PDA

View Full Version : Загубих го........завинаги



sladurche90
10-11-2007, 17:40
Началото на лятото се запознах с едно момче на 18. Излизахме 1седм. и няколко дни и страшно мн си допаднахме. Прекарвали сме си страхотно, но казвам беше малко време защото след това той се държеше различно ... по-студено сякаш нещо го бе отдръпнало и аз говорих с него питах го на какво се дължи това. Тогава той ми каза, че мисли през лятото да заминава с маика му в испания и не иска да се обвързваме тъи като ако замине ще е по-лошо и за 2-ма ни, но ако не замине каза че ще сме заедно. След като разбрах това и стана адски гадно и аз исках да се махна да не съм тук без него и започнах да убеждавам маика ми да отидем в Португалия. Накрая какво се получи ... аз заминах в Португалия еи така на шега. Там бях цялото лято, а той остана тук :smt010 когато разбрах че не е заминал и че сме могли да бъдем заедно отка4их. Прибрах се септ. и какво нау4их на предишния ден той заминал почувствах се ужасно.Сега той е там, а аз тук и нз дали да храня някаква надежда за нас дали го чакам..Дали му пука за мен :smt010 Просто осъзнавам че загубих едно страхотно момче, защо заминах и защо точно сега замина той. измъчват ме хиляди въпроси :smt010 Нищо не мога да променя нито пък да върна времето на зад. Мисля си дали пък не би трябвало да съм с него щом съдбата така ни раздели ?! :-k Никои не знае тези отговори зная, но ви моля поне да ме посъветвате нещо :smt010 Ситуацията ми е ужасна :smt010 :smt010 :smt010 [/b]

т.7
krem4et0

simba007
10-11-2007, 17:44
Mila znam gadno e... tva e nqkav gaden ko6mar nali 6te se vurne i vsi4ko 6te se opravi

mon4eto
10-11-2007, 17:50
Situaciqta ti e dosta opletena tova koeto moga da te posavetvam e da mu se obadi6 i da polu4i6 otgovori na vaprosite si :roll:

kobrichka
10-11-2007, 17:51
Честно казано не мога да те посъветвам нищо.Не знам дали това момче те харесва,дали скоро ще се върне?Ако те харесва и скоро ще си доиде чакай го,но иначе не знам...Наистина мн гадно се е получило разминаването ви,но....това е живота. :?

JuSt_a_GiRl_Uk
10-11-2007, 17:57
Наистина се е полу4ила много кофти ситуация,но не съжалявай :smt009 :? .Когато се прибере му разкажи какво е станало(или ако имаш начин му се обади и разяснете нещата)...и ако наистина те харесва 6те го оцени. :roll: :roll: :wink:

sladurche90
10-11-2007, 18:01
Страх ме е да му се обадя не знам как ще реагира просто ми е мн гадно нз какво да правя. разбрах че ще си идва за нова година и май после отново ще замине :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 а аз не мога вечно да го чакам и да се измъчвам ами ако ме е забравил ... забравих да спомена че като бях там 3 пъти е питал мои приятели кога 6те се върна. Скоро има рожден ден нз дали да му пиша или да му звънна ... нз :smt010

kobrichka
10-11-2007, 18:06
Страх ме е да му се обадя не знам как ще реагира просто ми е мн гадно нз какво да правя. разбрах че ще си идва за нова година и май после отново ще замине :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 а аз не мога вечно да го чакам и да се измъчвам ами ако ме е забравил ... забравих да спомена че като бях там 3 пъти е питал мои приятели кога 6те се върна. Скоро има рожден ден нз дали да му пиша или да му звънна ... нз :smt010


След като е питал за теб,значи малко или мн държи на теб.Страх???Не бива да се страхуваш,а да рискуваш,със страх нищо няма да постигнеш.Това дали да го чакаш знаеш само ти,ако си идва веднаж в годината няма смисъл,сега ще страдаш,но с времето ще го забравиш,но най-добре му се обади.А що се отнася за рожденият му ден обезателно му се обади или му прати смс,ако не др то поне от уважение.

sladurche90
10-11-2007, 18:11
Страх ме е да му се обадя не знам как ще реагира просто ми е мн гадно нз какво да правя. разбрах че ще си идва за нова година и май после отново ще замине :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 а аз не мога вечно да го чакам и да се измъчвам ами ако ме е забравил ... забравих да спомена че като бях там 3 пъти е питал мои приятели кога 6те се върна. Скоро има рожден ден нз дали да му пиша или да му звънна ... нз :smt010


След като е питал за теб,значи малко или мн държи на теб.Страх???Не бива да се страхуваш,а да рискуваш,със страх нищо няма да постигнеш.Това дали да го чакаш знаеш само ти,ако си идва веднаж в годината няма смисъл,сега ще страдаш,но с времето ще го забравиш,но най-добре му се обади.А що се отнася за рожденият му ден обезателно му се обади или му прати смс,ако не др то поне от уважение.
Да но той не ме потърси дори не ми и каза 4е 6те заминава. Нз как 6те реагира ... Възгордяване, безразли4ие, радост, желание да си доиде, тъга ................... и по мн други на4ини би могъл да реагира нз мн съм объркана

kobrichka
10-11-2007, 18:15
Страх ме е да му се обадя не знам как ще реагира просто ми е мн гадно нз какво да правя. разбрах че ще си идва за нова година и май после отново ще замине :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 а аз не мога вечно да го чакам и да се измъчвам ами ако ме е забравил ... забравих да спомена че като бях там 3 пъти е питал мои приятели кога 6те се върна. Скоро има рожден ден нз дали да му пиша или да му звънна ... нз :smt010


След като е питал за теб,значи малко или мн държи на теб.Страх???Не бива да се страхуваш,а да рискуваш,със страх нищо няма да постигнеш.Това дали да го чакаш знаеш само ти,ако си идва веднаж в годината няма смисъл,сега ще страдаш,но с времето ще го забравиш,но най-добре му се обади.А що се отнася за рожденият му ден обезателно му се обади или му прати смс,ако не др то поне от уважение.
Да но той не ме потърси дори не ми и каза 4е 6те заминава. Нз как 6те реагира ... Възгордяване, безразли4ие, радост, желание да си доиде, тъга ................... и по мн други на4ини би могъл да реагира нз мн съм объркана

Ако не опиташ,никога няма да разбереш.Или ще се радва да те чуе или не,но ако опиташ.... поне ще знаеш отговора,а няма да гадаеш.Успех

JuSt_a_GiRl_Uk
10-11-2007, 18:17
:wink: Много УСПЕХИ и от мен!!!! :wink: :smt006

love_me93
10-11-2007, 18:21
ами свържи се с него по някакъв начин.. Няма смисъл да се чудиш, защото, ако не го направиш сега, винаги ще се чудиш : "Какво ли щеше да стане ако го бях направила... :?: "

goddes
10-11-2007, 18:24
ni6to drugi ne moga da ti kaja osven da ti polelaq ne6tata da se opravqt!stiskam palci!!!!!

BaiboCo
10-11-2007, 18:26
Началото на лятото се запознах с едно момче на 18. Излизахме 1седм. и няколко дни и страшно мн си допаднахме. Прекарвали сме си страхотно, но казвам беше малко време защото след това той се държеше различно ... по-студено сякаш нещо го бе отдръпнало и аз говорих с него питах го на какво се дължи това. Тогава той ми каза, че мисли през лятото да заминава с маика му в испания и не иска да се обвързваме тъи като ако замине ще е по-лошо и за 2-ма ни, но ако не замине каза че ще сме заедно. След като разбрах това и стана адски гадно и аз исках да се махна да не съм тук без него и започнах да убеждавам маика ми да отидем в Португалия. Накрая какво се получи ... аз заминах в Португалия еи така на шега. Там бях цялото лято, а той остана тук :smt010 когато разбрах че не е заминал и че сме могли да бъдем заедно отка4их. Прибрах се септ. и какво нау4их на предишния ден той заминал почувствах се ужасно.Сега той е там, а аз тук и нз дали да храня някаква надежда за нас дали го чакам..Дали му пука за мен :smt010 Просто осъзнавам че загубих едно страхотно момче, защо заминах и защо точно сега замина той. измъчват ме хиляди въпроси :smt010 Нищо не мога да променя нито пък да върна времето на зад. Мисля си дали пък не би трябвало да съм с него щом съдбата така ни раздели ?! :-k Никои не знае тези отговори зная, но ви моля поне да ме посъветвате нещо :smt010 Ситуацията ми е ужасна :smt010 :smt010 :smt010 [/b]

т.7
krem4et0
Намери си нов омг...

BWald0rf
10-11-2007, 18:31
Ако не му се обадиш никога няма да разбереш какво може и какво неможе да стане .. Дори и да не се получи поне няма да се тормозиш и ще продължиш напред :)

sasha_90
10-11-2007, 19:05
Гадно...Такава е съдбата.Нямаш ли негов номер,да го потърсиш?А знаеш ли дали ще се върне?

sladurche90
10-11-2007, 19:16
Аз номера му в испания лесно мога да го намеря с един мой приятел те са си мн добри пр и подържат връзка. Този моя приятел сно6ти вика ти изпусна страхотно мом4е и аз му казах знам 4е е така аз какво можах да направя така гадно се развиха нещата :(

Iv4eTy
10-11-2007, 20:36
Ем няма какво да се самообвиняваш. Така е трябвало така е станало. Може би ще намериш друг, с който ще си щастлива :wink:

talisman4e_
10-12-2007, 00:35
Toй за колко време замина ?! И все пак според мен.. ако той те обича дори и да е на края на света.. няма да те забрави и с нетърпение ще дочака мига, в който ще се върне и ще се срещнете... :wink: Според мен за момента не го чакай.. Дори да си намериш приятел или просто заигравки... докато го няма..:) Живей си , а когато той се върне излез с него , поговорете си .. и ще разбереш какво ще става от тук нататак.. 8)

freedom
10-12-2007, 05:50
Страх ме е да му се обадя не знам как ще реагира просто ми е мн гадно нз какво да правя. разбрах че ще си идва за нова година и май после отново ще замине :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 а аз не мога вечно да го чакам и да се измъчвам ами ако ме е забравил ... забравих да спомена че като бях там 3 пъти е питал мои приятели кога 6те се върна. Скоро има рожден ден нз дали да му пиша или да му звънна ... нз :smt010


След като е питал за теб,значи малко или мн държи на теб.Страх???Не бива да се страхуваш,а да рискуваш,със страх нищо няма да постигнеш.Това дали да го чакаш знаеш само ти,ако си идва веднаж в годината няма смисъл,сега ще страдаш,но с времето ще го забравиш,но най-добре му се обади.А що се отнася за рожденият му ден обезателно му се обади или му прати смс,ако не др то поне от уважение.
Да но той не ме потърси дори не ми и каза 4е 6те заминава. Нз как 6те реагира ... Възгордяване, безразли4ие, радост, желание да си доиде, тъга ................... и по мн други на4ини би могъл да реагира нз мн съм объркана

Ако не опиташ,никога няма да разбереш.Или ще се радва да те чуе или не,но ако опиташ.... поне ще знаеш отговора,а няма да гадаеш.Успех

TAka e :wink: Yspex i ot mene !
От мен също много успехи! Направи го...Звънни му,рискувай!

koalka
10-12-2007, 18:00
Явно не е било за заминаването там, а затова, че просто е нямал чувства, изгубил е интерес към теб.Ако искаше да сте заедно, поне щеше да се обади и да ти каже, че няма да ходи...Забрави го, няма смисъл.Какво-ще го чакаш да се върне оттам и...той няма да има чувства?

Veno0m
10-12-2007, 18:18
В такъв момент само ти си знаеш,колко ти е тъжно и скапано :( Разбирам те напълно...и съжалявам,че така е станало между вас.Наистина гадно се е получило...ти отиваш-той е тук,после той отива а ти си тук... :(

.PonY.
10-12-2007, 18:27
трябва да му се обадиш... няма занчение как ще реагира та нали ти трябва да получиш отговорите на въпросите си... ако не дайс и боже не ти го пожелавам той не иска да имате нищо общо ти поне ще го знаеш и няма да си в неведение и няма да се чудиш какво мисли той сега... а ако сика да сте заеднои отново ще си щастлива и просто ще чакаш деня в който отново ще бъдете двама :D

prettyIdeath
10-12-2007, 18:35
Поне потдържате ли няква връзка?