PDA

View Full Version : Момчета-мнение



cute_mimi
10-11-2007, 18:09
Не знам но почти всички момчета които познавам се кефят само на барбита с 10тона грим. Аз пък примерно нося кецове и не обичам да се си слагам 10тона грим. Има ли въоще остнали момчета които харесват такива момичета или да ставам фешон?

kobrichka
10-11-2007, 18:11
Не съм момче,но ще си изкажа мнението :-D "За всеки влак си има пътници".Да останали са мн такива момчета уверявам те.

suantito
10-11-2007, 18:11
То момчета има ама ти няма да ги харесаш такаче ставай фешан, нали знайш изрязани деколтета високи токчета и т.н.

Shinigami
10-11-2007, 18:11
stavai feshion! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

`Death`Whore``
10-11-2007, 18:12
Мъжете не харесват жени с грим...или ако харесват, е с лек грим. Спокойно. А има и такива, които не се кефят всички да виждат вторичните и едва ли не първични полови белези на гаджето им. :)

AFT
10-11-2007, 18:13
:smt095






:smt043

MakeMeLaugh
10-11-2007, 18:16
Мразя много грим! Грозно е..
Харесвам с лек грим.
Пък и нали знаеш, че барбитата са замо гледане и за чекия... за никъв друг х** не стават.. въздухарки от всякъде.
И хич недейте да ми се правите и спорите.. щото това ще покаже, че сте една от тях или, че гаджето ви е такова => и вие сте 1 дрол дренки кат нея :twisted: :smt019

spiteful_pz
10-11-2007, 18:25
аз съм момче но честно казано въобще не харесвам момичета с по "10 тона грим" [-X Не харесвам тея дето като ги видиш да вървят по цетъра ги сравняваш с тея дето са на магистралата.Не харесвам и много отворените дето се правят на много големи.Не е нужно да стваш фешън заради някой момчета дет са по заблудени и си падат само по изкуственото.Гледай си кефа па се ще се намери някой които да е за теб \:D/ :smt007 :smt055

cute_mimi
10-11-2007, 18:29
Мда ама нещо не се намира много лесно като не си с къса пола и нямаш славата на ку..аве се тая

Krom
10-11-2007, 18:30
Ако една жена не използва грим, то тя не е жена. Жената трябва да е красива. Красотата е нейната най-голяма сила. Като казвам че жените тряба да носят грим нямам в предвид както ходят Фасханките, леле повечето такива парчета неискам ни да ги знам ни да ги виждам.

Абе носете грим с мярка, лек и подчертаващ, грим които загатва.

kobrichka
10-11-2007, 18:33
Ако една жена не използва грим, то тя не е жена. Жената трябва да е красива. Красотата е нейната най-голяма сила. Като казвам че жените тряба да носят грим нямам в предвид както ходят Фасханките, леле повечето такива парчета неискам ни да ги знам ни да ги виждам.

Абе носете грим с мярка, лек и подчертаващ, грим които загатва.

=D> =D> Напълно съм съгласна!

vikipf
10-11-2007, 18:36
Има момчета, които не харесват такива момичета, но те не са от ония "мачо" типове, които харесват разгонените осмокласнички... Аз така се чудя как гаджето ми е с мен, само като гледам бившите му какви са били... Но няма защо да се правиш на някакъв,за да те харесва когото и да било..ако те харесва нека е заради вътрешната не външната красота.. :)

BWald0rf
10-11-2007, 18:36
Ем повечето момчета който познавам харесват момичета без грим .. Даже един приятел каза че харесва гаджето си повече без грим отколкото с грим .. Има ии момчета дет харесватт разни момиченца с 10 тона грим ама спокЗ ще си намериш някой който да те харесва каквато си :)

=)
10-11-2007, 18:39
ставай фешън :-D

tuka6na
10-11-2007, 18:43
Момчеетата мразели момичета с грим...Тва и аз не помня да е било закон...Нз за кой какво значи с грим или с лек грим ама ако си дзвер ,то няма да ти помогне много,ще ме извинявате.
Та както и да е,всеки с вкусовете си.Как може изобщо да си задаваш въпроса 'всички ли харесват фешъни, да ставам ли и аз такава'.Никога не съм робувала на тея неща,и те съветвам да бъдеш такава каквато си.На въпроса ти дали има хора които не харесват фешъни,мисля ,че няма нужда да отговарям. :-s Уж не одобряваш тези с тоновете грим и кичозни дрешки,а разбирам си готова да станеш поредната поза,заради нечие мнение...на колко си по дяволите.

MakeMeLaugh
10-11-2007, 18:58
Много, ама адски много е тъпо когато видя тема за момчета (за тяхното мнение поне) и да пишат момичето от мъжка гледна точка... айде нема нужда :!:
Стига сте се самоуспокоявали и надъхвали... вече виждам няколко наполвина верни и грешни женски логики... след кат сами си задавате въпроси и сами си отговаряте какъв е смисъла от тия теми... пффф

НИЩО лично, нито щ погедн повече темата щот вече дразни.. тъй, че каквото искате си мислете, ама глупаво правите...

tuka6na
10-11-2007, 19:05
Много, ама адски много е тъпо когато видя тема за момчета (за тяхното мнение поне) и да пишат момичето от мъжка гледна точка... айде нема нужда :!:
Стига сте се самоуспокоявали и надъхвали... вече виждам няколко наполвина верни и грешни женски логики... след кат сами си задавате въпроси и сами си отговаряте какъв е смисъла от тия теми... пффф

НИЩО лично, нито щ погедн повече темата щот вече дразни.. тъй, че каквото искате си мислете, ама глупаво правите...
:o О ,ужас.
Извинявам се ,че омърсих темата.
ми то и аз съм любопитна да видя компетентно мъжко мнение мда

EternalSilence
10-11-2007, 19:25
ще кажа само едно - намираме се и такива типове

hforce
10-11-2007, 19:26
az se kefa samo na metulki (mraza da opredelqm horata kato nqkakvi, no ob6to zeto tva sa moq tip momi4eta) teq fie6uni ne me radvat vuob6te, naprotiv, draifa mi se kato vida nqkva takava, ob6to zeto me draznat smuknati, fe6oni, 4algari, skeituri, baikari i sekvi takiva izmekqri

vij radvat me skinari, metuli, gotici (az sum pove4e gotik, moita su6to) punkari, (awe teq kadeto slu6at tehno kak im se vika? kakto i da e... i te me radvat) tezi horica me radvat suotvetno i momi4eto predpo4itam da e v takuv stil... kato nai-dobre gothic

kael
10-11-2007, 19:31
Не знам но почти всички момчета които познавам се кефят само на барбита с 10тона грим. Аз пък примерно нося кецове и не обичам да се си слагам 10тона грим. Има ли въоще остнали момчета които харесват такива момичета или да ставам фешон?мда има ;) споко

Belfegor
10-12-2007, 05:49
Има момчета, които не харесват такива момичета, но те не са от ония "мачо" типове, които харесват разгонените осмокласнички... Аз така се чудя как гаджето ми е с мен, само като гледам бившите му какви са били... Но няма защо да се правиш на някакъв,за да те харесва когото и да било..ако те харесва нека е заради вътрешната не външната красота.. :)

Ами ти как мислиш защо са му бивши приятелки :)
Та по темата... Аз съм момче и моето мнение е че момичета с тонове грим са като.... абе като се замисля няма такова същество... Майна му на грима ако си хубава грима те загрозява вярвай ми... аз ненавиждам к*рвите дет отделят повече време на грима отколкото на гаджето :smt005 :smt005 :smt005 Аз обичам такива които не им пука за хорското мнение :smt004 Бъди си с кецовете и да не ти пука (м/у другото аз намирам момиче с кецове за много секси)
Аре от мен тва е съвета :wink:

nencuHka
10-12-2007, 07:02
ОФ не престанахте с малоумните си теми за "фешъните".. Защо виждам само такива,няма една "Не ви ли дразнят имота/емота (както са там) ?" "Тези с кубинките ..как могат да ги носят" ..
Ами все "Не ви ли писна момичета с 10 тона грим!?" ..
СПРЕТЕ СЕ,ДОСАДНИ СТЕ :!: :!: :!: ВСЕКИ ИСКА СТИЛ И НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ГО УПРЕКВА ЗА ИЗБПРА МУ :!: :!:

`Death`Whore``
10-12-2007, 07:05
Гримът невинаги загрозява. И една жена може да се гримира и много бързо - аз ако съм в кондиция, го правя за не повече от 15 минути с мотането и при положение, че цветовете не са бледо розовички и има значение как са сложени.

gothic_angel
10-12-2007, 07:24
Ами има момчета който харесват момичета без грим въпреки че са прекалено малко аз обичам лекия грим много по-нежно е

V1k1tYyY
10-12-2007, 07:27
Mila,ima wsqkakwi momcheta..a pak naposleduk az sam zabelqala aje che na momchetata sqkash im omrazwat prekaleno nafukanite :wink: Puk i da bqha ludnali sichki po fashionkite,zashto i ti da stawash takawa?

viki_nt
10-12-2007, 12:52
TI SI IMA6 SOBSTVEN VKUS I NE GO PROMENQI ZARADI TUPITE FASHIONQCI [-X [-X

Veno0m
10-12-2007, 12:56
Момиче съм,но и аз ще се изкажа...значи има момчета които харесват по-нагласени момиченца,но има и такива,които обичат по-обикновените.Така,че споко,няма причина да се притесняваш.За всеки влак си има пътници! :smt006

alkobalko
10-12-2007, 14:17
Да, има.

*Never_Again*
10-12-2007, 15:16
тея барбита според мене стават само за украса един мъж или момче ако искаш който знае кфо иска не му трябва такава жена.те са си на компании барбитата с тъпите гъзари ли поне дето се мислят за такива.аз се обличам и като барби ако това означава по модата и като себе си и слагам само грим за дискотека.

GregoryHouse
10-12-2007, 15:44
Не знам но почти всички момчета които познавам се кефят само на барбита с 10тона грим. Аз пък примерно нося кецове и не обичам да се си слагам 10тона грим. Има ли въоще остнали момчета които харесват такива момичета или да ставам фешон?


Be yourself :!: :!: :!:

Obsession
10-12-2007, 15:51
Момиче съм, но ще ти отговоря - ДА, има такива момчета. ТИ СЕ ЗАМИСЛИ ДАЛИ СИ СТРУВА ДА СИ С НЯКОЙ, КОЙТО НЕ ТЕ ХАРЕСВА ЗАРАДИ САМАТА ТЕБ, А ЗАРАДИ ТОВА, КОЕТО ИСКА ДА БЪДЕШ. И дали си струва да се променяш, заради такива хора. Според мен не, лично мнение. Ще си намериш и ти някой, който да те хареса и ти да го харесаш. Успехче :-) :smt006

sentient_
10-12-2007, 15:56
Ако една жена не използва грим, то тя не е жена. Жената трябва да е красива. Красотата е нейната най-голяма сила.
Глупости! Аз през живота си не съм слагала грим, освен гланц за устни и крем за лице, това не значи че не съм жена! Една жена трябва да е естествено красива, а не да се прави на маймуна с 100 тона грим и на сутринта да мяза на плашило.

tuzaro
10-12-2007, 16:47
аз не харесвам момичета с много грим ама и не харесвам такива с кецове...най-добре носи гджапанки и къси панталонки и потник и сички ще те аресват

sladkish_14
10-12-2007, 16:51
Теб яд ли те е :?: :-s Стига сме обсъждали момичетата,писна ми,като не си фешанка не си,за всеки влак си има пътници,за всяко момиче-момче :!:

Lake-of-tears
10-12-2007, 17:07
О боже. 'Не харесвам момичета с кецове' какво ще рече :-k Доста забавно да отричаш дадено момиче , заради обувките му. А пък не е и вярно съвсем да забиваме така наречените фешъни. Има доста нормални момичета сред тях. оф тъпи етикети.

naMy4Ho_KoTe
10-12-2007, 17:14
Ем повечето момчета който познавам харесват момичета без грим .. Даже един приятел каза че харесва гаджето си повече без грим отколкото с грим .. Има ии момчета дет харесватт разни момиченца с 10 тона грим ама спокЗ ще си намериш някой който да те харесва каквато си :)

Защо всички хулите момичетата, които носят грим? Защо се поддавате на такива стереотипи.. Сякаш има само два вида момичета - тип фолк-певица и тип скейтърка-имо или нещо такова.. Няма такова нещо бе хора. Аз познавам не малко момичета, които слагат не малко грим. Но знаят как да се гримират, знаят как да не изглежда тежък грима, как да прикрият недостатъците си.. Аз се гримирам, не е много малко - за през деня слагам леко молив, спирала, фон дьо тен и пудра (имам кофти кожа), безцветен гланц, а вечерта слагам и сенки.. Обличам се елегантно - на токчета например.. Но не съм фешън, просто се чувствам по-красива, отколкото на кецки.

Недейте да се озлобявате без да има причина преди да се разделим на два лагери - "токчета" и "кецки". Както аз уважавам начина на обличане на другите - дори да е фешънски, дори да е клошарски.. Тяхна си работа, нали не им нося аз дрехите? Това е от мен. Време беше да се чуе различно мнение от ”Грима е гаден, айде всички да слагаме кецки и да изгорим Ейвън и Орифлейм”.

naMy4Ho_KoTe
10-12-2007, 17:20
тея барбита според мене стават само за украса един мъж или момче ако искаш който знае кфо иска не му трябва такава жена.те са си на компании барбитата с тъпите гъзари ли поне дето се мислят за такива.аз се обличам и като барби ако това означава по модата и като себе си и слагам само грим за дискотека.

Аз да попитам - защо ако едно момиче сложи токчета и прилепнали дрехи автоматично се превръща в тъпа? Аз не се обличам като фолк-певица, нито се гримирам така, но все пак се старая да съм елегантна, женствена.. Нали разбирате? Пола, токчета, нещо елегантно.. Но съм правила поне 14 пъти тестове за КИ и всеки резултат е над 130 (като единия път ме поканиха в една асоциация, създадена за хора с висок КИ). Не се фукам - просто демонстрирам с пример, че дали си слагаш сенки или не, не определя колко интелигентен си.

И най-странното - когато се събрахме с моя приятел, той си ме хареса с кецките.. Точно така - с кецки бях тогава. Едва по-късно почнах да ходя на токчета.

koalka
10-12-2007, 17:33
Има, но трябва да търсиш момче, което не гледа само как изглеждаш.Харесват ги, защото външността им ги привлича, но не е гаранция, че характера ще им е толкова хубав, колкото външността. :wink: Пък и мога да ти кажа, че много момчета не харесват момичета с тонове грим и така се открива истинската красота на лицето.

=)
10-12-2007, 17:40
естествено че и аз не харесвам тия с тоновете грим
вие кво си мислите че фешънките и тия кукли били яко с грим - мне не е така изобщо ! аз даже на мойта и се карам да не ме доближава като е с гланц че ме прави лъщив :lol: Просто така изглежда че са с много грим,защото повечето кукли имат кинтаци и ходят къде ли не
Ето мойто момиче ходи на сулариум някви маски маникюри глупости но винаги като и пипна лицето няма никви тонове грим - просто е като на бебе :D

hforce
10-15-2007, 23:19
Ем повечето момчета който познавам харесват момичета без грим .. Даже един приятел каза че харесва гаджето си повече без грим отколкото с грим .. Има ии момчета дет харесватт разни момиченца с 10 тона грим ама спокЗ ще си намериш някой който да те харесва каквато си :)

Защо всички хулите момичетата, които носят грим? Защо се поддавате на такива стереотипи.. Сякаш има само два вида момичета - тип фолк-певица и тип скейтърка-имо или нещо такова.. Няма такова нещо бе хора. Аз познавам не малко момичета, които слагат не малко грим. Но знаят как да се гримират, знаят как да не изглежда тежък грима, как да прикрият недостатъците си.. Аз се гримирам, не е много малко - за през деня слагам леко молив, спирала, фон дьо тен и пудра (имам кофти кожа), безцветен гланц, а вечерта слагам и сенки.. Обличам се елегантно - на токчета например.. Но не съм фешън, просто се чувствам по-красива, отколкото на кецки.

Недейте да се озлобявате без да има причина преди да се разделим на два лагери - "токчета" и "кецки". Както аз уважавам начина на обличане на другите - дори да е фешънски, дори да е клошарски.. Тяхна си работа, нали не им нося аз дрехите? Това е от мен. Време беше да се чуе различно мнение от ”Грима е гаден, айде всички да слагаме кецки и да изгорим Ейвън и Орифлейм”.

edno e da si elegantna drugo e da prili4a6 na k*rva... nali?
pod "momi4eta s 10 tona grim" imame v predvid tezi koito prili4at na k*rvi, ne momi4eta koito izglejdat elegantni, krasivi i t.n.
grima tuk nqma ni6to ob6to... pliuehme feshionite ne momi4etata koito se grimirat...
i nqmam ni6to protiv grima ili tok4etata... i moita se grimira (vinagi e s moliv i po4ti vinagi sus senki, ne znam 6to slaga i fon-diu-ten (predpolagam za da izglejda po-bleda ama ne sum siguren)) i moita nosi tok4eta, kubinki i kecove, no se obli4a se edno otiva da se snima vuv film na ujasite i igrae glavna rolq vuv filma kato vampir i pak si izglejda elegantna kakto i da gi su4etae drehite

i pak kazvam... prosto si pliuehme feshionite... ni6to li4no kum ostanalite...

a da nqkoi se be6e izcepil 4e teq kukli barbita bili za ukrasa.... pffffffff ti dobre li si we? pove4eto mi priqteli bi gi bilo sram da se pokajat na ulicata s takova momi4e...

50cent
10-15-2007, 23:31
малееее как мразя грим

`Death`Whore``
10-16-2007, 05:03
Ако една жена не използва грим, то тя не е жена. Жената трябва да е красива. Красотата е нейната най-голяма сила.
Мъжо ми казва, че съм най-красива сутрин, а бившият съм запомнила, че ми говореше колко съм красива няколко пъти, когато имах само спирала за мигли...защо жена, която не се гримира, да не е жена? Красотата на една жена не се крие в грима или дрехите.

А фон де тените и пудрата са гадни, да не говорим за млади момичета...даже се чудя защо най-добрата ми приятелка си слага :shock:

Както съм казвала, и аз, гадната метълка, доста често съм много елегантна, например с високите ботуши и пола до коляното или малко под коляното...винаги съм стилна, 'баси. Но фешъните са зле, защото нямат собствен стил. На мен ми стиска да се гримирам в розово, но на тях не им стиска да се гримират в черно, дори да им се иска :-D

viki_nt
10-16-2007, 05:38
DA IMA MNOGO TAKIVA PI4OVE KOITO NE SE KEFQT NA MOMI4ETA TIP KUKLI4KI 8)