PDA

View Full Version : За боядисване на косата



izmislenata
10-11-2007, 11:33
Хелоу :roll:
Аз съм руса,но имам голямо желание да съм с черна коса. Тъй като никога не съм се боядисвала,искам да ви попитам-като се боядисам,има ли после лесна възможност да си възвърна естествения цвят? Коя е най-добрата боя за коса? Освен това искам да е чера косата ми,но да не изглежда изкуствена,като на кукла,а доближена до абаноса, в смисъл по-натурална боя. Можете ли да ми предложите?
П.П. със светла кожа съм,даже доста,прекалено бяла и със сини очи. Ще ми отива,нали? ;)

ninsy
10-11-2007, 11:36
аз бих ти препоръчала лореал ,тъй като от черното на палете и гарниер не съм доволна..
и да ще ти отива :)

ЕPu
10-11-2007, 11:38
черната боя няма махане, трябва да изчакаш да ти порасне косата и боята постепено да избелее :wink:
така, че обмисли добре, преди да се боядисаш, дали ще ти отива и т.н., защото връщане назад няма

`Death`Whore``
10-11-2007, 11:39
Препоръчвам индийската къна пред боята...но при мен се появи косопад и затова спрях...обаче не знам дали ще стане черно от първия път...при мен стана, но съм с тъмна коса. И да - ще ти отива, аз съм беличка.

christina_aguilera
10-11-2007, 11:47
Аз ако бях на твое място никога не бих си боядисала косата :lol: Иначе мисля, че ще ти отива и все пак добре обмисли, защото както казаха другите, връщане назад няма :wink:

radito
10-11-2007, 12:14
Е че ти с това много бяло лице и тая черна коса няма ли да приличаш на мъртвец? :shock:

`Death`Whore``
10-11-2007, 12:17
Е че ти с това много бяло лице и тая черна коса няма ли да приличаш на мъртвец? :shock:
Откога мъртъвците са с черни коси? С бели са обикновено. А и ако ти не харесвша контрастите, това не значи, че не са красиви. Като е с бяла кожа, да не облича и тъмни дрехи ли? Да не си слага тъмен грим?

radito
10-11-2007, 12:24
Е че ти с това много бяло лице и тая черна коса няма ли да приличаш на мъртвец? :shock:
Откога мъртъвците са с черни коси? С бели са обикновено. А и ако ти не харесвша контрастите, това не значи, че не са красиви. Като е с бяла кожа, да не облича и тъмни дрехи ли? Да не си слага тъмен грим?
Е не бе мацка не исках да прозвучи толкова тъпо. Просто на някои така не им отива. Аз просто я предупреждавам, щото леля ми за малко беше направила тая грешка. Изобщо нямаше да стои добре...лицето и е супер бледо и с тая черна коса :smt011

`Death`Whore``
10-11-2007, 12:29
И моята кожа е много бяла и ми стоеше доста добре. Даже естествения ми цвят на тъмно изглежда почти черен...а природата си знае работата ;)

radito
10-11-2007, 12:30
И моята кожа е много бяла и ми стоеше доста добре. Даже естествения ми цвят на тъмно изглежда почти черен...а природата си знае работата ;)
Е браво :wink: много се радвам за тебе :wink: То на хубав човек всичко му отива. Както обичам да казвам: "всичко зависи от носа" :lol: