PDA

View Full Version : Странен проблем



klpo
10-11-2007, 11:06
Значи проблема ми е следния...когато легна да спя започвам да сънувам купища сънища,най-различни,нямащи нищо общо помежду си.Когато се събудя се чувствам изморена от самия сън,а главата ми ме боли толкова много :( имам чувството че ще се пръсне :( На някой случвало ли му се е нещо подобно :-k възможно ли е да ми има нещо или аз полудявам #-o

`Death`Whore``
10-11-2007, 11:07
От колко време е така? Аз съм така, когато съм болна - откъслечни сънища, даже кошмари един вид...и самото чувство след и по време на съня е много тегаво...

136179
10-11-2007, 12:19
случвало ми се е .. чувстваш се като изстискан лимон .. все едно не си си доспал.Чувстваш се измъчен и ти е тревожно. Случвало ми се е няколко пъти ..и нямам представа на какво се дължи.Казаха ми че се получава от изживян силен стрес.

Obsession
10-11-2007, 12:26
Да и на мен ми се е случвало, после се чувствам все едно наистина се е случило. Мн е е нерпиятно :(

klpo
10-11-2007, 13:01
Ми от колко време е така #-o от около седмица някъде.наистина е мн гадно :cry:

Seducti0n
10-11-2007, 14:12
Понякога сънищата ни правят,много щастливи и ни помагат да са пренесем в един покрасив,но за сметка на това нереален и иилюзорен свят плод на нашите фантазии и желания.Други пъти пък сънищата са неприятни и натоварващи,продиктувани от различни проблеми,негативни емоции и натрупал се стрес. :wink:
На мен също ми се е случвало,защото вместо мозъка ти найситан да си почине,той се натоварва допълниетолно и през часовете оптредени ти за сън.Моя съвет е лягайки на възглавницата да абстрахираш съзнанието си от каквито и да е мисли и просто да се отпуснеш...Ако пък не можеш на 100 процента да не се ангажираш с мисли,се опитай поне те да бъдат оптимистични. :wink: Всичко тук се свежда до психическа основа и нагласа... :wink: Успех :!:

fiama
10-11-2007, 14:39
Случвало ми се е и на мен. Не знам на какво се дължи, но предполагам на натрупани негативни емоции.

hot_baby
10-14-2007, 10:52
Абослютно всеки път когато съм болна съм така само че има малка разлика.Аз всеки път сънувам едно и също нещо :(

qNcHe7y
10-14-2007, 13:05
нито съм болна нито нищо просто ми се случва досто честичко да сънувам едни и същи сънища..според мен това се дължи наи-вече от умора.поне при мене е така :|

palomaaa
10-14-2007, 13:33
idi da ti baqt

Котарана
10-14-2007, 14:59
Аз съм по абсолютно същият начин като теб, ама мойто продължава вече няколко месеца ;( Нямам представа от какво може да е, но няма вечер, в която да не сънувам поне по 2-3 различни съня и то все кошмари направо е ужасно немога да се наспя :(

SLaDKu_mOmIChEncI
10-14-2007, 19:57
Да случвало ми се е и е много неприятно дължи се на стрес .... И от прекалено много преумора!