
10-27-2007, 13:11
Абе вие сега много им се подигравате на ТХ... Ама те са си известни още отсега, когато музиката им (лично мнение!!!) е доста комерсиална и не особено отличаваща се. Ами след десет години? Кой дава гаранция, че тия лапета след 10-15 годинки, като пораснат, няма да завият към някакво по-хард звучене... hard rock или heavy metal звучене :smt055

Ех, мечтиии, мечтии... Вече никой не ще да е хард рок и хеви метъл. Всите се бутат за пънк, за емокор и всякакъв друг -кор и т.н.

Sintya
04-01-2008, 16:19
Не знам, как можете да ги сравнявате двамата, като са коренно различни...
Бил е някакво "младо зайче", което супер много прилича на момиче.
Виле Вало е сладур, мен лично ме радва, тъй, че е ясно за кой си давам вотчето...

AutumnTears
04-01-2008, 16:27
vile valo makar 4e ne go haresvam mnogo go predpo4itam pred oniq travestit

Zorin
04-01-2008, 17:08
http://img139.imageshack.us/my.php?image=rotteneq8.png
^^^Ей този минава и двамата по всички показатели, без педерастичност.

тва е истината ;)

VilleBaby
04-01-2008, 17:21
Честно,като видях заглавието на темата щях да падна от стола...КАК МОЖЕШ ИЗОБЩО ДА ГИ СРАВНЯВАШ??? Бил , първия път като го видях половин час неможех да го разбера кой пол е :lol: да не споменавам че съм страшно голяма фенка на HIM , те са ми любимата група и ги слушам от мн време...честно с тази анкета се чудя да се ядосвам ли да се смея ли....VILLE MN SI GO LOFF :-) :-)

angeldust92
04-01-2008, 19:56
Честно,като видях заглавието на темата щях да падна от стола...КАК МОЖЕШ ИЗОБЩО ДА ГИ СРАВНЯВАШ??? Бил , първия път като го видях половин час неможех да го разбера кой пол е :lol: да не споменавам че съм страшно голяма фенка на HIM , те са ми любимата група и ги слушам от мн време...честно с тази анкета се чудя да се ядосвам ли да се смея ли....VILLE MN SI GO LOFF :-) :-) взе ми думите от устата :D :-) :smt008

Beatifica
04-12-2008, 16:26
И двамата са ми твърде женствени. Предпочитам същества от мъжки пол. Като Фил Анселмо, например. *точи лиги*

NightSky
04-12-2008, 16:51
Предпочитам Виле. На външен вид е много по-добре от Бил, а за музиката изобщо да не говорим - няма база за сравнение.

GreenFairy
04-12-2008, 17:44
Виле Вало (HIM) vs Бил Каулиц (Tokyo Hotel)

Гей-батъла на годината... :lol:

Точно! :razz: :razz: :lol: :razz: :razz:
Много яко сравнение: Кой е по-по-гей?

TheUnforgiven666
04-17-2008, 14:51
Разбира се, че Ville Valo!!! Той е съвършен! А Бил е....

LP_GirL
04-17-2008, 21:17
Vileeeeeeeee

LustForSk8ing
04-19-2008, 21:35
haahhaha moga samo da kaja...BIL SKAPI...VINAGI 6TE SAM PROTIV TEB! kakvoto i da stane...s kogoto i da trqq da go sravnqvam...bil e na dynoto...bahti pederasta sme6en!! basiii lainoto batkaaa
hahahhahahahahhahahahahahahah predpo4itam uvisnali zadnik na pyrvanov pred nego! ili pak da izreja noktite na krakata na azis...ot kolkoto da se 4ukam s nego

pOiSoN_kIsS_94
08-26-2008, 20:40
Виле Вало ! не само,защото е по-мъжествен от Бил,а и защото е адски сладък..адски привлекателен..и ей такива глупости :lol: абе прекрасен е Виле Вало \:D/ бих го взела за мъж :smt054 8-) :smt050

puhen0to
08-28-2008, 22:38
каде изобщо има място за сравнение между двамата.... каде е тва лигаво педалче бил .... боже никъде ..... изобщо с виле нищо общо.... само да ги погледнеш ( едното лапе) другото егати пича пфф ... :shock: :shock:
кой нормален е гласувал за бил... найстина не можеш пола му да разбереш а да го сравняваш с самия виле вало който е далеч с по голяма класа 8)

evi_vd
08-28-2008, 22:40
и двамата не струват..
да не се обиждат феновете.. но как да избирам между травестит и зомби ?? :shock:

dark_wings
08-29-2008, 07:49
Аз искам само да кажа,че Вилле не е гей,не е травестит и още както го нарекохте...Наистина имаше период,в който изглеждаха гейски.Да тогава и аз не ги харесвах!Но по интевюта казват,че това не е зависело от тях.Сега новия албум и новата им визия е точно такава,каквато искат да е.Сега Вилле си изглежда мн добре и мн мъжествено!А за Бил няма какво да кажа...Той сигурно не е такъв,на какъвто се прави,но заради паритее всичко става... :?

Мисля,че се разбира,че съм гласувала за първия вариант.

Swinkenhoffer
08-29-2008, 08:35
Аз искам само да кажа,че Вилле не е гей
Аз имам друга информация, но искрено се надявам момичето да си измисля. :D

From_Hell
08-29-2008, 08:40
Виле много ясно!Ако бил се брои за момче здраве му кажи!Прилича на пощуряло от пубертета момичнце!

dark_wings
08-29-2008, 08:41
Аз искам само да кажа,че Вилле не е гей
Аз имам друга информация, но искрено се надявам момичето да си измисля. :D

:razz: От къде имаш тази информация? :lol:

Swinkenhoffer
08-29-2008, 08:55
Аз искам само да кажа,че Вилле не е гей
Аз имам друга информация, но искрено се надявам момичето да си измисля. :D

:razz: От къде имаш тази информация? :lol:
Един приятел ми говореше, че си пише с някво момиче (българка), дето живеело във Финландия... при тва във входа на Виле. Вратата на апартамента му била вечно отворена, смърдяло на трева и вътре влизали основно мъже, ама от по-нежните. И такам.
От една страна не ми се вярва, щото трябва да е ебати случайността - българка в неговия вход, която пък се познава с мой приятел, който пък ми казва на мене.. пък аз в тийнпроблем. :lol:
Но от друга.. за кво да лъже. Големи хора на по 20 и нещо, знам ли. :neutral:

Абе, и некрофил да е, пак си остава култов... и като музикант, и като визия. :)

dark_wings
08-29-2008, 09:06
за кво да лъже

Има си много причини...Тва дето го е казала ми се струва доста абсурдно :?
Мене не че толкова ме интересува той...Не съм тръгнала да се женя за него :-D Аз се кефя на музиката им и ме не интересува кви са.Мисля,че не трябва да вярваш толкова на източниците ти :wink:

А ти толкова много ли харесваш Вилле,та чак той краси мястото ти за аватар :-D ?

MadHatter
08-29-2008, 09:07
Може да е би, което обяснява и психическите отклонения :-o

Но инак...б**ти малоумната анкета, щях да пометна от ужас :D

Swinkenhoffer
08-29-2008, 09:34
Просто лъжи от такъв характер са характерни за някви 12-13 годишни... Пък и повечето изпълнитли си имат някви странности, както спомена MadHatter, което му е върла фенка! :-D
Как да е, тва не ни влиза в работата така или иначе. :D

Инак да... има едно особено излъчване. Просто ме кефи, не съм влюбена в него. :D

dark_wings
08-29-2008, 09:42
Инак да... има едно особено излъчване. Просто ме кефи, не съм влюбена в него.

A така :smt023 :smt006

_LacrymoSa_
08-29-2008, 09:58
Виле Вало, макар че и той не ме кефи особено

Black Tears
08-29-2008, 10:02
хм... Виле,разбира се,въпреки че и на мен не ми харесва :-o

ViLSsI
08-29-2008, 10:35
Виле Вало естествено

lsd43
08-29-2008, 10:40
И двамата са отвратителни,ама понеже ненавиждам всичко свързно с Кинеф Папирус ,гласувам за Виле. 8)

screamingvoice
08-29-2008, 11:19
Виле,защото ми е любимец....другото нещо няма да го обсъждам|17 гласували за Бил :shock: |

alehole
08-29-2008, 19:51
Мноо ясно че Бил :smt007 :smt007 :smt007

dudumaster
08-30-2008, 07:46
Педал срещу гей супеееер

PLuScHeTo
08-30-2008, 08:16
HIM :grin: :-)

xXxScreamxXx
08-30-2008, 08:42
много ясно 4е бил :grin:

Romance
08-30-2008, 09:08
При положение,че нямат нищо общо къде сте тръгнали да ги сравнявате.. :?

the_best_f
08-30-2008, 11:30
Виле, разбира се. Все пак по-хубав, не хубавА.

Summer_Spirit
08-30-2008, 11:52
Е тука място за сравнение няма просто... Не, че мноого харесвам Виле, но пък ме радва. И пеенето, и излъчването. А оня не мога да го слушам камо ли да го гледам.

da_e
08-30-2008, 15:39
И двамата изключително много ги мразя, но виле вало ми е малко по-малко гнусен :D

ElisaDay
08-30-2008, 18:22
Няма база за сравнение... но все пак Виле, разбира се :)

GreenFairy
08-30-2008, 20:18
Кой е по-по-гей? Бил е по-гей, ама и за другия може да се поспори...

xpucuto
08-30-2008, 22:41
Две ръце и два крака за Виле 8-)

r0si
08-30-2008, 22:52
Две ръце и два крака за Виле 8-)
+1 :-)

Deni4ka_
09-08-2008, 22:29
Две ръце и два крака за Виле 8-)
+1 :-)

LINKNOT
09-08-2008, 22:34
И на двете групи имам точно по 4 песни с едната разлика,че на ХИМ ги слушам,а на ТХ не .. и закво ли ги пазя? .. Та както и да е. Нито единия,нито другия не ми харесват като визия,но все пак Виле.

XceSS
09-08-2008, 23:01
Хаха все едно да ми кажеш
Азис vs. Урсула :)

Idony
09-09-2008, 17:19
И двамата не са ми любимци, но ако трябва да избирам то определено Виле. Бил изобщо не го харесвам, но има интересна прическа, която на моменти ме плаши 8-)

mokka
09-09-2008, 17:47
Виле естествено 8-) Наистина от мн отдавна не слушам метъл но има някои песни на ХИМ които още си ги пазяи са уникални... А тия Токио Хотел са ми супер бозави и само петнят името на метъла. Бе представете си Емо Метъл - явно е някав нов стил :-| :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

blue_ice
09-09-2008, 18:10
Досега не бях го чувала тоя Виле и ся гледах клип с негови снимки в zazza...и гледам повечето тук са за Виле ама мен си ме кефи Бил :-) секи си има мнение :)

Bill
09-14-2008, 13:58
Sega pak Ville Vallo da ne e po krasiv ot Bill Kaulitz!!
mom4e kato Bill ne sa6testvuva!!
are you loser????
Bill e tolkova nejen i strahoten!!!!<3
az glasuvah za Bill!!!!
nai krasiviq e..
ama i Ville Vallo ne e lo6..prosto sam zalepena za Bill!
<333

GutCandy
09-14-2008, 14:07
Bill e tolkova nejen
8-) \:D/

Bill
09-14-2008, 14:15
aide be kade ste sega "golemite" fenove na TH???
NALI IMA MN V BG KADETO GI HARESVATE?!?!

sega iskam va6ata pomo6t da kajem koi e po hubav!!?
ili vi e strah da pi6ete?!?!?
6tom ne za6titavate Bill togava NIKAKVI fenove ne ste!! :-x

BlackaTBW
09-14-2008, 14:29
Какво общо имат те двамата, че сте тръгнали да ги сравнявате? Нито по музика, нито по визия.
И все пак по-добре оня дето си спи с цигарата, отколкото някакъв травестит, който майка ми помисли за Аврил Лавин :lol:
А и ХИМ имат някои свястни песни. ТХ ми звучат на немски поп. :lol:

cinemabizarre
11-02-2008, 14:19
БИЛ КАУЛИТЦ естествено!!!Та той е такова сладурче,че няма на къде повече :-) :-) :-) :oops:

Blo0dyBitch
11-02-2008, 15:05
Все едно да сравняваш... Ламборджини със Запорожец. :shock:
Бил прилича на глист, а Вилле е един от най-красивите мъже на света. :smt007 :smt007
:razz: :razz: :razz: :razz:
1-напълно подкрепям и
2-тоя коментар ме размаза

n0va_s1m_tYk
11-02-2008, 16:45
Виле Вало (HIM) ест!!!! :grin:

LP_GirL
11-02-2008, 18:47
Vileeeeeeeeee

Tokio_Hotel_Fanka_forever
11-07-2008, 08:41
бил каулиц :-)

Marina__
11-07-2008, 08:57
И аз не разбирам как можеш да сравняваш Виле с онзи сексуално неориентиран глист :D. Отговора ми на анкетата мисля, че е ясен на всички. btw и като гласови данни нямат база за сравнение. Тъпичка анкета с две думи :).

kapinka
11-07-2008, 09:06
Аз предпочитаммм БИЛ .. нз що .. ;Д ъхъхъ

astralized
11-07-2008, 14:02
johan hegg :-P

chester_love
11-15-2008, 21:11
оффф тва е хипер смешно !!! баси комплексираните деца сте..да гледате външния вид.. :x няма място за сравнение и двамата са доста различни и красиви сами по себе си.. :?

xpucuto
11-15-2008, 22:36
Bill e tolkova nejen
8-) \:D/
:D :D

Byyyy
11-16-2008, 19:21
Ебати анкетата, ебати 8-) Бил е педерас (поне като го гледам на външен вид) и фенките да не се обиждат :)

ScionOfStorm
11-16-2008, 20:48
johan hegg :-P

AMON AMAAAAARTHHHHH

Swinkenhoffer
11-16-2008, 20:52
johan hegg :-P

AMON AMAAAAARTHHHHH
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/eb/Amon_Amarth-Johan_Hegg-1144.jpg

8-)

mimsssssss
11-16-2008, 20:53
бил ми прилича на много хубаво момиче(ванеса хъджинс примерно) с тъмен грим.гласувах за виле вало

Sintya
11-17-2008, 08:03
Ville :smt019

Luvcraft
11-17-2008, 10:27
Естествено, че билчо прилича повече на жена...а не е ли това въпроса? :?

Pe4enoMomi4e
11-17-2008, 16:57
Да бе да...Бил е много сладко ангелче...но не може да става дума за сравнение..той с неговата женствена красота може да забърше само някоя 12годишна пикла...Докато Виле е мъж...Да не говорим за песните...Бил с неговия мутиращ гласец може само и единствено да си мечтае като порасне да стане като Виле....Виле Вало пее като бог...първо ниско,после високо...хайде че се размечтах....


Това не означава,че сам от ония момиченца дето първо се кланят на Бил,а после казват,че е гей.....Просто няма място за сравнение..... :-x

BlackaTBW
11-17-2008, 18:56
^Печената, много странно мнение за човек с аватар на Бил. :lol:
Забавни сте, ама аз съм се изказала вече по темата. Просто не се сдържах. ^^'

voodoodoll1
11-17-2008, 18:59
Хаха,естествено,че Виле Вало

Jeuelle
11-17-2008, 21:27
Бе....
Що за въпрос?

Pe4enoMomi4e
11-18-2008, 07:52
Това не е Бил на аватара ми :P

misinceto2808
11-18-2008, 09:04
Мене Бил ме кефи повече

Нека ви е яд всички....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

BlackaTBW
11-18-2008, 13:47
Това не е Бил на аватара ми :P

Странно, защото някъде из форума подмятаха негова снимка със същата фанела. :lol: Обедена ли си, че не е той?

dark_wings
11-18-2008, 14:38
Мене Бил ме кефи повече

Нека ви е яд всички....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

За кво да ме е яд :razz: ???? :lol:
http://www.prikachi.com/files/458335j.jpg http://st.blog.cz/t/th-woooow-english.blog.cz/obrazky/7118620.jpg Ако Бил беше момиче щеше да е много симпатична :)



Аз гласувах за Виле,защото въпроса беше''..кой от двАМАта...''!За мен имиджа на Бил е нещо като този на Азис в България...

amusement
05-24-2009, 17:34
баси въпроса, много ясно, че Вало

DieselBlood
05-24-2009, 22:58
Авторе,ти болен ли си е,мой.Тва е все една да сравняваш Барселона и Спартак Варна.Виле Вало и Хим имат 30 пъти повече фенове от ония мижитурки(или както са пише,не ма ебе).Токио Хотел са някви шаврантии,излезли от кенефа,където са правили свирки на 50 потни негъра.

amusement
05-25-2009, 05:50
Авторе,ти болен ли си е,мой.Тва е все една да сравняваш Барселона и Спартак Варна.Виле Вало и Хим имат 30 пъти повече фенове от ония мижитурки(или както са пише,не ма е**).Токио Хотел са някви шаврантии,излезли от кенефа,където са правили свирки на 50 потни негъра.
ааа това ме изкърти, обаче е голямата истина! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

dark_wings
05-25-2009, 06:21
Авторе,ти болен ли си е,мой.Тва е все една да сравняваш Барселона и Спартак Варна.Виле Вало и Хим имат 30 пъти повече фенове от ония мижитурки(или както са пише,не ма е**).Токио Хотел са някви шаврантии,излезли от кенефа,където са правили свирки на 50 потни негъра.
ааа това ме изкърти, обаче е голямата истина! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Тва с негрите нали :D

amusement
05-25-2009, 06:47
^не само, цялото е сформирано доста добре 8-)

BrainlessROCKBABY
05-25-2009, 15:01
Боже, боже! Виле, естествено!! Бил е изгъзица на природата...Кфо е тфа сравение, не знам...

dirtyyy
05-25-2009, 15:08
вилееееееее! :-)

kotenceto_bonbon
05-25-2009, 15:53
Виле Вало (HIM)





Bill Kaulitz (Tokyo Hotel) ----> :smt021 :smt068 :smt068 :smt068 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

amusement
05-26-2009, 11:17
разбихме сърцето на NaskoKaulitz :D :D той горкия добре, че не знае за анкетата, щеше да си тегли ножа
:razz:

Nefarian
05-26-2009, 12:30
Виле естествено 8-) Наистина от мн отдавна не слушам метъл но има някои песни на ХИМ които още си ги пазяи са уникални... А тия Токио Хотел са ми супер бозави и само петнят името на метъла. Бе представете си Емо Метъл - явно е някав нов стил :-| :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Господи, ще ме уморите :shock:

amusement
05-26-2009, 15:59
за пореден път чувам, че ТХ били метъли :lol: вече нищо не може да ме изненада!

samaramorgan
05-26-2009, 16:26
Виле Вало [-(

amusement
05-26-2009, 17:22
Виле Вало [-(

:D :razz: :razz: Мимеееее :lol:

BrainlessROCKBABY
05-26-2009, 18:33
o.O В крайна сметка, Тоалетна Хартия се водят за поп-рок, даже алтернатив. Едно и също ли е TH и Radiohead, Chili Peppers?

Nefarian
05-26-2009, 18:50
o.O В крайна сметка, Тоалетна Хартия се водят за поп-рок, даже алтернатив. Едно и също ли е TH и Radiohead, Chili Peppers?

TH са гейове, Radiohead-алтърнатив, RHCP - funk rock, има разлика ;)

youRprincesS
05-26-2009, 20:26
Хаха, Бил много ясно.

billytalent
05-26-2009, 20:44
Що за тъпа АНКЕТА?Няма място за сравнение,естествено,че Виле Вало

samaramorgan
05-26-2009, 21:52
Хаха, Бил много ясно.
Ти луда ли си тая шафрантия :razz: :razz: :razz: :razz:

balonche
05-27-2009, 06:31
Не съм чела останалите мнения, но предполагам, че ще повторя някого - НЯМА място за сравнение! :-D Виле Вало!

Buhtaaa
05-27-2009, 10:02
Ми никой ...

bloodyF
05-27-2009, 11:54
Виле Вало! :smt007

PIF
05-27-2009, 12:51
какво сравнение само :lol:


ама Билката е по-педал 8-)

mmKamm
05-27-2009, 20:46
ПЕДАЛИ !

HardcoreSyndrome
05-27-2009, 20:47
И двамата са еднакво нежни! Не стават!

XTREMEFREERIDE
05-28-2009, 12:20
Ни мъ кефат. 8-) Иначе, Бил - за нищо на света! Другия, какъвто и да е там. 8-)

Nefarian
05-28-2009, 12:48
От трън, та на глог!

Lacroix
05-29-2009, 16:07
и двамата са ми много грозни, но предполагам Вали не може да е чак такава женка като Бил ;хх

RottenFlesh
05-29-2009, 16:37
Тая тема е от хиляда века , кой пак я вдигна?
Иначе и двамата са прекалено зле.

portykalche
05-31-2009, 20:36
по големи грозилища не можа ли да избереш :?

voLtage
05-31-2009, 20:44
Виле Вало. Поне не изглежда на извънземно.

Forester
06-01-2009, 17:45
И двамата ми приличат на педали.

fall_out_girl
06-04-2009, 18:51
Супер гейчета,но май избирам Виле..

viksit0y
06-04-2009, 19:34
Виле Вало. Поне не изглежда на извънземно.
+1

Snuffles
06-04-2009, 19:35
Офф... кви са тия идиотски анкети, не мога да разбера :-o Сравнявате некви напълно различни хора...иначе, естествено, че Виле.

53downfall
06-04-2009, 20:47
HIM homosexual Imitation of Metal
или Tokio motel :D
Охх майкооо :razz: :razz:

Jumbie483
06-05-2009, 10:06
Аз преди съм гласувала явно, но не знам за кой :lol: :lol:

Cherryy
06-05-2009, 15:52
Виле Вало ! не само,защото е по-мъжествен от Бил,а и защото е адски сладък..адски привлекателен..и ей такива глупости :lol: абе прекрасен е Виле Вало \:D/ бих го взела за мъж :smt054 8-) :smt050
офф абе човека е на 32 години, къв мъж те гони :-|

Dark16
06-05-2009, 18:05
Виле.

HIM_fenka
06-05-2009, 21:36
Виле. Обожавам го тоя човечец :-) А още като чуя нещо за токиу кашон и ми се присира :-o :shock: :shock:

бтв Виле на англ. се превеждало като Бил

това май не трябваше да го казвам

r0ssk0
06-06-2009, 10:44
Пич дето си пее, и няк`ва пичка дето се опитва да пее.. познайте кой кой е :D

Cherryy
06-06-2009, 14:04
Пич дето си пее, и няк`ва пичка дето се опитва да пее.. познайте кой кой е :D
първото е Виле, а второто е Бил

SisterOfNights
06-06-2009, 14:08
абе хора вие нормални ли сте... виле естествено! иначе психологически обосновано е че на момчета като бил се кефят 3 типа момичета:
1. малки момичета (от рода на 10, 11) щото още не са се развили достатъчно на психологическо ниво и се кефят повече на женски черти
2. би сексуални
3. лесбийки които още не са го разбрали

vampirekiss
06-06-2009, 14:58
Ха,ама много ясно,че Виле е 1000 пъти по-добре от Бил.Супер як глас вади тоя пич.Най-малкото му се възхищавам,че има астма,а пуши 60 цигари дневно и то за да е толкова дрезгав гласа му.Велик е тоя Виле просто.

r0ssk0
06-06-2009, 20:04
Ха,ама много ясно,че Виле е 1000 пъти по-добре от Бил.Супер як глас вади тоя пич.Най-малкото му се възхищавам,че има астма,а пуши 60 цигари дневно и то за да е толкова дрезгав гласа му.Велик е тоя Виле просто.
Ее ако е така, значи евала му правя :) Жертва си здравето за музиката :) Като Леми от Motorhead - най-якия цигарен глас :smt033

SunShinePearl
06-06-2009, 21:11
омг защо изобщо ги сравняваш естесвено Виле!

punkrock
06-06-2009, 21:12
ХАХАХАХАХ
АХАХХАХ
АХАХ
АХХАХ
АХАХХАХАХ
АХАХХАХА
ХАХАХХАХА
ХАХХАХА
ХАХАХАХХАХАХАХ
АХАХХАХАХАХА
ХАХХА
ХАХАХ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

pay2cum
06-07-2009, 13:01
И двамата са смрадни ма аре Виле, че поне той не може да се сбърка с жена.

WickerMan
06-07-2009, 14:08
pay2cum
И двамата са смрадни ма аре Виле, че поне той не може да се сбърка с жена.



+1

LittleSunshine
06-07-2009, 20:25
Виле Валооо :smt007 :smt007 :smt007

music0is0my0life
06-07-2009, 21:03
Естествено че Виле ... няма спор ... Бил го харесват само недораслите тинейджърки дето ги тресе пубертета или гейовете дет ги тресе .. нещо или някой :D :lol:

awesomesheepy
12-02-2010, 16:17
Виле,естествено..

Уникален е ..

nirvana13
01-29-2011, 19:31
Да сравняваме Виле Вало с амеба с неизяснена сексуална ориентация....
ТХ са някакви 20 годишни хлапета чиито фенове явно имат проблеми сьс слуха , очите и мозька /ако притежават такьв/.

MexXie
03-19-2011, 15:18
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Как може да ги сравнявате?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: От Виле по-красив няма камоли :lol: Бил! :D Може би само за някой хора е най-красивия мъж, но поне да го сравняваха с някой достоен!
:lol: Бил :razz:
Обожавам Виле :-) !! Това не е много, много по-въпроса! :D

simpleplann
03-20-2011, 12:26
Пише се Tokio Hotel а не Tokyo Hotel :razz: :razz: :razz:

Colouring
03-20-2011, 12:29
Нито единия от двамата. :)

psych0
03-20-2011, 12:41
Виле Вало. Поне не изглежда на извънземно.

ddreammer
03-21-2011, 20:17
И двамата са ми някакви странни :D

DieselBlood
03-21-2011, 20:50
И двамата са ми еднакво противни,но предпочитам Вало,отколкото онова мекотело.

Aily
03-22-2011, 06:39
е Вало по-добре при всички случаи...

dontcare
03-31-2011, 05:50
Виле.
Иска липитане..

dgg91
08-13-2011, 21:39
Не говорим като изпълнители, а като външен вид.
Гласувайте да видим, кой ще спечели!
Виле Вало разбира се!!! Това е като цяло супер неуместно сравнение. - 1. Виле Вало е изключително талантлив и умее като цяло да придава огромен смисъл на музиката и текстовете на своите песни.
2. Виле притежава вдъхновяващ глас, който те кара да настръхнеш.
3. Перфектна визия! А това, че се гримира го прави ексцентричен, но в границата на нормалното. Виле е класика.
Аз лично харесвам HIM! И за тези,които незнаят групата се отнася към течението LOVE METAL. А тази другата измислена групичка не виждам нищо смилено в нея, а за вокала Бил: мисля, че има още много хляб да яде,докато стигне нивото на Виле Вало. Май хотелът на Бил е половин звезден :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Неееее ставааа :D :D :D :D

Tajnomomiche
08-13-2011, 23:52
Виле :) като бях на 14 -15 бях влюбена в него , ама и сега да ми падне няма да го върна :D