PDA

View Full Version : Искаш ли да се влюбиш?



mademoiselle_de_Soleil
10-11-2007, 15:31
Честно, напоследък много мисля по въпроса колко съм готова да се влюбя, искам ли го въобще, имам ли нужда ... мога ли? Не знам дали това се дължи на факта, че вече два пъти страдах много (единия път ме отрязаха, а другия път ме зарязаха), а доскоро се тормозех с още една простотия - че г-д Перфектен не се обажда, въпреки че обеща... Сега ..... вече не знам ..... за какво ни е въобще да се влюбваме? Вие как мислите? Искате ли да се влюбите?

BeBsItO
10-11-2007, 15:35
hah emi az sa6to po edno vreme se boqh, ama tva ne zavise6e ot men.... i da ti kaja ve4e sam vlubena ot blizo godina i sam s toq 4ovek ot 8 meseca :) ne ne me e strah :) tova e nai krasivoto 4ustvo ,i da ..za men ima smisal :)

desi_bonbona
10-11-2007, 15:47
i da iska6 i da ne iska6 da se vlubva6, kogato si mu doide vremeto nqma otarvane. az li4no sam vlubena ve4e ot po4ti 2 godini i moga da kaja, 4e tova ne6to kakto nosi pozitivni use6taniq si ima i svoite negativi.

ЕPu
10-11-2007, 15:51
не, не искам..страх ме е, че после ще страдам :roll:

NightSky
10-11-2007, 15:57
Еми аз много трудно се влюбвам, не защото съм страдала, а просто съм такава. И все пак много искам да се влюбя истински в някого.

sindity
10-11-2007, 16:06
Да се Влюбиш.. това е едно прекрасно чувство! Когато си влюбен светът ти се струва по-светъл :) Разбира се това да се Влюбиш си има и лоши черти.. можеш да си изгубиш ума по някой, а той само да те използва, но ти разбира се няма да забележиш тъй като си толкова влюбен, че виждаш само сърчица :smt007 Любовта може да ти помогне, но също така може и много да те разочарова :roll: Не знам.. аз съм Влюбена и съм щастлива.. за сега :lol: :) [/b][/u][/i]

Presley
10-11-2007, 16:06
Ами аэ съм си влюбена :-D !
Как эа какво ни е любовта :?: Когато си влебен и любовта ти е споделена се чувстваш много по-добре,по-спокоен и щастлив.Поне при мен е така :-D !А и то не е въпрос на искам или не искам.То си става от само себе си :-D
А това ,че г-н Перфектен не се обажда не трябва да те тревожи.Те перфектните эа никъде не са :-D

Seniorita
10-11-2007, 16:13
Мен не ме пита - искам, или не. Влюбена съм - за добро или лошо. Чувството е страхотно. Просто трябва да му се отдадеш, без страх и задръжки. :wink:

mademoiselle_de_Soleil
10-11-2007, 16:16
Ооо така е, знам че няма нищо по-хубаво от това да си споделено влюбен, просто тогава живота и света ти се виждат по-светли, по-хубави ..... Но когато всичко свърши .. :smt010 :smt010 Ами когато преживееш раздялата и си нямаш никого, чувстваш се ... празен, някак не намираш смисъл в нещата... А сега съм в едно такова средно положение.... и вероятния човек, с когото ще съм евентуално щастлива го има, и по никого не страдам, и се чувствам силна .... но просто вече ... как да кажа ..... не виждам смисъла в това да се влюбя, пък и се чудя нужно ли ме е .... поне на този етап ...

COME_BACK
10-11-2007, 16:22
... мога ли?[/color]

и аз това се питам :shock: сякаш имам чувството, че колкото по-силно искам да обичам, то любовта толкова повече се изплъзва между пръстите ми... започвам да си мисля колко съм безчувствена вече

Jeuelle
10-11-2007, 16:29
Не искам да се влюбвам , поне за сега....
Достатъчно съм патила

mon4eto
10-11-2007, 17:10
RAzbira se 4e iskam :) a ti ne se pritesnqvai se nqkoga gospodin Perfekten 6te se poqvi :wink:

Pliushi
10-11-2007, 17:48
I az kato teb si prepatih no sega nqma da ti opi6a kolko sym shtastliva ... ne se strahuvai da priemesh vsqko novo raz4oravonie zashtoto malko ili mn to shte te napravi mn po silna ...

CaSsIe
10-11-2007, 17:52
честно казано не искам да се влюбвам,защото бях супер наранена от последната ми..хм...може да се каже връзка и просто в момента обичам някогои не мисля че ще е лясно да се влюбя отново...ама не се знае времето ще си покаже :-)

MaRiNkA_16
10-11-2007, 17:54
Ами аэ съм си влюбена :-D !
Как эа какво ни е любовта :?: Когато си влебен и любовта ти е споделена се чувстваш много по-добре,по-спокоен и щастлив.Поне при мен е така :-D !А и то не е въпрос на искам или не искам.То си става от само себе си :-D
А това ,че г-н Перфектен не се обажда не трябва да те тревожи.Те перфектните эа никъде не са :-D
+1

kobrichka
10-11-2007, 17:59
Ами то това не пита искаме или не,но....да искам,но не знам дали мога...имам чувството че сърцето ми е от лед и няма как да се разтопи...За какво ни е въобще да се влюбваме?-за да бъдем щастливи и усмихнати,всеки влюбен човек е по-красив и усмихнат.

SINDEL
10-11-2007, 17:59
:)
Темата ми хареса.
Ами.. сложно е. Да си влюбен и да оби4аш не е само положителни емоции. 4овек забравя за компромисите, които се налага да прави, за усилията, които трябва да полага, за да се грижи за връзката си. Защото, за съжаление, колкото и добре да вървят нещата, връзката изисква постоянни грижи и от двамата.
Аз ли4но? Аз съм влюбена. За съжаление в абсолютно неподходящия 4овек, който не го заслужава. Да, ама го оби4ам и правя вси4ко за него, въпреки 4е не трябва. А той.. той оби4а друга.
Ей в такива ситуации да си влюбен е гадно и дори жестоко. Но все пак самият факт, 4е изпитваш такива 4увства те прави по-добър 4овек. И на мен ми харесва.

L_i_z_I
10-11-2007, 18:07
Не съм влюбена и за момента така ми е добре :roll: .Найстина човек не може да реши сам кога ще се влюби и кога не.Ако има да се случва нещо,ще се случи 8) .Ама найстина вюбването си е като нож с две остриета.. 8-[

Hitmana
10-11-2007, 18:11
Искам.Искам, обаче липсва подходящия човек :( Искам да си намеря сериозна приятелка, но просто не се получава...чувствам се като някой бройкаджия, а изобщо не ми е това целта :smt009

suantito
10-11-2007, 18:13
Не исакм само да се влюба исакм да споделя любовта с някой....

mechtaq_za_teb
10-11-2007, 18:18
И аз напоследък мисля върху това и се замислям дали вобще съм способна да се влюбя отново,защото в момента съм влюбена и адски наранена.С въпросното момче бяхме заедно,като мога да кажа,че това ми беше най-прекрасния период до сега. :smt007 Когато се разделихме не знаех къде се намирам.Беше ми много гадно и единственото нещо за което се молих е да ме потърси и да се извини за случилото се.Минаха месеци и той го направи толкова неочаквано,с което ми върна старите чувства и надежди,за което аз съм си виновна.Сега отново страдам така силно за него,но сякаш вече до такава степен ми е гадно,че ми е все едно какво ще става.Не вярвам,че може да се появи човек,който да го замени. :smt010

BWald0rf
10-11-2007, 18:21
Неискамммммм ...

SINDEL
10-11-2007, 18:23
И аз напоследък мисля върху това и се замислям дали вобще съм способна да се влюбя отново,защото в момента съм влюбена и адски наранена.С въпросното момче бяхме заедно,като мога да кажа,че това ми беше най-прекрасния период до сега. :smt007 Когато се разделихме не знаех къде се намирам.Беше ми много гадно и единственото нещо за което се молих е да ме потърси и да се извини за случилото се.Минаха месеци и той го направи толкова неочаквано,с което ми върна старите чувства и надежди,за което аз съм си виновна.Сега отново страдам така силно за него,но сякаш вече до такава степен ми е гадно,че ми е все едно какво ще става.Не вярвам,че може да се появи човек,който да го замени. :smt010

Виж, мила, поне ти се е обадил. Знаеш ли как ми се иска и моят да ми се обади и да каже, 4е съжалява и оби4а само мен. Ама не става и не знам дали ще стане. Гадно е...

Krom
10-11-2007, 18:26
Омг ...

Да, искам да се влюбя, поне да разбера какво е :( Но немисля че се полага на такива дебили като мен:(

А иначе искам някой ден да обичам ъпругата си, независимо кога я намеря.

prah
10-11-2007, 19:32
не искам да се влюбвам, но то понякога е неизбежно.

kael
10-11-2007, 19:37
аз винаги съм влюбен ........ по добре ми е така :}

sindity
10-11-2007, 20:20
Все пак.. това което не ни убива.. ни прави По-Силни! :) Хубаво е да си Влюбен :wink:

tuzaro
10-11-2007, 20:26
аз винаги съм влюбен ........ по добре ми е така :}
и аз кат тебе баце :-D

koalka
10-12-2007, 07:39
По-скоро обичам, отколкото съм влюбена. :wink:

sasha_90
10-12-2007, 08:58
Искаш,не искаш-няма такива работи.Тя,любовта,идва без да пита.Не искам да се влюбя,но май вече е късно да не искам. :-D

hilaRy___
10-12-2007, 09:31
az sym vlubena vqrvai mi chuvstf0t0 e mn priQtn0 nqk0i den shte namerish i ti podh0dqshtiQ :}

RaLkb
10-12-2007, 10:09
Vseki rano ili kbsno go vrahlita liubovta...nqma nishto po nevoroqtno ot tova da se vliubish...da obichash s onazi istinaka chista i krasiva liubov.

rihannka
10-12-2007, 10:12
не мисля 4е трябва да ни е страх да се влюбим.любовта е едно прекрасно 4увство и мисля 4е всеки трябва да го изпита .

Veno0m
10-12-2007, 13:09
Виж сега...прекрасно е да си влюбен!Но и от другата страна също да блика любов.Несподелената любов е най-неприятното нещо..а отрязването още повече!Аз също съм си задавала подобен въпрос на твоя и той е "Защо трябва да изпитваме чувства,да плачем?"Но...не стигам до отговор!Незнам дали някога,някой ще ми даде...Също и на твоя въпрос немога да дам отговор.Незнам защо се влюбваме...може би така са ни остроили завинаги да го правим! :roll:

alkobalko
10-12-2007, 14:13
Откирла съм подходящия човек, друга любов не искам.

mysterious_mind
10-12-2007, 14:22
И аз много пъти съм мислила по тоя въпрос и стигнах до извода,че сърцето ми иска ама умът не.Заради характера ми е.Имам чувството,че не бих могла да отговоря на очакванията на съответния човек.А когато са на лице такива притеснения не можеш да дадеш най-доброто от себе си. :roll:

Na7a6a
10-12-2007, 14:34
Аз съм влюбена, май за пръв път ми се случва-чувствата ми са постоянни и не влияещи се от чуждото мнение..хубаво е чувството на споделената обич :wink:
Все се говори, обсъжда, обяснява какво е любовта-за мен любов е, когато си с един човек и за теб той е достатъчно добър, знаеш, че има недостатъци, но ги загърбваш-та нали всички ги притежаваме! С него си, всеки ден, всеки час мислиш за него, искаш го; усмихваш се и се изчервяваш, когато изговаряш името му; не искаш приказката ви да свършва, не искаш никой друг, само този с когото си, той ти е достатъчен; вярваш му, споделяш му, разговаряш с него на всякакви теми; прекарали сте цял ден заедно, а ти мислиш че това са били само 2 часа; веднага, след като се разделите започва да ти липсва; с него всяка целувка е като първата; всеки ден го обичаш повече от передишния и по-малко от следващия...За мен това е любовта и това изпитвам към Него, въпреки че от скоро сме заедно :wink:

GregoryHouse
10-12-2007, 14:41
Не. За кфо ми е кът моо да ебЪ и без да съм влюбен...

А ся сериозно...ти нормална ли си ?! Искаме всички да се влъбим но това не може да стане насила колкото и да го искаш...то идва когато си реши...

mademoiselle_de_Soleil
10-12-2007, 18:42
да, нормална съм

kael
10-12-2007, 21:24
любов=щастливи хора=повече усмивки=повече целувки=повече секс = повече бебета= българия - световна сила :-D

gazarka
10-12-2007, 22:00
ne po dobre da ne se vlubvam :arrow: prosto nqma da stradam

Ch0c0la73
10-12-2007, 22:25
spoks az sum v su6tyty polojenie ;] i az tva se pitam ... iskam da si haresam nqkoi (aide da ne kaja da se vluiba za6toto e prekaleno silna duma) iskam da haresvam nqkoi silno ... vtulpqvam si kvi li ne mom4eta..samo za da ima ne6ty v tva praznu surce...ve4e... i ne staa i ne staa .. qvno mi trqbva vreme .. i vsi4ko 6te se opravi..prosto vsi4ko 6te si stane ot samo sebe si .. netrqbva mn da mu mislim a da gledame napred(makar 4e nevijdame ni6ty...a samo nqkakvi krasivi me4ti ..s neizvestnoto mom4e ](*,) ) takava e ... :roll: :? ... "ne po dobre da ne se vluibvam-nqma da stradam" ... emi tolkova mi e typo bezrali4no i t.n posledno vreme 4e mi lipsvat momentite kogato stradah i revah po edno mom4e (ili ob6to po mom4etata) ... prosto 4uvstvam golqma praznota...i samo se molq da doide po buzro nqkoi koito da q zapulni [-o< :( za6toto bezrazli4ety e sku4no ne6ty :| ostavat samo praznite prikazki , vse su6tite kluiki,poznatite hora,mul4aniety,samotata makar da si okolo 10 4oveka,me4tite s 4oveka " :?: " ...

LuCiFersAngeL
10-12-2007, 22:34
Аз доста трудно се доверявам на някой (особено от мъжки пол... нищо лично) и затова доста трудно давам любовта си. Не съм като тези, които от 1 седмица ходят с едно момче и вече се заглеждат по булчински рокли [-( ... Доста дълго не си позволявах да обичам човека, който е до мен и може би даоста сърца съм разбила :| Но ето че дойде и моят час.. в живота ми се появи човек, който с огромно търпение и много обич успя да спечели сърцето ми... Дали исках да се влюбя - не знам, но определено сега съм повече от влюбена :smt007 и не съжалявам за това.

AFT
10-12-2007, 22:39
Какво значение има?

gal4ety
10-12-2007, 23:54
мхм...даже мисля че вече сам :oops: :oops:

talisman4e_
10-13-2007, 00:19
Още не мога да забравя един бивш и само страдааамм :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 ... Искам да го забравя и да не се влюбвам отново.. Не искам да ме боли!!!! Искам любовтта да стои на страна от мен!!!! :smt012 :smt010

vikipf
10-13-2007, 09:11
Аз обичам един човек и това ми стига.... Вярно е, че вече не съм влюбена, но наистина това, което изпитвам към него ми е достатъчно... Стига ми това, че още помня какво беше като бях влюбена в него... :-)

kael
10-13-2007, 11:28
*е влюбен във любимата си бананова мелба* i love u so much i wana lick u slowly until u melt and i scream from pleasure ..... mmmmmm love is coll ( sometimes even cold :-D ) no, yes ?

PaSsioN_GiRL
10-13-2007, 12:12
Искаш или не искаш когато си готова ще се влюбиш.Тогава вече не трябва да те е страх дали любовта ще е споделена,а да действаш по въпроса.Направи така,че да не тъсиш Перфектния а ти да си перфектната.

DevilWish
10-13-2007, 13:17
Ami az sym vлiubena v momenta ,a vinagi ,kogato ne sym mi e mnogo tejko...prosto nqma za kakvo da jiveq...dori da stradam - predpo4itam da sym vliubena...neznam sqka6 ima6 za kakvo da se bori6 v toq jivot...nai-golqmoto bogadstvo e da se vliubvame spored men :wink:

[{FaLLeN}{AnGeL}]
10-13-2007, 13:26
Амиии честно казано не искам да се влюбвам...не съм се влюбвала досега,но знам ,че ще страдам ако се влюбя...много съм хлътнала в момента по едно момче,но не съм влюбена в него и дано това не стане...

Vladokaaa
10-13-2007, 13:43
за кво ти е да се влюбиш за да те наранят нема смисъл за съжаление то не пита :(

FiRe_LaDy
10-13-2007, 13:43
Не си само ти с разбито сърце мила.И моето е било на хиляди пърченца и още ме боли.Но пак продължавам да търся любовта си.И не се страхувам да се влюбя.Току-що дори се скарах с едно момче,ама да лягам да умирам ли?Не е последния!Не ми пука вече...нараниха ме и това ме направи по силна.

mIsHeTy
10-13-2007, 15:37
Tova e neshto,koeto ne mojesh da kontrolirash sam...slychva se prosto taka iskash ili ne iskash...No spored men tfa e nai-krasivoto chyvstvo..i vupreki che ne vinagi e spodeleno..ne trqq da se otchaivame..a da budem shtastlivi..che se pak sme go ispitali

Kras4eto_lp
10-13-2007, 16:13
Доста трудно се влюбвам...сега мога да кажа че ми се случи....за което все пак не съм сигурна :roll:

EvilBrunette
10-13-2007, 16:23
Мисля си, че просто така сме устроени. Да се стремим към доброто. Може да се каже, че е смисъл на живот. Цял живот се лутаме, за да открием вечната любов. Да има кой да те поткрепи в труден момент, за кого да си мислиш, да усещаш онова приятно трепетно чувство - "пеперудки" в стомаха. Да изпиташ това, което се случва в романтините филми или, за което се пее в баладите.. (ъъъ изключвам чалгата, любовта там е на др ниво). И тък като живота е вече толкова напрегнат и мръсен, май любовта в наше време е останала единственото непорочно, чисто нещо. Е, да, има изневери, любовни триъгълници, но за мен т'ва не е любов, а е въпрос просто на плътско привличане - почти животинско. Конкретно за мен: да, искам да се влюбя, с риск, че може да страдам. Предпочитам да изпитвам "сладка болка", отколкото да съм безчувствена. Имала съм и такива моменти - да ми е безразличен целия свят. И повярвай ми - не е никак приятно. Губиш смисъл за съществуване. Така че, определено има смисъл да се влюбиш. Стига да е в правилния човек и да е истинско. :wink:

nerkata
10-14-2007, 11:05
Честно, напоследък много мисля по въпроса колко съм готова да се влюбя, искам ли го въобще, имам ли нужда ... мога ли? Не знам дали това се дължи на факта, че вече два пъти страдах много (единия път ме отрязаха, а другия път ме зарязаха), а доскоро се тормозех с още една простотия - че г-д Перфектен не се обажда, въпреки че обеща... Сега ..... вече не знам ..... за какво ни е въобще да се влюбваме? Вие как мислите? Искате ли да се влюбите?
Bahti ami koi ne iska da se vlubi.Estestveno az dori sam vlubena i to mn silno.Moga da te uverq 4e tova e strahotno 4uvstvo koeto jikoga ne se zabravq.Postoqnno misli6 za tozi 4ovek kato gi vidi6 cqlata trepva6 i sarceto ti zabiva ludo.Kato te dokosne krakata ti se potkusqvat.Otna4alo te e sram da go gleda6 v o4ite no postepenno svikva6.Prosto tova 4uvstvo e varhat i nemoje da se zameni s kakvoto i da e bilo.

qNcHe7y
10-14-2007, 11:18
незнам какво е да се влюбиш..но много искам да разбераима време за всичко :wink: :wink:

Tedi_sheep
10-14-2007, 17:41
МНого съм страдала от любовта, но това чувство е велико, така че...да искам много да се влюбя, но да е споделено :smt008

Ch0c0la73
10-14-2007, 17:59
МНого съм страдала от любовта, но това чувство е велико, така че...да искам много да се влюбя, но да е споделено :smt008

cherinka
10-14-2007, 19:33
Боли ме гъзъ вече.
Страданието си върви неотлъчно винаги до нас и е на 100%
Напоследък кофтите моменти са повече от хубавите.
Писна ми.
От утре е нов ден, нова седмица, решила съм да промена всичко.
Сега на тоя етап въобще не ми е до влюбване и тем подобни глупости, макар, че вече май съм лапнала, но ще се опитам да си избия всякакви такива мисли.
Все пак не забравяйте, че самовнушението е голяма работа !

carevi4noto_momi4e
10-14-2007, 19:38
miii az iskam da sum vlubena mnogo e qko ;) nema takiva momenti prosto

galina_3
10-14-2007, 19:41
искам да съм влюбена но чувството да е споделено :cry:

Qnchety
10-14-2007, 19:46
Искам, ама в човек, който също да е влюбен в мен :smt007

mickelangelo
10-14-2007, 20:10
Определено искам да се влюбя ... така че да не мисля за нищо друго ... бих се отдал на пълно на някое момиче ... но уви не съм го срещнал още :(

CrazyWitch
10-14-2007, 21:41
Любовта е на всякъде. Тя ни заобикаля (както и лошите неща). Трябва да се направим или да сме "слепи" за да не я усетим.
Любов към природата, любов към птиците, любов към котките ;) .. любовта към самите себе си!..
Но тая .. специаланта. Пфу!
Искам до като съм жива .. да има човек в който да съм влюбена.
Както е казал Петър Дънов "Не, чакай слънцето да те посрещне сутринта. Стани отвори си спрозореца и го посрещни."
Това чувство съживява, убива и пак те кара да се съживиш зареди него. Аз вярвам, че ще съм вечно влюбена било то и в котките, аз ще ги оценявам.

EternalSilence
10-14-2007, 21:50
не, не искам! само това е кажа ;)

DaRk-mOOn
10-14-2007, 22:08
IsKA6 NEISKA6 6TE SE VLUBI6 NA SARCETO NEMOJE DA SE ZABRANQVA! No KOGATO SRE6TNE6 TO4NIQ 4OVEK I KOGATO SE PO4USTVA6 ISTINSKI 6TASTLIVA I OBI4ANA TOGAVA 6TE SE ZAMISLI6 4E TARSENETO I RAZO4OROVANIQTA SA SI STRUVALI! :wink: :wink: :wink:

EternalSilence
10-15-2007, 10:42
IsKA6 NEISKA6 6TE SE VLUBI6 NA SARCETO NEMOJE DA SE ZABRANQVA! No KOGATO SRE6TNE6 TO4NIQ 4OVEK I KOGATO SE PO4USTVA6 ISTINSKI 6TASTLIVA I OBI4ANA TOGAVA 6TE SE ZAMISLI6 4E TARSENETO I RAZO4OROVANIQTA SA SI STRUVALI! :wink: :wink: :wink:

точно това реших последния път - че на сърцето може да се забранява. Ще кажеш че не съм обичал достатъчно силно - може би, но с постоянство смятам че мога да постигна всичко, вярно, че през последните 2 години се опитвам да забравя... една личност... и все още не мога да го направя напълно, НО успявам да се опазя от... да кажем привличане... към други:
The drop hollows out the rock not by force, but by often falling ;)

sladkish_14
10-15-2007, 10:50
Аз съм влюбена :smt007 Няма нищо по-хубаво от него... :smt008

monityY
10-15-2007, 10:53
не може6 да си каже6,в кой,кога и изоб6то дали да се влюбва6! то зависи от "сърцето" ти!и от една стана искам(макар 4е туко виж и в момента съм влюбена.. само дето нз в кой от 2мата =P~ )хаха.... ама от др неискам 6тото както казвам аз..какво е любовта?дълбока скръб и тъга.... и ми писна от ревливи ве4ери и безсъние до 12 4аса през но6та,при положение 4е си лягам в 10 =P~ ( не 4е е мн,ама е мъ4ително,изоб6то любовта е мъ4ителна)ако е споделена е супер.но ако НЕ е... нямам думи колко е жалко...

sladkish_14
10-15-2007, 11:03
Понякога и споделена любов горчи :wink:

blahblahblah
10-15-2007, 17:49
Искам да се влюбя, но зависи в коя. В последно време започнах да изпитвам сериозна нужда от приятелка (така става всяка есен), но какво ли мога да направя по въпроса... :? :?

krasiva_luja
10-15-2007, 22:31
Боли ме гъзъ вече.
Страданието си върви неотлъчно винаги до нас и е на 100%
Напоследък кофтите моменти са повече от хубавите.
Писна ми.
От утре е нов ден, нова седмица, решила съм да промена всичко.
Сега на тоя етап въобще не ми е до влюбване и тем подобни глупости, макар, че вече май съм лапнала, но ще се опитам да си избия всякакви такива мисли.
Все пак не забравяйте, че самовнушението е голяма работа !
haaa tva za zamovnu6enieto eeeeee napuuuuulno vqrnoo!
ina4e iskam ili ne az ve4e sum :/

Summer_23
10-16-2007, 08:46
Не аз честно казано на този етап не искам да се влюбвам! [-(