PDA

View Full Version : Подходяща ли е тази диета?



glupacheE
10-11-2007, 16:25
-------------------------
/продължителност 14 дни /


Първата седница се отслабва 7 килограма, а втората 700 гр. дневно. Никаква
консумация на сол, захар, алкохол. Разрешени са течности до 1 китър на ден.


1 ден
--------
Закуска - 1 чаена чаша кафе.
Обяд - 2 твърдо сварени яйца.
Вечеря - парче месо и салата с лимон.

2 ден
--------
Закуска - 1 чаена чаша кафе, парче сухар
Обяд - 2 твърдо сварени яйца.
Вечеря - парче шунка с лимон и 1 чаена чаша кисело мляко.

3 ден
-------
Закуска - 1 чаена чаша кафе.
Обяд - зеленчуци и плодове.
Вечеря - 2 твърдо сварени яйца, шунка, салата.

4 ден
--------
Закуска - 1 чаена чаша кафе.
Обяд - 2 твърдо сварени яйца, сок от моркови.
Вечеря - месо, салата с лимон.

5 ден
-------
Закуска - настърган морков с лимон.
Обяд - печена риба.
Вечеря - не се яде.

6 ден
--------
Закуска - 1 чаена чаша кафе.
Обяд - 2 големи парчета пилешко месо и салата.
Вечеря - 2 твърдо сварени яйца и настърган морков.

7 ден
--------
Закуска - 1 чаена чаша кафе.
Обяд - парче месо и плод.
Вечеря - може всичко.

От седмия до четеринадесития ден, диетата се повтаря в същия ред





KAkvo mislite za tazi dieta moql vi kajete 4e ve4e nz imam da svalqm 10 kg mnogo napalnqh a sam ludnala po edno mom4e i...iskam da vlqza vav forma no glavno go pravq zaradi sebe si

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Kras4eto_lp
10-11-2007, 16:39
Пффф като се вманиечите всички да слабеете...амии незнам диетата не е лоша,но след като я спреш ще надебелееш двойно :!: Освен това само с диета няма да стане...нужни са и тренировки,сама си решавай какво ще правиш :::

glupacheE
10-11-2007, 16:42
ami az treniram a i imam rejim sled dietata za zapazvane na kg no smqtash dietata e dobra blagodarq mnogo ;) ;) :)

`Death`Whore``
10-11-2007, 16:43
Яж си, момиченце, не само по 1 път на ден. И бтв...каква е тази диета, след като се разрешават до 1 литър течности?

indecent
10-11-2007, 16:49
i kakyv ti e rejima za zapazvane na kilogrami sled dietata :?:

`Death`Whore``
10-11-2007, 17:09
i kakyv ti e rejima za zapazvane na kilogrami sled dietata :?:
Същият - гладуване.

glupacheE
10-11-2007, 17:31
parvo rejima za zavane ne e gladovane a mnogo dobre obmisleno hranene no e mnogo dalgo i izglejda za hora koirto samo me uprekvat ne si zaslujava da gom pishaa aa kolkoto do mesoto se pravi pe4eno ili vareno vodata moia greshka pie se do 2-3 litra



i drugoo ako obi4at nqkoi da ne se zaqjdat samo i da nadsmivat ako neznaqt kakv e problemat s kg i kolko e trudno osobeno za momi4etaa plus tova vseki go prejivqva razli4no i ne e mn priqtno da se darjite taka

glupacheE
10-11-2007, 17:33
a kafeto se zamenq s 4ai

glupacheE
10-11-2007, 17:34
moql nqkoi koito naistina ima mnenie po dietata da mi pishe ili d mi kaje kak da svalq 8-10 kg az ne sam ot onezi kle4ki koito iskat da iz4eznat napravo naistina imam nujda ot tova

Sunarry
10-11-2007, 17:36
Ob6to zeto da ti kaja po moq precenka dietata ti hi4 ne stava... Az sy6to sym po4nala edna dieta, no ne e ni6to specialno:
1. Nikakyv hlqb, soleti, banici, testeni izdeliq.....
2. Ni6to gazirano i podsladeno (kafe/4ai sys zahar)
3. Ni6to sladko ili 6okoladovo (ponqkoga moje da se hapne malko 6okolad za diebetici)
4. Na MIN vs pyrjeno, hamburgeri i kalori4ni snaksove, 4ipsove i tn.
5. Mn zelen4uci (zeleva salata s malko meso za zasi6tane i 1 svareno qice)
6. Prepory4vam ti za zakuska musli sys kiselo mlqko
7. Kolkoto moje6 pove4e te4nosti no bez da se naduva6
8. Karta za fitnes \:D/

Neznam za teb no pri men deistva za okolo polovin mesec svali 3 kg i se 4uvstvam 4udesno bez da se li6avam ot koi znae kolko ne6ta.
Kysmet! :wink:

trittico
10-11-2007, 17:38
това кафе ще ви изяде главата, а вие даже на диета сте го сложили... смях..

Парче месо..
какво парче месо...
сурово, печено, пържено, панирано, със сметана, със зеленчуци...

абсолютна дивотия е тази диета...
АБСОЛЮТНО СЪМ СЪГЛАСНА!!! бтв на колко години си? и какво тренираш? 30 минути да потичаш малко и изгаряш мазнини, просто малко намали пържените неща , без захар (или в минимални количества) и без газирано :wink: и все пак аз съм си на мнението,че по-добро от тичането нЕма :smt005 (поне на мен ми жлияе най-добре)

Theoatguy
10-11-2007, 17:41
Не се самоубивай е моят скромен съвет.

glupacheE
10-11-2007, 17:50
OK de hora znam 4e e drasti4na dietata ama moga li da svalq 7-8 kg za mesec pone kajete kak ohhh znaete li kolko gadno ako nqmate sashtiq problem naistina ne mojete da go razberete

zvezdichkaaa
10-11-2007, 18:28
И бтв...каква е тази диета, след като се разрешават до 1 литър течности?

ДА и аз това се зачудих!? :roll:

biskvitche
10-11-2007, 18:36
Според мен тва не е диета, ами си е направо гладуване...Дори и да свалиш заветните килограми след приключване на "диетата" е много вероятно да си ги върнеш. Много по-разумно за мен е здравословно хранене+спорт. Но решението си е твое. :roll:

x-PeRiMenT
10-11-2007, 19:11
Първо това не е никаква диета, а глад. Тази диета е бавният, но сигурен път към анорексията. Първо нз дали ще издържиш на самата диета. Много хора си мислят, че са корави, но на 3-4тия ден като ги удари гладът и оставят всичко. Даже и да издържиш на такава диета бих казал, че може да си навредиш на здравето. Гладуването не е начин. Това е много голяма заблуда. За да се направи хубава диета трябва първо да си изчислиш калорииния баланс и след това да изчисляваш на ден по колко калории трябва да приемаш, за да бъде отрицателен баланса(ако искаш да слабееш) или положителен(ако искаш да пълнееш).

glupacheE
10-12-2007, 12:26
razubedihte me moje bi za losho moje bi za dobro no me razubedihte

monityY
10-12-2007, 15:00
диетата не е добра и да отслабне6 с нея.. при си4ки слу4ай няма да е по 1кг на ден за първата седмица и по 700гр за 2рата...как го из4исли?всеки сваля по разли4ен на4ин,зависи от структурата ти.. та ти може6 и ни6то да не свали6... а да не е виновна диетата... не ти я препоръ4вам,а ти както си ре6и6.. за тия 14 дена с тая диета пове4е от 5 кг едва ли 6те свали6(даже и те са мн)и после 6те ка4и6 о6те 5 и си до там.. та има ли смисъл?ако иска6 се посаветвай с диетолог/ендокринолог те 6те ти дадът най добър съвет,все пак са лекари!или разгледай малко диети4ките в тиалото.ком или .бг нз как бе6е и харесай не6то по нормално..ай Успех!

glupacheE
10-12-2007, 18:42
mersi

marina star
10-12-2007, 19:20
dietata trqbva da bade saobrazena s nujdite na tvoqt organizam,a nie ot kade da znaem ti kakav tip si i ot kakvo ima nujda tqloto ti da slabee tova moje da go kaje samo dietolog

koalka
10-12-2007, 19:34
Тази диета е т.нар. "японско чудо"...голяма тъпотия е, да не говорим, че после си връщаш килограмите за отрицателно време.