PDA

View Full Version : Дали съм забременяла!?



~>*Etnies*<~
10-11-2007, 12:21
Вчера докато правихме секс с гаджето ми,не се беше изпразнил и си махна презерватива и после ми бръкна с пръст ... в презерватива нямаше сперма.С него се чудим дали по някфа възможност може като е махал презерватива и е останало по пръста примерно течност и като ми е бръкнал дали ме е забременил. Знам,че е тъпо но се пак.. мерси.. :))

swords1010
10-11-2007, 12:23
Съмнявам се да е станало нещо. :wink:

`Death`Whore``
10-11-2007, 12:23
Направи си тест :P И занапред да си измива ръцете след махането на перзерватива и да слага презерватив на пръста си.

Mishity
10-11-2007, 12:24
Ам..и аз се съмнявам да е станало нещо.Когато се замисля за нещо такова..се успокоявам,че ... хората по 2-3месеца не могат да си направят бебе,а мен от 1я път ще ме хване. :wink: :P

~>*Etnies*<~
10-11-2007, 12:30
Ем..той не си е завирал пръста вътре в презерватива тъй че и според мен няма шанс да стане нещо.... той просто го изхлузи и го остави ... а и не се е празнил вътре...случайно ако е попаднало малко течност...

swords1010
10-11-2007, 12:52
Ем..той не си е завирал пръста вътре в презерватива тъй че и според мен няма шанс да стане нещо.... той просто го изхлузи и го остави ... а и не се е празнил вътре...случайно ако е попаднало малко течност...
Щом не се е изпразнил, нищо ти няма!!!

sweety_blondy
10-11-2007, 12:55
Ne si bremenna :)

Cherlotte
10-11-2007, 12:59
Не те е "забременил" (сори, ама сериозно ми звучи все едно ти си някоя крава, а той бик и трявбва да те забремени :-D ). Първо - не е свършил, второ - изобщо не е пипал презерватива там, където може да има някаква негова течност, т.е. само го е свалил. Няма абсолютно никакъв шанс, а и бебетата не летят във въздуха, че без изпразване и бъркане с пръст да може да стане нещо. :wink: